Strona 1142 z 1193 PierwszyPierwszy ... 14264210421092113211381139114011411142114311441145114611521192 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 34,231 do 34,260 z 35767

Wątek: Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

No co? Uniwersalny jest. I na obronie i na skrzydle i jak trzeba na szpicy wystąpi. Także można sprzedawać i Niezgodę i Karbownika

Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Czyli jak Magiera chciał kiedyś Sobiecha to heheszki i ale siara!!!!!111111 ale jak Mioduch by go brał to spoko.
    Niektórzy to mają kolana powycierane na Maxa.

Ten Cholewiak to aby wzmocnić rezerwy w walce o awans?
    Po prostu ty masz ten handicap, że sobie zmiksujesz wypowiedzi różnych osób i zostajesz bohaterem w swoim domu. Jak ja napiszę, że Sobiechocośtam to jest najgorszy zawodnik na świecie, a ktoś inny, żeby go brać to serio nie znaczy, że hahaha xd 100emotek, mówicie, że on najgorszy ale go chciecie !!!!!111!!!

Gintleman Awatar księciuniu
    Cytat Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
    No co? Uniwersalny jest. I na obronie i na skrzydle i jak trzeba na szpicy wystąpi. Także można sprzedawać i Niezgodę i Karbownika
    Ja bym sprawdził, czy kiedyś nie miał epizodu na bramce, to można by z czystym sumieniem i Majeckiego sprzedawać.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar Jestem
    Facet ma chyba grać głównie w rezerwach a jak odpali, "bo to ostatnia szansa ze względu na wiek", to może pogra coś w jedynce, chyba, że pójdzie śladem Ivana ...
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista
    jeśli przychodzi za frytki jako zapchajdziura na LO/LP to czemu nie..? wolę Cholewiaka niż lebiegę Rochę

taki solidny biegacz/zmiennik na ligę

Legionista Awatar Somebody
    Transfer Pyrdoła jest okej, bo na skrzydle braki, a gość jest jeszcze młody i może w przyszłości coś z niego będzie. Na uzupełnienie nie zaszkodzi.

Transferu Cholewiaka nie rozumiem, bo do wyciągnięcia za frytki jest Guilherme, który na 1,5 roku (taki powinien dostać kontrakt) załatwia nam obsadę lewej obrony. Nie wiem co Cholewiak miałby wnieść w kontekście wzmocnienia tej pozycji.

Transfer Sobiecha to byłaby jakaś abstrakcja, bo nie dość, że jest to zawodnik w typie Kante, to jeszcze jest od niego gorszy i bardziej podatny na kontuzje. Mam nadzieję, że to tylko plota puszczona przez menedżera, żeby podbić wartość i zacumować w klubie z górnej ósemki.

Legionista Awatar Runi
    O kurva. Cholewiak, Szymański coraz grubiej.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Ja bym sprawdził, czy kiedyś nie miał epizodu na bramce, to można by z czystym sumieniem i Majeckiego sprzedawać.
    Musiałby sobie licznik przekręcić.
    A przepis o młodzieżowcu to kto wypełni?
    koko koko Skorza spoko...

Cytat Zamieszczone przez Yevaud Zobacz posta
    Musiałby sobie licznik przekręcić.
    A przepis o młodzieżowcu to kto wypełni?
    Zaczniemy mu liczyć wiek od momentu, jak zacznie bronić

Rozumiem, że sobie tak miło gawędzimy o planowanych (?) zmiennikach.

A co w temacie wzmocnień ?
    Never Surrender

coraz chudszy Awatar Kijek
    Cytat Zamieszczone przez Bo(L)etus Zobacz posta

A co w temacie wzmocnień ?
    A oprócz Wszolka, kiedy my się ostatnio wzmocnilismy? Przecież to jest właśnie polityka transferowa Mioduskiego polegająca na ściąganiu gości na lawke/trybuny.

Ale przegranym i winnym wszystkiego w sierpniu będzie Vukovic.
    #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

A oprócz Wszolka, kiedy my się ostatnio wzmocnilismy? Przecież to jest właśnie polityka transferowa Mioduskiego polegająca na ściąganiu gości na lawke/trybuny.

Ale przegranym i winnym wszystkiego w sierpniu będzie Vukovic.
    Lewczuk Luquinias, wcześniej Martins, Cafu. Ile zagrali meczów?

Wypisujesz takie głupoty i dziwisz się, że coraz mniej osób traktuje Cię poważnie...

Cytat Zamieszczone przez ZwykłyCzłowiek Zobacz posta
    Lewczuk Luquinias, wcześniej Martins, Cafu. Ile zagrali meczów?

Wypisujesz takie głupoty i dziwisz się, że coraz mniej osób traktuje Cię poważnie...
    Serio uważasz, że przejmuje się Twoja opinia? Serio uważasz, że myślę o tym ile osób mnie traktuje poważnie?

Martins i Cafu to nie jest transfer ostatniego okienka.
    Wzmocnienie Luquinhas? A to zabawne... W ostatnich sezonach mieliśmy dużo lepszych piłkarzy niż on, żadne to wzmocnienie.

Lewczuk przychodził jako uzupełnienie, w domyśle 4ty środkowy obrońca. Słaba forma i kontuzja Remegiego oraz babole Wieteski spodowowaly, że grał bardzo dużo (i słusznie).

Ponawiam: od dawna nie podpisaliśmy oprócz Wszolka gracza, który byłby wzmocnieniem.

Gdybyśmy na lewą obronę wzięli że Śląska tego Stigleca lub nawet z Jagi Guilerme był powiedział, że super ale Cholewiak to naprawdę kiepski żart.
    Ostatnio edytowane przez Kijek ; 07-01-2020 o 16:11

A kto powiedzial ze on będzie grał w podstawie? Lepszy polski walczak na ławkę niż szrot z zagranicy.

Obradovicia na lewej już nie ma (nie było), Rocha za 6 miesięcy pakuje walizkę, a Karbownik to jest prawonożny piłkarz środka. Mamy kogoś na lewej stronie?

Pytanie do Vuko czemu nie skróci Hołowni czy Matuszewskiego z Wigier?
    Ostatnio edytowane przez Hazardzista ; 07-01-2020 o 16:22
    "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
    „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Legionista Awatar Chmielo
    No taa, Lewczuk jako uzupełnienie, bo na podstawę był szykowany wyśmiewany Wieteska i Remy po kontuzji.
    A Melanż Trwa...

... To w takim razie to jeszcze gorzej swiadczy o tym transferze.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
    Pewnie dlatego że tam moga grać pełne 90 minut a u nas "od swieta"

Legionista
    Zrobi lepszą karierę w Legii niż Krzysiu Ostrowski ?

Cytat Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
    A kto powiedzial ze on będzie grał w podstawie? Lepszy polski walczak na ławkę niż szrot z zagranicy.

Obradovicia na lewej już nie ma (nie było), Rocha za 6 miesięcy pakuje walizkę, a Karbownik to jest prawonożny piłkarz środka. Mamy kogoś na lewej stronie?

Przecież Hołownia w tym Śląsku nic nie gra. Jak Cholewiak to nie żadne wzmocnienie(bo nie jest) to Hołownia tym bardziej.

Bardzo ciekawy twit Bogusia

Berto to nie wiem nawet kto to, Piech Janka a Vranjes Henninga, Ojaama Lecha�� ale biore to na siebie����*♂️ Masło „wszystkich”, Chukwu 100% obecnego dyr. Sportowego a Dyego to bym nie liczył bo to były frytki ale Domino z Miśkiem chcieli świadomie spróbować i wszyscy się zgodzili
    Ale jak pisałem tutaj, że Chukwu i Necid to nie była decyzja BL i MZ to wariat.

Bardzo ciekawy twit Bogusia

Ale jak pisałem tutaj, że Chukwu i Necid to nie była decyzja BL i MZ to wariat.
    Teraz już rozwiałeś wątpliwości. Boguś wszak napisał

Legionista Awatar Somebody
    Gdybyśmy na lewą obronę wzięli że Śląska tego Stigleca lub nawet z Jagi Guilerme był powiedział, że super ale Cholewiak to naprawdę kiepski żart.
    Pierwszy raz od dawna widzę, żebyśmy zgadzali się w ocenie potencjału jakiegoś zawodnika. Ja naprawdę nie wiem czy aż tak podpadliśmy Kuleszy opóźnieniami przy płatności za Novikovasa, że Kucharski boi się wykręcić kierunkowego do Białegostoku, ale trafia się okazja na pozyskanie solidnego grajka na newralgiczną pozycję, a my stawiamy na Cholewiaka, który się na niej delikatnie mówiąc nie wyróżniał.

Ogólnie sam pomysł pozyskiwania zawodników z polskiej ligi naprawdę nie jest tragiczny, ale jeśli już się na to decydujemy, to czemu akurat schylamy się po przeciętniaków, dla których zaraz trzeba będzie szukać nowego klubu. Nie chcę skreślać Cholewiaka jeszcze przed pierwszym spotkaniem, ale to z daleka śmierdzi transferem Vranjesa, który był tu potrzebny jak umarłemu kadzidło i tłumaczono to podobnie - nada się na uzupełnienie lewej obrony. Nie potrafię tego zrozumieć i nawet nie wiem czy chcę...

Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    Teraz już rozwiałeś wątpliwości. Boguś wszak napisał
    No i czym masz problem?

Ciekawe, czy te pomysły z Szymańskim i Cholewiakiem to daje Exel Miodulskiego, czy te nazwiska są na pierwszej stronie notesu Vuko?

No i czym masz problem?
    Nie mam. Jego Mioduski nie zwolni więc mówi jak jest, i jest to dowód niezbity na poparcie twoich tez. My musimy czekać jak Vuko poleci, dopiero wtedy przyzna, że okienko chujowe i nawet nie wie jak się Lukocośtam nazywa

Legionisci.com Awatar Woytek
    Niesamowity los na loterii wygrał Mateusz Cholewiak. Być nikim w tej lidze i w wieku 30 lat podpisać kontrakt z Legią Warszawa - szczere gratulacje!

Dawidziuk twierdzi, że ma przyjść jeszcze skrzydłowy i defensywny pomocnik. Ciekawe czy też tacy zadaniowcy.

Rozumiem ewentualny transfer Pyrdoła. Młody, ponoć utalentowany. Za frytki. To taka inwestycja na przyszłość. Nawet jak nie wypali to żadne ryzyko.

Ale przyznam, że nie rozumiem ewentualnego transferu Cholewiaka. Nie będę udawał że namiętnie śledzę całą Ekstraklasę i wszystkich zawodników. Być może jest tak jak pisali przedmówcy, że chłopak zapierdala, że walczak, że dobrze ułożona lewa noga.
    Ale czy my chcemy kopać się w tej lidze po czołach razem z innymi, czy raczej próbować reszcie "odjechać" ?
    Pół roku temu lekką ręką odpuszczono Hlouszka, żeby teraz ściągać takiego "asa" ???
    Co ten chłopak ma Legii do zaoferowania ??
    Rozumiem, że na początku okienka nie ściągniemy kolejnego "Wszołka". Ale to chyba nie oznacza, że bierzemy "cokolwiek" ....

Żeby się tylko nie okazało, że największym zimowym wzmocnieniem będzie Michał Żewłakow ....
    Never Surrender

Jak dzisiaj przeczytałem o Cholewiaku, byłem pewny, że to jakiś żart.
    A teraz jest oficjalne potwierdzenie, że jutro przechodzi testy medyczne.
    Trzymam kciuki, aby ich nie przeszedł. Chociaż skoro Obradoviciovi sie udało ...
    Bardzo nisko upadliśmy. Nawet jeżeli to jest tylko uzupełnienie składu.

Legionista Awatar R.
    Cytat Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
    Dawidziuk twierdzi, że ma przyjść jeszcze skrzydłowy i defensywny pomocnik. Ciekawe czy też tacy zadaniowcy.
    Skrzydłowy ok ale defensywny pomocnik mając w obwodzie Cafu i Karbownika to żart jakiś.
    Na teraz to potrzebny jest środkowy obrońca i skrzydłowy(nie licząc odejść).
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Uprawnienia umieszczania postów