Strona 1130 z 1131 PierwszyPierwszy ... 130630103010801120112611271128112911301131 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 33,871 do 33,900 z 33906

Wątek: Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Legionista Awatar Runi
    Ja nie neguje ze maja problemy finansowe .
    Bardziej chodzi mi o fakt ze odpalili zawodników którzy grali za mało do pensji, a nie tych najlepiej zarabiających.

Legionista Awatar Złoty_Orzeł
    Wszołek podpisał na 2 lata. No i fajnie.

Legionista Awatar R.
    Fajnie to będzie, jak w końcu tu przyjdzie trener. Jestem ciekaw kiedy Mioduski zrozumie, że może robić wagony transferów i **** z tego będzie, jak na ławce trenerskiej dalej będą siedzieć kolejni amatorzy.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar Kempes
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Ok podsumujmy.

W tym okienku z ofensywnych piłkarzy odeszli:
    Carlitos
    Hamalainen
    Kulenovic
    Kucharczyk
    Radovic
    Szymanski

Przyszli:
    Kante
    Lucostam
    Novikovas
    Wszolek

Kolejne okienko, w którym Legia została cholernie wyraźnie osłabiona.
    A ja się nie zgodzę z określeniem "wyraźnie", tak jakby wszystkie te odejścia były ciosami. Jedynym poważnym osłabieniem było odejście Carlitosa.

Reszta nie jest lepsza niż Novikovas w formie (powtarzam - w formie) czy wspomniane "ofensywy Lechii, Lecha itp." i mówię tu również o Szymańskim który ma niestabilną formę, a gdyby miał 26 lat byłby oceniany dużo surowiej.

Hamalainen i Radovic to pozbycie się dobrze opłacanego przebrzmiałego balastu, Kucharczyk poza emocjonalnym podejściem to poziom piłkarski wspomnianych "Lecha czy Lechii" (jak nie niżej).

Oceniając to okienko razem z Wszołkiem, uważam że bilans odchodzących i przychodzących pomocników wcale nie jest na minusie.

Skandalem jest to co się zadziało w naszym klubie z napadem.

Ps. Co do samego Wszołka. Googlowałem (z ciekawości) sobie 20 minut i nie znalazłem nic co by go dyskwalifikowało jako "czarną k.rwę". Zwłaszcza, że gość jest z Tczewa więc grając w Polonii walił uprzejmą kurtuazyjną i szacunkową gadkę do aktualnego klubu, o co ja nie mam pretensji do piłkarzy. Poza tym naprawdę nie rozumiem (pewnie z tego wyrosłem) tych spinek na siłę bo ktoś przez 2 czy 3 lata zakładał koszulkę rywala. Dopóki nie było kurwienia na Legie czy bycia ikoną np. Wisły przez 15 lat, to ja nie widzę problemu. A co do aspektu sportowego - piłkarz z takim CV za darmo (tj. bez odstępnego) to warte podjęcia ryzyko.
    Ostatnio edytowane przez Kempes ; 19-09-2019 o 17:54
    Jesteś panem własnego losu.

Legionista
    Niektórzy pisali jak to Kuchy został zweryfikowany, to co powiedzieć o Wszołku skoro po 3 miesiącach poszukiwań trafił do nas? Pewnie spełniły się jego marzenia by grać u nas

Legionista Awatar Antares
    Cytat Zamieszczone przez Roar Zobacz posta
    Niektórzy pisali jak to Kuchy został zweryfikowany, to co powiedzieć o Wszołku skoro po 3 miesiącach poszukiwań trafił do nas? Pewnie spełniły się jego marzenia by grać u nas
    Jakby nie patrzeć na tego Wszołka, to on czy to w Serie A czy w Championship grał przez te wszystkie lata regularnie. Na naszą ligę ma konkretne CV i jest w najlepszym wieku do grania w piłkę. Aczkolwiek kadra jest źle zbilansowana. Na skrzydła mamy Luqinhasa, Nagy'a, Novikovasa, Wszołka, Agrę i przy dobrej formie Stolarskiego Vesovica. A na ofensywnym pomocniku, czyli pozycji absolutnie kluczowej jest jeden Gvilia, który moim zdaniem może u nas co najwyżej grać na 8ce.

O napastnikach to już szkoda pisać, bo zostaliśmy z Niezgodą, który z beniaminkami zagrał dwa fajne mecze, ale w ostatnich dwóch był kompletnie niewidoczny i nie wiadomo co o nim myśleć. No i z Kante, który nie jest piłkarzem na Legię.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
    Jakby nie patrzeć na tego Wszołka, to on czy to w Serie A czy w Championship grał przez te wszystkie lata regularnie. Na naszą ligę ma konkretne CV i jest w najlepszym wieku do grania w piłkę.
    Masz rację. Dziwi mnie tylko, że z takim CV koniec końców wylądował u nas. Gdzie my chyba w obecnej sytuacji (ilości skrzydłowych) nie byliśmy raczej zdeterminowani. Masz rację na "10" jest dramat w ataku podobnie. Czeka nas prawdopodobnie ciągłe męczenie buły bo skrzydłowi mocno chimeryczni a na 10 dramat, w ataku bieda straszna

coraz chudszy Awatar Kijek
    Cytat Zamieszczone przez Kempes Zobacz posta
    A ja się nie zgodzę z określeniem "wyraźnie", tak jakby wszystkie te odejścia były ciosami. Jedynym poważnym osłabieniem było odejście Carlitosa.
    Dla mnie patrząc z perspektywy tych 3 miesięcy wyraźnie.
    Np ja rozumiem, że może ktoś tam nie lubić Hamalainena, nie doceniać jakie liczby zrobił w Legii natomiast taki Hamalainena patrząc na to co się teraz wyprawia czy to na 9 czy 10 to miałby teraz pewny plac.

Patrząc, że Hamalainena zastąpił Kante no to jest dramat.

Sebix był jaki był na 10. Do Dudy czy Vadisa zero startu ale coś mieszal. Obecnie gramy gościem, solidnym, wyróżniającym się w ekstraklasie (sam jestem zadowolony, że do nas przyszedł) ale to nie jest ofensywny piłkarz. Dla mnie Gruzin to 6, mogę uwierzyć, że 8 ale bankowo nie 10.

Efekt jest taki, że gramy dwiema 8 Cafu i Gruzin i dwiema 6 i Martins Antolic (chociaż w jego przypadku to 0 a nie 6)

Tak czy siak dla mnie ofensywnie jest dramat i znaczny upadek naszej ofensywy. A pomyśleć, że trzy lata temu grał Prijović, Nikolic za nimi Vadis a z ławki wchodzili i zamiatali lamusami w lidze Radovic i Hama.

W naszej obecnej sytuacji to każdy z tych gości obecnie miałby pozycje króla w ofensywie... Stąd opinia, że wyraźnie.
    "ostatni, któremu jeszcze zależy"

Zgadzam się w 100% że jeśli chodzi o ofensywę (rozgrywający i napastnik) jesteśmy w głębokiej d. Przede wszystkim winnym takiej sytuacji jest dyrektor sportowy, który powinien odpowiednio kształtować politykę transferową klubu bez względu na to kto jest trenerem. Na prawdę nie trzeba być jakimś wielkim ekspertem żeby widzieć zdecydowane braki na tych pozycjach.

Legionista Awatar Lillo
    Cytat Zamieszczone przez Pi_Wo Zobacz posta
    Zgadzam się w 100% że jeśli chodzi o ofensywę (rozgrywający i napastnik) jesteśmy w głębokiej d. Przede wszystkim winnym takiej sytuacji jest dyrektor sportowy, który powinien odpowiednio kształtować politykę transferową klubu bez względu na to kto jest trenerem. Na prawdę nie trzeba być jakimś wielkim ekspertem żeby widzieć zdecydowane braki na tych pozycjach.
    Zdecydowanie widać braki w zarządzie, trzeba go wzmocnić. Trzeba zatrudnić dyrektora od zatrudniania dyrektorów!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Pi_Wo Zobacz posta
    Bezsensownie powtarzana bzdura. Dyrektor sportowy zapewnia Carlitosa, Kucharczyka i Medeirosa "bez względu na to kto jest trenerem". Trener ich odpala.
    Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!

To lepiej spełniać wszystkie życzenia jakiegoś nowego trenera i po zwolnieniu zostać z tymi zawodnikami i bez pomysłu co dalej?
    Oczywiście nie może być to oderwane zupełnie od wizji trenera ale chodzi o to że dziś jest trener x, jutro y i nie zostać np z 6 środkowymi pomocnikami a np bez skrzydłowych bo taką wizję miał jakiś trener
    PS. Chyba można napisać że się nie zgadzasz z czymś a nie że bezsensowna bzdura.
    Ostatnio edytowane przez Pi_Wo ; 22-09-2019 o 10:57

Legionista Awatar Antares
    Z jednej strony transfery zrobił Kucharski rozsądne. Z drugiej to tak naprawdę bazowanie na okazjach, brak konkretnego pomysłu jak ta kadra ma wyglądać, jakich zawodników potrzebujemy. Trafiła się okazja z Gvilią, kończył się kontrakt Novikovasowi, klubu zagranicą nie znalazł Wszołek. Z takich okazji trzeba korzystać, ale nie może być tak, że na koniec zostajemy z 6 skrzydłowymi, 4 środkowymi pomocnikami, bez żadnej sensownej opcji na 10 i z jednym napastnikiem o którym dalej nie wiadomo co myśleć.

Nawet jak przyjdzie nowy trener to za bardzo nie ma jak tych dwóch najważniejszych pozycji w ofensywie rozwiązać.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista
    Można śmiało powiedzieć, że oczekiwania i tak leżą na glebie. Trzeba szukać pozytywów tam gdzie jesteśmy
    Sześciu raczej przeciętnych skrzydłowych bedzie dogrywalo na siłę promowanemu Niezgodzie a środek będzie ryglowała trójka Cafu, Martins, Gwilia. Barcelony z tego nie bedzie, ale w końcu dowiemy się ile jest wart Niezgoda, moze wyklaruje sie jakaś hierarchia wśród skrzydłowych przy takiej konkurencji.
    Daleko od czołówki nie będziemy i zimą można śmiało ocenić i skład i Vuko
    Realnie patrząc nic nie oczekuję

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

https://polski-sport.pl/legia-i-lech...NHkFvXaaOPQ4uY

Lech Poznań oraz Legia Warszawa są zainteresowanie pozyskaniem kapitana norweskiego SK Brann, Holendra Vito Warmgoora – poinformował Janekx89.

Występujący na pozycji środkowego obrońcy zawodnik, który barwy SK Brann reprezentuje od stycznia 2017 roku zdecydował się nie przedłużać wygasającego wraz z końcem roku umowy i zawodnika będzie można pozyskać za darmo. Holender w zespole wicemistrzów Polski miałby zastąpić Mateusza Wieteskę, który prawdopodobnie w zimowym oknie transferowym wybierze jeden z zagranicznych zespołów.

30-letni Warmgoor, który w obecnym sezonie norweskiej ekstraklasy rozegrał 21 spotkań w których zdobył pięć bramek znalazł się również w kręgu zainteresowań Lecha Poznań.

Legionista
    Patrząc na to, co wyprawia ostatnio skauting Lecha, jeśli chodzi o środek obrony to lepiej go odpuścić i niech idzie do Poznania.
    Jak Wieteska odejdzie, niech gra Mosór. Różnicy na minus na pewno nie będzie. A jest jeszcze Lewczuk.

Ta wymiana Wieteski na jakiegoś 30latka to dalszy ciąg konsekwentnej polityki odmładzania drużyny

(Tak też się cieszę, że Wieteska w końcu odejdzie. Natomiast niech Mioduski nie ******** bzdur na potrzeby medialne o jakimś odmładzaniu bo to bzdury takie same jak schodzenie z zarobkow)

Legionista Awatar e(L)egion
    Cytat Zamieszczone przez Gelo85 Zobacz posta
    Jak Wieteska odejdzie, niech gra Mosór. Różnicy na minus na pewno nie będzie. A jest jeszcze Lewczuk.
    No z pewnością. 17-letni dzieciak z doświadczeniem w trzecioligowych rezerwach versus 24 latek z kilkudziesięcioma meczami na poziomie ekstraklasy.
    "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Ta wymiana Wieteski na jakiegoś 30latka to dalszy ciąg konsekwentnej polityki odmładzania drużyny

(Tak też się cieszę, że Wieteska w końcu odejdzie. Natomiast niech Mioduski nie ******** bzdur na potrzeby medialne o jakimś odmładzaniu bo to bzdury takie same jak schodzenie z zarobkow)
    Od kiedy Janexx ma info ze srodka Legii? Ten Norweg to bzdura jakaś.

Legionista Awatar Marcino

Kurde, nie jestem fanem Wietesa, ale wolę jego w składzie niż kolejny odpad zagraniczny co na pewno weźmie więcej kasy.
    Można odnieść wrażenie, że znowu Mioduskiemu się wizja zmieniła. Zero stabilizacji.
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Legionista Awatar Jestem
    Lechowi chcą wcisnąć odpada i straszą Legią, to cała tajemnica
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Cytat Zamieszczone przez Złoty_Orzeł Zobacz posta
    Od kiedy Janexx ma info ze srodka Legii? Ten Norweg to bzdura jakaś.
    Dla mnie nie ma znaczenia czy ten news jest prawdziwy czy nie. Chodzi o fakt, że Mioduski jak już się pokaże w mediach (bo ostatnio się schował. Będą sukcesy będzie Mioduski wiadomo) to głosy bzdury o odmładzaniu składu itd. A jak przychodzi co do czego do sprzedajemy najmłodszych a kupujemy starych. Nijak się ma to do faktu tej niby jego strategii.

Maja grać najlepsi. Nie mam z tym problemu bo Lewczuk konkretnie kilkoma meczami zaoral tego Wieteske... Natomiast konsekwencji w działaniach kodziarza zero.

Dla mnie nie ma znaczenia czy ten news jest prawdziwy czy nie. Chodzi o fakt, że Mioduski jak już się pokaże w mediach (bo ostatnio się schował. Będą sukcesy będzie Mioduski wiadomo) to głosy bzdury o odmładzaniu składu itd. A jak przychodzi co do czego do sprzedajemy najmłodszych a kupujemy starych. Nijak się ma to do faktu tej niby jego strategii.

Maja grać najlepsi. Nie mam z tym problemu bo Lewczuk konkretnie kilkoma meczami zaoral tego Wieteske... Natomiast konsekwencji w działaniach kodziarza zero.
    Wywalili Rado, Malarza, Hamę. Najstarszych. Wzieli jedynie Lewczuka ktory i tak wygryzł młodego.
    Reszta w kwiecie wieku: 24-28 lat przyszła. Plus naściągali Kostorzy, Muzyków itd. Jak to nie jest droga w odmłodzenie to ja nie wiem jak Ty to rozumiesz.

Legionista Awatar Somebody
    (bo ostatnio się schował. Będą sukcesy będzie Mioduski wiadomo)
    To akurat na plus, bo tymi gadkami w stylu młodego Rutkowskiego się tylko kompromitował. Po tym jak w pierwszym wywiadzie po zatrudnieniu Vuko nazwał wywalenie Pinto elementem długofalowej strategii, straciłem nadzieję na to, że w mediach powie coś mądrego

Cytat Zamieszczone przez Somebody Zobacz posta
    To akurat na plus, bo tymi gadkami w stylu młodego Rutkowskiego się tylko kompromitował. Po tym jak w pierwszym wywiadzie po zatrudnieniu Vuko nazwał wywalenie Pinto elementem długofalowej strategii, straciłem nadzieję na to, że w mediach powie coś mądrego
    Już kiedyś o tym pisałem. A dla mnie prezes największego klubu sportowego w Polsce powinien być dla mediów zawsze. Niezależnie czy jest dobrze czy źle.

Zobacz nie orzexzytalismy z Mioduskim nawet pół wywiadu po przejebanym przez niego MP, po przejebanych pucharach. Nic.

Oczywiście gdybyśmy do tych pucharów awansowali to by wyskakiwal z każdej możliwej lodówki a to Newsweek, a to gazeta.pl u Kubiaka, bo do niego lata jako do pierwszego.
    O Legii.net nie mówię L, bo tam Adamowicz by zadał pytania i sam sobie na nie odpowiedział.

Natomiast od pół roku prezes największego klubu w Polsce nie pisnal pół zdania nt. swojego bawienia się Legia Warszawa.

Jesli Ciebie nie ciekawi co ma do powiedzenia kudlaty to gratuluję.

Legionista Awatar Somebody
    Jesli Ciebie nie ciekawi co ma do powiedzenia kudlaty to gratuluję.
    Szczerze mówiąc średnio, bo nie spodziewam się, żeby w którymś z wywiadów powiedział coś rewolucyjnego. Pewnie byłoby inaczej gdyby na rozmowę zaprosił go dziennikarz, który miałby jaja zadać mu niewygodne pytania i wyciągnąć z niego merytoryczne odpowiedzi, ale chyba każdy zdaje sobie sprawę z tego, że to się akurat nie wydarzy. Nie przypominam sobie, żeby w Cafe Futbol czy Stanie Futbolu wytykano Bońkowi błędy, a po meczach kadry zarówno Borek jak i Stanowski od krytyki Brzęczka nie stronią. Mając w pamięci wywiad Mioduskiego dla Sport.pl wydaje mi się, że jego też nikt nie będzie specjalnie odpytywał

Legionista Awatar R.
    Niech siedzi cicho i najlepiej niech się nie odzywa. Po **** ma pierdolić swoje bzdury? Zresztą w normalnych ligach prezesi robią swoje w gabinecie, zamiast biegać do mediów.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar rey
    Cytat Zamieszczone przez Złoty_Orzeł Zobacz posta
    Wywalili Rado, Malarza, Hamę. Najstarszych. Wzieli jedynie Lewczuka ktory i tak wygryzł młodego. Reszta w kwiecie wieku: 24-28 lat przyszła. Plus naściągali Kostorzy, Muzyków itd. Jak to nie jest droga w odmłodzenie to ja nie wiem jak Ty to rozumiesz.
    No nie do końca - Obradovic 31 lat.
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Cytat Zamieszczone przez rey Zobacz posta
    Oj tam oj tam

Cytat Zamieszczone przez rey Zobacz posta

a sorry - gość nie gra to o nim zapomniałem.
    Tylko to nie jest gal anonim, a piłkarz z bardzo dobry CV. Tylko mu nogę urwało jak Vadisowi.

Uprawnienia umieszczania postów