Strona 1129 z 1129 PierwszyPierwszy ... 12962910291079111911251126112711281129
Pokaż wyniki od 33,841 do 33,845 z 33845

Wątek: Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
    podobno czasem przyjeżdżał na mecze czarnej.

Ale.. ale uważam, że to co mówisz księciuniu to "delikatna" nadinterpretacja. Ja tam nie widzę jakiejś wielkiej miłości do klubu, identyfikowania z barwami, kibicami, wchodzenia głębszego w świat kibicowski, ich sympatie i antypatie. Bardziej tu mamy do czynienia z szacunkiem, zainteresowaniem losami klubu, który go zauwazył, dał mu szansę i pozwolił zrobić jakąś "karierę".

Lojalny Wszołek, wobec klubu, dzieki któremu wypłynął na świat (nawey jeżeli to czarna k) >>>>>> każdy śmieć, który po wygraniu meczu/tytułu obraża Legię, żeby przypodobać się kibicom swojej drużyny.

może gość nie zasługuje na naszą sympatię (niech ją zdobędzie profesjonalnym podejściem do gry w barwach (L), zaangażowaniem, po prostu dobrą grą), ale myślę, że tez nie zasługuje, żeby od początku po nim jechać i tak naprawdę działać na własną szkodę, bo taką będzie zaszczuwanie nowego grajka z jednym z największych kontraktów w drużynie.
    Jak dla mnie pytanie, czy obrażał Legię.

Bo, że komus innemu kibicuje?
    Sagan też kibicował ŁKSowi. TSW Mąka - wiadomo komu. Łapiński deklaruje, że Widzew jest mu bliski (no Łapa to w Legii nie pograł...)
    Przez 30 lat (od powiedzmy 10 roku życia) kiedy świadomie interesuję sie piłka nożną Polonia zaistniała jak meteor przez kilka lat i zniknęła w otchałaniach niższych lig - skąd się pojawiła.
    U mnie podrzędny klub z Muranowa emocji nie budzi. Nie ten poziom. Żaden rywal.
    Dla mnie równie dobrze Wszołek mógłby być kibicem Huragana Wołomin, Wichru Kobyłka, czy FC Lesznowola i samo to nie wzbudziłoby u mnie emocji.
    koko koko Skorza spoko...

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Yevaud Zobacz posta
    Jak dla mnie pytanie, czy obrażał Legię.

Bo, że komus innemu kibicuje?
    Sagan też kibicował ŁKSowi. TSW Mąka - wiadomo komu. Łapiński deklaruje, że Widzew jest mu bliski (no Łapa to w Legii nie pograł...)
    Przez 30 lat (od powiedzmy 10 roku życia) kiedy świadomie interesuję sie piłka nożną Polonia zaistniała jak meteor przez kilka lat i zniknęła w otchałaniach niższych lig - skąd się pojawiła.
    U mnie podrzędny klub z Muranowa emocji nie budzi. Nie ten poziom. Żaden rywal.
    Dla mnie równie dobrze Wszołek mógłby być kibicem Huragana Wołomin, Wichru Kobyłka, czy FC Lesznowola i samo to nie wzbudziłoby u mnie emocji.

im więcej tutaj się gada o tym klubiku tym bardziej sprawiamy że on w jakimkolwiek sensie istnieje.

Legionista Awatar Marcino
    Jeżeli jest już tyle marudzenia na jego temat, to najlepsze co może zrobić to wejść z drzwiami do składu i wykręcać liczby, bo to co robią nasze skrzydła woła o pomstę do nieba. Gorszy raczej nie będzie.
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez PTPTPT Zobacz posta

im więcej tutaj się gada o tym klubiku tym bardziej sprawiamy że on w jakimkolwiek sensie istnieje.
    Oczywiście - abstrahując od przydatności czysto sportowej...
    koko koko Skorza spoko...

Już prawie wszystko zostało powiedziane ... przecież do Legii nie muszą przychodzić piłkarze, którzy jej kibicują.
    Wystarczy, że pojadę klasykiem, jeśli będą dla Legii zapierdalać.

Kogo sobie w kocha (czy raczej mówi że kocha) ten czy inny piłkarz, dla mnie osobiście nie ma znaczenia.

Inna sprawa, czy Wszołek będzie wartością dodaną ??? Tu bardziej szukał bym problemu.
    Never Surrender

Uprawnienia umieszczania postów