Strona 1128 z 1168 PierwszyPierwszy ... 1286281028107811181124112511261127112811291130113111321138 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 33,811 do 33,840 z 35034

Wątek: Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Legionista Awatar JTH
    Już abstrahując, że Wszołek to czarna kvrwa...ale czy ktoś może mi racjonalnie wytłumaczyć sprzedaż dwóch napastników i zakontraktowanie kolejnego skrzydłowego?
    #MioduskiWon
    #VukoOut

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez JTH Zobacz posta
    ale czy ktoś może mi racjonalnie wytłumaczyć sprzedaż dwóch napastników i zakontraktowanie kolejnego skrzydłowego?
    na forum były parę miesięcy temu głosy, że mamy dużo napastników, a brak skrzydłowych i że na gwałt potrzeba sprowadzić skrzydłowych. Pion sportowy usiadł, przeczytał, przeanalizował, wyciągnął wnioski i zadziałał

EDIT: czy ktoś wie, czy on gdzieś próbował trenować z jakąś drużyną, czy od trzech miesięcy się tylko i wyłącznie zapuszcza?
    Ostatnio edytowane przez drops ; 17-09-2019 o 18:01

Legionista Awatar Złoty_Orzeł
    Cytat Zamieszczone przez IX14 Zobacz posta
    Niech przybywa i niech gra bo potrafi na skrzydle.
    Dobry grajek z ch.ujowa przeszłością. Każdy Prezes ma swojego Kaczorowskiego. Zresztą już Leśny chciał Wszołka w 2016 nim poszedł do Anglii.
    Ostatnio edytowane przez Złoty_Orzeł ; 17-09-2019 o 18:29

Legionista Awatar e(L) Pichichi
    To wkońcu śpiewał czy nie?
    ZMIENIĆ TEJ TRADYCJI NIC NIE JEST W STANIE,LEGIA BYŁA JEST I WIELKA POZOSTANIE! (L)

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez Złoty_Orzeł Zobacz posta
    Dobry grajek z ch.ujowa przeszłością. Każdy Prezes ma swojego Kaczorowskiego. Zresztą już Leśny chciał Wszołka w 2016 nim poszedł do Anglii.
    Miodek może pluć sobie w brodę, ze przegrał z Wartą wyścig o Trałkę.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Legionista
    Wszołek ? Na pewno lepszy niż brazylijski ogórek szybkobiegacz.
    W końcu będziemy mogli liczyć na jakość i skuteczność na skrzydle.

Legionista Awatar Marcino
    Cytat Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
    Miodek może pluć sobie w brodę, ze przegrał z Wartą wyścig o Trałkę.
    Sorry, ale gdzie Trałce do Wszołka.

ps. Nie lubię obydwu. Generalnie to mamy ..ujnię na skrzydłach. Brazylijczyk coś tam szarpie, ale liczb żadnych. Nagy wiecznie poniżej możliwości, Veso to samo. Litwin na razie nie pokazał nic.
    Ostatnio edytowane przez Marcino ; 17-09-2019 o 19:19
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Legionista Awatar Adin
    a nie lepiej dać młodemu pograć? skrzydłowych jest sporo, a została tylko liga i pp, więc tragedii nie będzie.
    Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Adin Zobacz posta
    a nie lepiej dać młodemu pograć? skrzydłowych jest sporo, a została tylko liga i pp, więc tragedii nie będzie.
    Już wystarczy ,że mamy gościa na ławce bez jakiegokolwiek doświadczenia ,który przegrał ligę i puchary lecz dużo osób nie da głosu podnieść na Aco ,bo '' nie można'' ''bo swój ''....
    Mioduski ,Vukovic OUT !

Legionista Awatar R.
    Cytat Zamieszczone przez Gelo85 Zobacz posta
    Wszołek ? Na pewno lepszy niż brazylijski ogórek szybkobiegacz.
    W końcu będziemy mogli liczyć na jakość i skuteczność na skrzydle.

Mówisz o gościu, który jak na tego lepszego nie ma liczb?
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Powiem tak, lepiej mieć w składzie Wszołka, niż Nagyego. Węgra czas jak najszybciej opchnąć jest mega bezproduktywny. Trochę nam się tych skrzydłowych nazbierało.

Administrator Awatar mOFMC
    Cytat Zamieszczone przez Adin Zobacz posta
    Co Wy macie z tymi młodymi? Był młody Kulenovic, są młodzi Karbownik, Praszelik którzy nie robią najmniejszej różnicy na plus a teraz ludzie zaczeli upatrywać wymarzonego wonderkida w Rosołku. To są chlopaki, którzy powinni sie ogrywać na wypożyczeniach w 1 lidze a nie wchodzić do składu Legii bo "można dać młodym pograć". Jezeli któryś bedzie na poziomie Majeckiego to prosze bardzo, ale obawiam sie, że żaden nie jest. Mają grać najlepsi a nie młodzi.
    Wypijmy! Za wojnę z bisurmanem!

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
    Sorry, ale gdzie Trałce do Wszołka.
    Chodziło mi o tę kwestię "Każdy Prezes ma swojego Kaczorowskiego." Trałka ma na pewno większe notowania wśród kibiców Legii.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Legionista Awatar mski
    Wszołek już na testach med.

za oficjalnym kontem na TT

Legionista Awatar alfa
    Piłkarsko transfer na pewno się broni

Legionista Awatar R.
    Cytat Zamieszczone przez mOFMC Zobacz posta
    Co Wy macie z tymi młodymi? Był młody Kulenovic, są młodzi Karbownik, Praszelik którzy nie robią najmniejszej różnicy na plus a teraz ludzie zaczeli upatrywać wymarzonego wonderkida w Rosołku. To są chlopaki, którzy powinni sie ogrywać na wypożyczeniach w 1 lidze a nie wchodzić do składu Legii bo "można dać młodym pograć". Jezeli któryś bedzie na poziomie Majeckiego to prosze bardzo, ale obawiam sie, że żaden nie jest. Mają grać najlepsi a nie młodzi.
    Karbownik nie dał nic na plus? Dwa mecze na nie swojej pozycji(na dodatek jako prawonożny grał na lewej stronie) i w obu tych meczach był jednym z lepszych w drużynie dając do tego dwie asysty. To mało jak na debiutanta? Lepiej, żeby tacy grali niż Antolic i inne Remy.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez mski Zobacz posta
    Wszołek już na testach med.

za oficjalnym kontem na TT
    Nie wiem, czy P.W. to chórzysta, ale ex-Polonistów było u nas całkiem sporo. Brzyski, Jodła, Dvalishili, .... Żewłaki. W Polonii epizod miał chyba nawet Malarz, nie ma co przesadzać. Warto spróbować, a potem wypchnąć w świat ... w razie czego.

Gintleman Awatar księciuniu
    Transfer pod względem piłkarski niezbyt zrozumiały (biorąc pod uwagę bardziej palące potrzeby transferowe: napastnik, ofensywny pomocnik), a pod każdym innym względem jeszcze bardziej niezrozumiały (czyt. głupi).
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar Runi
    Cytat Zamieszczone przez Mario_wan Zobacz posta
    Nie wiem, czy P.W. to chórzysta, ale ex-Polonistów było u nas całkiem sporo. Brzyski, Jodła, Dvalishili, .... Żewłaki. W Polonii epizod miał chyba nawet Malarz, nie ma co przesadzać. Warto spróbować, a potem wypchnąć w świat ... w razie czego.
    Jest różnica miedzy byciem ex-Polonistą i granie w tym klubie jak i każdym innym ( praca jak praca) , a zakładanie koszulki Legii gdzie kilka lat temu deklarowało się jako kibic drużyny z k6.
    Ktoś taki nigdy nie powinien biegać z z L na piersi.

Legionista
    Nie mam zielonego pojęcia czy on umie grać w piłkę. Plus że Polak, minus (mega) wiadomo typ spod ciemnej gwiazdy ...

Legionista
    Może Vuko chce któregoś skrzydłowego przestawić na dychę? Bo tak faktycznie ciasno.. A na "10" z kolei właściwie nikogo - Gvilia ma sen tylko w przypadku totalnej dominacji, rozgrywania piłki na połowie rywala. Konfrontacja z Rangers pokazała, że jak mamy się częsciej bronić i kontrować to nie ma to racji bytu..

Ktoś by się nadawał ze skrzydła? Novikovas? Nagy..? Vesovic na pewno nie. Luquinhas.. hmm w sumie on schodzi do środka fajnie, potrafi nawet mając mało miejsca, ograć rywala, parę razy pokazał już, że potrafi dać dobrego passa.. Może może..?

Cytat Zamieszczone przez R. Zobacz posta
    Karbownik nie dał nic na plus? Dwa mecze na nie swojej pozycji(na dodatek jako prawonożny grał na lewej stronie) i w obu tych meczach był jednym z lepszych w drużynie dając do tego dwie asysty. To mało jak na debiutanta? Lepiej, żeby tacy grali niż Antolic i inne Remy.
    Lepiej zeby grali lepsi piłkarze a nie młodsi piłkarze. Jak sobie wywalczy miejsce to niech gra, ale "lepiej dać pograć Rosołkowi" to jest jakiś absurd Zwlaszcza, ze chwile temu mielismy młodego napastnika i wszyscy wiemy jak to się skonczyło i dla niego i dla drużyny.

Cytat Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
    gdzie kilka lat temu deklarowało się jako kibic drużyny z k6.
    Są na to papiery? Bo mi też sie wydawało że coś tam było ale nie moge znalezc zadnej wypowiedzi.

Gdyby za Leśnego był taki transfer to ekstaza opanowałaby całe forum. A tak wiadomo...
    Czy Wszolek to dobry piłkarz? Oczywiście, nie za stary, wciąż może pograć na wysokim poziomie, o ile będzie mu się chciało.
    Agra czy Nagy to nieporozumienia i w zimie należy się ich pozbyć, więc sensowne wydaje się pozyskanie skrzydłowego, reprezentanta kraju .
    Ostatnio edytowane przez bondxxx ; 18-09-2019 o 11:22

Są na to papiery? Bo mi też sie wydawało że coś tam było ale nie moge znalezc zadnej wypowiedzi.
    Jakies tam poszlaki wrzucałem w poście nr 32871.

Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    O ile się orientuję, to on się dużo mocniej utożsamiał z czarną koszulką i jej kibicami niż Kiełbik lub Jodła, ale pewnie kumaci znają więcej szczegółow

Tak na szybko z neta:

https://www.dumastolicy.pl/2013/05/1...aniu-do-klubu/

https://zzapolowy.com/pawel-wszolek-...go-nie-zaluje/

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

A najlepsze, że taka sama dyskusja o przydatności i „czystości” Wszołka toczyła się w tym temacie 6 lat temu, 4 lata temu, 3 lata temu, rok temu i 3 m-ce temu...

coraz chudszy Awatar Kijek
    Pamiętam taki wywiad ze Wszolkiem, w którym mówił, że nawet jak wyjedzie za granicę to zawsze będzie kibicowal KSP.

____

Porównywanie Wszolka z Jodlowcem, Brzyskim, Kielbowiczem, Zewlakowem...
    Ostatnio edytowane przez Kijek ; 18-09-2019 o 11:10
    #teamVuko (zanim to było modne)

Legionista Awatar Moriarty
    Cytat Zamieszczone przez bondxxx Zobacz posta
    Gdyby za Leśnego był taki transfer to ekstaza opanowałaby całe forum. A tak wiadomo...
    Czy Wszolek to dobry piłkarz? Oczywiście, nie za stary, wciąż może pograć na wysokim poziomie, o ile będzie mu się chciało.
    Agra czy Nagy to nieporozumienia i w zimie należy się ich pozbyć, więc sensowne wydaje się pozyskanie skrzydłowego, reprezentanta polski .
    Gorąco uprasza się o korektę.
    Bazinga!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Jakies tam poszlaki wrzucałem w poście nr 32871.
    podobno czasem przyjeżdżał na mecze czarnej.

Ale.. ale uważam, że to co mówisz księciuniu to "delikatna" nadinterpretacja. Ja tam nie widzę jakiejś wielkiej miłości do klubu, identyfikowania z barwami, kibicami, wchodzenia głębszego w świat kibicowski, ich sympatie i antypatie. Bardziej tu mamy do czynienia z szacunkiem, zainteresowaniem losami klubu, który go zauwazył, dał mu szansę i pozwolił zrobić jakąś "karierę".

Lojalny Wszołek, wobec klubu, dzieki któremu wypłynął na świat (nawey jeżeli to czarna k) >>>>>> każdy śmieć, który po wygraniu meczu/tytułu obraża Legię, żeby przypodobać się kibicom swojej drużyny.

może gość nie zasługuje na naszą sympatię (niech ją zdobędzie profesjonalnym podejściem do gry w barwach (L), zaangażowaniem, po prostu dobrą grą), ale myślę, że tez nie zasługuje, żeby od początku po nim jechać i tak naprawdę działać na własną szkodę, bo taką będzie zaszczuwanie nowego grajka z jednym z największych kontraktów w drużynie.

Legionista
    Nie szkoda wam prądu? 19-20 letni gość z Tczewa powiedział dla mediów klubowych ( kibicowskich?), że kocha Polonię ale musiał złożyć wniosek o rozwiązanie kontraktu.Ponoć stwierdził też, że po transferze będzie jej nadal kibicować.Ufff dobrze, że chociaż nie mówił jak nasze legendy (Boruc ), że chciałby kiedyś wrócić na zakończenie kariery Przecież to standardowe teksty piłkarzy, nawet jeśli naiwnie w nie wierzą na początku swojej piłkarskiej przychody.Serio, szkoda prądu, co innego Kaczorowski, co innego takie Wszołki.
    ...

Uprawnienia umieszczania postów