Strona 1126 z 1127 PierwszyPierwszy ... 126626102610761116112211231124112511261127 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 33,751 do 33,780 z 33802

Wątek: Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Gintleman Awatar księciuniu
    Albo niech sam się wytransferuje, bez opcji odkupu. Na to też nie trzeba okienka.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar AGZI
    Cytat Zamieszczone przez Tomi Zobacz posta
    Jest jeszcze Kante
    Dzięki,że przypominasz,bo już chyba mało kto pamięta.
    #MioduskiOut
    #VukovićOut

https://twitter.com/UEFAComPiotrK/st...012696066?s=20

To się obłowiliśmy, 2 bańki a 3 to jednak spora różnica.

Legionista Awatar Bootleg
    No to deal jak nic... rozliczając to co zabierze Wisła to transakcja roku. módlmy się o zdrowie dla Niezgody bo inaczej to będzie kiepsko
    Always look on the bright side of life!

Legionista Awatar R.
    2 bańki za 30-letniego gościa, którego jedynym osiągnięciem są dobre występy przez 2 lata w amatorskiej lidze - serio dla was to mało? Podobne kwoty latały za Valencie i inne Dziczki, którzy są młodsi i wykazywali jakiś potencjał.
    Co innego zostawienie ataku z Niezgodą i Kante bo to jest totalny skandal.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar Antares
    Czyli pieniądze porównywalne jakie wzięliśmy za Prijovica, Vadisa czy Bereszyńskiego.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista Awatar AGZI
    Cytat Zamieszczone przez R. Zobacz posta
    2 bańki za 30-letniego gościa, którego jedynym osiągnięciem są dobre występy przez 2 lata w amatorskiej lidze - serio dla was to mało? Podobne kwoty latały za Valencie i inne Dziczki, którzy są młodsi i wykazywali jakiś potencjał.
    Co innego zostawienie ataku z Niezgodą i Kante bo to jest totalny skandal.
    To może by nie sprzedawać? 2 Bańki z których 1/3 przytuli Wisła budżetu nie zbawią,a strata duża(W przypadku kontuzji Niezgody zostajemy bez napastnika). Nigdy w Polskiej lidze nie będzie dobrze dopóki będzie byle kto przychodził,machał śmiesznymi na obecnym rynku transferowym pieniędzmi i wyciągał najlepszych zawodników.
    #MioduskiOut
    #VukovićOut

Legionista
    Przecież po tych szopkach wakacyjnych, szans żeby został, grał i było normalnie nie było żadnych. Skoro klub postawił na Vucovica to było to jedyne rozsądne rozwiązanie.

Co do samego dzielenia kasy ja jestem zdecydowanie na tak i mam nadzieję, że te informacje o jakiś pieniądzach pod stołem są nieprawdziwe. Transfery wewnątrz ligi praktycznie nie istnieją, a może gdyby uczciwie zrobić jak z Carlitosem raz czy drugi weszły by w jakiś trend na którym każdy by mógł tylko zyskać.

coraz chudszy Awatar Kijek
    Zauważyliście, że w ostatnich miesiącach kwota transferu wychodzącego która gdzieś tam pada z okolic klubowych jest zawsze szybko weryfikowana przez dziennikarzy... (oczywiście na niższą)

Zastanawiające dlaczego tak jest.
    Guess whos back?!
    Pozdrawiam sympatyków mojej działalności.

Legionista Awatar ŁukaszD
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Zauważyliście, że w ostatnich miesiącach kwota transferu wychodzącego która gdzieś tam pada z okolic klubowych jest zawsze szybko weryfikowana przez dziennikarzy... (oczywiście na niższą)

Kijek noł ofens, dlaczego tak jest?

A druga stronę (zawyżanie kwot transferów przychodzących)? To chyba z Sadiku kudłaty chwalił się ze to najwyższy transfer, potem wyszło ze dane były „przesadzone”?

Nie przywiązywałbym dużej wagi do tego co podają media. Widać dobrze, że to zwykłe kurwy, które się układają i piszą co im się każe. Dodatkowo z tym Carlitosem równie odbrze jednak Mioduski mógł coś przyciąć pod stołem, żeby Wisła te 300k mniej dostała.

Dobry ruch z Carlitosem. Niestety, mimo wszystko nie dawał tyle ile zarabiał.Do końca rozgrywek , 14 kolejek ( razem z obecną i zaległą), nie ma potrzeby " zastępowania" Carlitosa.

Legionista Awatar AGZI
    Cytat Zamieszczone przez urodzony w niedzielę Zobacz posta
    Dobry ruch z Carlitosem. Niestety, mimo wszystko nie dawał tyle ile zarabiał.Do końca rozgrywek , 14 kolejek ( razem z obecną i zaległą), nie ma potrzeby " zastępowania" Carlitosa.
    To kto na atak w razie kontuzji Niezgody?
    #MioduskiOut
    #VukovićOut

Legionista Awatar Marcino
    Cytat Zamieszczone przez AGZI Zobacz posta
    Bramkostrzelny Jose. Prawie jak Hiszpan.
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Legionista
    Chocby Wieteska
    Mało to spotkań wygraliśmy z defensywnym napastnikiem? A może wrzutki by wykorzystał i coś główką ustrzelił
    koko koko Skorza spoko...

Legionista Awatar AGZI
    Cytat Zamieszczone przez Yevaud Zobacz posta
    Chocby Wieteska
    Proponuję Majeckiego
    Prawda jest taka,że w razie kontuzji Niezgody nie mamy zmiennika na choćby zbliżonym poziomie(Kante nie grał już od bardzo dawna-zapewne nie bez powodu).I dlatego nie powinniśmy sprzedawać Carlitosa.
    #MioduskiOut
    #VukovićOut

Legionista Awatar Lillo
    Skoro taki Orlando Sa odchodził za 1,5 bańki, to 2 mln za Carlitosa który nie robił różnicy z Europą to niezły hajs. No i Jarosław będzie grał w pierwszym.

Legionista
    Proponuję Majeckiego
    Prawda jest taka,że w razie kontuzji Niezgody nie mamy zmiennika na choćby zbliżonym poziomie(Kante nie grał już od bardzo dawna-zapewne nie bez powodu).I dlatego nie powinniśmy sprzedawać Carlitosa.
    Zaproponowałbys kurde Astiza...
    Majecki ma swoje miejsce w bramce i tam ma sie rozwijać, aż go sprzedadzą za kilka baniek. :hough:.

Tak - to prawda, że w razie kontuzji Niezgody jesteśmy bez napastnika - ale tu sie nic nie zmienia wobec uporu trenera, żeby nie wystawiać Carlosa Lopeza.
    koko koko Skorza spoko...

Legionista
    Novikovas

Cytat Zamieszczone przez Arve Zobacz posta
    Novikovas
    Aż mi się przypomniał mecz na Bułgarskiej za czasów Urbana, w którym na szpicy wystąpił nominalny skrzydłowy Kosecki.
    Ładnie ich wtedy Jasiu oszukał tą zagrywką
    Zdaje się, że lekkie łatwe i przyjemne 3-1 wtedy było a Kosecki został bohaterem meczu.

Jest Rosołek, dlaczego nie dać mu szansy ? Vesovic bez problemu dałby radę, być może i Nagy by się nieźle odnalazł zwolniony z zadań defensywnych.
    W sytuacji w jakiej jest Legia , kupowanie TERAZ na szybko napastnika, było by wyrzucaniem pieniędzy.

coraz chudszy Awatar Kijek
    Vesovic jako napastnik?
    Guess whos back?!
    Pozdrawiam sympatyków mojej działalności.

Legionista Awatar crolick
    Cytat Zamieszczone przez Finiks Zobacz posta
    Aż mi się przypomniał mecz na Bułgarskiej za czasów Urbana, w którym na szpicy wystąpił nominalny skrzydłowy Kosecki.
    Ładnie ich wtedy Jasiu oszukał tą zagrywką
    Zdaje się, że lekkie łatwe i przyjemne 3-1 wtedy było a Kosecki został bohaterem meczu.
    Mówisz o tym meczu?
    https://www.youtube.com/watch?v=KhcI1O20faU
    Na szpicy grał wtedy Ljubo, a nie Kosa.

Cytat Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
    Mówisz o tym meczu?
    https://www.youtube.com/watch?v=KhcI1O20faU
    Na szpicy grał wtedy Ljubo, a nie Kosa.
    Tak. Nie wiem czemu tak mi się to utrwaliło ale byłem przekonany, że mieliśmy pomór napastników i Janek wyciągnął Koseckiego z kapelusza. Pewnie sprasowały mi się jakieś dwa różne mecze

Vesovic jako napastnik?
    A mało to przykładów że w polskiej lidze pomocnik ( np. Rado) może zastąpić napastnika ? Ba , i bocznemu obrońcy się zdarza że przesuwają go z dobrym skutkiem na szpicę ( Frączczak z Pogoni).

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Finiks Zobacz posta
    Tak. Nie wiem czemu tak mi się to utrwaliło ale byłem przekonany, że mieliśmy pomór napastników i Janek wyciągnął Koseckiego z kapelusza. Pewnie sprasowały mi się jakieś dwa różne mecze
    Z takich dziwnych meczów to ja pamiętam tylko mecz z Radosławem Wróblewskim na szpicy w Krakowie z Wisłą (2004?). Dobrze się to nie skończyło.

Stano tako rzecze na twiterrze, że za Carlitosa wzieliśmy teraz 1,2 mln, a 0,6 w grudniu czyli w sumie 1,8. Pewnie araby czekają, aż ropa podrożeje.

Legionista Awatar AGZI
    Cytat Zamieszczone przez gothblack Zobacz posta
    Stano tako rzecze na twiterrze, że za Carlitosa wzieliśmy teraz 1,2 mln, a 0,6 w grudniu czyli w sumie 1,8. Pewnie araby czekają, aż ropa podrożeje.
    Jeszcze trochę i się okaże,że go Mioduski za darmo puścił
    #MioduskiOut
    #VukovićOut

Legionista Awatar Jestem
    Jeszcze trochę i się okaże,że go Mioduski za darmo puścił
    Na pewno będą tacy którzy będą święcie przekonani, że jeszcze dopłacił ...
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Uprawnienia umieszczania postów