Strona 1123 z 1127 PierwszyPierwszy ... 123623102310731113111911201121112211231124112511261127 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 33,661 do 33,690 z 33802

Wątek: Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Legionista Awatar R.
    Cytat Zamieszczone przez Lillo Zobacz posta
    Może i tak, ale on w piłkę grać nie potrafi. Dobrze że Vuko nie będzie miał teraz dylematu.
    Myślisz, że mający lepszy scouting zespół, który sportowo nas zjada na śniadanie brałby kogoś takiego?
    Tam zapewne mają na niego plan a nie tak jak u Vukovica - nie masz formy ale grasz bo takie mam widzimisię.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar Gabro
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Nasze LegiaMedicalCenter lubi ambitne wyzwania, szczególne przypadki i ogólnie tłok w gabinetach
    Teraz podobno ostro prześwietlamy zawodników podczas testów medycznych. Przynajmniej tak twierdził Novikovas. Podobno kulawa mysz się nie prześlizgnie
    "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
    Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
    Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
    Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Gintleman Awatar księciuniu
    Gdybyśmy chcieli, to by się nie prześlizgnęła, ale chłopaki lubią wyzwania i ogólnie jak coś się dzieje, więc dają zielone światło na skup starzyzny i rupieci i potem mają w czym grzebać. "Ty, zobacz jak fajnie zepsuty, takie czegoś jeszcze nie widziałem. Zobaczymy czy uda mi się to naprawić"
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar Somebody
    1. Szkoda mi Sandro, bo od początku wierzyłem w jego talent i miałem nadzieję, że będzie to gość, który swoim transferem na zachód niejako przetrze szlak innym obcokrajowcom, którzy w przyszłości trafialiby do Legii w wieku juniorskim. Obawiałem się, że podczas przygody w młodzieżówce Juve, Włosi wyciągną go za niewielkie pieniądze i z dużą ulgą przyjąłem wiadomość o tym, że Sandro będzie kontynuował swoją karierę w Legii. Trochę głupio pisać esej na temat gościa, który w barwach Legii rozegrał raptem kilkanaście spotkań, ale ja nadal w niego wierzę i życzę mu jak najlepiej. Oby ten transfer pozwolił mu na rozwinięcie swojej kariery, a nam za parę lat przyniósł trochę grosza do klubowej kasy

2. Transfer Jodłowca na duży plus.

3. Ten Brazylijczyk to chyba jakiś żart. Ogólnie nie mam nic przeciwko inwestowaniu w odbudowę graczy i pozyskiwanie wartościowych weteranów, ale jeżeli Mioduski naprawdę nie ma co robić z kasą, to niech leci sobie na wakacje, a nie pakuje nas w kontakt z kolejnym połamanym zawodnikiem. Na nasz ligowy front zestaw Niezgoda, Kante i Carlitos w zupełności wystarczy, więc jeśli Vukovic potrafiłby dogadać się z Hiszpanem, to akurat teraz nie potrzebujemy na tej pozycji wzmocnień.

Legionista
    Nasze LegiaMedicalCenter lubi ambitne wyzwania, szczególne przypadki i ogólnie tłok w gabinetach
    Zawsze też można go będzie osadzić w powstającym Legia Lab jako okaz doświadczalny dla adeptów medycyny sportowej...

Legionista Awatar Lillo
    Cytat Zamieszczone przez R. Zobacz posta
    Myślisz, że mający lepszy scouting zespół, który sportowo nas zjada na śniadanie brałby kogoś takiego?
    Tam zapewne mają na niego plan a nie tak jak u Vukovica - nie masz formy ale grasz bo takie mam widzimisię.
    Nie dbam o to. Wiem co widziałem. To że grasz słabo, nie definiuje podstawowych braków technicznych jak np przyjęcie piłki.
    Może i będzie z niego drugi Mandzukić, kto wie. Dla mnie ważne jest to, że nie kaleczy już moich oczu.

Serio ktoś wspomina o scoutingu w naszych realiach finansowych? przecież cała Ekstraklasa łącznie z Legią zatrzymała się kilkanaście lat wstecz, dzisiaj za 2mln kupuje się kota w worku a my tutaj mówimy o jakimś scoutingu? Czy chcemy czy nie musimy działać na zasadzie sprowadzania dziwnych piłkarzy bo na "normalnych" już nas nie stać i to nie mówię wcale o piłkarzach z mocnych lig, przecież My wydajemy na transfery niewiele więcej niż "półamatorskie" kluby, a patrząc przez pryzmat europejskiej piłki to można uznać że tyle samo bo dzisiaj piłkarz za darmo i za 2mln to jedno i to samo, przestaliśmy być atrakcyjnym kierunkiem myślę że coraz więcej piłkarzy woli iść do np Kazachstanu czy Azebejdżanu bo i więcej zarobią a i szanse na grę w europejskich pucharach są większe.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez R. Zobacz posta
    Z CV kot ale patrząc szerzej to po kontuzjach i grający często na pół gwizdka. Wolałbym już chyba ogrywać Rosołka.
    Coś jak Eduardo...

Legionista Awatar AGZI
    Cytat Zamieszczone przez L.. Zobacz posta
    Coś jak Eduardo...
    Ale mimo wszystko sporo młodszy.
    Cytat Zamieszczone przez Wojtek(L) Zobacz posta
    myślę że coraz więcej piłkarzy woli iść do np Kazachstanu czy Azebejdżanu bo i więcej zarobią a i szanse na grę w europejskich pucharach są większe.
    No niestety.Regularna gra w pucharach była dużym atutem przy pozyskiwaniu piłkarzy.A potem Klub przejął Mioduski...
    Ostatnio edytowane przez AGZI ; 04-09-2019 o 01:30
    #MioduskiOut
    #VukovićOut

Grosik chce wrócić do Polski. Vuko działaj, skrzydłowy stworzony dla Ciebie. Walczy, zapierd.....

Legionista Awatar Runi
    Z wszystkim się zgodzę poza tym , że nie uważam, że puchary przyciągają zawodników.
    Znaczy inaczej jest na świecie kilka klubów, które są szczytem spełnienia piłkarza - i w tych przypadkach kasa może minimalnie robić mniejszy różnicę.
    Część piłkarzy ma też marzenie zagrać w Lidze Mistrzów.
    Natomiast poza tym każdemu piłkarzowi koło chvja wisi czy drużyna gra w pucharach, na stepach w Kazachstanie i walczy o utrzymanie czy w środku Bundesligi. Punktem wyjście jest kasa. A gadanie , że marzyło grze w pucharach ( czy jeszcze lepiej klubie) jest tylko żałosną gadką pod publiczkę.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Martino1989 Zobacz posta
    Grosik chce wrócić do Polski. Vuko działaj, skrzydłowy stworzony dla Ciebie. Walczy, zapierd.....
    Przecież bardzo wyraźnie powiedział dokąd chce wrócić.

Cytat Zamieszczone przez Hermit Zobacz posta
    Przecież bardzo wyraźnie powiedział dokąd chce wrócić.
    Dokąd? , niestety w robocie nie mam głosu.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Martino1989 Zobacz posta
    W górze tabeli, choć ekstraklasy, jest pana pierwszy zespół – Pogoń. Zbliża się zapowiadany przez pana powrót do Portowców?

Dobrze zaczęła sezon, powstaje nowy stadion, fajnie się dzieje w Szczecinie. Chciałbym jeszcze wystąpić w granatowo-bordowych barwach, ale mój powrót do ekstraklasy jest odległy. To jeszcze nie ten etap. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że gdy nadejdzie, to niekoniecznie będą mnie chcieli w drużynie, aczkolwiek po zakończeniu kariery i tak planuję zostać przy futbolu, więc zobaczymy, jak to będzie. Na razie oglądam naszą ligę, kiedy tylko mam czas.

Za PS

No na prawdę chce wrócić do Polski

Legionista Awatar Tomi
    Powiedział, że chciałby zakończyć karierę w Pogoni.
    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
    Z wszystkim się zgodzę poza tym , że nie uważam, że puchary przyciągają zawodników.
    Znaczy inaczej jest na świecie kilka klubów, które są szczytem spełnienia piłkarza - i w tych przypadkach kasa może minimalnie robić mniejszy różnicę.
    Część piłkarzy ma też marzenie zagrać w Lidze Mistrzów.
    Natomiast poza tym każdemu piłkarzowi koło chvja wisi czy drużyna gra w pucharach, na stepach w Kazachstanie i walczy o utrzymanie czy w środku Bundesligi. Punktem wyjście jest kasa. A gadanie , że marzyło grze w pucharach ( czy jeszcze lepiej klubie) jest tylko żałosną gadką pod publiczkę.
    Ma znaczenie, ale w klubach, które mogą coś w tych pucharach osiągnąć.. Dojść do wyższej fazy pucharowej np. A nie rozbijać się w eliminacjach na kazachskich stepach, jak wspominasz, gdzie szczytem marzeń (obecnie) jest awans do grupowej, czyli tak naprawdę wzięcie udziału w turnieju właściwym..

Legionista Awatar Gabro
    We wtorek przed północą Kulenović za 1,6 mln euro przeszedł do Dinama Zagrzeb. Z prowadzonym przez Nenada Bjelicę, byłego szkoleniowca Lecha Poznań, uczestnikiem tegorocznej Ligi Mistrzów (grupowi rywale to Manchester City, Szachtar Donieck oraz Atalanta Bergamo) podpisał pięcioletnią umowę. Legia zagwarantowała sobie także 20 procent od kwoty kolejnego transferu oraz prawie milion euro w różnego rodzaju bonusach uzależnionych od postawy 19-latka w nowym-starym klubie.
    PS o warunkach transferu Kule

Legionista Awatar Gabro
    Po sprzedaży Chorwata do Dinama Zagrzeb nowym graczem Legii Warszawa zostanie Brazylijczyk Jonathas.
    PS twardo upiera się przy tym Jonathasie.

Legionista Awatar Neg
    Scauting w Legii wyglada tak, że ściągani są piłkarze od zaprzyjaźnionych menago, albo po tabelkach i jutubach. I to jest akurat przykra prawda a nie ironia. Ostatni raz w miarę profesjonalnie to wyglądało, kiedy piłkarzy faktycznie oglądali Żewłakow i Dominik Ebebenge i tak wyglądała ta siatka scautingowa w Polsce, więc jak te transfery mają być nieudane w większości przypadków? Ile na przestrzeni trzexh ostatnich lat naprawdę możemy napisać, że ktoś wypalił? Vadis Odjidja-Ofoe? Na ten moment to są ślepe strzały a kiedy faktycznie kogoś Legia oglądała to przecież jaka historia była pisana m.in. z Dudą.. i wtedy faktycznie można było mieć świadomość, że nikt kota w worku po tabelkach nie kupuje.

Kulenović się u nas nie sprawdził i owszem moze i odejdzie za pare lat za kwotę rzędu 10-15 mln tylko u nas niezależnie czy byłby 2 czy 5 lat za taką kwotę nigdy by nie odszedł a jego cena w Legii to byłoby moze 3-5mln jeśli by odpalił, więc jeśli te 20proc w kontrakcie gdzieś tam jest (chociaz watpie bo to naprawdę dużo) to dobry interes dla Legii.

Ja tylko napiszę, że Liga Węgierska rzuca już kwotami od 1mln w wzwyż na transfery. Rangersi, którzy byli w czarnej dupie Szkocji dziś rzucają kwotami po 3-4mln. Legia po latach gry w Europie dalej transferuję gosci za 300 tyś albo za darmo. Wystarczyłoby czesc pieniędzy zainwestować w scauting. Zamiast zatrudniać dyrektorów od sprzedawania kubków z jakimiś hieroglifami w barwach Legii opłacić paru fachowców od wyszukiwania oceny potencjału zawodnika. Tutaj pierwszym i ostatnim ktory chciał coś zmienić był Leśny i dlatego jego strzały wypalały częściej.
    Mioduski za to kontynuuje politykę transferowa ITI.

Mówię jak jest A z tymi tabletkami i menago mam informację ze środka.
    Fanatyczny Tarchomin

Cytat Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
    PS twardo upiera się przy tym Jonathasie.
    Błoński na tt właśnie wrzucił info, ze temat nieaktualny (względy medyczne).

Gintleman Awatar księciuniu
    "Względy medyczne" - czyli zdrowy był i LegiaCreativeMedicalCenter nie miałaby pola do popisu.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar Tomi
    https://twitter.com/robert_blonski/s...53262492233731

robert błoński
    ‏ @robert_blonski

Brazylijski napastnik Jonathas, który był oferowany Legii, nie zagra w warszawskim klubie. Zadecydowały względy medyczne.
    Dzięki Bogu..
    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Legionista Awatar Gabro
    Cytat Zamieszczone przez DrPaiHiWo Zobacz posta
    Błoński na tt właśnie wrzucił info, ze temat nieaktualny (względy medyczne).
    Kompromitują się, bo już wczoraj inni pisali, że on niezdolny do treningu jest, a oni twardo w dzisiejszym wydaniu w to brnęli.Ech...

Legionista Awatar Budyń_70
    "Względy medyczne" - czyli zdrowy był i LegiaCreativeMedicalCenter nie miałaby pola do popisu.
    W sumie dobrze, bo jeszcze ze dwóch takich i moglibyśmy zmienić nazwę klubu na Legia-Med

Czyli ten news o Jonathasie został zmyślony przez Błońskiego, czy ktoś z klubu przeczytał komentarze na twitterze i zrezygnował z niego?

Legionista Awatar marsu2
    Czyli odpalamy transfermarkt i szukamy dalej wieżowca bez klubu

Legionista Awatar Gabro
    Cytat Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
    Czyli ten news o Jonathasie został zmyślony przez Błońskiego, czy ktoś z klubu przeczytał komentarze na twitterze i zrezygnował z niego?
    Moim zdaniem gość dostał jakieś info z agencji menadżerskiej i nie weryfikując dalej, puścił wczoraj w eter. Amator...

Legionista Awatar Gabro
    Cytat Zamieszczone przez marsu2 Zobacz posta
    Czyli odpalamy transfermarkt i szukamy dalej wieżowca bez klubu
    Nie szukamy. Vuko ostatnio jasno dał do zrozumienia, że nikt za Kule nie przyjdzie.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
    Moim zdaniem gość dostał jakieś info z agencji menadżerskiej i nie weryfikując dalej, puścił wczoraj w eter. Amator...
    A Błoński kiedykolwiek miał jakieś "inside" info?
    Przecież to zwykła *****. Nikt jej nic nie powie.

Legionista Awatar Gabro
    Żegnamy Carlitosa?
    Na tt lata info, że bardzo blisko Al-Wahdy

Uprawnienia umieszczania postów