Strona 1112 z 1112 PierwszyPierwszy ... 11261210121062110211081109111011111112
Pokaż wyniki od 33,331 do 33,360 z 33360

Wątek: Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Legionista21 Zobacz posta
    Tu sie zdecydowanie nie zgodze. Sa Pinto to byl swir, ale w tej kwestii wykazal sie bez zarzutu. Dzieki niemu z jednej z najstarszych druzyn, stalismy sie drugim najmlodszym skladem w lidze, gdzie w pierwszej jedenastce grali m.in. Kulenovic, Wieteska, Majecki, Szymanski czy Stolarski.
    a dziś gdzie znowu jesteśmy?
    Zacznie grać Obradović to Jędza do środka, Wieteska ławka. Niezgoda jak się nawet wyleczy to pamiętajmy, że on ma już 24 lata.. Tak naprawdę jedynym młodym Polakiem w 11 będzie Majecki.

Mi się podoba skład Lecha. Nie wiem jak będą grali w lidze, ale w sparingu z Vitesse wyszli chyba z 4-5 młodymi (Jóźwiak, Gumny, Marchwiński, Puchacz i chyba jeszcze ktoś) do tego mocni zagraniczni jak Tiba, Jevtic, Rogne etc.. Naprawdę nie będę zdziwiony, jeżeli wypali im ta mieszanka i nie dość, że osiągną dobry wynik sportowy, to jeszcze kasa klubowa będzie pękać w szwach..

Cytat Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
    Mi się podoba skład Lecha. Nie wiem jak będą grali w lidze, ale w sparingu z Vitesse wyszli chyba z 4-5 młodymi (Jóźwiak, Gumny, Marchwiński, Puchacz i chyba jeszcze ktoś) do tego mocni zagraniczni jak Tiba, Jevtic, Rogne etc.. Naprawdę nie będę zdziwiony, jeżeli wypali im ta mieszanka i nie dość, że osiągną dobry wynik sportowy, to jeszcze kasa klubowa będzie pękać w szwach..
    Najwyższa pora. W tym sezonie to już na pewno będzie sukces. Lokomotywa ruszyła.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
    Najwyższa pora. W tym sezonie to już na pewno będzie sukces. Lokomotywa ruszyła.
    jeżeli czytasz posty w miarę uważnie, to pewnie widziałeś, że nie oczekuję, że Legia teraz będzie tak grała. Tym bardziej, ze raczej nie mamy aż tak zdolnej młodzieży, a na pewno nie gotowej do gry na tym poziomie w pierwszej jedenastce. Nie wiem więc po co ta ironia. Bądź tak słodki i wyjaśnij proszę.

..................
    Ostatnio edytowane przez 19Jakub16 ; 12-07-2019 o 15:24

Legionista Awatar Numer
    Przyszedłeś tu reklamować swoją stronę?

Legionista Awatar Antares
    Ponoć jest poważne zainteresowanie Niezgodą z MLS. Na miejscu klubu sprzedałbym dopóki się nie posypał na dłużej, a w zamian sprowadził napastnika i typowego ofensywnego pomocnika. Wtedy kadra rzeczywiście byłaby pełna. Bo w to, że on będzie dłużej zdrowy nie wierzę, podczas przygotowań już przeciążył mięsień trójgłowy, skręcił staw skokowy. Zaraz znając życie wypadnie na dłużej.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista Awatar Peer
    Cytat Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
    Ponoć jest poważne zainteresowanie Niezgodą z MLS. Na miejscu klubu sprzedałbym dopóki się nie posypał na dłużej, a w zamian sprowadził napastnika i typowego ofensywnego pomocnika. Wtedy kadra rzeczywiście byłaby pełna. Bo w to, że on będzie dłużej zdrowy nie wierzę, podczas przygotowań już przeciążył mięsień trójgłowy, skręcił staw skokowy. Zaraz znając życie wypadnie na dłużej.
    Długo stałem murem za Jarkiem, ale chyba miarka się przebrała. Wiatr mocniej zawieje i chłop dochodzi do siebie miesiącami. Bardzo chciałbym się mylić, ale nie widzę go w grze przynajmniej przez jeden pełny sezon.
    Oczywiście, jeśli sprzedawać, to dalej nie za bezcen. Ciekawe, jakie kwoty wchodzą w grę?

Legionista Awatar Marcino
    Potrzeba silnego napastnika o idealnym zdrowiu i takiego który potrafi grać tyłem do bramki, coś jak Orlando Sa.
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Legionista Awatar e(L)egion
    Cytat Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
    Skąd info o tym Niezgodzie, bo tak przejrzałem tu i ówdzie i nie mogę znaleźć, a news ciekawy.
    "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Legionista Awatar Marcino
    Cytat Zamieszczone przez e(L)egion Zobacz posta
    Skąd info o tym Niezgodzie, bo tak przejrzałem tu i ówdzie i nie mogę znaleźć, a news ciekawy.
    https://www.przegladsportowy.pl/pilk...godzie/x5vkd8q

... do tego będzie mu potrzebny właśnie Niezgoda, który ma być pierwszym wyborem nie tylko na walkę o fazę grupową Ligi Europy, ale też na ekstraklasę. O ile nie odejdzie, bo wciąż w grę wchodzi jego transfer do MLS. Zimą napastnik Legii miał dwie oferty z tej ligi, również teraz jest spore zainteresowanie, tylko kluby czekają na to, jak się zaprezentuje w oficjalnych spotkaniach.
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Janekx89 też na twitterze potwierdzał, że jest poważne zainteresowanie, czyli coś jest na rzeczy.

Legionista Awatar e(L)egion
    Dzięki. Zobaczymy. Gościu jest tak szklany, że dziwne iż jest jakiekolwiek zainteresowanie.
    "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Cytat Zamieszczone przez e(L)egion Zobacz posta
    Dzięki. Zobaczymy. Gościu jest tak szklany, że dziwne iż jest jakiekolwiek zainteresowanie.
    Można go reklamować jako polskiego Reusa .

Legionista
    Mi się wydaje, że bez sensu teraz go sprzedawać, bo jego wartość jest po prostu niska bardzo. Lepiej próbować go odbudować i módlic się o zdrowie.
    No chyba, ze ktoś da ciągle te 2mln..

Legionista Awatar Lillo
    Niezgoda to nasz jedyny poważny napastnik, a niektórzy się tu cieszą jakby za ten hajs mieli balować na Ibizie. Tak samo niektórzy cieszyli się z odejścia Niko, a dziś rozwijaliby przed nim czerwony dywan.

Legionista Awatar Somebody
    Z tym poważnym napastnikiem to też bym się za bardzo nie rozpędzał, bo ja konsekwentnie uważam go za zawodnika słabego, który ma na tyle duże ograniczenia, że w poważnym futbolu nie ma po prostu szans zaistnieć. Nie potrafi grać tyłem do bramki, w pojedynkach 1vs1 jest bezużyteczny i ratuje go tak naprawdę tylko instynkt, dzięki któremu potrafi odnaleźć się w polu karnym i wcisnąć piłkę do siatki.

Moim zdaniem najlepszym napastnikiem w kadrze jest obecnie Kante, tylko niestety na niego musimy jeszcze trochę zaczekać. Jeżeli Carlitos ma grać za plecami wysuniętej 9tki, to właśnie Gwinejczyk nadaje się do zgrywania mu piłek, rozbijania obrońców przeciwnika i ewentualnego dostawiania nogi. Szału oczywiście nie będzie, ale to w koncepcji Vukovica trzymałoby się chociaż kupy i dawało szansę na jakąś stabilizację.

Legionista Awatar AGZI
    Cytat Zamieszczone przez Lillo Zobacz posta
    Niezgoda to nasz jedyny poważny napastnik, a niektórzy się tu cieszą jakby za ten hajs mieli balować na Ibizie. Tak samo niektórzy cieszyli się z odejścia Niko, a dziś rozwijaliby przed nim czerwony dywan.
    W razie czego można przecież na tej pozycji wystawić Carlitosa.A z całym szacunkiem dla Niezgody ale nie pokazał na razie nawet cząstki tego co Nikolic,wystarczy spojrzeć na liczby.
    #MioduskiOut

Legionista Awatar Stout
    Niko to był grajcar przez duże "G".
    Niezgoda ma swoje wady,ale przede wszystkim jest szklany.
    Prędzej czy później posypie się na dobre,więc póki jest chętny,to trzeba sprzedawać.
    I życzyć dużo zdrowia.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Problem właśnie polega na tym, że Niezgoda to jedyny napastnik, który zapewnia te 15 goli przy całym rozegranym sezonie. Tylko, że dla niego rozegranie całego sezonu to mało prawdopodobne jest i znając życie przez większość czasu będziemy oglądać Kulenovica, Sanogo i Kante, który jako jedyny daje nadzieje na jakiś przyzwoity wynik bramkowy. Chociaż nigdy w życiu powyżej 10 bramek w jednym sezonie nie strzelił.

Dlatego wypadałoby spróbować chociaż sprowadzić jakiegoś gościa co do tego miana poważnego napastnika będzie aspirował. Tak samo nie rozumiem dlaczego zupełnie nie ma tematu szukania typowej "10"? Carlitos na pewno taką nie jest, a zresztą przecież też musi być poddawany rotacji, kontuzje no i w każdej chwili i za niego może wpłynąć oferta nie do odrzucenia.

Zamiast bawić się w przesuwanie tam środkowych pomocników to może po prostu spróbować gdzieś sprzedać/oddać jednego z nich i trzeba zakontraktować gościa, który mógłby na tej pozycji grać?
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Cytat Zamieszczone przez bondxxx Zobacz posta
    Po tym co pokazali na Giblartarze to pasuje pożegnać kilku zapychaczy i wystawiać w roli zamienników tylko młodzików. Niech się ogrywają, budżet zyska, a zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć na akademie, będzie więcej pożytku. Kopacze w stylu Agry, Rochy, Kopy, Sanogo i Kante.
    Tam była sztuczna murawa
    edit: literówka.

Cytat Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
    jeżeli czytasz posty w miarę uważnie, to pewnie widziałeś, że nie oczekuję, że Legia teraz będzie tak grała. Tym bardziej, ze raczej nie mamy aż tak zdolnej młodzieży, a na pewno nie gotowej do gry na tym poziomie w pierwszej jedenastce. Nie wiem więc po co ta ironia. Bądź tak słodki i wyjaśnij proszę.
    Co tu wyjaśniać. Lokomotywa ruszyła na stracie jak zawsze. Jeśli czytasz komentarze na fejsbuku to tam znowu szaleje fanpejdż Lech Poznań w drodze po MP i jak zawsze gaśnie w miarę upływu czasu, bardziej jest odbierany jako troll chociaż zamysł ma inny.
    edit: literówka.

Okienko w okienko jest to samo. Nam się wydaje, że się wzmocniliśmy, a w Poznaniu w ogóle odlatują. Po 5 meczach okazuje się, że jedyne druzyny które poczyniły realny postęp to jakaś Lechia, Pogoń czy inna Jagiellonia. Liga robi się tak wyrównana, że naprawde podziwiam tych którzy grają ja u bukmachera i wygrywają (o ile w ogóle są takie osoby, bo ja nie znam). Problemem naszym i Lecha jest teraz to, że mimo wzmocnienia się, nie zatrudniliśmy trenera i prędzej czy później obie drużyny za to zapłacą

Traktowanie Niezgody jako poważnego napastnika to śmiech na sali. Generalnie uważam że opieranie się na Kulenoviciu i Sanogo to porażka. Wolałbym sprzedać obydwu i kupić porządnego( na naszą miarę) grajka.

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez Martino1989 Zobacz posta
    Traktowanie Niezgody jako poważnego napastnika to śmiech na sali. Generalnie uważam że opieranie się na Kulenoviciu i Sanogo to porażka. Wolałbym sprzedać obydwu i kupić porządnego( na naszą miarę) grajka.
    Przyjmijmy na chwilę, że tak obiektywnie jest i zaraz pojawia się pytanie skąd do diabła wziąć "porządnego" grajka na 9 za pieniądze w miarę adekwatne do naszych możliwości? W granicach 1 mln jurków nie istnieją tacy napastnicy, za Sandro i Sanogo po prostu nie da się kupić "gotowca" bo taki koleś to od razu za kilka baniek lekko licząc, byle nie był kulawy i co drugi mecz wsadzał jakiegoś farfocla, na więcej od takiego "napastnika" liczyć nie można, bo za nieco więcej to z mety zaraz się płaci 6-7 i więcej ...
    Jedyna droga to kilku młodych z których jeden może odpali, bolesna droga.
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    Przyjmijmy na chwilę, że tak obiektywnie jest i zaraz pojawia się pytanie skąd do diabła wziąć "porządnego" grajka na 9 za pieniądze w miarę adekwatne do naszych możliwości? W granicach 1 mln jurków nie istnieją tacy napastnicy, za Sandro i Sanogo po prostu nie da się kupić "gotowca" bo taki koleś to od razu za kilka baniek lekko licząc, byle nie był kulawy i co drugi mecz wsadzał jakiegoś farfocla, na więcej od takiego "napastnika" liczyć nie można, bo za nieco więcej to z mety zaraz się płaci 6-7 i więcej ...
    Dokładnie tak, trzeba sobie uświadomić że z roku na rok pieniądze w piłce są craz większe, a te wielkie transfery dużych klubów napędzają również mniejsze kluby. Napastnik za którego 7 lat temu mogli byśmy w teorii zapłacić 2mln i był by to tzw. pewniak o którego byli byśmy pewni i gwarantował by bramki, dzisiaj kosztuje 8-10 mln E. Nasza jedyna nadzieja to sprowadzanie zawodników za darmo bo w dzisiejszych czasach transfer darmowy czy za 2 mln to podobne ryzyko.

Trzeba się zastanowić czy lepiej dać szanse tym młodym i jak pisze Jestem może któryś odpali, czy szukamy za darmo doświadczonych piłkarzy ewentualnie kogoś z 3 ligi hiszpańskiej. Niestety nie stać Nas na gości w wieku 22-27 lat którzy są na kontraktach i strzelają w hmm "poważnych ligach" biorąc pod uwagę nasze możliwości finansowe to pewnie ligi z miejsc 11-18 w rankingu ligowym uefa.
    Ostatnio edytowane przez Wojtek(L) ; 15-07-2019 o 15:08

Legionista Awatar AGZI
    Nasza liga niestety z kwotami za transfery od lat niemal stoi w miejscu.10 lat temu górnym pułapem za zawodnika było milion euro i tak zostało do dzisiaj.A kwoty w europie bardzo podskoczyły,więc za te pieniądze coraz trudniej o sensownych zawodników.
    #MioduskiOut

Drugi sezon z rzędu o króla strzelców naparzali się Hiszpanie z III ligi więc nie przesadzałbym, że w takich pieniądzach nie da się ściągnąć nikogo kto celowałby w bramkę, a nie gołębie.

Legionista Awatar MarioWOLF
    Jeszcze do wyjęcia za relatywnie niskie pieniądze jest Erik Sorga (r.1999).

https://www.transfermarkt.pl/erik-so...spieler/322690

https://www.youtube.com/watch?v=cWsCa5jo9T0
    https://www.youtube.com/watch?v=s4r8AiOjxMY

Legionista Awatar Jestem
    No i wziąłbym takich ze dwóch, trzech jak ten Erik i kombinował co dalej ...
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista Awatar alfa
    Wg legia.net Mikołaj Kwietniewski ma zostać wypożyczony do Wisły Płock. Wydaje się, że ma tam szansę na grę, bo w Płocku nie mają pewnego młodzieżowca do pierwszego składu

Uprawnienia umieszczania postów