Strona 1103 z 1103 PierwszyPierwszy ... 10360310031053109310991100110111021103
Pokaż wyniki od 33,061 do 33,080 z 33080

Wątek: Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Skoro mamy taka słabą kadrę według tutaj piszący, ro kto ma lepsza?

Lechia, Cracovia, Piast, Lech? Serio pytam. Ja oceniam stan i tak najlepiej w kraju. Sztuka tylko to poustawiać po poprzednikach.
    In_Mioduski_We_Trust

Legionisci.com Awatar Woytek
    Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    Mental czy zgranie z zespołem?
    Piłkarsko w polu karnym. Tak mi się wydaje po krótkiej obserwacji. W zasadzie takie same spostrzeżenia pojawiały się rok i dwa lata temu w Warce.

Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Ilu znasz prezesów/właścicieli klubów, którzy tak zrobili? (chodzi o to zero kasy i nieoczekiwanie cudów)
    Pewnie żadnego. Natomiast aktualny medialnie zapadł się pod ziemię. Jasne, że to co napisałem jest nie do zrealizowania, tylko niech potem nie będzie zaskoczenia, jak znów wskaże wszystkich dookoła (od trenera zaczynając) jako winnych...

W Zagłębiu Sanogo wyglądał nieźle, ale to może na tle Zagłębia się wyróżniał. Co by nie mówić strzelił 11 goli w najsłabszym klubie Ekstraklasy, wieloma takimi grajkami nie możemy się pochwalić.

P.S Woytek jest jakaś szansa na Novikovasa czy temat już upadł ?

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta

Lechia, Cracovia, Piast, Lech? Serio pytam. Ja oceniam stan i tak najlepiej w kraju. Sztuka tylko to poustawiać po poprzednikach.
    Serio odpowiadam: Trnava i Dudelange. I ze sporym prawdopodobieństwem nasz rywal w III rundzie kwalifikacji LE, o ile nie zweryfikują nas ci Białorusini. Do kogo ty równasz? Półprofesjonalnych klubów, które rokrocznie dostają cymbał od pierwszej napotkanej "europejskiej" przeszkody (z tym, że zazwyczaj nie jest to nawet przeszkoda leżąca w Europie). Chociaż w tym momencie robię pewnie błąd nie zaliczając nas do tej grupy po naszych popisach w dwóch poprzednich latach, ale ciągle żyję jakąś nadzieją, że w tym roku się prześlizgniemy. No ale niestety, raczej nie z tym prezesem i nie z posłusznym mu jak piesek człowiekiem aspirującym do miana trenera.

Legionisci.com Awatar Woytek
    Cytat Zamieszczone przez Peacemaker Zobacz posta
    P.S Woytek jest jakaś szansa na Novikovasa czy temat już upadł ?
    Wg mojej wiedzy nic się nie zmieniło, czyli niebawem ma przyjść.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta

Jak zwykle panika, w przyszłym sezonie bijemy się o 8 i basta.

Nie wiem kiedy ludzie zrozumieją, że przede wszystkim to my mamy mieć trenera i zespół, grający niezłą piłkę na miarę swojego potencjału. To jest klucz, a nie to czy przyjdzie 1-2 nowych grajków, którzy nagle zbawią całą drużynę.

Na dziś możemy zrobić jedenastkę: Majecki - Stolarski Jedza Remy Rocha - Martins Gvilia/Cafu - Nagy Carlitos Vesovic - Niezgoda
    I to jest jakaś banda lebieg? Jasne potrzeba kogoś do rywalizacji, głębi składu, ale jak taki skład grałby to co potrafi, to jest to spokojne MP i faza grupowa LE.

Cytat Zamieszczone przez Woytek Zobacz posta
    Piłkarsko w polu karnym. Tak mi się wydaje po krótkiej obserwacji. W zasadzie takie same spostrzeżenia pojawiały się rok i dwa lata temu w Warce.

Pewnie żadnego. Natomiast aktualny medialnie zapadł się pod ziemię. Jasne, że to co napisałem jest nie do zrealizowania, tylko niech potem nie będzie zaskoczenia, jak znów wskaże wszystkich dookoła (od trenera zaczynając) jako winnych...
    Ale kto ma tam szaleć w tym polu karnym? Agra? a może Gwilla będzie szalał?. Jeśli nie mamy jakości piłkarskiej to nie ma co oczekiwać cudów. Swoją drogą prezes może by mógł jakoś sezon podsumować?. Czy tylko pojawia się jak jest sukces?

Legionista Awatar Gabro
    Cytat Zamieszczone przez Martino1989 Zobacz posta
    Ale kto ma tam szaleć w tym polu karnym? Agra? a może Gwilla będzie szalał?. Jeśli nie mamy jakości piłkarskiej to nie ma co oczekiwać cudów. Swoją drogą prezes może by mógł jakoś sezon podsumować?. Czy tylko pojawia się jak jest sukces?
    Kulenović i Niezgoda.
    "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
    Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
    Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
    Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Legionista Awatar e(L) Pichichi
    Cytat Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
    Kulenović i Niezgoda.
    Pierwszy może co najwyżej podawać ręczniki, a drugi jest co najmniej tak szklany jak Szałachowski czy Efir. Niech zagra chociaż jedna runde bez urazów to będzie sukces, dobry chłopak ale ze zdrowiem nie po drodze. Mialy być transfery a przyszedł tylko Gvilia i Lewczuk. Brawo pudel puchary to ty zobaczysz jak świnia niebo z takimi tuzami w pomocy jak Kopczynski czy Agra na skrzydle...
    ZMIENIĆ TEJ TRADYCJI NIC NIE JEST W STANIE,LEGIA BYŁA JEST I WIELKA POZOSTANIE! (L)

Legionista Awatar Marcino
    Straszna ..ujnia w transferach do klubu. Zobaczysz Dariusz Europę na TV ...
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Cytat Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
    ujnia, bo?

Legionista
    Bo lepiej było jak wagonami zwozili do nas Necidów, Pasquatów, Philippsów i im podobnych. Wtedy były okienka, że ho ho.

Szkoda, że mamy tylko takie 2 możliwości.

Myślę, że paradoksalnie nie będzie takiej katastrofy jeśli chodzi o transfery. Teraz kiedy muszą każdą złotówkę oglądać dwa razy przed wydaniem może wreszcie zaczną działać z rozwagą. Na szczęście już takie okazje jak Mauricio czy Kazaiaszwili nam nie grożą.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez e(L) Pichichi Zobacz posta
    Pierwszy może co najwyżej podawać ręczniki, a drugi jest co najmniej tak szklany jak Szałachowski czy Efir. Niech zagra chociaż jedna runde bez urazów to będzie sukces, dobry chłopak ale ze zdrowiem nie po drodze. Mialy być transfery a przyszedł tylko Gvilia i Lewczuk. Brawo pudel puchary to ty zobaczysz jak świnia niebo z takimi tuzami w pomocy jak Kopczynski czy Agra na skrzydle...
    Proponuję zobaczyć mecz Chorwacji z Anglikami, ten chłopak ma potencjał i jeszcze może nas zaskoczyć ( pytanie, czy po tym meczu nie będzie na niego chętnych )

Legionista Awatar Budyń_70
    Cytat Zamieszczone przez mrquad Zobacz posta
    Proponuję zobaczyć mecz Chorwacji z Anglikami, ten chłopak ma potencjał i jeszcze może nas zaskoczyć ( pytanie, czy po tym meczu nie będzie na niego chętnych )
    Prędzej czy później pójdzie za dobry piniądz....bo młody, bo dobre warunki fizyczne, bo Chorwat (pilkarsko dobre pochodzenie).

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
    Rozumiem taką opinię na początku lipca ale teraz? Oficjalnie mogą sprowadzać od 1 lipca dopiero graczy. Przecież nawet Lewczuk nie może jeszcze z nami trenować.
    You'll take my life but I'll take yours too
    You'll fire your musket but I'll run you through
    So when you're waiting for the next attack
    You'd better stand there's no turning back.

Legionista
    Piotr Wołosik

@PiotrWolosik
    Obserwuj Obserwuj @PiotrWolosik

Arvydas Novikovas żegna się z Jagiellonią i zostanie skrzydłowym Legii Warszawa. Jutro o tym w @przeglad

Legionista Awatar e(L) Pichichi
    Cytat Zamieszczone przez Arve Zobacz posta
    Piotr Wołosik

@PiotrWolosik
    Obserwuj Obserwuj @PiotrWolosik

Arvydas Novikovas żegna się z Jagiellonią i zostanie skrzydłowym Legii Warszawa. Jutro o tym w @przeglad
    Lubię to! Lewy obrońca plus jeszcze jeden skrzydłowy i może coś z tego będzie.
    ZMIENIĆ TEJ TRADYCJI NIC NIE JEST W STANIE,LEGIA BYŁA JEST I WIELKA POZOSTANIE! (L)

Legionista Awatar Marcino
    Cytat Zamieszczone przez klochxx Zobacz posta
    ujnia, bo?
    Nie chodzi mi o ilość tylko o tempo podpisywania umów. Duża przebudowa drużyny a Vuko nie ma pełnej kadry.
    Jeśli Litwin podpisze to oczywiście ogromny plus.
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Uprawnienia umieszczania postów