Strona 1102 z 1113 PierwszyPierwszy ... 1026021002105210921098109911001101110211031104110511061112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 33,031 do 33,060 z 33364

Wątek: Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Cytat Zamieszczone przez qinio9 Zobacz posta
    W kwestii transferów ... Jaremie Bela ??? Remy wrucił na Insta z dopiskiem welcome.
    Wiem on już nie raz coś wrzucał i były bezpodstawne ploty ale tym razem zaraz usunął i to daje do myślenia.
    Za darmo, wiec mógł być na celowniku
    In_Mioduski_We_Trust

Legionista Awatar Alek
    https://sofifa.com/player/212035/jeremie-bela/?hl=pl-PL

byłoby pięknie, bo gość ma ładne parametry

Legionista Awatar Gabro
    Cytat Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
    https://sofifa.com/player/212035/jeremie-bela/?hl=pl-PL

byłoby pięknie, bo gość ma ładne parametry
    Może polecony przez naszego skauta z Football Fantasy
    "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
    Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
    Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
    Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Tak szczerze, to te forum oglądam od wielu lat.

I pomimo tego,
    że moje serce zostawilem za innym klubem to za Legia stoję murem.

Jakie transfery? Jakie? Co wy ***** pie&$olicie. Tutaj potrzeba pracy od podstaw.

Chłopaki z 5 tysięcznej wioski ogrywają szkółkę Ajaxu, tak o, przy przypadkowym wypadzie i bez żadnych treningów "przygotowawczych" czytaj drugie wczasy za granicą, ale nie ma dla nich miejsca. A każdy by przyszedł po jednej informacji. Nie dla pieniędzy. Ale by pograć.

Kto jest tym skautem? Jak on działa ja się pytam? Mioduski dawaj wyniki finansowe. Skoro takie zajebiste korpo prowadzisz to oczekuję wglądu do nich. Jak Ci nie wypali to dawaj zaproś tych swoich grajków chodzących po boisku, Apropos skautów to ja załatwię drużynę na sparing. Niech popatrza jak się gra. Większość dla samego meczu na Legii przyjedzie.

Elo

P.S. Sam zagram

Legionista Awatar Alek
    Olkowski odchodzi z Boltonu. Na PO do rywalizacji ze Stolarskim jak znalazł. Wiem, że mamy jeszcze Veso ale ja bym go widział na skrzydle

Legionista Awatar Antares
    Cytat Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
    Olkowski odchodzi z Boltonu. Na PO do rywalizacji ze Stolarskim jak znalazł. Wiem, że mamy jeszcze Veso ale ja bym go widział na skrzydle
    Ma za sobą dobry sezon w Boltonie, spokojnie w Championship znajdzie nowy klub, który zapewni mu znacznie wyższą pensję niż w Ekstraklasie.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista
    A Olkowski to przypadkiem nie śpiewał / pierdolił w wywiadach że nigdy do Legii?

Legionista Awatar Gabro
    Białkowski zmienił klub w obrębie Championship. Podobno Legia prowadziła z nim rozmowy wcześniej.
    "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
    Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
    Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
    Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Legionista Awatar Adin
    Cytat Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
    Białkowski zmienił klub w obrębie Championship. Podobno Legia prowadziła z nim rozmowy wcześniej.
    półtora banki funtów. Nierealne
    Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Cytat Zamieszczone przez Adin Zobacz posta
    półtora banki funtów. Nierealne
    od kilku lat to samo

wie(L)ki klub z wielkiego europejskiego kraju najbogatszy od lat klub w polsce a w 90% jak nie wiecej sciaga tylko grajkow za free albo jak kto woli bez kontraktów

Cytat Zamieszczone przez legionista1984 Zobacz posta
    od kilku lat to samo

wie(L)ki klub z wielkiego europejskiego kraju najbogatszy od lat klub w polsce a w 90% jak nie wiecej sciaga tylko grajkow za free albo jak kto woli bez kontraktów

Ostatnio to ściągamy tylko zawodników po znajomości trenera i jego kolesi ( Jozak / Sa Pinto i dawniej Hasi ). Na razie za Vuko tego nie ma i nie ma też żadnych transferów spoza Polski. Bądźmy szczerzy, ostatnie okienka transferowe to to jedna wielka kpina a jak to się skończy ? Czas pokaże

Cytat Zamieszczone przez legionista1984 Zobacz posta
    od kilku lat to samo

Bo nikomu nie chce się inwestować w tą ligę, i w sumie patrząc na to jak wygląda tu podejście do kluczowych aspektów prowadzenia klubu to nie ma się co dziwić. Trochę kiepsko, zwłaszcza że w innych państwach regionu znajdują się nawet bogaci inwestorzy, a tu dalej właściciele klubów nieszczególnie skłonni do sypnięcia hajsem.
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Bo umieć opierdolić (Czerczesow), a nie tylko się drzeć (Hasi), to też jest sztuka.

Rocha skrecil kostke w sparingu wewnetrznym, puscili Adama, LO drugiego nie ma ... pełna profeska

Legionista Awatar Jestem
    Przecież w Polsce na lewej obronie zwykle grają prawi obrońcy, repra daje przykład ...
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Na lewego obrońcę z prawdziwego zdarzenia nie ma szans... jak my nie możemy od tygodnia wykupić Novikovasa za 300 tyś. € widać pieniądze za Szymańskiego podzieliły los pieniędzy z LM.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Peacemaker Zobacz posta
    Na lewego obrońcę z prawdziwego zdarzenia nie ma szans... jak my nie możemy od tygodnia wykupić Novikovasa za 300 tyś. € widać pieniądze za Szymańskiego podzieliły los pieniędzy z LM.
    Znowu BL zajumał?
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Legionista Awatar Bootleg
    Generalnie to po wywiadach z Vuko widać, że on jakoś strasznie nie naciska na transfery... No i to może martwić bo ta kadra nie jest na tyle silna aby walczyć w pucharach. Niezbędne transfery to lewy obrońca do pierwszego składu oraz dwaj skrzydłowi. Co do reszty to pytanie czy gramy dwójka w ataku czy jednym napastnikiem. Ja chyba sprobowałbym grać 4-4-2 z cofnietym Carlitosem i Niezgodą lub Sanogo wyżej.
    Always look on the bright side of life!

Legionista Awatar R.
    Po to został zatrudniony, żeby się nie skarżyć.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    W punkt. Vuko to jest wariant oszczędnościowy. Szastania kasą nie będzie.
    "Oni nam narzucają wzorce postępowania i to, co chcą robić, a my mamy być posłuszni. Ale nie musimy, a skoro nie musimy, to pokażmy to." Leszek Żebrowski

Legionista Awatar Bootleg
    Cytat Zamieszczone przez johnny39 Zobacz posta
    W punkt. Vuko to jest wariant oszczędnościowy. Szastania kasą nie będzie.
    No własnie tak to wygląda... tyle, że jeśli nie będzie znów grupy LE to będzie słabo. Ta kadra w chwili obecnej może powalczyć w 2 pierwszych rundach eliminacji...
    Always look on the bright side of life!

Cytat Zamieszczone przez Kawa Zobacz posta
    Znowu BL zajumał?
    Ja tego nie powiedziałem. Jednak jak się posłucha naszych prezesów, byłego i obecnego, to Legia generuje same straty. Tak jakby się asekurowali na wypadek dużego zarobku, żeby tylko za dużo nie wydać na klub.

Cytat Zamieszczone przez Bootleg Zobacz posta
    No własnie tak to wygląda... tyle, że jeśli nie będzie znów grupy LE to będzie słabo.
    Nawet nie słabo a tragicznie. Odpadnie nam współczynnik z najlepszego sezonu w europucharach i będziemy startować z pozycji nierozstawionej prawie jak Piast. Oczywiście jeśli w ogóle zajmiemy miejsce w czołówce w przyszłym sezonie.

Legionista Awatar Runi
    Cytat Zamieszczone przez pawel8511 Zobacz posta
    Nawet nie słabo a tragicznie. Odpadnie nam współczynnik z najlepszego sezonu w europucharach i będziemy startować z pozycji nierozstawionej prawie jak Piast. Oczywiście jeśli w ogóle zajmiemy miejsce w czołówce w przyszłym sezonie.
    To nie jest prawda i prawie robi wielka różnice. Na start zaczynamy po odjęciu tych 10.00 punktów i zostaje nam 15.5 ( plus wszystko co ugramy teraz ) co daje w LE rozstawienie w rundach 1-3 i na styk w ostatniej. Natomiast w LM mamy rozstawienie przez pierwsze dwie rundy czyli tak jakbyśmy mieli teraz.

A może wie ze lepiej postawic na Carlitosa na lewej flance s Niegode czy Sanogo/Kante na szpicy? Wtedy ma mocno ustawiony bok pomocy, bo wszyscy wiedza ze Carlitos nie jedt napastnikiem na 9 czy lisem pola. Stad zostaje ustawienie prawej linii pomocy, gdzie mamy Veso, schodzącego do środka Nagy’iego i może Novikovas.
    Dobrze poukładać co mamy i jest dobra paka. Obrona Jedza, Remy/Wieteska/Lewczuk to mocna ekipa srodka obrony, boki obrony gorzej, zwłaszcza lewa.Stolarski tez do mnie nie przemawia.
    Ostatnio edytowane przez Hazardzista ; 23-06-2019 o 14:08
    In_Mioduski_We_Trust

Legionisci.com Awatar Woytek
    Niestety, ale tak to wygląda. Tym bardziej ja oczekuję, że główny sprawca całej tej sytuacji wyjdzie i powie jak jest (mamy zero kasy, aktualny trener ma czas na zbudowanie wszystkiego od nowa, mogą być kolejne wpadki, musimy przejść przez to razem, nie oczekujcie cudów). Tymczasem najprostszy scenariusz będzie taki, że "Vuko" zostanie kolejną ofiarą DM (oczywiście sam się na to pisze) i całej tej transformacji do ligowego średniaka z wiecznie niespełnionymi ambicjami.

PS. Na Sanogo nie liczę w ogóle. Zdziwię się jak poradzi sobie w Legii.

Legionista Awatar Lillo
    Cytat Zamieszczone przez Woytek Zobacz posta
    Niestety, ale tak to wygląda. Tym bardziej ja oczekuję, że główny sprawca całej tej sytuacji wyjdzie i powie jak jest (mamy zero kasy, aktualny trener ma czas na zbudowanie wszystkiego od nowa, mogą być kolejne wpadki, musimy przejść przez to razem, nie oczekujcie cudów). Tymczasem najprostszy scenariusz będzie taki, że "Vuko" zostanie kolejną ofiarą DM (oczywiście sam się na to pisze) i całej tej transformacji do ligowego średniaka z wiecznie niespełnionymi ambicjami.

PS. Na Sanogo nie liczę w ogóle. Zdziwię się jak poradzi sobie w Legii.
    Aż tak słabo wygląda na treningach?

Legionisci.com Awatar Woytek
    Cytat Zamieszczone przez Lillo Zobacz posta
    Aż tak słabo wygląda na treningach?
    na moje oko... słabo.

Cytat Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
    To nie jest prawda i prawie robi wielka różnice. Na start zaczynamy po odjęciu tych 10.00 punktów i zostaje nam 15.5 ( plus wszystko co ugramy teraz ) co daje w LE rozstawienie w rundach 1-3 i na styk w ostatniej. Natomiast w LM mamy rozstawienie przez pierwsze dwie rundy czyli tak jakbyśmy mieli teraz.
    Dlatego pisałem "prawie" jak Piast. Ogólnie w porównaniu do tegorocznego będzie lipa. A jak my z takim współczynnikiem modlimy się o jak największych ogórków to jak będziemy mieli gorszy to będzie tylko gorzej.

Legionista Awatar Jestem
    na moje oko... słabo.
    Mental czy zgranie z zespołem?
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Gintleman Awatar księciuniu
    Niestety, ale tak to wygląda. Tym bardziej ja oczekuję, że główny sprawca całej tej sytuacji wyjdzie i powie jak jest (mamy zero kasy, aktualny trener ma czas na zbudowanie wszystkiego od nowa, mogą być kolejne wpadki, musimy przejść przez to razem, nie oczekujcie cudów).
    Ilu znasz prezesów/właścicieli klubów, którzy tak zrobili? (chodzi o to zero kasy i nieoczekiwanie cudów)
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Uprawnienia umieszczania postów