Strona 1100 z 1112 PierwszyPierwszy ... 1006001000105010901096109710981099110011011102110311041110 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 32,971 do 33,000 z 33357

Wątek: Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Administrator Awatar mOFMC
    Piłkarsko moim zdaniem sie obroni jak tylko ogarnie łeb. Poza tym zawsze fajnie zagrać na nosie kibicom z małego miasta koło Brześcia
    Wypijmy! Za wojnę z bisurmanem!

Jak by podpisał on i Serb to już by było nieźle...
    Z innej beczki mam nadzieję że dadzą szansę Sanogo bo chłop ma ciąg na bramkę, a wypożyczą Kulenovicia bo z tej mąki to już chleba nie będzie gość jest za apatyczny nawet jak na Ekstraklasę

Legionista Awatar klinton
    Novikovas i jeszcze ktoś na lewą obronę oraz na rozgrywającego i okienko można uznać za udane.

Cytat Zamieszczone przez klinton Zobacz posta
    Novikovas i jeszcze ktoś na lewą obronę oraz na rozgrywającego i okienko można uznać za udane.
    I wówczas mamy na skrzydłach Novikovasa, Nagya i Agrę. Daleko do optimum.

Legionista Awatar klinton
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    I wówczas mamy na skrzydłach Novikovasa, Nagya i Agrę. Daleko do optimum.
    Dodaj do tego zestawienia Veso.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez klinton Zobacz posta
    Wstrzymałbym się z tak daleko idącymi wnioskami

A śpiewał? Pokazywał odwróconą elkę?

Ostatnie okienka transferowe nauczyły że nie ma co się zbytnio ekscytować nazwiskami. Czas pokaże jak będą grać.

Legionista Awatar Marcino
    Cytat Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
    A śpiewał? Pokazywał odwróconą elkę?
    Nie, ale już w zimę chciał chętnie opuścić Babę Jagę
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Bardzo słuszny powrót do tego co się działa na początku kadencji Leśnodorskiego. Zamiast szukać po jakichś Cyprach to wyciągamy najlepszych jakich możemy z polskiej ligi.

Cytat Zamieszczone przez tre_zoliborz Zobacz posta
    Bardzo słuszny powrót do tego co się działa na początku kadencji Leśnodorskiego. Zamiast szukać po jakichś Cyprach to wyciągamy najlepszych jakich możemy z polskiej ligi.
    tzw. klasyczne osłabienie rywala z górnej części tabeli
    Jestem za, dużo przemawia za takimi ruchami. Gość sprawdzony, prześwietlony, widać potencjał. Tylko tam to trzeba jechać z dobrą wódeczką na rozmowy, a nie mail/telefon

Legionista
    rzekomo sam zainteresowany nie pojawił się na dzisiejszym treningu Baby Jagi więc jest coś na rzeczy na pewno

ed.

"W Białymstoku z odejściem Novikovasa się już pogodzono, bo piłkarz nie chciał przedłużyć wygasającego w grudniu kontraktu. Letnie okno transferowe jest więc dla Jagiellonii ostatnią szansą na jakikolwiek zarobek na 28-latku. Portal transfermarkt.pl wycenia go na 1,5 mln euro, ale Legia zapłaci za niego najwyżej 300 tys.

Novikovas w ubiegłym sezonie rozegrał w barwach Jagiellonii 40 spotkań we wszystkich rozgrywkach, w których strzelił dziewięć goli i zaliczył sześć asyst. 47-krotny reprezentant Litwy, który do Polski trafił z VfL Bochum, będzie czwartym letnim transferem Legii. Wicemistrzowie Polski wcześniej zapewnili sobie sprowadzenie Igora Lewczuka z Girondins Bordeaux, Waleriana Gwilii z FC Luzern (ubiegły sezon spędził na wypożyczeniu w Górniku Zabrze) oraz bramkarza Wojciecha Muzyka z Olimpii Grudziądz. Dodatkowo do drużyny Aleksandara Vukovicia dołączyli Kacper Kostorz i Kacper Skibicki, których sprowadzenie Legia zapewniła sobie już zimą."

http://www.sport.pl/pilka/7,65039,24...QudQwG7ECOOX3I
    Ostatnio edytowane przez lszny ; 17-06-2019 o 12:02

Legionista Awatar Somebody
    W naszej obecnej sytuacji finansowej myślę, że nie ma co wybrzydzać. Sprawdzony w warunkach ligowych gość na pozycję, na której mamy ewidentne braki i to za pieniądze, które strach byłoby zainwestować w jakiś wynalazek z rezerw ligi portugalskiej czy 5 drużynę ligi cypryjskiej. Jeżeli szukać oszczędności bez wielkiej utraty na jakości, to właśnie w taki sposób jak obecnie

Tak czy siak fajnie byłoby szarpnąć się na jednego gościa, który w ofensywie zrobiłby swoją grą różnicę. Jeżeli nie stać nas na transfer gotówkowy, to miejmy nadzieję, że trafi się ktoś taki jak Martins, który akurat będzie chciał u nas zagrać

Na prawdę jest tu ktoś kogo kto się cieszy z transferu Novikovasa ?!? Przecież ten gość to jest dobry tylko w wykłócaniu się o wykonywanie karnych a potem ich marnowaniu. Niby jakiś skauting u nas funkcjonuje a potem kupujemy Gvilie z Górnika i Novikovasa z Jagiellonii ? Równie dobrze skautem mógłby być mój sąsiad co ogląda Ekstraklasę w Canal +. Różnica jest taka że wziąłby za to czteropaka a nie kilkanaście tysięcy na miesiąc. Kupno Novikovasa jest jasnym sygnałem że idziemy na dno i nikt nad tym nie panuje.

Cytat Zamieszczone przez legionistaeop Zobacz posta
    Na prawdę jest tu ktoś kogo kto się cieszy z transferu Novikovasa ?!? Przecież ten gość to jest dobry tylko w wykłócaniu się o wykonywanie karnych a potem ich marnowaniu. Niby jakiś skauting u nas funkcjonuje a potem kupujemy Gvilie z Górnika i Novikovasa z Jagiellonii ? Równie dobrze skautem mógłby być mój sąsiad co ogląda Ekstraklasę w Canal +. Różnica jest taka że wziąłby za to czteropaka a nie kilkanaście tysięcy na miesiąc. Kupno Novikovasa jest jasnym sygnałem że idziemy na dno i nikt nad tym nie panuje.
    Mnie cieszy Novikovas, cieszy Gwila.
    Czy dadzą radę w Legii wznieść się wysoko? Nie wiem.
    Czy skauting dobrze działa w tym okienku? Na tą chwilę bardziej niż się spodziewałem.
    In_Mioduski_We_Trust

Wieje tym samym stylem zakupowym co u Leśnego, wyciągnięcie interesujących zawodników z krajowego podwórka i zapewne czekanie na jakiegoś kozaka z kartą w ręku co nie znajdzie zatrudnienia i przyjdzie na ostatni moment. Wolę taki spokój i nudę niż to co zrobił Jozak - hurtowe zakupy i lista szrotu na lata.

W Monachium też muszą mieć fatalny skauting, bo zamiast kupować utalentowanych nastolatków z brazylijskich faweli, wyciągają Neuera i Goretzkę z Schalke albo Lewandowskiego, Hummelsa i Goetze z Dortmundu. Przecież równie dobrze ja mógłbym być tam skautem, a nawet byłbym lepszym, bo jeszcze przed transferem stawiałem, że Goetze się nie sprawdzi. Litości...

Idąc Twoim tokiem myślenia to taka Barca też nie ma skautingu. Biorą Griezmanna itp.

Trochę źle mnie zrozumieliscie. Kupiliśmy Skibickiego,Kostorza, Muzyka z polskiej ligi i ok. Są młodzi mają czas żeby się rozwinąć. A Litwin 29 lat i już lepszy na pewno nie będzie. Najdalej we wrześniu trafi do rezerw a w styczniu pójdzie na jakieś wypożyczenie. Boisko go szybko zweryfikuje. Ale powodzenia

Legionista Awatar R.
    Widać, że w klubie uznali obecny scouting za mało poważny, skoro idą w ruch takie transfery.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista
    W klubie wybrali chyba optymalne rozwiązanie.Wzięli kilku perspektywicznych młodzieżowców, do tego trzech( jak narazie) wyróżniających się i sprawdzonych w lidze, doświadczonych zawodników.Idealnie będzie wtedy, gdy dorzucą do tego zestawu ze dwóch piłkarzy, którzy zostali wyskautowani i którzy mają mieć duży "potencjał".To byłaby jednocześnie opcja bezpieczna ( mniejsze ryzyko samych wtop transferowych), jak i dająca nadzieję, na zbudowanie solidnej drużyny.Mi się te ruchy narazie podobają, bo przecież nikt rozsądny nie liczył na "wielkie" transfery.
    ...

Legionista Awatar Gabro
    Wam to dogodzić.....eh!
    "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
    Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
    Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
    Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Gintleman Awatar księciuniu
    Cytat Zamieszczone przez b3nito Zobacz posta
    W klubie wybrali chyba optymalne rozwiązanie.Wzięli kilku perspektywicznych młodzieżowców, do tego trzech( jak narazie) wyróżniających się i sprawdzonych w lidze, doświadczonych zawodników.Idealnie będzie wtedy, gdy dorzucą do tego zestawu ze dwóch piłkarzy, którzy zostali wyskautowani i którzy mają mieć duży "potencjał".To byłaby jednocześnie opcja bezpieczna ( mniejsze ryzyko samych wtop transferowych), jak i dająca nadzieję, na zbudowanie solidnej drużyny.Mi się te ruchy narazie podobają, bo przecież nikt rozsądny nie liczył na "wielkie" transfery.

Ew. zamiast tych dwóch wyskautowanych z potencjałem jedna "pewna" gwiazda - ale to teraz nierealne, więc "biorę" tych dwóch z potencjałem
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista
    Jeśli się potwierdzi to świetny transfer. Chyba jako jedynego z naszej ligi widziałbym go u nas.

Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Widać, że w klubie uznali obecny scouting za mało poważny, skoro idą w ruch takie transfery.
    Czyli po staremu już od 2013 r. No big deal.

Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta

Ew. zamiast tych dwóch wyskautowanych z potencjałem jedna "pewna" gwiazda - ale to teraz nierealne, więc "biorę" tych dwóch z potencjałem
    +1

Patrząc na ostatnie sezony, optymalnym modelem w przypadku Legii wydaje się posiadanie w składzie właśnie takiego kozaka (Vadis, Ljubo). Szkoda, że strzał z Eduardo był mocno chybiony i kosztowny, ale mam nadzieję, że to nie spowoduje, że ta koncepcja pójdzie ostatecznie w odstawkę

Kibice Legii owszem.

Cytat Zamieszczone przez bondxxx Zobacz posta
    Kibice Legii owszem.
    Też jestem kibicem Legii i mnie on w ogóle nie przekonuje. Niech pokaże jakość na boisku a wtedy pierwszy go tu pochwalę

Też jestem kibicem Legii i mnie on w ogóle nie przekonuje. Niech pokaże jakość na boisku a wtedy pierwszy go tu pochwalę
    to niech najpierw przyjdzie

Gdy przychodził Pazdan też wielu było sceptycznych. Wszystko zweryfikuje boisko, ale o Litwina jestem spokojny. W razie czego Mario Piekarski wytransferuje go do Rosji za dobre pieniądze
    Kolejna plotka głosi, że następnym skrzydłowym na liście życzeń jest Wszolek. Ciekawe ile w tym prawdy.

Uprawnienia umieszczania postów