Strona 1097 z 1099 PierwszyPierwszy ... 97597997104710871093109410951096109710981099 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 32,881 do 32,910 z 32969

Wątek: Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

coraz chudszy
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    No chyba, że nie sądzisz, że Mioduski wyłożył 850 tys Euro nie mając na niego kupca ...
    To nie ma znaczenia co ja sądzę... Po prostu żyje nadzieja, że jednak chodzi mu o budowanie powaznej drużyny.
    Ostatnio edytowane przez Kijek ; 12-06-2019 o 15:37

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    To nie ma znaczenia co ja sądzę... Po prostu żyje nadzieja, że jednak chodzi mu o budowanie powaznej drużyny.
    Z pewnością. I dlatego nie ma już Kuchego, chcą się pozbyć Carlitosa i Jędzy...
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

coraz chudszy
    Szybko się Mioduski odkochal w Carlitosie.

Ps. 6.5 na mistrzostwo Lechii i 15.00 na Lecha to jakieś ogromne value. Przy takich kursach to już się nie mogę doczekać jak buki wystawia "kto lepszy".
    Ostatnio edytowane przez Kijek ; 12-06-2019 o 15:49

Legionista Awatar Marcino
    Szybko się Mioduski odkochal w Carlitosie.

Ps. 6.5 na mistrzostwo Lechii i 15.00 na Lecha to jakieś ogromne value. Przy takich kursach to już się nie mogę doczekać jak buki wystawia "kto lepszy".
    bardzo szybko, ale gdyby nie on to sukcesem byłoby miejsce z zasięgu 4-6
    Ten sezon będzie chyba największą zagadką od czasów ITI.
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Legionista Awatar Antares
    Na stoperze mając Jędze, Remy'ego oraz Wieteskę oraz na środkowym pomocniku Martinsa, Cafu, Jodłowca i Antolica głupotą byłoby sądzić, że będą szukać jeszcze lepszych piłkarzy. To chyba akurat najlepiej obsadzone pozycje w kadrze i solidnie je uzupełnili.

Potencjalnych kozaków to muszą sprowadzić i to dwóch, na skrzydła. Skoro mamy grać 4-4-2 to będzie kluczowe dla tego okienka. Muszą w końcu trafić ze skrzydłowymi. Do tego rywal dla Rochy i jednak patrząc na zdrowie Niezgody to poszukałbym jeszcze napastnika, a starał się gdzieś spieniężyć Sanogo lub Kante.

I kadra byłaby gotowa, bo potencjalnej dychy ponoć nie szukają. Potem ewentualne reakcje na sprzedaż czy to Carlitosa, Wieteski czy Nagy'a. W ich miejsce wtedy trzeba by było nie uzupełniać skład, ale go wzmacniać.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista Awatar LOL3K
    Igor podpisał na rok.

hamalainen kurwo stara, wypi3rdalaj do Poznania!
    Przeproś i Sperdalaj.
    WON!

Legionista Awatar e(L) Pichichi
    Jeżeli chodzi o skrzydłowych to z polskiej ligi Haraslin/Zarandia/Novikovas/Pawłowski z Zagłębia Sosnowiec. Innymi bym sobie wogole głowy nie zawracał. Po cichu liczę, że przyjdzie litwin, bo Haraslin za drogi a Zarandia raczej nie jest brany pod uwagę tak jak Pawłowski.
    ZMIENIĆ TEJ TRADYCJI NIC NIE JEST W STANIE,LEGIA BYŁA JEST I WIELKA POZOSTANIE! (L)

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
    Na stoperze mając Jędze, Remy'ego oraz Wieteskę oraz na środkowym pomocniku Martinsa, Cafu, Jodłowca i Antolica głupotą byłoby sądzić, że będą szukać jeszcze lepszych piłkarzy. To chyba akurat najlepiej obsadzone pozycje w kadrze i solidnie je uzupełnili.

Potencjalnych kozaków to muszą sprowadzić i to dwóch, na skrzydła. Skoro mamy grać 4-4-2 to będzie kluczowe dla tego okienka. Muszą w końcu trafić ze skrzydłowymi. Do tego rywal dla Rochy i jednak patrząc na zdrowie Niezgody to poszukałbym jeszcze napastnika, a starał się gdzieś spieniężyć Sanogo lub Kante.

I kadra byłaby gotowa, bo potencjalnej dychy ponoć nie szukają. Potem ewentualne reakcje na sprzedaż czy to Carlitosa, Wieteski czy Nagy'a. W ich miejsce wtedy trzeba by było nie uzupełniać skład, ale go wzmacniać.
    Wsio ok, ale bez Nagy czy Wietreski Legia niewiele straci. Wietreska ma bonusy za wiek, a Nogy ma wodogłowie ... Carlitos to jedyny dziś piłkarz ... bez niego skończymy jak Lech w połowie ligi ...

Nasz nowy Leszek Pisz : https://www.transfermarkt.com/franco...spieler/267911

https://www.youtube.com/watch?v=sauuL_xHQoI&app=desktop
    Z Novikovasem jest problem, bo Jaga nie chce żeby trafił do klubu z ekstraklasy.
    "Oni nam narzucają wzorce postępowania i to, co chcą robić, a my mamy być posłuszni. Ale nie musimy, a skoro nie musimy, to pokażmy to." Leszek Żebrowski

Cytat Zamieszczone przez johnny39 Zobacz posta
    Nasz nowy Leszek Pisz : https://www.transfermarkt.com/franco...spieler/267911

https://www.youtube.com/watch?v=sauuL_xHQoI&app=desktop
    Z Novikovasem jest problem, bo Jaga nie chce żeby trafił do klubu z ekstraklasy.
    Co on ma wspólnego z Piszem i Legią?

coraz chudszy
    Cytat Zamieszczone przez e(L) Pichichi Zobacz posta
    Pawłowski z Zagłębia Sosnowiec
    Blagam.

Legionista Awatar so(L)dier
    Gwilia dwuletni kontrakt z opcją przedłużenia

Legionista Awatar Raffels
    Gwilia statystycznie jest w czołówce ligi w liczbie stwarzanych sytuacji.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar Bootleg
    Gvilia i Lewczuk to niezłe uzupełnienia składu. Kluczowe będzie chyba jednak ogarnięcie skrzydłowych i lewego obrońcy. Napastnik? Tylko w przypadku odejścia któregoś.
    Always look on the bright side of life!

Legionista Awatar midzi
    Rozsądne transfery w stylu Brzyskiego, Brozia, czy Czerwińskiego. Oby okazały się trafione.

coraz chudszy
    Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Gwilia statystycznie jest w czołówce ligi w liczbie stwarzanych sytuacji.
    A Agra w meczu z Wisłą Płock miał 4 kluczowe podania!!!!!!!!!!!!!!!!!111111jedenjedenjedenjeden jedenoneoneoneone

Dwa fajne transfery: jeden stabilizacyjny a drugi z nadzieja.

Czekamy dalej na więcej i mocniej.
    In_Mioduski_We_Trust

Legionista
    A Agra w meczu z Wisłą Płock miał 4 kluczowe podania!!!!!!!!!!!!!!!!!111111jedenjedenjedenjeden jedenoneoneoneone
    z Craxą też miał piękne 2 asysty !

Nie wiem co ma jedno do drugiego ale skoro ty to wrzuciłeś to zapewne bardzo cenna informacja.

Legionista Awatar Gabro
    Cytat Zamieszczone przez johnny39 Zobacz posta
    Rocha wyskautował?

Tak, grali razem z Rochą. Podrzuciłem w ramach ciekawostki, bo jest oferowany polskim klubom, był temat Śląska podobno Vuko go nie chce. Taki skrzat krępy na "10" grał w Grecji, zamiast Pasquato to fajnie by bylo mieć w kadrze. Dobry technicznie, polskie korzenie.
    "Oni nam narzucają wzorce postępowania i to, co chcą robić, a my mamy być posłuszni. Ale nie musimy, a skoro nie musimy, to pokażmy to." Leszek Żebrowski

Legionista Awatar Somebody
    Z całym szacunkiem do tego Argentyńczyka, ale jeśli już mielibyśmy szukać kogoś na rozegranie, to pod warunkiem, że będzie to piłkarz robiący różnicę tak jak kiedyś Radovic, a później przepychający się z nieco głębszego środka Vadis. Tak czy siak jeśli według Vuko mamy grać 4-4-2, to wzmacnianie tej pozycji gościem, który jest w sumie niewiadomą, to trochę strata kasy. Są pilniejsze potrzeby jak chociażby dziurawe skrzydła.

Za czasów Leśnego to bym się nawet nie wygłupiał z tym Argentyńczykiem. On ma kartę w ręku bierze tylko za podpis. Mądrość etapu jest teraz inna i nie ma kasy na porządnych grajków - widać to po transferze Rochy. Zanosi się, że kadrowo na papierze będziemy słabsi w nadchodzącym sezonie.

Dla mnie kluczowe jest pozyskanie porządnego rozgrywającego, na skrzydłach to może sobie grać i Agra, ale jak nie będziemy mieć gościa od rozgrywania to na skrzydle z Salahem nic nie zdziałamy.

Legionista
    Jeszcze jakbyśmy mieli trenera na poziomie i właściciela to poszłoby to w dobrą stronę czekam gdzie wypchną Carlitosa ,bo robią to na siłę.
    Mój dom Łazienkowska 3

Cytat Zamieszczone przez IX14 Zobacz posta
    Jeszcze jakbyśmy mieli trenera na poziomie i właściciela to poszłoby to w dobrą stronę czekam gdzie wypchną Carlitosa ,bo robią to na siłę.
    A czym to wypychanie na siłę się objawia?

Legionista Awatar Budyń_70
    Cytat Zamieszczone przez IX14 Zobacz posta
    Mówmy o rzeczach realnych

Legionista Awatar Szawar
    Ok postaram się zapoznać.
    Tak czy siak nie rozumiem jak można wolec gościa od lat zwiaznego z klubem a to scierwo Wszolka.
    Zapoznałes się ?
    Nie wiem, czy ten drugi komentarz był skierowany do mnie, czy tak ogólnie. Wole jednak sprostować, ja nie popieram transferu Wszołka, jedynie była prośba o podanie dwóch dobrych spotkań z tego sezonu, co zrobiłem.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    A czym to wypychanie na siłę się objawia?
    w Wyborczej napisali!
    In_Mioduski_We_Trust

coraz chudszy
    Cytat Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
    Zapoznałes się ?
    Nie wiem, czy ten drugi komentarz był skierowany do mnie, czy tak ogólnie. Wole jednak sprostować, ja nie popieram transferu Wszołka, jedynie była prośba o podanie dwóch dobrych spotkań z tego sezonu, co zrobiłem.
    Nie do Ciebie, był ogólnie w forumowy świat zwolenników Wszolka w Legii.

Uprawnienia umieszczania postów