Strona 1093 z 1113 PierwszyPierwszy ... 93593993104310831089109010911092109310941095109610971103 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 32,761 do 32,790 z 33364

Wątek: Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez twarog1987 Zobacz posta
    Z pewnością ktoś przyjdzie, ba nawet musi po tym ilu odeszło, jednak przeczucie i dotychczasowe działania mi mówią, że nikt sensowny teraz do nas nie trafi, znowu będzie sprowadzanie na zasadzie, a może się uda.
    Brat Agry z nieprawego łoża. Pewne info!

Legionista Awatar Marcino
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Niesamowite.
    Pomnik mu postaw.

i czego się dopierd... do mnie ? Już nie wiesz co napisać to szukasz zaczepki z kimś innym ?
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Czerwona kartka
    Cytat Zamieszczone przez twarog1987 Zobacz posta
    Z pewnością ktoś przyjdzie, ba nawet musi po tym ilu odeszło, jednak przeczucie i dotychczasowe działania mi mówią, że nikt sensowny teraz do nas nie trafi, znowu będzie sprowadzanie na zasadzie, a może się uda.
    Przy takich kwotach jakimi operujemy to zawsze będzie ryzyko wtopy. Tak było, jest i będzie. Żeby zminimalizować ryzyko musielibyśmy operować nieporównywalnie większymi środkami, Niestety na to się nie zanosi. Dlatego dziwi, że Legia i generalnie polskie kluby tak olewają scouting i swoje ruchy na rynku opierają głównie o agencje menadżerskie.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    Przy takich kwotach jakimi operujemy to zawsze będzie ryzyko wtopy. Tak było, jest i będzie. Żeby zminimalizować ryzyko musielibyśmy operować nieporównywalnie większymi środkami, Niestety na to się nie zanosi. Dlatego dziwi, że Legia i generalnie polskie kluby tak olewają scouting i swoje ruchy na rynku opierają głównie o agencje menadżerskie.
    Pełna zgoda Chmielo tylko w tych naszych działaniach chodzi o jedno, że nie ma w nich żadnego pomysłu. Ten obrońca z drugiej ligi tureckiej to raczej nie owoc rocznych obserwacji...

Wczoraj na meczu U20 w Gdyni USA - Ekwador (byłem i widziałem) Marek Saganowski i Tomek Sokołowski II kogoś ewidentnie scoutowali. Szczerze każdy z Ekwadorczyków w Legii miałby obecnie pewny plac. Z USA także kilku grajków było tylko niektórzy już nie na nasze warunki finansowe.

Kapustka.

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez Złoty_Orzeł Zobacz posta
    Kapustka.
    Kiszona czy duszona?
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista Awatar Tomi
    z grzybami.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Legionista Awatar crolick
    Podobno Lewczuk wraca.

Skąd info ?

Legionista Awatar Gabro
    Cytat Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
    Podobno Lewczuk wraca.
    Przynajmniej janekx tak twierdzi na tt. On ma dobre ucho.

Legionista Awatar R.
    Ehh...
    To na lewą obronę niech biorą Wawrzyniaka, a co. Genialny scouting z genialnym DS-em.
    Ostatnio edytowane przez R. ; 09-06-2019 o 21:45
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Janex rzadko kiedy się myli
    Janusz z Południowej

Lepszy na 4 obrońcę za Astiza Lewczuk niż ten magik z Turcji.

coraz chudszy
    Jeśli to w miejsce Astiza zamiast tego z Turcji to ok, jeśli coś innego to dramat.

Astiz out, Lewczuk in? Tylko czy on jeszcze coś gra? Zero meczu, po kontuzji.
    Ostatnio edytowane przez Hazardzista ; 09-06-2019 o 21:53
    In_Mioduski_We_Trust

Legionista Awatar MarioWOLF
    Warto chyba wspomnieć, że w klubie baaardzo chcą pozbyć się Jędrzejczyka. Nie ze względów sportowych, a z wiadomych względów finansowych. Lewczuk byłby znacznie tańszą opcją.

Szkoda, że nie Rzeźniczak...
    Ostatnio edytowane przez MarioWOLF ; 09-06-2019 o 21:56

Lepszy Lewczuk niż ten wynalazek z Turcji. Jędzy to się na pewno nie pozbędą, ten człowiek ma tu kontrakt życia.

coraz chudszy
    Rzeźniczak to jest dla nas za drogi.

Wyglada na to, że w chwili obecnej to dla nas każdy, kto potrafi kopać piłkę jest za drogi.

Ależ to będzie dramatyczne okienko.

Legionista Awatar MarioWOLF
    Rzeźniczak to jest dla nas za drogi.

Wyglada na to, że w chwili obecnej to dla nas każdy, kto potrafi kopać piłkę jest za drogi.

Ależ to będzie dramatyczne okienko.
    Oj tam, dla Ciebie szklanka jest zawsze do połowy pusta ... Spójrz inaczej - jeśli Lewczuk podpisze z Nami kontrakt, to mamy pierwszy sukces naszego zespołu transferowego (Kucharskiego) - wygralibyśmy o niego rywalizację z hegemonem na rynku, beniaminkiem ligi, Rakowem Częstochowa!

Legionista
    Ja pierdole, ciągle to samo....wyjazdy i powroty, wyjazdy i powroty, i od kiedy to Rzeźniczak umie prosto kopnąć piłkę?

Legionista Awatar trzeci
    Cytat Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
    Podobno Lewczuk wraca.
    Od jakiego czasu nasz skauting go obserwuje?

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez trzeci Zobacz posta
    Od jakiego czasu nasz skauting go obserwuje?
    Pewnie od kiedy zobaczyli go na francuskich boiskach po raz pierwszy 😀
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Legionista Awatar Antares
    Ciekawe jaki kontrakt, bo nie po to chyba wreszcie doczekali się końca grubych kontraktów kilku doświadczonych piłkarzy, żeby teraz ze 100 tys zł miesięcznie płacić czwartemu stoperowi, bo chyba tylko w miejsce Astiza przyjście Lewczuka ma sens.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

coraz chudszy
    A może zwyczajnie nie chodzi o wysokość tych kontraktów tylko o to, za czyich czasów były podpisywanie.

Rok temu Mioduch przeprowadzał wielka krucjate przeciwko Jędrzejczykowi i jego kontraktowi ale nie przeszkadzało mu to jednocześnie podpisywać niewiele mniejszego kontraktu dla Carlitosa.

Legionista Awatar Alek
    A może zwyczajnie nie chodzi o wysokość tych kontraktów tylko o to, za czyich czasów były podpisywanie.

Rok temu Mioduch przeprowadzał wielka krucjate przeciwko Jędrzejczykowi i jego kontraktowi ale nie przeszkadzało mu to jednocześnie podpisywać niewiele mniejszego kontraktu dla Carlitosa.
    Zauważ, że Carlitos przychodził do nas jako król strzelców, więc należał mu się sowity zarobek.
    Sprowadzenie Hiszpana było doskonałym posunięciem Mioducha.

Legionista Awatar Bootleg
    Jeżeli znowu będą próbowali na siłę wypchnąć Jędzę z Legii z powodu kontraktu to nie mam pytań. W tym zjebanym sezonie był chyba najważniejszym punktem zespołu do którego można mieć chyba najmniej zastrzeżeń. Oj bardzo jestem ciekawy jaka będzie ta nasza kadra na dzień 31 sierpnia. Coś czuję, że najsłabsza od dekady...
    Always look on the bright side of life!

Poziom kadry na najbliższy sezon ma drugorzedne znaczenie.
    Pierwszorzedne ma obniżenie kosztów (za wszelką cenę, także obniżenia poziomu sportowego).
    Oczywiście trudno wyrokowac ale w tym okienku może jeszcze odejść kilku istotnych graczy (Majecki, Wieteska, Nagy, Carlitos, także Jędrzejczyk jak po prostu będzie miał dość tego wypychania). Kto przyjdzie na ich miejsce?
    Oj, szykuje się ciekawy sezon.

Lepiej ściągnąć Lewczuka niż wynalazki z Turcji, ciekaw jestem kto przyjdzie za Szymiego. Pojawiło się nazwisko: Mastour.

Legionista Awatar marsu2
    Lepiej,albo i nie lepiej.W tym roku Lewczuk zagrał tylko 45 minut.
    Sezon upłynął mu głównie pod znakiem problemów zdrowotnych. Defensor borykał się z kontuzjami kolana, kostki i pięty, do tego dochodziły dolegliwości mięśniowe. Gdy wydawało się, że Polak będzie mógł grać, kłopoty wracały.

Uprawnienia umieszczania postów