Strona 1076 z 1112 PierwszyPierwszy ... 76576976102610661072107310741075107610771078107910801086 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 32,251 do 32,280 z 33357

Wątek: Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Legionista Awatar R.
    Cytat Zamieszczone przez Neg Zobacz posta
    A co tu się dziwić, że te "talenty" tak grają jak rodzice "kupują" im miejsca w klubie. Nie grają talenty a znajomości i znajomości menadżerów 14-latków. Kiedyś do durnych głów w klubie trafi to, że nie chodzi o pierwsze miejsca swoich drużyn w drużynach młodzieżowych lub rezerw a ogrywanie i rozwój i przygotowywanie do gry w Ekstraklasie. Z tego powinni być rozliczani trenerzy młodzieżowek. Nie z ilości wygranych pucharów do lat 14 tylko ***** ilu z tych drużyn wpłynęło dalej. Niestety nikt tego w klubie nie przeczyta i jeszcze długo wszysxy będą sie zastanawiać czemu w 40 mln kraju nie ma 15 dobrych piłkarzy.
    Piszesz jakieś bzdury. Akurat zmiany w akademii to jedna z niewielu pozytywnych rzeczy, które są w Legii za Mioduskiego. Akurat Mozyrko z Zielińskim robią dobrą robotę(a świetną robotę robią LSS-y wprowadzone jeszcze za Leśnodorskiego). Tylko, żeby to było widoczne to raczej nie jest kwestia najbliższego czasu.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

MarioWOLF Ja jestem za tym żeby w przyszłym sezonie mocno odmłodzić skład i dać szansę młodym, bądźmy poważni w tej lidze można w co drugiej kolejce tracić punkty a i tak bić się o mistrza, skoro i tak mamy problemy finansowe to chyba nie ma lepszego sposobu niż dawanie szansy młodym, tym bardziej że Serie A chętnie rusza po młodych polaków bo mogą kupić fajne talenty za 5x mniejsze pieniądze niż musieli by wydać na młodego Włocha.

Patrzę na te skrzydła z Agrą i Kuchym i nie ma szans żeby w drugiej drużynie i juniorach byli słabsi piłkarze, ok może statusu Kuchego to nie będą mieli (Kuchy potrafi zagrać 4 mecze na poziomie Agry albo i gorszym, w piątym meczu strzeli bramkę czy zanotuje asystę i już jest Kuchym Kingiem z przyzwoleniem na kopanie się po czole w kolejnych kilku kolejkach) ale poziom mają minimum zbliżony do tej dwójki, więc już lepiej grać takimi 16-20 latkami. Do rywalizacji z Rochą też śmiało można dać kogoś młodego, tylko jak dla mnie to niestety nie Hołownia, widziałem go w Legii, widziałem go w Śląsku i trzeba powiedzieć sobie jasno, niestety ale technicznie jest strasznie surowy a do tego słabsza noga to nawet nie wiem czy mu służy do wsiadania do samochodu bo w tym aspekcie jest jeszcze gorzej niż z techniką. Sam fakt że grając w tak słabym Śląsku, na możliwe 1530 minut (+ jakiś tam czas doliczony w każdym meczu) rozegrał 674 minut.
    To samo z 3 obrońcą środkowym, na ten moment mamy świetnego Jędze, Remyego który jest teraz bardzo elektryczny ale gdy jest w formie to z Jędzą tworzą zaporę nie do przejścia, Astiz który już wiele nie będzie dawał o ile zostanie, no i Wieteska, człowiek wręcz bliźniaczo podobny do Rzeźniczaka, obaj w barwach Legii mieli taką samą przypadłość, mogą grać genialny mecz, ale to tylko kwestia czasu kiedy odwalą takiego babola że to głowa mała i rywal ma 100% sytuacje, przecież tu śmiało można nawet przed Wieteskę wrzucić kogoś młodego, zobaczmy na przytaczanego tutaj Walukiewicza. Chłopak do momentu transferu za te 4.5 mln E rozegrał w tym sezonie dla Pogoni 1562 minuty (18 spotkań) bez bramki, jedna asysta, Pogoń z nim na boisku straciła 21 bramek, całkiem ok wynik jak na taki zespół, ale wystarczyło takie pół roku i chłopak odszedł za olbrzymie pieniądze a i podniósł poziom drużyny.

Biorąc pod uwagę brak pieniędzy na solidne wzmocnienia to wydaje się to idealny momentu na wprowadzenie większej grupy młodych piłkarzy, pytanie czy Vuko jest człowiekiem który będzie to chciał i umiał zrobić. Na dzień dzisiejszy to jedyna szansa żeby odbić się od dołka finansowego, bo awans do pucharów to będzie jakiś cud, chyba wszyscy aktualnie grający piłkarze musieli by się wzbić na tak wysoki poziom na jakim jeszcze nigdy nie byli w swojej karierze żeby puchary mogły stać się faktem.

Czerwona kartka
    Cytat Zamieszczone przez Neg Zobacz posta
    A co tu się dziwić, że te "talenty" tak grają jak rodzice "kupują" im miejsca w klubie. Nie grają talenty a znajomości i znajomości menadżerów 14-latków. Kiedyś do durnych głów w klubie trafi to, że nie chodzi o pierwsze miejsca swoich drużyn w drużynach młodzieżowych lub rezerw a ogrywanie i rozwój i przygotowywanie do gry w Ekstraklasie. Z tego powinni być rozliczani trenerzy młodzieżowek. Nie z ilości wygranych pucharów do lat 14 tylko ***** ilu z tych drużyn wpłynęło dalej. Niestety nikt tego w klubie nie przeczyta i jeszcze długo wszysxy będą sie zastanawiać czemu w 40 mln kraju nie ma 15 dobrych piłkarzy.
    Jakieś przykłady?

Kubiak na sport.pl:
    Na Łazienkowskiej twierdzą, że Legia latem zmieni się nie do poznania. Że mają plan i wiedzą, jak przebudować zespół. O jego szczegółach na razie jednak nikt nic nie mówi. - Dajcie nam kilka dni - słyszymy w klubie.

Plan i wiedze na przebudowę?. Ale to jest kabaret.

Legionista Awatar Alek
    Znowu jakaś nowa dlugofalowa wizja objawiła się Mioduchowi. To ja dziękuję.
    Niech swoje wizjonerstwo skonsultuje z psychiatra.

pod obserwacją Awatar pan_nikt
    Cytat Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
    Statystycznie raz na jakiś czas coś powinno mu się udać
    (L)

Legionista Awatar Marcino
    Cytat Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
    On się chyba za dużo Pono nasłuchał.
    Tu pierdo.. to, tam wizjoner, zaraz będzie jeszcze grane "podejście"
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Legionista Awatar Bootleg
    Cytat Zamieszczone przez Martino1989 Zobacz posta
    Kubiak na sport.pl:
    Na Łazienkowskiej twierdzą, że Legia latem zmieni się nie do poznania. Że mają plan i wiedzą, jak przebudować zespół. O jego szczegółach na razie jednak nikt nic nie mówi. - Dajcie nam kilka dni - słyszymy w klubie.

Plan i wiedze na przebudowę?. Ale to jest kabaret.
    Ja to jak czytam, że Mioduski ma plan to już się boję... wizjoner
    Always look on the bright side of life!

Legionista Awatar Benek
    Na 100% teraz będzie grana wizja polska A może nawet młoda Polska

I ja bym się nawet z tego powodu bardzo cieszył gdyby nie fakt, że za sterami jest nadal Mioduski i ta wizja zmieni się w październiku,
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Na 100% teraz będzie grana wizja polska A może nawet młoda Polska

I ja bym się nawet z tego powodu bardzo cieszył gdyby nie fakt, że za sterami jest nadal Mioduski i ta wizja zmieni się w październiku,
    Oby. Wyciagnac najlepszych polakow i mlodych + Martins, Cafu i jeszcze ze 2 kotow z zagranicy. Ale to nie realne w polskich warunkach.

Mnie zastanawia co innego. Czy Miodek nie ma jakiegos doradcy od PRu? Przeciez jak wyskoczy z "nowa wizja" i znowu przedstawi ja w pieknej korporacyjnej otoczce to ludzi **** strzeli i po takim sezonie jeszcze bardziej beda mu jechac.

Administrator Awatar Cypis
    Cytat Zamieszczone przez johnsmith Zobacz posta
    Oby. Wyciagnac najlepszych polakow i mlodych + Martins, Cafu i jeszcze ze 2 kotow z zagranicy. Ale to nie realne w polskich warunkach.

Mnie zastanawia co innego. Czy Miodek nie ma jakiegos doradcy od PRu? Przeciez jak wyskoczy z "nowa wizja" i znowu przedstawi ja w pieknej korporacyjnej otoczce to ludzi **** strzeli i po takim sezonie jeszcze bardziej beda mu jechac.
    no ale pudel własnie ma takiego speca taki to jest spec. jak mioduski

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez johnsmith Zobacz posta

Problem w tym, że ma tych doradców pewnie zbyt wielu.
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

Jakby zrobili konferencję, gdzie by pierdolili o tych wizjach to bym rozumiał krytykę sam bym przewracał oczami i klnął pod nosem, ale jak się dziennikarz pyta w klubie o plany na przerwę to co mają powiedzieć? Że nie mają planu, czy wydrukować mu listę transferową? Wiadomo, że nie ma co być optymistą bo przez 2 lata nie dali ku temu najmniejszych podstaw, ale dopierdalanie się o jakieś głupoty nie wiem czemu ma służyć. Martino się ze 2 dni temu pytał czy w klubie w ogóle mają listę wzmocnień, więc otrzymał odpowiedź. Zespół z San Marino ją oceni za kilka tygodni.

Kurde, z jednej strony cieszy że prawdopodobnie ta wizja będzie oparta mocno na młodzieży, ale z drugiej strony widać że kasy na jakieś poważniejsze ruchy nie ma, a to czy będzie w ogóle jest uzależnione od sporej wyprzedaży.

Ach, no i wiedząc jacy ludzie się za to biorą mam jeszcze większe obawy.
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Bo umieć opierdolić (Czerczesow), a nie tylko się drzeć (Hasi), to też jest sztuka.

Legionista Awatar Antares
    Vuković wyjechał dzisiaj na wakacje. Wcale się nie zdziwię jak oni ani nie mają wytypowanych piłkarzy, których chcą ściągnąć, ani jeszcze nie wiedzą z kim przedłużyć z kim nie. A martwić się tym będą jak powracają sobie z urlopów, czyli kiedy ruszą przygotowania.

Co do dyskusji o piłkarzach Piasta to realnie widziałbym ich 3. Valencia i Dziczek są poza zasięgiem, więc już dawno powinni na rzęsach stanąć, żeby Sedlara za darmo zakontraktować. Skoro nie ma pieniędzy na transfery, są na pensje to tym kierunkiem będą szli. Tylko jeśli rzeczywiście oni z nikim nie rozmawiają to się obudzą z ręką w nocniku. Taki Sedlar pozwoliłby na sprzedaż Wieteski (szansa, że się pokaże na MME) lub Remy'ego.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

coraz chudszy
    Cytat Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
    Vuković wyjechał dzisiaj na wakacje.
    To straszne.

Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    To straszne.
    No tak, jeśli nie wiedzą kogo pożegnać, kogo sprowadzić to niech jadą wszyscy na wakacje. Przyjdzie koniec czerwca, wtedy będą się martwić. Amatorka pełną gębą.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Piłkarze maja wolne to i trener pojechał na wakacje. Teraz to dyrektor sportowy i dział scoutingu maja pole do popisu...

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez MarioWOLF Zobacz posta
    Oczywiście masz rację pod tym względem, że lepiej 250 tys Euro.
    200 tys funtów.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Może w końcu ktoś poszedł po rozum do głowy i to nie klub będzie ustawiany pod trenera, tylko trener pod klub. Dzięki temu zmiana ternera nie będzie się wiązała z zostaniem ze spuścizną po trenerze w postaci zawodników na długich i wysokich kontraktach. Od transferów jest dyrektor sportowy, trener jest od trenowania. A trenować to będą w połowie czerwca. Tak to działa w profesjonalnie zarządzanych klubach.

Legionista
    Czy nie powinno być już wiadomo kto odchodzi podziękować i robić to nowe otwarcie na co Miodek czeka?

coraz chudszy
    No tak, jeśli nie wiedzą kogo pożegnać, kogo sprowadzić to niech jadą wszyscy na wakacje. Przyjdzie koniec czerwca, wtedy będą się martwić. Amatorka pełną gębą.
    Skąd wiesz, że nie wiedzą?

Legionista Awatar Marcino
    Raczej wiedzą od dawna skoro kontrakty nie uległy przedłużeniu. Umowy mają do 30 czerwca, więc teraz nikt nie rozwiąże kontraktu bo w grę mogą wejść jakieś kary/odprawy cholera wie co tam jest jeszcze.
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Legionista Awatar marsu2
    To jednak nie koniec, Legię opuści także wypożyczony z Legii Iuri Medeiros, który w ostatnich trzech meczach był odstawiony od składu (rzekomo za pyskowanie Markowi Saganowskiemu na jednym z treningów), o czym pisał Bartłomiej Kubiak. Poza tym klub z Łazienkowskiej liczy na to, że latem uda się pozbyć sprowadzonego przez Ricardo Sa Pinto Salvadora Agry, czy Chrisa Philippsa, któremu nowego klubu szukano już zimą. Niektóre źródła twierdzą jednak, że obowiązujący do grudnia kontrakt z Luksemburczykiem zostanie rozwiązany po jego powrocie z reprezentacyjnej przerwy.
    sport.pl

Legionista Awatar Benek
    Przecież Agra był przez nich obserwowany dość długo. I już chcą się go pozbyć??
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

Przecież Agra był przez nich obserwowany dość długo. I już chcą się go pozbyć??
    Według Dawidziuka to trzy lata go obserwowali

Czerwona kartka
    Tak samo na Moulin i Langila.

Legionista Awatar Tomi
    Jeszcze nasz magiczny dyr. sportowy, jak był skautem, to go podglądał....
    Ręcę opadają po prostu.
    Ostatnio edytowane przez Tomi ; 23-05-2019 o 11:34
    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Legionista Awatar Benek
    A on był kupiony?
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

A on był kupiony?
    Agra? Za 500 tys euro ponoć. Skoro go obserwowali tyle czasu, a zagrał całe 160 minut gdzie wszyscy wyglądali tragicznie to chyba coś nie tak? Jak się uda go gdzieś wcisnąć to ok, ale żeby zaraz następny nie wylądował w rezerwach. Jakieś tam statystyki w tej Portugalii wykręcał to chyba nie może być aż tak tragiczny?

Uprawnienia umieszczania postów