Strona 1071 z 1113 PierwszyPierwszy ... 71571971102110611067106810691070107110721073107410751081 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 32,101 do 32,130 z 33364

Wątek: Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

coraz chudszy
    Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Jakby to był jakikolwiek wyznacznik. Taki Guilherme to tutaj przyszedł z jakiegoś gówna, w którym zresztą nie garł, a Prijovića wzięli z 2 ligi Tureckiej. Zresztą on też wcześniej zwiedzał klub za klubem.
    To kogo oni wezmą to jest jedno. Podstawową kwestią jest to, żeby na ławce trenerskiej był ktoś, kto potrafi wykorzystać danego zawodnika.
    A na to się raczej w najbliższym czasie nie zapowiada.
    Tak z ciekawości bo nie nie pamiętam to Ty czy Runi pisałeś, że odejście Gui będzie żadna strata?

Ten ma 28 lat ile lat miał Prijo i Gui jak przychodzili do Legii?

Że nie pisałeś nic o wykorzystywaniu potencjału jak przychodził Jozak, Pinto...

Legionista
    Nie jedzmy chochlą, nie jedzmy łyżeczką, jedzmy wykałaczką
    OLD FASHION MAN CLUB

Pierwszym naszym transferem powinien być trener. To jest podstawa od której powinniśmy wyjść. Czy to takie trudne aby przeprowadzić profesjonalny research i znaleźć porządnego trenera?. Pytanie kto ma u nas to zrobić?

Moze poprosmy Piekarskiego pomogl przy Czeczesowie ,to moze i teraz by pomogl

Cytat Zamieszczone przez Martino1989 Zobacz posta
    Pierwszym naszym transferem powinien być trener. To jest podstawa od której powinniśmy wyjść. Czy to takie trudne aby przeprowadzić profesjonalny research i znaleźć porządnego trenera?. Pytanie kto ma u nas to zrobić?
    Znaleźć trenera łatwo, gorzej z kasą którą mu trzeba zapłacić i z transferami których zażąda.Parafrazując panią komisarz europejską , sorry , tak mamy w exelu.

Cytat Zamieszczone przez urodzony w niedzielę Zobacz posta
    Znaleźć trenera łatwo, gorzej z kasą którą mu trzeba zapłacić i z transferami których zażąda.Parafrazując panią komisarz europejską , sorry , tak mamy w exelu.
    Jedna sprawa - na tle Jozaka, Klafuricia, Vuko zatrudnienie przysłowiowego Janka Urbana czy innego Ojrzyńskiego już będzie krokiem do przodu. Do tego odpuścić sobie jednego magika z II/ III ligi hiszpańskiej/ ogonów ligi portugalskiej/ Bałkanów i zainwestować te pieniądze w uznanych specjalistów od przygotowania fizycznego.

To na dziś absolutna podstawa.

W dalszej perspektywie zastanowić się nad zasadnością koncepcji Legii jako klubu ściągającego gwardię zaciężną przy ograniczonym jak na europejskie warunki budżecie.

Legionista Awatar Marcino
    W mojej skromnej opinii to krokiem naprzód będzie odpuszczenie sobie dalszej budowy wieży Babel.
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Cytat Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
    W mojej skromnej opinii to krokiem naprzód będzie odpuszczenie sobie dalszej budowy wieży Babel.
    Popieram. Natomiast trudno w Polsce znaleźć solidnego lewego obrońcę z kartą w ręku i jeszcze do tego Polaka.

Cytat Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
    Popieram. Natomiast trudno w Polsce znaleźć solidnego lewego obrońcę z kartą w ręku i jeszcze do tego Polaka.
    Naprawdę nędznie szukamy zawodników na rynkach czeskich, słowackich czy węgierskich.

Cytat Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
    Naprawdę nędznie szukamy zawodników na rynkach czeskich, słowackich czy węgierskich.
    No to zdecyduj się. Albo chcesz w zespole Polaków albo w dalszym ciągu Legię Cudzoziemską i wieżę Babel.

Nie doprecyzowałem. Chodzi mi o ściąganie zawodników z kręgów bliskich kulturowo. Wtedy ze wszystkim łatwiej.

Legionista Awatar Jasper121
    Szykuje nam się transfer z Bayernu Monachium Marcel Zylla wg. Legia.net zostanie naszym zawodnikiem.

edyta: Racja emil83, moj błąd
    Ostatnio edytowane przez Jasper121 ; 18-05-2019 o 13:49

Legionista Awatar Gabro
    Cytat Zamieszczone przez Jasper121 Zobacz posta
    Szykuje nam się transfer z Bayernu Monachium Martin Zylla wg. Legia.net zostanie naszym zawodnikiem.
    Krótki wywiad w SE

https://sport.se.pl/pilka-nozna/repr...zKuL-aDF1.html
    "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
    Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
    Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
    Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Legionista
    Marcel nie Martin
    Z kadry Jacka Magiery
    You'll take my life but I'll take yours too
    You'll fire your musket but I'll run you through
    So when you're waiting for the next attack
    You'd better stand there's no turning back.

Legionista Awatar R.
    No i to by był świetny transfer. Ten młody ma ponoć papiery na granie w dużo lepszej lidze.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

No i to by był świetny transfer. Ten młody ma ponoć papiery na granie w dużo lepszej lidze.
    Według kogo? Pytam z ciekawości bo ja jestem podejrzliwy w stosunku do tych mega gwiazd juniorskich, Łasickich, Horoszkiewiczów i innych.

Legionista Awatar R.
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    Według kogo? Pytam z ciekawości bo ja jestem podejrzliwy w stosunku do tych mega gwiazd juniorskich, Łasickich, Horoszkiewiczów i innych.
    Przed tym sezonem chwaliły go niemieckie media, zresztą był bardzo blisko kadry pierwszego zespołu. Tym bardziej dziwi mnie ten ruch w stronę Legii.
    Ale oczywiście zgadzam się, że mieć potencjał a wykorzystać go to dwie różne historie. Mimo wszystko postawiłbym go pułap wyżej niż Łasickie itp.

Zresztą chyba lepiej wyciągać utalentowanych młodych zawodników, niż ściągać kolejnych beznadziejnych "Cafów" itp.
    Ostatnio edytowane przez R. ; 18-05-2019 o 15:12

coraz chudszy
    Raz Cafu, raz Nikolic.
    No ale wiem modnie się przyjebac akurat do niego. Tak aby pasowało z góry pod tezę.

Cafu jako główny winny.

Przed tym sezonem chwaliły go niemieckie media, zresztą był bardzo blisko kadry pierwszego zespołu. Tym bardziej dziwi mnie ten ruch w stronę Legii.
    Jest po ciężkiej kontuzji. W marcu zerwał więzadło w kolanie.

Ale oczywiście zgadzam się, że mieć potencjał a wykorzystać go to dwie różne historie. Mimo wszystko postawiłbym go pułap wyżej niż Łasickie itp.

Nie wiem skąd masz takie informacje. Patrzę na transfermarkt i on nawet nie grał w czwartoligowych rezerwach Bayernu, tylko poziom niżej w zespole U19. Raczej nie ma się czym ekscytować

Legionista Awatar R.

Nie wiem skąd masz takie informacje. Patrzę na transfermarkt i on nawet nie grał w czwartoligowych rezerwach Bayernu, tylko poziom niżej w zespole U19. Raczej nie ma się czym ekscytować
    Był na letnim tournee z pierwszym zespołem w USA, z tego co czytałem to po bardzo dobrym sezonie w juniorach. Wobec kontuzji w kadrze Bayernu był pomysł włączenia go do pierwszej kadry, ostatecznie tak się nie stało.
    Polecam jednak coś sprawdzać, zanim zaczniesz swoje "osądy".

A ja ci polecam podawać źródło tych "mądrości".

Legionista Awatar R.
    A ja ci polecam podawać źródło tych "mądrości".
    Przepraszam, że nie zapisuję w notatniku wszystkich linków, które czytałem jakiś rok temu. Mam nadzieję, że mi to wybaczysz.

Przepraszam, że nie zapisuję w notatniku wszystkich linków, które czytałem jakiś rok temu. Mam nadzieję, że mi to wybaczysz.
    Z tt

Skrót meczu Bayern - AEK w Lidze Mistrzów U19 i bramka Marcela Zylli

https://fcbayern.com/fcbayerntv/de/v...die-highlights

Wielu pisze o tym że najlepszym transferem był by trener a ja liczę na transfer dyrektora sportowego, powinniśmy za wszelką cenę poszukać takiego naszego Monchiego (Sevilla) gość potrafił ściągać anonimowych piłkarzy za małe pieniądze nawet jak dla Sevilli, dobrać odpowiedniego trenera i dało im to kilka wygranych lig europy i niezłe zyski transferowe. Kto ma u Nas tworzyć koncepcje zespołu, jak u Nas przychodzi trener i On musi martwić się o transfery, co trener to inna koncepcja klubu i drużyny, niby aspirujemy do bycia taką mniejszą wersją Basel, Porto czy Ajaxu, chyba zapomnieli że w tych drużynach trener ma mało do powiedzenia w kwestii transferów, tam są ludzie od tego że budować cała filozofie na lata a nie od lata do lata (chociaż u Nas to od lata do zimy a później od zimy do lata).

Był na letnim tournee z pierwszym zespołem w USA, z tego co czytałem to po bardzo dobrym sezonie w juniorach. Wobec kontuzji w kadrze Bayernu był pomysł włączenia go do pierwszej kadry, ostatecznie tak się nie stało.
    Polecam jednak coś sprawdzać, zanim zaczniesz swoje "osądy".
    Małym szczegółem jest, że na tym tournee kadra Bayernu składała się z mlodziezowców+ tych zawodników pierwszego składu, którzy nie brali udziału w Mundialu (dosłownie kilku zawodników).

Nie twórz mitów.

coraz chudszy
    No fajny transfer jakiegoś dzieciaka....

Po co poświęcać mu jakiekolwiek posty? Takie tranfery powinny być normalnościa...do Legii II.

Z całą pewnością na dzisiaj jest to piłkarz dużo słabszy od Szymańskiego.

Jakiekolwiek zachwyty nad takimi transferami pokazują tylko dno na jakim jesteśmy.

Legionista Awatar R.
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    No fajny transfer jakiegoś dzieciaka....

Po co poświęcać mu jakiekolwiek posty? Takie tranfery powinny być normalnościa...do Legii II.

Z całą pewnością na dzisiaj jest to piłkarz dużo słabszy od Szymańskiego.

Jakiekolwiek zachwyty nad takimi transferami pokazują tylko dno na jakim jesteśmy.
    A gdzie ty tu widzisz zachwyt? Znowu sobie dopowiadasz jak zwykle? Zwykła informacja, tyle. Wolę takie transfery niż jakieś wynalazki 28-letnie. A czy jest słabszy od Szymańskiego? To już by była wielka sztuka być słabszym od tak tragicznego gościa.

Przypominam tylko, że nie tak wcale dawno młodzieżówka Legii dostała od tej Bayernu jakieś 12-0, więc pisanie o transferach z młodzieżówki Bayernu do Legii II brzmi trochę komicznie.

coraz chudszy

Przypominam tylko, że nie tak wcale dawno młodzieżówka Legii dostała od tej Bayernu jakieś 12-0, więc pisanie o transferach z młodzieżówki Bayernu do Legii II brzmi trochę komicznie.
    To jeszcze napisz dokładnie jaka drużyna tam dostała od jakiej a nie tak żeby pasowało do teorii.

Legionista Awatar R.
    Teoria jest taka, że szkolenie w Bayernie a szkolenie w Legii to jest przepaść.

Uprawnienia umieszczania postów