Strona 1069 z 1103 PierwszyPierwszy ... 69569969101910591065106610671068106910701071107210731079 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 32,041 do 32,070 z 33069

Wątek: Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

coraz chudszy
    Powtarzam znajdzcie lepszych młodszych tańszych. I jeszcze miejcie czym im zapłacić. Nie jest wina Jodly, że ktoś go w Legii.
    Ewidentnie wjeżdża wariant oszednosciowy i klepanie się po czolach. No ale można było się tego spodziewać. Winnym jest tylko jedna osoba. I każdy wie kogo mam na myśli.

A jak mamy brać jakieś miernoty chvj wie skąd to ja wolę Jodle, Furmana... Natomiast owszem z klubu fajnie grającego w pucharach stalismy i będziemy klubem Mioduskiego czyli modlacego się aby przypadkiem Piast Gliwice nie zdobył 9 punktów w 3 kolejkach. Od początku można się było tego spodziewać. Niestety inni zamiast zdać sobie z tego sprawę od początku woleli kleczec. Gratuluję.

Przy Mioduskim nie ma mowy o żadnym zamiataniu kogokolwiek gdziekolwiek. Wracają smutne czasy sportowe jak za czasów Miklasa, Zygo itd.

Podobnie z Vukovicem.
    Jak mamy brać byle wuefiste to ja wolę Vukovica. Zna chociaż ligę, zna klub, zna piłkarzy. Kwestia tylko aby dostał doświadczonego asystenta + dobrego trenera od przygotowania fizycznego.
    Owszem nie uczy się na błędach Mioduski ale tego można było się spodziewać.

Im szybciej kilku zda sobie sprawę, że z klubu będącego w Europie stajemy się klubem jak Lech Poznań etc to tym lepiej dla waszego samopoczucia psychicznego. To są skutki przedawkowania Excela w klubie. dopóki klubem będzie zarządzał ten pastuch lepiej nie będzie. Pora to przyjąć do wiadomości.
    Ostatnio edytowane przez Kijek ; 09-05-2019 o 13:44

Legionista Awatar Marcino
    Przecież Dario M. od dawna trąbił, że zbuduje taką Legię, że nawet ja nie wejdzie do Europy to budżet się zepnie. To są przesłanki ku temu. Czystka kadrowa, ściągnięcie ludzi z wypożyczeń, a jak wejdą do grupy LE to się pomyśli jak coś zarobić, kogoś kupić On nie ma nawet 10% z ryzyka BL. Cieszmy się wynikami w lidze, to szczyt możliwości.
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Cytat Zamieszczone przez trzeci Zobacz posta
    Czyli Vuko zostaje.

Brawo Mioduski. Nic nie uczysz się na błędach, ty je.bany baranie.
    Tu akurat jest na straconej pozycji.
    Jeśli go zostawi to pojawią się komentarze że popełnia ten sam błąd co rok temu z Klafurićem i ja osobiście mam nadzieję że go nie popełni.
    Z drugiej strony jak go zwolni to pojawią się komentarze że popełnia ten sam błąd co z Magierą, że był ktoś blisko Legii od zawsze z Legią w sercu i zostaje zwolniony ale patrząc na wypowiedzi Magica po czasie to dobrze się stało że został zwolniony.

Co wy pierdolicie? Jodłowiec bierze miesięcznie 150 tysięcy złotych. Jakby Mioduski miał wdrażać opcję mocno oszczędnościową, to taki grajek powinien być pierwszy do odstrzału. No ale widać Vuko potrzebuje doświadczonego i otrzaskanego piłkarza na trybuny a żaden młody Polak za ochłapy grać nie będzie. Jeszcze Furmana do duetu. I Philippsa z Pasquato przywrócić. Przecież zawsze się mogą przydać...

Czerwona kartka
    Przykład Martinsa pokazuje, że można znaleźć 28 letniego grajka, który będzie się wyróżniał na tle naszej ligi. Po prostu trzeba umieć szukać. Z mentalnością, że lepiej Kucharczyk, lepiej Furman, lepiej Jodłowiec, czy wolę Vukovića zamiast wuefisty (którym de dacto sam jest), to my daleko nie zajedziemy.

Jeszcze Kopczyński niech wróci. Też się identyfikuje z Legią. I może Szumski za Malarza.

Legionista
    To info o Jodlowcu nic nie znaczy. Konczy mu sie wypozyczenie i Piast go nie chce lub nie chce płacic, a kontrakt Jodly jest wysoki. Podpisywal go jeszcze za Lesnego i chyba az 2 lata zostaly.

Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    Przykład Martinsa pokazuje, że można znaleźć 28 letniego grajka, który będzie się wyróżniał na tle naszej ligi. Po prostu trzeba umieć szukać. Z mentalnością, że lepiej Kucharczyk, lepiej Furman, lepiej Jodłowiec, czy wolę Vukovića zamiast wuefisty (którym de dacto sam jest), to my daleko nie zajedziemy.

Jeszcze Kopczyński niech wróci. Też się identyfikuje z Legią. I może Szumski za Malarza.
    Kto ma tych zawodników szukać ? Kiełbowicz ?
    Cofamy się w rozwoju coraz szybciej. Zresztą na ch... zwalniać Aco skoro za pół roku i tak będziemy kogoś szukać. Tak to wygląda.

coraz chudszy
    Cytat Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
    On nie ma nawet 10% z ryzyka BL.
    Ale za to jakie "kompetencje strategiczne".

Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    Przykład Martinsa pokazuje, że można znaleźć 28 letniego grajka, który będzie się wyróżniał na tle naszej ligi. Po prostu trzeba umieć szukać.
    Po pierwsze to trzeba mieć szanowanego trenera w Europie/byłego piłkarza który coś osiągnął i ma jakieś kontakty.
    Dzięki Sa Pinto przyszedł tu Martins i Medeiros. Za innego trenera by nie przyszli.

Legionista Awatar Makrel
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    To są skutki przedawkowania Excela w klubie.
    To już z Excelem w tle chyba by były lepsze efekty. Tu jest taki chaos i brak jakiegokolwiek pomysłu, że głowa mała.

Legionista Awatar Peer
    Jodłowiec jest naszym piłkarzem, kończy się wypożyczenie, więc gdzie ma wrócić? Nie jest powiedziane, że gdzieś indziej nie pójdzie.
    Poza tym mamy sporo młodzieży, sporo najstarszych odejdzie, i potrzebni są doświadczeni piłkarze dla równowagi. Oczywiście, nie można tworzyć domu starości, ale w meczach o stawkę to ci doświadczeni najczęściej się sprawdzają.

Czerwona kartka
    Cytat Zamieszczone przez Oskarek Zobacz posta
    Po pierwsze to trzeba mieć szanowanego trenera w Europie/byłego piłkarza który coś osiągnął i ma jakieś kontakty.
    Dzięki Sa Pinto przyszedł tu Martins i Medeiros. Za innego trenera by nie przyszli.
    Nikolić i Prijović zostali wyszukani przez tego Białorusina z Lecha, także nie zgodzę się, choć Vadisa wynalazł Hasi.

On nie ma nawet 10% z ryzyka BL.
    On ma 110% ryzyka BL. Jak człowiek nie ma pojęcia co robi, zawsze jest mocno ryzykownie

Kiedyś wydawało mi się, że ten klub będzie za jego kadencji dalej jako tako funkcjonował. Od roku uważam, że zmiana na lepsze nastąpi dopiero jak sprzeda Legię komuś innemu.

Legionista Awatar Stout
    Najgorsze ,że ten człowiek nie ma ochoty na żadną sprzedaż.
    On musi udowodnić ,że jest lepszy od Leśnego.
    Niestety,nie ma nikogo pod ręką ,kto szczerze mu powie prosto w twarz ,że nie jest i nigdy nie będzie lepszy.
    Niestety ,czas się nastawić na ligową szarzyznę.Bo o pucharach bracia i siostry ,w takiej kondycji sportowej ,organizacyjnej i finansowej,to sobie możemy pomarzyć .
    A później obejrzeć w Eleven.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista
    Kiedyś wydawało mi się, że ten klub będzie za jego kadencji dalej jako tako funkcjonował. Od roku uważam, że zmiana na lepsze nastąpi dopiero jak sprzeda Legię komuś innemu.
    Lepszy taki niż Osuch, Wojciechowski czy Król

Legionista Awatar Stout
    Taki ,to sobie może być w Wiśle Płock albo innej Łęcznej .
    Tu jest Legia,tu się wymaga.

Legionista Awatar crolick
    Cytat Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
    Najgorsze ,że ten człowiek nie ma ochoty na żadną sprzedaż.
    Ochota jest zależna od liczby zer na kontrakcie

Legionista Awatar Benek
    Miodek możesz sprzedawać Remiego

Pomimo ze opuszczam Qarabagh łezka się kreci... momenty gdy awansowałem do LM był jednym z TOP mementow w mojej karierze jak nie numer jeden. Łzy leciały
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Legionista Awatar rey
    Cytat Zamieszczone przez Oskarek Zobacz posta
    Tu akurat jest na straconej pozycji.
    Jeśli go zostawi to pojawią się komentarze że popełnia ten sam błąd co rok temu z Klafurićem i ja osobiście mam nadzieję że go nie popełni.
    Z drugiej strony jak go zwolni to pojawią się komentarze że popełnia ten sam błąd co z Magierą, że był ktoś blisko Legii od zawsze z Legią w sercu i zostaje zwolniony ale patrząc na wypowiedzi Magica po czasie to dobrze się stało że został zwolniony.
    Sam się w taki układ wpakował sowimi chybionymi decyzjami. Cytując klasyka: "sama się związałaś, to sama się rozwiąż"

Co do Jodły, ja tam nie mam nic przeciwko jego powrotowi. Tym bardziej, że sportowo się w tym sezonie broni.
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Miodek możesz sprzedawać Remiego
    ale że co ? Rzeźnik wraca ?

Legionista
    Wisła Płock możliwe że zleci. Furmi będzie taniej do wyjęcia.

Ale się zapowiada zacięta walka o środek pola - Furman, Jodła, Kopa. Same asy.

I zgodnie z logiką naszej rodzimej Bundesligi to będzie najlepszy blok w e-klapie. Czego nam życzę

Legionista Awatar alfa
    Palermo walczyło o Serie A, a zostało karnie zdegradowane do Serie C. Warto byłoby monitorować sytuację Radosława Murawskiego. Kontrakt do czerwca 2020

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Fenrir Zobacz posta
    I zgodnie z logiką naszej rodzimej Bundesligi to będzie najlepszy blok w e-klapie. Czego nam życzę
    Czego?
    Polska się stała krajem związkowym? Związkiem republik, czy krajów, żeby mieć ligę związkową?
    A co do bloku Furman, Kopa, Jodła, to wcale bym sie nie zdziwił, gdyby okazał się najlepszy.
    Nasze obecne asy nie są w stanie poradzić sobie z Łukasikiem. Furman z Jodłą pewnie daliby radę. A Kopczyński to ostatnio grywa jako obrońca.
    Ostatnio edytowane przez Yevaud ; 13-05-2019 o 17:55
    koko koko Skorza spoko...

Legionista Awatar Bootleg
    Cytat Zamieszczone przez alfa Zobacz posta
    Palermo walczyło o Serie A, a zostało karnie zdegradowane do Serie C. Warto byłoby monitorować sytuację Radosława Murawskiego. Kontrakt do czerwca 2020
    Bez szans...chłopak spokojnie ogarnie sobie drużynę z dołu Serie A lub czołówki Serie B.
    Always look on the bright side of life!

Legionista
    Z corocznego raportu Grant Thornton o transferach w Ekstraklasie w 2018/19, Legia:
    - 10. w E-sie jeśli chodzi o przychody z transferów,
    - 2. za Lechem, jeśli chodzi o wydatki na transfery,
    i w związku z powyższym przedostatnia jeśli chodzi o saldo transferowe. Ale!

Carlitos został wybrany najbardziej efektywnym sportowo transferem (szereg kryteriów), a Wieteska najbardziej efektywnym finansowo transferem (wpływ na drużynę względem kasy na transfer)

Całość raportu tutaj: https://grantthornton.pl/publikacja/...raefektywnosc/

Legionista Awatar Antares
    Do Carlitosa to mam ciągle mieszane uczucia. Niby statystyki przyzwoite, ale na boisku to jest jeden wielki chaos, do tego w rundzie mistrzowskiej gra beznadziejnie.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista Awatar Stout

Uprawnienia umieszczania postów