Strona 1059 z 1060 PierwszyPierwszy ... 5955995910091049105510561057105810591060 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31,741 do 31,770 z 31787

Wątek: Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
    Sprzedawajcie Carlitosa, mamy Kulenovicia
    jakby wykorzystał te swoje sytuacje to byś inaczej pisał (szczególnie ta akcja https://ekstraklasa.tv/wisla-p-legia...strzal/m4kcf8s)
    Ostatnio edytowane przez Adamus85 ; 11-02-2019 o 06:36

Legionista Awatar Budyń_70
    Cytat Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
    Dla mnie Remy jest wart najwyższego kontraktu w klubie. Z takimi zawodnikami można być spokojnym o wyniki.
    Wczorajszy występ nieco nadszarpnął tą reputację i miejmy nadzieję, że to nie początek zjazdu formy a tylko wypadek przy pracy

Cytat Zamieszczone przez Adamus85 Zobacz posta
    jakby wykorzystał te swoje sytuacje to byś inaczej pisał (szczególnie ta akcja https://ekstraklasa.tv/wisla-p-legia...strzal/m4kcf8s)
    Nikogo nie interesuje co by było gdyby, tylko to co jest. Ładnie typa nawinął, co nie zmienia faktu, że finalnie sytuację zepsuł.

Legionista Awatar Gabro
    Cytat Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
    Sprzedawajcie Carlitosa, mamy Kulenovicia
    Wczoraj Pan Strata (sztuk 19!).
    "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
    Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
    Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
    Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Legionista
    Gosciu ma 19 lat, chyba debiut albo moze dopiero drugi mecz w 1 skladzie a jedziecie po nim jak po burej suce... Gosc bedzie zajebistym napastnikiem jak sie tak dalej bedzie rozwijac.

Legionista Awatar Gabro
    Cytat Zamieszczone przez Marek.Only Zobacz posta
    Gosciu ma 19 lat, chyba debiut albo moze dopiero drugi mecz w 1 skladzie a jedziecie po nim jak po burej suce... Gosc bedzie zajebistym napastnikiem jak sie tak dalej bedzie rozwijac.
    Też tak myślę. Na pewno ma predyspozycje. Duży plus to technika - wczoraj pięknie posadził obrońcę w polu karnym, po czym oddał minimalnie niecelny strzał.
    Powyższe zdanie o stratach pisałem w kontekście nierozsądnego moim zdaniem pozbywania się Carlitosa, bo oparcie naszej formacji ataku na dobrze rokującym młokosie to jednak duuuże ryzyko.

Legionista Awatar so(L)dier
    Oczywiście że tak, popieram. Co nie zmienia faktu, że Carlitos by się przydał.

Legionisci.com Awatar Woytek
    Cytat Zamieszczone przez bofff Zobacz posta
    Niechęć Woytka do Pinto pewnie jest podyktowana tym jak traktuje pracowników/dziennikarzy ect. Widzi to blisko więc na pewno jest niepokojące, ale trener (sportowo) do tej pory podejmował dobre decyzje.
    Nie przesadzajmy z tą niechęcią... Ja tu tylko relacjonuję co wiem, staram się nie ubarwiać tego negatywnie, ale same sytuacje nie są przyjemne dla stron, więc tak to może wyglądać. Jak chce, niech nadal traktuje dziennikarzy jak buc. Widać, że nie są mu do niczego potrzebni. Niech nie wpuszcza, ogranicza dostęp do drużyny itp - to jego sprawa, jego decyzje i za nie będzie potem odpowiadał przed zarządem. Naprawdę nie mam z tym żadnego problemu, poradzimy sobie
    Co innego kwestia traktowania pracowników łącznie z mediami klubowymi - to dla mnie skandal, ale osobny wątek od dziennikarskiego i martwi, że nic w tym aspekcie się nie zmienia, a Legia powinna na to zwracać uwagę, bo to generuje zawsze dodatkową kasę.
    Natomiast od strony czysto sportowej to jest dobry trener, choć nie podoba mi się wystawianie "Kuchego w obronie oraz brak jakiejś fajniejszej koncepcji w ataku połączony z odstawianiem najlepszych technicznie zawodników (niestety tego się spodziewałem po obozach).

Faktycznie ma predyspozycje, ale póki co musi jeszcze nabierać doświadczenia, najlepiej wchodząc na końcówki bądź na połowy ze słabszymi rywalami. Na razie nie ma co z niego robić podstawowego napastnika.
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Bo umieć opierdolić (Czerczesow), a nie tylko się drzeć (Hasi), to też jest sztuka.

Legionista
    Podobno Carlitos dał info w klubie że chce zostać jeszcze przed decyzją RSP o tym, że nie jedzie do Płocka. Oby nie ale wygląda na to, że 4 napastnik przyjdzie i tak do końca okienka, a CL podąży drogą Kante.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Woytek Zobacz posta
    Nie przesadzajmy z tą niechęcią... Ja tu tylko relacjonuję co wiem, staram się nie ubarwiać tego negatywnie, ale same sytuacje nie są przyjemne dla stron, więc tak to może wyglądać. Jak chce, niech nadal traktuje dziennikarzy jak buc. Widać, że nie są mu do niczego potrzebni. Niech nie wpuszcza, ogranicza dostęp do drużyny itp - to jego sprawa, jego decyzje i za nie będzie potem odpowiadał przed zarządem. Naprawdę nie mam z tym żadnego problemu, poradzimy sobie
    Co innego kwestia traktowania pracowników łącznie z mediami klubowymi - to dla mnie skandal, ale osobny wątek od dziennikarskiego i martwi, że nic w tym aspekcie się nie zmienia, a Legia powinna na to zwracać uwagę, bo to generuje zawsze dodatkową kasę.
    Natomiast od strony czysto sportowej to jest dobry trener, choć nie podoba mi się wystawianie "Kuchego w obronie oraz brak jakiejś fajniejszej koncepcji w ataku połączony z odstawianiem najlepszych technicznie zawodników (niestety tego się spodziewałem po obozach).
    hmm? Szymański gra, Martins gra, Nagy gra.. Rozumiem, że pijesz do Carlitosa, ale tu raczej nie chodzi o to, że jego technika jest "za dobra", a o to, że nie pracuje dla drużyny, nie walczy w defensywie, nie przydaje się w pressingu i gra bardzo samolubnie, czym irytuje resztę kolegów. To nie jest klasowy team player do dobrej drużyny i to jest fakt po prostu.

Cytat Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
    Wczoraj Pan Strata (sztuk 19!).
    Z tego co kojarzę z występów Carlitosa u nas, to Lopez był właśnie takim "Panem stratą".
    Kulenovic zagrał wczoraj przeciętny mecz, chociaż gdyby strzelił 2 gole (a było blisko) to pewnie pisalibyśmy inaczej No ale liczą się fakty, a te są niekorzystne dla młodego Chorwata. Dużo strat, zero goli.
    Trzymam kciuki za jego rozwój i częste wystepy mimo wszystko.
    |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
    Better Dead Than Red

Cytat Zamieszczone przez Beziooo Zobacz posta
    Faktycznie ma predyspozycje, ale póki co musi jeszcze nabierać doświadczenia, najlepiej wchodząc na końcówki bądź na połowy ze słabszymi rywalami. Na razie nie ma co z niego robić podstawowego napastnika.
    I z kim ma niby nabierać doświadczenia jak nie np. słabym Płockiem?
    Niech gra, zwłaszcza w meczach, których się praktycznie nie da zepsuć.
    Nie dając szans skończymy z kolejnymi 25-letnimi "utalentowanymi juniorami"....

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez ŁUKASZ. Zobacz posta
    Z tego co kojarzę z występów Carlitosa u nas, to Lopez był właśnie takim "Panem stratą".
    Kulenovic zagrał wczoraj przeciętny mecz, chociaż gdyby strzelił 2 gole (a było blisko) to pewnie pisalibyśmy inaczej No ale liczą się fakty, a te są niekorzystne dla młodego Chorwata. Dużo strat, zero goli.
    Trzymam kciuki za jego rozwój i częste wystepy mimo wszystko.
    Korona - 20 strat.
    https://legionisci.com/news/75988_St..._z_Korona.html

Zagłebie Lubin - 9 strat w 28 minut (Kulenovic 8 strat w 70 minut)
    https://legionisci.com/news/75922_St...iem_Lubin.html

Służę uprzejmie
    (Dane wybrane tendencyjnie z 4 ostatnich spotkań CL w Legii)

--

Update: źle zerknąłem.
    Ostatni mecz Carlitosa w Legii był z Zagłebiiem Sosnowiec 18 strat.

https://legionisci.com/news/76220_St...Zaglebiem.html

Także teraz mamy powyżej statystyki dla 3 z ostatnich 5 spotkań.
    Ostatnio edytowane przez Yevaud ; 11-02-2019 o 14:31
    koko koko Skorza spoko...

Oficjalne konto klubu na tt potwierdza ze Carlitos zostaje

❗ „Carlitos jest ważną częścią naszego zespołu. W tym okienku nie jesteśmy zainteresowani jego sprzedażą. Wierzę, że pomoże nam w zdobyciu czwartego z rzędu mistrzostwa Polski” – mówi Radosław Kucharski, dyrektor sportowy Legii. Pełna rozmowa jutro na legia.com.

Spojrzałem na fragmenty meczu Wisły.
    Patrząc na ich dziurę w środku pola można by im spróbować w ramach bratniej pomocy zaoferować wypożyczenie Philipsa.
    W sumie powinien dać im jakość. A jakbyśmy dorzucili im klauzulę typu "jeśli zagra na wypożyczeniu x minut i transfer w letnim okienku to 20% dla nich" to pewnie dałoby się znaleźć jeszcze kupca na naszego "reprezentanta" bo wystawialiby go mniej zależnie od formy
    Ostatnio edytowane przez thorstein ; 11-02-2019 o 22:12

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez thorstein Zobacz posta
    Patrząc na ich dziurę w środku pola można by im spróbować w ramach bratniej pomocy zaoferować wypożyczenie Philipsa.
    W sumie powinien dać im jakość. A jakbyśmy dorzucili im klauzulę typu "jeśli zagra na wypożyczeniu x minut i transfer w letnim okienku to 20% dla nich" to pewnie dałoby się znaleźć jeszcze kupca na naszego "reprezentanta" bo wystawialiby go mniej zależnie od formy
    To kontaktuj decyzyjnych, dopisz do kontraktu jeszcze tylko 5% prowizji dla siebie i wszyscy będą happy.

Pozostawię to w kwestii rozmyślań kibicowskich co do zagospodarowania Luksemburczyka.
    Gdyby miał możliwość się ograć, przynajmniej dostalibyśmy jakiś hajs z UEFY za grę z reprezentacji.

Legionista Awatar Tomi
    Tobie się sufit na łeb spierdolił ?
    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Legionista
    Niech zdychają z dziurą w środku pola.

Legionista Awatar Stout
    Cytat Zamieszczone przez Tomi Zobacz posta
    Tobie się sufit na łeb spierdolił ?
    Boguś"prawdziwy Legionista" pomógł ,to się niektórym popierdoliły systemy walutowe.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista Awatar Gabro
    Coraz lepsze kwiatki na forum...

Legionista Awatar AGZI
    A dlaczego mielibyśmy im pomagać? Może jeszcze sąsiadkom pomóżmy?
    #MioduskiOut

Legionista Awatar Makrel
    Cytat Zamieszczone przez AGZI Zobacz posta
    A dlaczego mielibyśmy im pomagać? Może jeszcze sąsiadkom pomóżmy?
    Sąsiadkom to thorstein pomoże budować ich nowy stadionik, a w przerwach w robocie popijać będzie piwko Ciechan w "Czarnej Koszuli".

Edit: To nie pierwszy pokemonowy wpis tego użytkownika, dlatego nie ma co się doszukiwać tutaj żadnej retoryki.
    Ostatnio edytowane przez Makrel ; 12-02-2019 o 11:54

Gintleman Awatar księciuniu
    A nie macie wrażenia, że thorstein użył tej "bratniej pomocy" jako figury retorycznej (czy trafionej, to inna sprawa), a nie z chęci niesienia pomocy Wiśle czy poczuwania się z nią do jakichś więzów? Pisał o możliwości jakiegoś korzystnego dla nas zagospodarowania Philippsa, szukając w związku z tym kogoś, komu Philipps mógłby się przydać (kto by go chciał).
    A że wpisuje się to w ogólnopolską akcję „Cały Naród kopie… wróć, znaczy się, wspiera Wisłę” to już zupełnie inna historia.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar Gabro
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    A nie macie wrażenia, że thorstein użył tej "bratniej pomocy" jako figury retorycznej (czy trafionej, to inna sprawa), a nie z chęci niesienia pomocy Wiśle czy poczuwania się z nią do jakichś więzów? Pisał o możliwości jakiegoś korzystnego dla nas zagospodarowania Philippsa, szukając w związku z tym kogoś, komu Philipps mógłby się przydać (kto by go chciał).
    A że wpisuje się to w ogólnopolską akcję „Cały Naród kopie… wróć, znaczy się, wspiera Wisłę” to już zupełnie inna historia.
    "bratniej" tak; bratniej niekoniecznie

Legionista Awatar Moriarty
    To wcale nie jest zły pomysł. Taki koń trojański byłby z niego
    ---------------------------------------------------------------------------------
    MISIO KAZEK NA PREZESA!!!

Legionista Awatar jarecki_
    Wisła zrobiła nam to samo z Mączyńskim.... Zwykły żart, niee zaczynajmy tego tematu drugi raz.

W sumie lepiej mieć chociaż hajs z występów w reprezentacji niż mieć dobrze opłacanego gościa na trybunach.

Tekst był w luźnych rozmyślaniach nr transferu, jednak myślę że wciśnięcie go tam byłoby opcja win-win. I tu chodzi by zrobić coś z Philipsem. Jest luty więc tylko esa zostaje. Przecież nie pchniemy go do MLS

Legionista Awatar Marcino
    Krzysiu Mąka
    Krzysiu Filips

Stop Krzyśkom w kadrze Legii.
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Uprawnienia umieszczania postów