Strona 1058 z 1060 PierwszyPierwszy ... 58558958100810481054105510561057105810591060 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31,711 do 31,740 z 31788

Wątek: Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Jeśli będzie kolejny gracz z Portugalii za Carlitosa, to ja nie mam pytań. Później się okaże, że po czasach Ryśka nie będziemy mieli żadnego wartościowego piłkarza, bo cały zaciąg albo przestanie grać, albo ma krótkie kontrakty albo jest tylko na wypożyczeniu. W taki sposób zostaniemy na lodzie bez wartościowych piłkarzy.

Cytat Zamieszczone przez AdrianK Zobacz posta
    Jeśli będzie kolejny gracz z Portugalii za Carlitosa, to ja nie mam pytań. Później się okaże, że po czasach Ryśka nie będziemy mieli żadnego wartościowego piłkarza, bo cały zaciąg albo przestanie grać, albo ma krótkie kontrakty albo jest tylko na wypożyczeniu. W taki sposób zostaniemy na lodzie bez wartościowych piłkarzy.
    Nie mamy ani pieniędzy, ani renomy, więc prezes polega na kontaktach trenera. W większości przypadków tak jest. Jak trener nie ma znajomości, to bierzemy szrot z łapanki (np. Magiera)

Legionista Awatar Budyń_70
    Co by nie powiedzieć i czyja by to nie była wina, to absolutnie nie potrzebne nam takie kwasy na chwilę przed rozpoczęciem rundy.

Cytat Zamieszczone przez AdrianK Zobacz posta
    ale co to "ryśka" obchodzi ? w Legii w XII wieku praktycznie nikt nie wytrzymuj dłużej niż 3 rundy ! chłopa ma łatać tu i teraz i nie ma co mu się dziwić, że robi to jak umi najlepiej/najprościej ...

Sa Pinto zaczyna pogrywać trochę za mocno, wydaje się że akurat sytuacji z Carlosem powinna zostać rozwiązana inaczej. Chyba że jest tak jak ktoś już pisał że Sa Pinto kazał się zadeklarować czy zostaje czy odchodzi. Jeśli tak to od poniedziałku powinna wrócić do normy. Tak postępując Sa Pinto naraża się na nieprawdopodobne strzały w jego kierunku. Bronić go będą jedynie wyniki.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Martino1989 Zobacz posta
    Tak postępując Sa Pinto naraża się na nieprawdopodobne strzały w jego kierunku.
    Od kogo i jakie? Od Kropowiak Przecież on ma wyebane co kto, jest gruboskurny.

Cytat Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
    Od kogo i jakie? Od Kropowiak Przecież on ma wyebane co kto, jest gruboskurny.
    Bardziej chodziło mi o to że jak będzie postępował z piłkarzami np tak jak z Carlosem, to może narazić się np Mioduskiemu.W sytuacji gdy odsuwa od gry ważnych graczy, gdy np Legia zacznie przegrywać. Do czasu kiedy będą bronić go wyniki to może robić co chce.

Legionista
    Niechęć Woytka do Pinto pewnie jest podyktowana tym jak traktuje pracowników/dziennikarzy ect. Widzi to blisko więc na pewno jest niepokojące, ale trener (sportowo) do tej pory podejmował dobre decyzje.
    Bardziej logiczne jest to, że za odstawieniem Carlitosa stoi Mioduski - wysoki kontrakt, gwaizdorzenie, słaba dieta

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez bofff Zobacz posta
    Niechęć Woytka do Pinto pewnie jest podyktowana tym jak traktuje pracowników/dziennikarzy ect. Widzi to blisko więc na pewno jest niepokojące, ale trener (sportowo) do tej pory podejmował dobre decyzje.
    Bardziej logiczne jest to, że za odstawieniem Carlitosa stoi Mioduski - wysoki kontrakt, gwaizdorzenie, słaba dieta
    Coś w tym może być. Raczej się nie paliliśmy do jego zatrudnienia, a jak już do tego doszło to za minimalna kwotę. Logicznie patrząc (np. Woytek) skoro mamy solidny skład bez niego i jeszcze pieniądze są konkretne na stole (w lecie kto wie co będzie) to w naszej sytuacji finansowej normalne posunięcie (zakładam, że RSP z DM mają to obgadane). Wcale bym się nie zdziwił jakby on chciał u nas zostać ale zostaje pomalutku wypychany (jak takie monety na automacie - milimetr po milimetrze)

Cytat Zamieszczone przez qinio9 Zobacz posta
    Coś w tym może być. Raczej się nie paliliśmy do jego zatrudnienia, a jak już do tego doszło to za minimalna kwotę. Logicznie patrząc (np. Woytek) skoro mamy solidny skład bez niego i jeszcze pieniądze są konkretne na stole (w lecie kto wie co będzie) to w naszej sytuacji finansowej normalne posunięcie (zakładam, że RSP z DM mają to obgadane). Wcale bym się nie zdziwił jakby on chciał u nas zostać ale zostaje pomalutku wypychany (jak takie monety na automacie - milimetr po milimetrze)
    Moim zdaniem takie zachowanie jest wysoce niestosowne wobec aktualnie najlepszego strzelca drużyny i obiektywnie najlepszego piłkarza ofensywnego naszej drużyny na ten moment.

Swoją drogą uspokoiły mnie pogłoski o tym że jeśli jednak faktycznie go wypchną zastępcą ma być ten gościu z Bochum, całkiem sporo bramek i asyst więc raczej drewniakiem nie jest, z przyzwoitej ligi, tylko z drugiej strony jestem ciekawy czy nie ma czasem znacznie lepszych opcji niż nasza. Mimo wszystko wizja ściągnięcia gościa z dobrymi statystykami i będącego w rytmie meczowym jest dużo lepsza niż walka o MP samym Kulenoviciem jako podstawowym napastnikiem (a widzę że niektórych taka z lekka przerażająca wizja pociąga, póki co gościu nie jest lepszy od Niezgody w formie z poprzedniego poziomu, rzekłbym nawet że jest sporo słabszy).
    Ostatnio edytowane przez Beziooo ; 10-02-2019 o 10:53
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Bo umieć opierdolić (Czerczesow), a nie tylko się drzeć (Hasi), to też jest sztuka.

Legionista Awatar Marcino
    Spodziewaliśmy się paru odpaleń ze składu, tymczasem chyba nikt by nie obstawiał, że Malarz zostanie tylko pracownikiem Legii a najlepszy ofensywny gracz ligi z poprzedniego sezonu nagle będzie na wylocie. Niezgoda natomiast stanie się zawodnikiem skreślonym przez kontuzję ?

Często się mówi, że żaden piłkarz nie będzie wyżej niż klub i u Pinto ta dewiza to chyba TOP5.
    Jak zdobędziemy MP na jego wizji, a pewnie zdobędziemy to prawdziwa weryfikacja nastąpi w Europie.
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Cytat Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
    Spodziewaliśmy się paru odpaleń ze składu, tymczasem chyba nikt by nie obstawiał, że Malarz zostanie tylko pracownikiem Legii a najlepszy ofensywny gracz ligi z poprzedniego sezonu nagle będzie na wylocie. Niezgoda natomiast stanie się zawodnikiem skreślonym przez kontuzję ?

Często się mówi, że żaden piłkarz nie będzie wyżej niż klub i u Pinto ta dewiza to chyba TOP5.
    Jak zdobędziemy MP na jego wizji, a pewnie zdobędziemy to prawdziwa weryfikacja nastąpi w Europie.
    Taki sposób zarządzania będzie dobry do momentu kiedy będą wyniki, jeśli nie daj bóg ich nie będzie zacznie się kwas. Bo moim zdaniem jednak sytuacja z Carlitosem to duży błąd Sa Pinto

Taki sposób zarządzania będzie dobry do momentu kiedy będą wyniki, jeśli nie daj bóg ich nie będzie zacznie się kwas. Bo moim zdaniem jednak sytuacja z Carlitosem to duży błąd Sa Pinto
    A kiedy nie było kwasu jak nie było wyników?

Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    A kiedy nie było kwasu jak nie było wyników?
    Jeju- mam na myśli to że przeważnie to raczej winiło się piłkarzy za brak wyników, natomiast teraz przy braku wyników winę bardzo łatwo będzie można zrzucić na trenera za styl zarządzania.

Legionista Awatar bloniaq
    Przeważnie to się wini trenerów, co najlepiej pokazuje fakt, jak często są zmieniani.
    Jedynie prawda jest ciekawa
    Józef Mackiewicz

Legionista Awatar crolick
    Cytat Zamieszczone przez pchorseba Zobacz posta
    ale co to "ryśka" obchodzi ? w Legii w XII wieku praktycznie nikt nie wytrzymuj dłużej niż 3 rundy ! chłopa ma łatać tu i teraz i nie ma co mu się dziwić, że robi to jak umi najlepiej/najprościej ...

Ale, że w sensie treneiro był wtedy Bolesław IV Kędzierzawy?
    Ale wiesz, że wtedy stolicą był Płock?

Cytat Zamieszczone przez crolick Zobacz posta

Ale, że w sensie treneiro był wtedy Bolesław IV Kędzierzawy?
    Ale wiesz, że wtedy stolicą był Płock?
    To były czasy.
    Wtedy na derbach sędziowie nie gwizdali jeszcze uderzeń piką poniżej pasa rywala

I w sumie - zamiast martwić się Carlitosem teraz, ja bym się bał o możliwą wyprzedaż latem...

Paweł Turek
    ‏

@PawelTurek1987
    Obserwuj Obserwuj @PawelTurek1987
    Więcej
    William Remy będzie dziś w Płocku obserwowany przez skautów dwóch klubów z @Ligue1Conforama - @ToulouseFC @staderennais #Legia

Legionista Awatar Marcino
    Dla mnie Remy jest wart najwyższego kontraktu w klubie. Z takimi zawodnikami można być spokojnym o wyniki.
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Cytat Zamieszczone przez thorstein Zobacz posta
    I w sumie - zamiast martwić się Carlitosem teraz, ja bym się bał o możliwą wyprzedaż latem...
    Remy już wcześniej razem z Nagym był obserwowany.

Legionista
    Remy ma z nami umowę do czerwca 2021r i z ostatniego wywiadu wydawał się być bardzo zadowolony z pobytu w Legii. Mam nadzieję, że jak nadal będzie świetnie grał, to propozycje ponieżej 5 mln euro nawet nie powinniśmy się zastanawiać tylko wszystko odrzucać.

Legionista Awatar Raffels
    Cytat Zamieszczone przez mes Zobacz posta
    Remy ma z nami umowę do czerwca 2021r i z ostatniego wywiadu wydawał się być bardzo zadowolony z pobytu w Legii. Mam nadzieję, że jak nadal będzie świetnie grał, to propozycje ponieżej 5 mln euro nawet nie powinniśmy się zastanawiać tylko wszystko odrzucać.
    Nikt nie da takich pieniędzy za 27-letniego gościa, który przed przyjściem tutaj odbił się od ligi Francuskiej.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Nikt nie da takich pieniędzy za 27-letniego gościa, który przed przyjściem tutaj odbił się od ligi Francuskiej.
    Po co wypisujesz takie głupstwa?

Remy grał w pierwszym sezonie w Montpellier wszystko i był podstawowym stoperem. W drugim sezonie popadł w konflikt z trenerem, nie grał - trafił do nas.
    To jest odbicie od L1?

Legionista Awatar Raffels
    No, zagrał aż 1,5 sezonu w najwyższej krajowej lidze. Po czym nikt go z tej ligi nie chciał.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista
    Nie była to gwiazda tej ligi, wiadomo, ale za swój pełny sezon miał ocenę ponad 7 whoscored, więc naprawdę solidnie.
    Może żaden klub nie był świadom, ze jest do pozyskania łatwo i tanio. On przestał grać też dlatego, że nie zgodził się na nowy kontrakt.

Mówienie więc, że się odbił od tej ligi jak jakiś Świerczok albo Klich od bundesligi jest po prostu nieprawdą.

Cytat Zamieszczone przez Oskarek Zobacz posta
    Remy już wcześniej razem z Nagym był obserwowany.
    Tak czy inaczej bardziej niepokojące będą transfery out w lipcu, niż potencjalne transfery teraz.

Taki sposób zarządzania będzie dobry do momentu kiedy będą wyniki, jeśli nie daj bóg ich nie będzie zacznie się kwas.
    Zawsze mnie śmieszy ten argument. Nawet jakby trener był dla zawodników drugim ojcem i każdy wieczór spędzał na kielichu z dziennikarzami to tak czy tak bez wyników będzie fatalna atmosfera.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez thorstein Zobacz posta
    Tak czy inaczej bardziej niepokojące będą transfery out w lipcu, niż potencjalne transfery teraz.
    Jeżeli już będą to:
    1. Na pewno nie na siłę tylko za konkretne pieniądze (nie zatrzymamy Cafu jak ktoś położy 5M i tyle ... życie)
    2. Nie stać nas na zatrzymanie piłkarza jeżeli ktoś będzie go bardzo chciał (patrz pkt 1.)
    3. DM nie popełni 3 raz błędu "wyprzedaży" piłkarzy przed el. LM (ostatnie 4M jakie włożył zadziałały na wyobraźnię)
    4. Na miejsce OUT przyjdą podobni gracze i już nie do odbudowy (trzymając się słów, że kasa z OUT = kasa na IN +)

Poza tym teraz rusza liga i najważniejsze jest zdobycie MP. Reszta będzie zależała w dużej mierze właśnie od tego.

Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    Tak jest, nie patrzeć się w tył, tylko brać siano za niego i do drużyny co najwyżej wróci Stolarski, ponieważ Kuchy będzie musiał biegać z przodu ku mojej uciesze
    Cytat Zamieszczone przez urodzony w niedzielę Zobacz posta
    Kulenowić z Niezgodą dadzą radę.W razie czego zawsze jest Kuchy.
    Cytat Zamieszczone przez emil83 Zobacz posta
    Jeżeli chcemy w przyszłości zarobić coś na młodych to trzeba ich ogrywać. A kiedy jak nie teraz? Zostaje nam właściwie tylko liga i kilka meczów w Pucharze Polski - przy grze 1 napastnikiem ten trzeci nie dostanie żadnych szans. Sandro już udowodnił, że potrafi strzelać. W odwodzie zostają jeszcze na tę pozycję Kuchy, Rado i nawet ten nowy ze Sportingu.
    Cytat Zamieszczone przez Adamus85 Zobacz posta
    Mamy sporą kadrę a jako napastnik może grać Hama, Kuchy , Agra, Rado i ten nowy Portugalczyk. Trener ma w czym wybierać. Na naszą ligę wystarczy.
    Sprzedawajcie Carlitosa, mamy Kulenovicia

Cytat Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
    Sprzedawajcie Carlitosa, mamy Kulenovicia
    A pewnie że sprzedać.

Uprawnienia umieszczania postów