Strona 1057 z 1060 PierwszyPierwszy ... 575579571007104710531054105510561057105810591060 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31,681 do 31,710 z 31788

Wątek: Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Legionista
    Nie jedzie (a raczej nie pojechał) został w Warszawie. Ciekawe czy coś to oznacza np. zachęta do przeprowadzki?

Legionista Awatar Marcino
    Cytat Zamieszczone przez Woytek Zobacz posta
    może? skasowałbym ten "?". w mojej wiedzy on chce go wypchnąć od jesieni i sugeruję to na forum od pewnego czasu.
    To w tym momencie zaczynam czuć wielkie wqurwienie. TOP 3 naszej ligi zostanie odpalony ?
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Nastukamy się różnych teorii, a jeszcze wyjdzie, że jakaś drobna kontuzja
    Poczekajmy na komunikaty.

Legionista Awatar Bootleg
    Zobaczycie, że nie dalej jak na jesieni odbije się nam czkawką dawanie tak autorytarnej władzy Sa Pinto. Carlitos jest jaki jest, ale potencjał ma żeby rok w rok strzelać w okolicy 20 bramek. Oddawać go za w sumie niezbyt wygórowana kwotę to duży błąd... ba skreślenie Niezgody jeszcze większy... pytanie jakiego gagatka zapropunuje w zamian.
    Always look on the bright side of life!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez thorstein Zobacz posta
    Komunikat "Pinto odpala Carlitosa"?

Ty to widzę ładnie klęczysz przed RSP. I jak ja jeszcze bardziej jestem jego zwolennikiem niż przeciwnikiem, tak robi się to po prostu niesmaczne

Komunikat "Carlitos przechodzi do NYC", "Carlitos przesunięty do zespołu rezerw", lub informację z treningu, że trenował indywidualnie, lub odpowiedź na pomeczówce, może Sa Pinto nie obrazi się za to pytanie .

O potencjalnym transferze powiedzieliśmy już chyba wszystko co się dało i powoli zaczynamy wchodzić w narrację PSu

może? skasowałbym ten "?". w mojej wiedzy on chce go wypchnąć od jesieni i sugeruję to na forum od pewnego czasu.
    Czy wiadomo co może być przyczyną takiego stanu rzeczy? Bo mimo przeciętnej rundy jak na Carlitosa, to jednak widziałem u nas gorszych napastników...

Legionista Awatar Gabro
    Wg tt RSP chce mieć w pełni skoncentrowanych zawodników w Płocku, dlatego Carlitos został. Decyzja o pozostaniu/ odejściu ma zostać przez niego podjęta w poniedziałek. Podobno chce zostać.

Legionista Awatar Gabro
    Wg Janekx89 za Carlitosa miałby przyjść ktoś z 2 Bundesligi

Legionista Awatar mski
    Cytat Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
    Wg tt RSP chce mieć w pełni skoncentrowanych zawodników w Płocku, dlatego Carlitos został. Decyzja o pozostaniu/ odejściu ma zostać przez niego podjęta w poniedziałek. Podobno chce zostać.
    Tak myślałem ze to przypadek jak Rado i Berg.

Wg Janekx89 za Carlitosa miałby przyjść ktoś z 2 Bundesligi
    Odpalamy transfermarkta i mamy dwóch dużych, silnych, pasujących do koncepcji Sa Pinto napastników z kontraktami do lata

https://www.transfermarkt.pl/lukas-h.../spieler/59054
    https://www.transfermarkt.pl/pierre-.../spieler/73013

Hamburger mocno celuje w awans więc bardziej prawdopodobny byłby ten pierwszy...

Nie wiem jakim cudem bylibyśmy w stanie wyciągnąć podstawowego napastnika z Bochum (i to z liczbami), ale gdyby taka wymiana miałaby się odbyć z korzyścią finansową i delikatnym załataniem dziury w kasie to byłbym za. Natomiast jeżeli ma przyjść ktoś na odbudowanie to według mnie decyzja trenera jest błędna.

Legionista Awatar Gabro
    Cytat Zamieszczone przez paether Zobacz posta
    Odpalamy transfermarkta i mamy dwóch dużych, silnych, pasujących do koncepcji Sa Pinto napastników z kontraktami do lata

Hamburger mocno celuje w awans więc bardziej prawdopodobny byłby ten pierwszy...
    Wcześniej pisało się o zainteresowaniu jakimś austriackim napastnikiem. Może więc to nie Beric tylko Hinterseer...

Cytat Zamieszczone przez paether Zobacz posta

Lasogga to zdecydowanie za wysokie progi na nasze nogi.

Legionista Awatar alfa
    Czyste spekulacje, ale gdyby rzeczywiście Austriak miał przyjść za Carlitosa to niech leci do Stanów.

Generalnie jeśli ktoś dobry jest na oku to bym sprzedał. Te 2,5-3mln to naprawdę dobre pieniądze jak za już niemłodego zawodnika, który nie jest jakimś wielkim wirtuozem trudnym do zastąpienia. Porównanie Carlitosa do Sa jest absurdalne.

Legionisci.com Awatar Woytek
    haha, dobry jesteś! szacunek za niczym nieskażoną wiarę w Legię i osoby tam pracujące. Też bym tak chciał

Info latające po TT? Sprzeczność sama w sobie. Podobnie jak było z Radoviciem.
    RSP nie zabiera go, bo nie jest skoncentrowany, a Carlitos nie chce odejść i potwierdza to wpisem na Instagramie + oczywiście klub go nie wypycha

logika się kłania...
    Prawda jest prosta i brutalna: RSP nie zabiera go, by dać czytelny sygnał zawodnikowi (odejdź) i klubowi (dawać innego napastnika). Ot cała filozofia. Zobaczymy co dalej się wydarzy.

Legionista Awatar Gabro
    haha, dobry jesteś! szacunek za niczym nieskażoną wiarę w Legię i osoby tam pracujące. Też bym tak chciał

RSP nie zabiera go, bo nie jest skoncentrowany, a Carlitos nie chce odejść i potwierdza to wpisem na Instagramie + oczywiście klub go nie wypycha

logika się kłania...
    Prawda jest prosta i brutalna: RSP nie zabiera go, by dać czytelny sygnał zawodnikowi (odejdź) i klubowi (dawać innego napastnika). Ot cała filozofia. Zobaczymy co dalej się wydarzy.
    Zgadzam się z tym tokiem rozumowania. RSP robi błąd, ale jak mu wszystko wolno to korzysta.

Do Płocka nie pojechał również Mateusz Wieteska.

Też jest wypychany?

Legionista

logika się kłania...
    Nic dodać nic ująć

logika się kłania...
    Rolą kibica jest wierzyć. W sumie nawet Klafuriciowi praktycznie do końca wierzyłem Nie mając wtyków w klubie plotki trochę dłużej pozostają plotkami. Do momentu gdy fakty walną Ciebie młotkiem w łeb .

W przypadku Sa Pinto - podoba mi się to jak jest konkretny i jak wku*iają go rozmowy nie na temat.
    Wygodniej jest mi czekać na rozwój wypadków, niż zakładać najbardziej pesymistyczny scenariusz.

Legionista
    Rolą kibica jest wierzyć. W sumie nawet Klafuriciowi praktycznie do końca wierzyłem Nie mając wtyków w klubie plotki trochę dłużej pozostają plotkami. Do momentu gdy fakty walną Ciebie młotkiem w łeb .

W przypadku Sa Pinto - podoba mi się to jak jest konkretny i jak wku*iają go rozmowy nie na temat.
    Wygodniej jest mi czekać na rozwój wypadków, niż zakładać najbardziej pesymistyczny scenariusz.
    Po dzisiejszym treningu nie sądzę, że zostanie, a jeżeli nawet to może być 4 wyborem. Woytek idealnie to podsumował.

Legionista Awatar Gabro
    Wg Legia.net była ostra dyskusja Carlitosa z RSP. Chyba więc sprawa rozstrzygnięta.

qinio, gabro - dacie linka? nie widzę tego na legia.net

Legionista Awatar crolick
    https://m.legia.net/news/carlitos-zo...arszawie/73090

Legionista
    Twitta wrzucił P kamieniecki. W samym artykule jest krótkie zdanie i nic więcej ale dość wymowne. Ponadto sam dziennikarz użył innego okreslenia tej rozmowy, która również wskazywała by na to, że nie była przyjemna.
    https://twitter.com/PKamieniecki/sta...79304475787271

Legionista Awatar Raffels
    No to chyba po Carlitosie. Jeżeli zostanie to zapewne przyklei się do ławki.

Pytanie na ile to fochy Carlitosa, który po transferze do Legii zachowywał się jakby był najważniejszym piłkarzem w klubie, czy frustracja bo nie rozumiał dlaczego przegrywa rywalizację. Pierwsza opcja zupełnie mnie nie zdziwi.
    Ostatnio edytowane przez Raffels ; 09-02-2019 o 18:26
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

crolick - dzięki. to chyba dopisali w aktualizacji i przeoczyłem.

Tak czy inaczej czekamy na rozwój wypadków.

Ciekawe czy to bardziej sprawa transferu, czy machanie ******* i pokazywanie piłkarzowi na gwiazdorskim kontrakcie, gdzie jego miejsce.

coraz chudszy Awatar Kijek
    "Według tt" czyli według kogo? Bartkovy czy Kubuś ?
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Legionista Awatar Benek
    Zakładam, że wygramy Mistrzostwo. W związku z tym, zakładam, że trener zostanie na kolejny roku. W zwiazku z tym nie ma sensu trzymać gracza, który trenerowi nie leży za którego coś można zarobić i który od początku kiedy tu jest bardziej irytuje niż cieszy.
    312meczów*
    68 goli*
    56 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Carlitos w Legii już nie zagra. Szkoda.

Uprawnienia umieszczania postów