Strona 1037 z 1112 PierwszyPierwszy ... 37537937987102710331034103510361037103810391040104110471087 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31,081 do 31,110 z 33360

Wątek: Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

czy przepis dotyczący młodzieżowca nie jest sprzeczny z prawem unijnym, jako dyskryminacja na rynku pracy?
    a miejsce w wyjściowej 11 to rynek pracy? no chyba nie

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Deltasy Zobacz posta
    a miejsce w wyjściowej 11 to rynek pracy? no chyba nie
    a kwestia wejsciowek, premii itp?

Legionista Awatar klinton
    https://twitter.com/LegiaWarszawa/st...86065276375040

Kostorz i ktoś z ESA?

E: Jednak chyba nie Ekstraklasa
    Ostatnio edytowane przez klinton ; 11-01-2019 o 11:44

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez klinton Zobacz posta
    https://twitter.com/LegiaWarszawa/st...86065276375040

Kostorz i ktoś z ESA?

E: Jednak chyba nie Ekstraklasa
    Skibicki z Olimpii Grudziądz.

Legionista Awatar grodzisk1
    Wiadomość zbyt krótka:
    Michał Trela
    ‏@MichalTrelaBlog
    Obserwowany Obserwujesz @MichalTrelaBlog
    Zoran Arsenić już dla Wisły nie do uratowania. Wczoraj były jeszcze rozmowy z prywatnym inwestorem, który miał pożyczyć 350 tys. na spłacenie jego zaległości. Dziś okazało się, że to nie przekona go do pozostania w Krakowie. Kierunek najprawdopodobniej Legia Warszawa.

Legionista Awatar klinton
    Cytat Zamieszczone przez grodzisk1 Zobacz posta
    Wiadomość zbyt krótka:
    To zwiastuje, że pozbędziemy się któregoś ze środkowych obrońców. Tylko którego?

Legionista Awatar Gabro
    Cytat Zamieszczone przez klinton Zobacz posta
    To zwiastuje, że pozbędziemy się któregoś ze środkowych obrońców. Tylko którego?
    Pazdan..to oczywiste.
    "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
    Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
    Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
    Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Arsenić w Legii to całkiem the rozsądny wybór. Dobrze wykonana praca przez Leśnego

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
    Pazdan..to oczywiste.
    Ale Pazdan za pół roku. Obstawiam zielone światło dla Remiego.
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Legionista
    Jak na razie to Pazdan jeszcze jest.. Remy też nie słychać żeby miał uciekać, ale nawet jeśli to liczę, że odpowiednio wycenią najlepszego stopera naszej ligi. (4mln minimum i nie interesują mnie argumenty, że "silniejsza liga go wypluła", bo on tam na początku grał dużo i rokował bardzo dobrze. Jest w idealnym wieku, może jeszcze pograć z 5 lat na wysokim poziomie).

a więc.. nawet jeżeli założymy, że Pazdan odchodzi (co byłoby każdemu na rękę) to mamy Remy - Jędza jako podstawowy klasowy duet, naciskający na nich młody Wietes jako 3 i doświadczony, solidny Astiz jako 4...
    Ja nie wiem gdzie tu miejsce na Arsenicia. Na razie to głównie informują o tym dziennikarze z Krakowa i Poznania..

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
    Jak na razie to Pazdan jeszcze jest.. Remy też nie słychać żeby miał uciekać, ale nawet jeśli to liczę, że odpowiednio wycenią najlepszego stopera naszej ligi. (4mln minimum i nie interesują mnie argumenty, że "silniejsza liga go wypluła", bo on tam na początku grał dużo i rokował bardzo dobrze. Jest w idealnym wieku, może jeszcze pograć z 5 lat na wysokim poziomie).

a więc.. nawet jeżeli założymy, że Pazdan odchodzi (co byłoby każdemu na rękę) to mamy Remy - Jędza jako podstawowy klasowy duet, naciskający na nich młody Wietes jako 3 i doświadczony, solidny Astiz jako 4...
    Ja nie wiem gdzie tu miejsce na Arsenicia. Na razie to głównie informują o tym dziennikarze z Krakowa i Poznania..
    Pazdana za pół roku tutaj nie będzie (a może i nawet już tej zimy), Astiza również. W lato mogą przyjść oferty dla każdego ze stoperów (Remy - kozak, Wieteska - młody, Jędza - jakieś Emiraty), chcą się zabiezpieczyć. Jest okazja to biorą, proste.

Koźmiński na TT i w artykule SE pisze, że Kucharczyk dostał propozycje nowego kontraktu i daje do zrozumienia, że oferta jest z tych nie do odrzucenia w sumie takie pitolenie bo to już wiedzieliśmy, ale druga wiadomość zaskakująca jest ponoć oferta dla Malarza.
    Pewnie chodzi o to by po sezonie został w klubie w innym charakterze, ale czy to się może udać przy Ryśku??
    Tak czy siak bardzo lakoniczne to info, a i Pazdan nie ma na razie ofert oprócz turków które odrzucił, ale to też żadna nowość.

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez gothblack Zobacz posta
    Koźmiński na TT i w artykule SE pisze, że Kucharczyk dostał propozycje nowego kontraktu i daje do zrozumienia, że oferta jest z tych nie do odrzucenia w sumie takie pitolenie bo to już wiedzieliśmy, ale druga wiadomość zaskakująca jest ponoć oferta dla Malarza.
    Pewnie chodzi o to by po sezonie został w klubie w innym charakterze, ale czy to się może udać przy Ryśku??
    Tak czy siak bardzo lakoniczne to info, a i Pazdan nie ma na razie ofert oprócz turków które odrzucił, ale to też żadna nowość.
    Malarz ma w kontrakcie zapis pracy w klubie po zakończeniu kariery. Więc to nie to. Może chcą aby gral w rezerwach
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

Ha to może być hit ....po Sosnowcu lata dzisiaj pogłoska o tym, że Malowany może tam pobronić. Info może niestety tylko życzeniowe, ale skoro odpadł Górnik (na całe szczęście) to byłby świetny ruch z jego strony. Zagłębie na dniach jedzie na obóż do Chorwacji, więc jeśli to prawda to walizki Arka które poleciały do Portugalii powinny szybko wrócić. Oby tak było.

Legionista Awatar Admira_L
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Malarz ma w kontrakcie zapis pracy w klubie po zakończeniu kariery. Więc to nie to. Może chcą aby gral w rezerwach
    Chamski tekst. Arek chyba sobie mimo wszystko nie zasłużył aby z jego sytuacji się tak nabijać.
    Trochę więcej klasy Benek, w końcu nowy to Ty tu nie jesteś....
    Jak chciałeś przywalić bystry post to nie za bardzo
    Być wiernym kibicem Legii Warszawa: na dobre i na złe

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez Admira_L Zobacz posta
    Chamski tekst. Arek chyba sobie mimo wszystko nie zasłużył aby z jego sytuacji się tak nabijać.
    Trochę więcej klasy Benek, w końcu nowy to Ty tu nie jesteś....
    Jak chciałeś przywalić bystry post to nie za bardzo
    Nie widzę w nim nic chamskiego. Stwierdziłem fakt. Aktualnie gra w rezerwach i może będą chcieli doświadczonego gracza również po sezonie.
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Nie widzę w nim nic chamskiego. Stwierdziłem fakt. Aktualnie gra w rezerwach i może będą chcieli doświadczonego gracza również po sezonie.
    Poprawka......aktualnie to trenuje w rezerwach, a do gry w tymże zespole to może jeszcze i oby daleka droga. Także ten tego trzymajmy się faktów.

Legionista Awatar crolick
    Sosnowiec nie ma sensu w kontekście wypowiedzi, że Malowanemu przedstawili ciekawą propozycję pozostania w klubie.
    Choć akurat to by było dobre.

Legionista
    patrząc na plotki transferowe dyrektorzy sportowi w ESA strasznie się napalili na "pogromców Legii". Praktycznie cała Trnava gra w PL na wiosnę. Aż dziw, że nie rozkupili Dudelange...

Legionista Awatar Antares
    Cytat Zamieszczone przez thorstein Zobacz posta
    patrząc na plotki transferowe dyrektorzy sportowi w ESA strasznie się napalili na "pogromców Legii". Praktycznie cała Trnava gra w PL na wiosnę. Aż dziw, że nie rozkupili Dudelange...
    Jedynym ciekawym piłkarzem tam, nawet dla Legii byłby ten Jirka. Zdecydowanie najbardziej się wyróżniał, ale widzę, że już go Crvena łyknęła.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
    Jedynym ciekawym piłkarzem tam, nawet dla Legii byłby ten Jirka. Zdecydowanie najbardziej się wyróżniał, ale widzę, że już go Crvena łyknęła.
    Też o nim myślałem od pół roku już (bardzo podobał mi się w meczach z nami), ale też dowiedziałem się parę dni remu, że Crvena go wzięła za 750tys ojro.. Chociaż jesień szczerze mówiąc miał średnią.

Legionista Awatar Jaco
    Cytat Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
    Też o nim myślałem od pół roku już (bardzo podobał mi się w meczach z nami)
    https://www.youtube.com/watch?v=jawcJUn62wI
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Legionista Awatar Antares
    Nie wiem czemu Agra uważany jest za szrot, który tu trafia tylko i wyłącznie dzięki trenerowi? Fakt, roczna przygoda z Segunda w walczącym o awans Cadiz nieudana, bo to 20 meczów i tylko 1 asysta, ale jego ostatnie 5 lat w Portugalii to są porządne liczby. 130 meczów w najwyższej klasie, 22 gole, 21 asyst. Jak na skrzydłowego gol lub asysta co trzeci mecz to są naprawdę przyzwoite liczby. Szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę, że tam oprócz Sportingu, Porto, Benfiki i Bragi reszta strasznie mało goli strzela.

A u nas to niestety jest standard, że biorąc gościa z niezłym CV to w ostatniej rundzie lub sezonie ma problemy w swoim klubie. Tak było z Remym, który grał w 5 lidze, tak było z Cafu, którego trener odstawił od składu najgorszej drużyny w Ligue1, tak było z Vadisem, którego nie chciano w Championship.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Cytat Zamieszczone przez thorstein Zobacz posta
    Jakby Dudelange zbankrutowalo jak Trnava to kto wie. Tam się sponsor-własciciel posypał, a że Słowacy nie są pazerni na kasę i można ich wyjąć za free z klubu to i okazje się na naszym rynku wykorzystuje ot i cała tajemnica.

Cytat Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
    Nie wiem czemu Agra uważany jest za szrot, który tu trafia tylko i wyłącznie dzięki trenerowi? Fakt, roczna przygoda z Segunda w walczącym o awans Cadiz nieudana, bo to 20 meczów i tylko 1 asysta, ale jego ostatnie 5 lat w Portugalii to są porządne liczby. 130 meczów w najwyższej klasie, 22 gole, 21 asyst. Jak na skrzydłowego gol lub asysta co trzeci mecz to są naprawdę przyzwoite liczby.
    No, na papierze niesamowicie efektownie wyglądają te jego liczby. Rafa Silva ma bardzo podobne (139-23-24). Tylko on kosztował 16 milionów a nie 500 tysięcy

A tak poważnie to za takie pieniądze zwyczajnie nie da się pozyskać jakościowego piłkarza. Tyle to kosztował Langil, niewiele mniej Ojamaa. Może jakby wynaleźli jakąś perełkę w słabszej lidze. Ale w tym wypadku nie ma mowy o żadnym skautingu, tylko znajomy agent wcisnął tu swojego podopiecznego. Spodziewam się kolejnego przeciętniaka. Pewnie poszarpie trochę w pierwszych spotkaniach a potem popadnie w ligową szarzyznę. Na pewno nie jest to gość, który będzie robił różnice na boisku i ciągnął zespół w trudnych momentach.

Legionista Awatar VooDoo
    Legia.net podaje, że Tiago Rodrigues przedłużył kontrakt z CSKA. Szkoda.
    | Mieszkam w stolicy, więc nie pytaj za kim jestem |

Legionista Awatar Gabro
    Cytat Zamieszczone przez VooDoo Zobacz posta
    Legia.net podaje, że Tiago Rodrigues przedłużył kontrakt z CSKA. Szkoda.
    Manager wzorowo rozegrał temat
    "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
    Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
    Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
    Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Ciekawe kiedy jakieś transfery out... Wydaje się, że kogoś sprzedać musimy, zobaczymy na jakie ruchy zdecyduje się Prezes.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Marymoncki Dżon Zobacz posta
    Ciekawe kiedy jakieś transfery out... Wydaje się, że kogoś sprzedać musimy, zobaczymy na jakie ruchy zdecyduje się Prezes.
    Nawet nie musimy sprzedawać, większość możemy oddać za darmo..

Legionista
    Nie często się cieszę po newsie "X nie dla Legii", ale tym razem tak.
    Dość Portugalców, a ten nie jest żadnym mega kotem, żeby go jakoś żałować mocno. Wg mnie to jest max. zbliżony poziom do Amarala i Tiby.

e:Księciuniu, już poprawione
    Ostatnio edytowane przez blaise101 ; 14-01-2019 o 16:08

Uprawnienia umieszczania postów