Strona 1025 z 1040 PierwszyPierwszy ... 2552592597510151021102210231024102510261027102810291035 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 30,721 do 30,750 z 31200

Wątek: Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Legionista Awatar Budyń_70
    Cytat Zamieszczone przez Topico Zobacz posta
    Tłumaczenie z googla, całkiem rozumne

SALVADOR AGRA W DRODZE DO LEGII WARSZAWSKIEJ
    BENFICA 21:17
    Autorstwa Rui Miguel Melo
    27-letni Salvador Agra będzie polskim supportem dla Légii Warszawa, klubu prowadzonego przez Sá Pinto, drugiego w polskiej lidze, za Lechią Gdańsk.

Negocjacje są już bardzo zaawansowane iw tym momencie Agra dyskutuje o odejściu Hiszpanów z Kadyksu, gdzie są wypożyczani przez Benfikę.

Salvador Agra podpisuje kontrakt z Légią na następne trzy lata. Ekstremalnie będzie trzecim portugalskim graczem drużyny, w której Cafu i André Martins już są.

Przez ostatnie dwa sezony Salvador Agra grał na wypożyczeniu z Benfiki w Granadzie i Kadyksie.
    Ostatnio edytowane przez Budyń_70 ; 29-12-2018 o 23:33

Legionista
    Jakoś tak nie jestem super przekonany do tego Agry.
    Właściwie całą karierę on spędził na wypożyczeniach. Jeden super sezon w portugalskiej, ze 2 jeszcze przyzwoite, reszta nieprzekonująca. No ale jeśli Sa Pinto go zna i chce to niechaj będzie..

Musimy próbować, a nuż, widelec...
    Nie stać nas na sprowadzenie produktu z najwyższej półki, gwarantujacego z miejsca najwyższą jakość.
    Ostatnio edytowane przez Budyń_70 ; 30-12-2018 o 08:34

Legionista Awatar Lillo
    Ostatni dobry sezon w jego wykonaniu to 15/16. Coś nie chce mi się wierzyć że podpiszemy go na 3 lata.

Salvador Agra prawdopodobnie już zaklepany przez Legię. W portugalia 2 sportowe portale podały że od stycznia w Polsce, kontrakt na 3 lata.

Gdyby to był sezon 15/16 był bym mega zadowolony. Grał regularnie i wykręcił dobre liczby. A teraz jak mało grał, stał się zawodnikiem do odbudowy. A tacy są najgorsi bo nie wiadomo co z tego wyniknie. Śmiem wątpić że będzie wzmocnieniem. Nie cierpię zawodników "do odbudowy" i strasznie sceptyczny jestem odnośnie tego transferu.

Legionista
    On te kluby na wypożyczeniach to zmienia często nawet co pół roku.. więc może wybitnie nie są z niego zadowoleni i skracają? Bo zazwyczaj jednak są roczne wypożyczenia..
    No cóż, oby był tani. Tak to podsumuje.

Administrator Awatar Cypis
    wszedłem sobie po całym dniu w ten temat i standardowa napierdalanka. Wy się podniecacie przy tych waszych kłótniach?dyga wam? może założyć wam jakiś temat czy cały dział ? bo ostatnio co sobie wchodzę w jakiś temat to stałe grono osób musi udowadniać drugiej stronie że ma rację i jaka ta druga strona jest chujowa.zaczynacie wkurwiać.wyjebałem teraz posty. jak będziecie dalej irytować to i użytkowników się wywali. taki kaprys

Legionista Awatar Stout
    Wreszcie.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Arek Malarz ma ofertę z Górnika Zabrze.

Legionista Awatar Stout
    Wg bartusiów i kubusiów z tłitera,czy pojawiło się coś oficjalnego ?

"Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
    Wg bartusiów i kubusiów z tłitera,czy pojawiło się coś oficjalnego ?

Janex też potwierdza.
    312meczów*
    68 goli*
    56 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar AGZI
    Cytat Zamieszczone przez Cypis Zobacz posta
    wszedłem sobie po całym dniu w ten temat i standardowa napierdalanka. Wy się podniecacie przy tych waszych kłótniach?dyga wam? może założyć wam jakiś temat czy cały dział ? bo ostatnio co sobie wchodzę w jakiś temat to stałe grono osób musi udowadniać drugiej stronie że ma rację i jaka ta druga strona jest chujowa.zaczynacie wkurwiać.wyjebałem teraz posty. jak będziecie dalej irytować to i użytkowników się wywali. taki kaprys
    No nareszcie,czasem od patrzenia już się słabo robiło,ile można czytać publicznych przepychanek "kto jest fajniejszy",bez żadnych merytorycznych treści...
    #MioduskiOut

Kucharczyka też Turki biorą

Cytat Zamieszczone przez oorleano Zobacz posta
    Kucharczyka też Turki biorą
    Od Kuchego to niech się odpierwiastkują.

Legionista Awatar MarioWOLF
    Po twitterze lata info, że Malarz już dogadany z Górnikiem Zabrze:

https://twitter.com/Karlito78473225/...75657040646144

Ile w tym prawdy nie wiadomo. Wiadomo jednak, że Arek chce odejść z Ł3. W Górniku ma być nr 1, a na tym mu głównie zależy na ostatki kariery.

Z jednej strony chyba naturalny ruch (Cierzniak lepiej znosi rolę nr 2 w bramce), ale oby się nie okazało, że oddamy za darmo Malarza i za chwilę sprzedamy Majeckiego. Coś jak z Prijoviciem i Nikoliciem. Czyli zostaniemy bez nikogo w bramce.

Legionista Awatar MarioWOLF
    Cytat Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
    Od Kuchego to niech się odpierwiastkują.
    Pomijając wątek Turecki - dziwić może opieszałość Legii w przedłużaniu kontraktów. O ile jest duże grono "szrotu", to o tyle Kuchy, Hlousek i Praszelik mogliby się przydać w przyszłym sezonie. A tak wypuścimy ich za darmo.

P.S. Za Praszelikiem od dawna chodzi Górnik. Jeśli za darmo oddamy chłopaka (casus Seby Walukiewicza), to zarząd za rok-dwa będzie znowu mógł tylko żałować.
    Ostatnio edytowane przez MarioWOLF ; 30-12-2018 o 23:00

Legionista
    Z przedłużaniem kontraktów to ostatnio jest tak, że są robione po cichu i zawsze wszystkiego dowiadujemy się już po podpisaniu nowej umowy.

Legionista
    Spokojnie, Kuchy nie wyjedzie teraz do Turcji z malutkim dzieckiem..

Cytat Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
    Spokojnie, Kuchy nie wyjedzie teraz do Turcji z malutkim dzieckiem..
    A może z tego względu wyjedzie żeby bardziej zabezpieczyć się monetami na przyszłość.

Jeżeli dobrze pamiętam, po meczu z Lechią, Kuchy był w studio Ligi+ Extra. Padło pytanie o przedłużenie kontraktu. Na poczatku nie chciał nic powiedzieć. Potem, po ponowieniu pytania, jego wypowiedź nie napawała optymizmem (oczywiście w kontekście nadziei na jego pozostanie).

Cytat Zamieszczone przez FlashGordon Zobacz posta
    Salvador Agra prawdopodobnie już zaklepany przez Legię. W portugalia 2 sportowe portale podały że od stycznia w Polsce, kontrakt na 3 lata.

Gdyby to był sezon 15/16 był bym mega zadowolony. Grał regularnie i wykręcił dobre liczby. A teraz jak mało grał, stał się zawodnikiem do odbudowy. A tacy są najgorsi bo nie wiadomo co z tego wyniknie. Śmiem wątpić że będzie wzmocnieniem. Nie cierpię zawodników "do odbudowy" i strasznie sceptyczny jestem odnośnie tego transferu.
    kiedyś Ofoe, teraz Martins. Odbudowali sie i jak grali?

Cytat Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
    kiedyś Ofoe, teraz Martins. Odbudowali sie i jak grali?
    Bardzo dobrze grali. Ale, ale. Gdyby przyszedł ten inny koleś z csk Sofia "10" co gra regularnie. Był bym totalnie szczęśliwy i na Tak.

W wypadku kiedy koleś ostatni rok miał mega słaby, trudno mi przyznać że to dobry transfer.

Ale z drugiej strony nasz trener. Ten gość jak dostanie go w obroty w okresie przygotowawczym to może być z tego "chleb".

Niestety uważam dalej że ten transfer to nie jest wzmocnienie. Raczej uzupełnienie składu z dużą ilością znaków zapytania.

Legionista Awatar LOL3K
    Daria Malarzowa na Instagramie: "I po 2018. Chodzą słuchy, że nadchodzący niesie poważne zmiany... Cóż zrobić, podejmiemy wyzwanie, co nie Aris?"

hamalainen kurwo stara, wypi3rdalaj do Poznania!
    Przeproś i Sperdalaj.
    WON!

Arek Malarz pewnie już u nas nie pogra to jak najbardziej-droga wolna. Natomiast Kucharczyka bym tak nie deprecjonował jak co po niektórzy. Może czasem gra kulawo(pewnie nawet często), jednak jest to Legionista z krwi i kości i nigdy walki i zaangażowania mu nie brakowało. Czasem potrafi zaskoczyć. Co do Tiago to brać jak najbardziej, natomiast ów skrzydłowy przypomina mi trochę Nacho Novo- tu byłbym sceptyczny.

Legionista Awatar Lillo
    Cytat Zamieszczone przez Martino1989 Zobacz posta
    Arek Malarz pewnie już u nas nie pogra to jak najbardziej-droga wolna. Natomiast Kucharczyka bym tak nie deprecjonował jak co po niektórzy. Może czasem gra kulawo(pewnie nawet często), jednak jest to Legionista z krwi i kości i nigdy walki i zaangażowania mu nie brakowało. Czasem potrafi zaskoczyć. Co do Tiago to brać jak najbardziej, natomiast ów skrzydłowy przypomina mi trochę Nacho Novo- tu byłbym sceptyczny.
    Bardziej Amarala, z lepszymi statystykami.

na pewno?

Legionista Awatar mski
    Masz tu jego zaangażowanie.
    https://twitter.com/mireknepelski/st...753819136?s=21

O kürwa, jednak wielka szkoda, jakby rzeczywiście odszedł. Fatalczyk często wkurwiał i miałem go dosyć, ale jak sobie przypomnę ile on ważnych bramek zdobył, to mi się zmienia punkt widzenia. Jedyny z tej hałastry z kończącymi się kontraktami, który zasłużył na nową umowę.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
    O kürwa, jednak wielka szkoda, jakby rzeczywiście odszedł. Fatalczyk często wkurwiał i miałem go dosyć, ale jak sobie przypomnę ile on ważnych bramek zdobył, to mi się zmienia punkt widzenia. Jedyny z tej hałastry z kończącymi się kontraktami, który zasłużył na nową umowę.
    Adaśko też zasłużył na przedłużenie kontraktu

Legionista Awatar r9robins
    Cytat Zamieszczone przez FlashGordon Zobacz posta
    SNie cierpię zawodników "do odbudowy" i strasznie sceptyczny jestem odnośnie tego transferu.
    Odidja Ofoe też przyszedł do nas żeby się odbudować. I nie tylko, że przyszedł zupełnie bez formy ale też mocno zapuszczony i wielu (w tym także i ja) dziwiło się że ktoś taki ma u nas grać. A on w dość krótkim czasie pozamiatał całą ligę.

Uprawnienia umieszczania postów