Strona 1018 z 1020 PierwszyPierwszy ... 1851891896810081014101510161017101810191020 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 30,511 do 30,540 z 30572

Wątek: Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Cytat Zamieszczone przez FlashGordon Zobacz posta
    Tak tylko że dla Novikovasa kończy się kontrakt za rok. Chętnych nie widać na jego usługi za grubą kasę, a za 6 miesięcy będzie mógł już z kimś podpisać kontrakt i po kolejnych 6 miesiącach odejść za darmo. Uważam że 500 tyś. euro to maks co wycisnąć może z niego jaga.

Frankowski jest wiecznym talentem. 1 kapitalny mecz potem 5 słabych. Jeśli chodzi o piłkarzy którzy na już mogli by wskoczyć na skrzydło to Novi by się nadal.

Jeszcze do problemów z tym że gość jest po prostu lekko pierdolnięty. Nie biorę tego pod uwagę tylko ze względu na osobę naszego trenera który jak to mówią "i przypierdolić potrafi".

Jest w naszym zasięgu finansowym, ma umiejętności na naszą ligę. Problem to głowa i wiek, nie zarobimy na nim.
    Novikovas jak najbardziej tak, dobra lewa noga, drybling, strzał też niczego sobie. Zwykle wychodzi tak samo, na Legie plują , obrażają , śmieją się- później przyjdzie co do czego- najlepszy polski klub? Legia!!!

Piotr Wołosik, dziennikarz PS z Białego, chyba najbardziej obcykany w tematach jagi napisał: "Powiem tak: zimą to Arwi może zmienić kurtkę z jesiennej na ocieplaną, a nie Jagiellonię na Legię"

Legionista Awatar Gabro
    Cytat Zamieszczone przez FlashGordon Zobacz posta
    Piotr Wołosik, dziennikarz PS z Białego, chyba najbardziej obcykany w tematach jagi napisał: "Powiem tak: zimą to Arwi może zmienić kurtkę z jesiennej na ocieplaną, a nie Jagiellonię na Legię"
    To jasne, wszędzie go oddadzą byle nie do Legii. Poza tym, moim zdaniem, będą chcieli zatrzymać go do końca sezonu.
    "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
    Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
    Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
    Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Legionista Awatar Adin
    Leśny by to ogarnął.
    Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Legionista Awatar Antares
    Novikovas oprócz tego, że ma jeszcze pół roku ważny kontrakt to ma też już 28 lat. Przed Ekstraklasą przez półtorej roku prawie nie grał (jak grał to ogony) w 2.Bundeslidze. Naturalnie, że na zachód nikt go już nie weźmie. Co najwyżej dolne rejony rosyjskiej lub tureckiej ligi. Chociaż na naszą ligę to jest bardzo dobry piłkarz. Jednak nie wiem czy u Sa Pinto gdzie jednak przede wszystkim stawia na zespołowość to typ gracza, którego by zaakceptował. Jego największa wadą jest duża nonszalancja w grze, masa strat i brak pomocy w defensywie. Mamy już Carlitosa, który przedtem non stop tylko by dryblował i tracił piłki. Chociaż z Koroną grał pod zespół, a więc chyba Pinto go powoli przestawia.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista Awatar MarioWOLF
    Novikovasa Jaga prędzej sprzeda do Turcji za półdarmo, niż odda Legii.

Szkoda, że dział skautingu w Legii obecnie nie istnieje. Dlatego mamy jedynie szanse na transfer z naszej ligi, znajomych Sa Pinto lub piłkarzyków z polecenia znajomych menago (m.in. Piekarskiego).

W lidze słowackiej lub słoweńskiej jest sporo piłkarzy w rozsądnych cenach. Raczej bez problemów na adaptację w naszym środowisku.

Trzy nazwiska z listy skautingowej pewnego klubu z Wielkopolski:

Moha - Slovan Bratislava, 25 lat, lewoskrzydłowy, 22 spotkania, 11 goli, 12 asyst.
    https://www.transfermarkt.pl/moha/le...spieler/316280

Dynamiczny skrzydłowy, świetny w grze jeden na jeden, bardzo dobre liczby. Grał na Ukrainie, więc dostosowany do podobnego stylu gry. Ma paszport UE.

Jakub Holubek - MSK Zilina, 27 lat, lewy obrońca, 17 spotkań, 3 gole, 6 asyst.
    https://www.transfermarkt.pl/jakub-h...spieler/192731

Za pół roku kończy mu się kontrakt. Idealny następca Hlouska. Również dobre liczby jak na bocznego obrońcę.

Michal Skvarka - MSK Zilina, 26 lat, środkowy pomocnik, 18 spotkań, 7 goli, 8 asyst
    https://www.transfermarkt.pl/michal-...spieler/104977

Chyba najlepszy obecnie piłkarz ligi słowackiej. Od wielu lat utrzymuje wysoki poziom. Pozostało mu rok kontraktu.

Legionista Awatar Peer
    A kto inny jest menedżerem Novikovasa, jak nie Piekario(Unidos)?
    Jakaś wymiana na Pazdana to mógłby być realny temat i każdy by na tym zyskał.
    Abstrahując od tego, czy się go lubi czy nie, zawodnikiem jest bardzo dobrym, jak na naszą ligę.

Legionista Awatar Gabro
    Cytat Zamieszczone przez Peer Zobacz posta
    A kto inny jest menedżerem Novikovasa, jak nie Piekario(Unidos)?
    Jakaś wymiana na Pazdana to mógłby być realny temat i każdy by na tym zyskał.
    Abstrahując od tego, czy się go lubi czy nie, zawodnikiem jest bardzo dobrym, jak na naszą ligę.
    Tym bardziej, że do wyfrunięcia szykuje się Runje.

Legionista Awatar Gabro
    Wg PS na liście życzeń Legii znajduje się Lukas Haraslin, wg mnie najbardziej perspektywiczny skrzydłowy w Ekstraklasie. Mało realny transfer.

"Powiedziano nam, że doszło do wstępnych rozmów, bez żadnej oferty."
    Ostatnio edytowane przez Gabro ; 04-12-2018 o 12:25

Obiektywnie, transfer niemożliwy do przeprowadzenia, kontrakt do 2020 roku, młody 22 lata, perspektywiczny, za mniej niż 2 mln euro nie odejdzie. Po prostu nie stać nas.

Legionista
    Aczkolwiek z Lechią już udawało nam się przeprowadzić kilka ciekawyxh dealów

Legionista Awatar Marcino
    Cytat Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
    Wg PS na liście życzeń Legii znajduje się Lukas Haraslin, wg mnie najbardziej perspektywiczny skrzydłowy w Ekstraklasie. Mało realny transfer.

"Powiedziano nam, że doszło do wstępnych rozmów, bez żadnej oferty."
    Damy im Pazdana, Mąkę i kogoś jeszcze !
    Pełno na ziemi ludzi, co nie zasługują by do nich mówić.
    26.08.2018 Najwyższa ligowa porażka od 46 lat - Quo Vadis Legio ?

coraz chudszy Awatar Kijek
    To byłyby super transfery ale równie dobrze mogą dać do mediów przeciek, że chcą Lewandowskiego.

Wcale nie dziwi mnie taki wyciek do mediow. Równie dobrze mógł się tam znaleźć Tiba, Gumny i Frankowski.

W sytuacji, kiedy klub zwalnia osoby nagle się znajdą minimum 2 miliony euro na tych piłkarzy.

Fantastyka piętro wyżej.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    To byłyby super transfery ale równie dobrze mogą dać do mediów przeciek, że chcą Lewandowskiego.

Wcale nie dziwi mnie taki wyciek do mediow. Równie dobrze mógł się tam znaleźć Tiba, Gumny i Frankowski.

W sytuacji, kiedy klub zwalnia osoby nagle się znajdą minimum 2 miliony euro na tych piłkarzy.

Fantastyka piętro wyżej.
    przecież każdemu powinno zależeć na wysyłaniu grajków do Legii. Wystarczy, że ta da fajny %

a poważnie to mam nadzieję, że wykorzystamy właśnie tych grajków jak Pazdan, Mączyński, bo to wciąż super nazwiska na naszą ligę i jestem przekonany, że Nawałka dałby bardzo wiele za taki pakiecik. Jak komuś więc przyjdzie do głowy pozbywać się ich za darmo (albo jeszcze lepiej - wypożyczać i płacić większość uposażenia - to powinien skończyć w lochach).
    Ich wartość ze względu na kończący kontrakt nie jest wielka, ale trzeba ich wykorzystać chociaż do obniżenia ceny pożądanych przez nas graczy.
    Ostatnio edytowane przez blaise101 ; 04-12-2018 o 16:06

Legionista Awatar Gabro
    Było gdzieś na jakich zasadach przeszedł do nas Stolarski? Jakiś wysoki % zagwarantowała sobie Lechia?

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Cytat Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
    Było gdzieś na jakich zasadach przeszedł do nas Stolarski? Jakiś wysoki % zagwarantowała sobie Lechia?
    Ponoć był jeden warunek , gdyby Borysiuk kiedyś do nas trafił to Lechia ma zagwarantowane prawo pierwokupu .

Legionista Awatar Raffels
    Kijek, od kiedy to tak wierzysz największemu farmazoniarzowi w przeglądzie?
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Kijek, od kiedy to tak wierzysz największemu farmazoniarzowi w przeglądzie?
    Chyba po raz kolejny nie zrozumiałeś co napisałem albo udajesz, że nie rozumiesz tak aby się przyjebac standardowo.

Nie wierze dlatego właśnie twierdzę, ze to celowe przecieki z klubu aby pokazać jacy to oni zapracowani, jak to oni są zainteresowani nie wiadomo kim. Nie wierze w takie bajki szczególnie jak swoje paluchy coraz mocniej macza Adamowicz i jego układy w różnych mediach.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Legionista
    Najpierw dają bana dziennikarce Przeglądu Sportowego na wywiady z piłkarzami, żeby trzy dni później zamówić w tej gazecie materiał sponsorowany. W zasadzie jest to logiczne. O Adamowiczu wspomniasz już któryś raz, a pewnie nawet na zdjęciu go nie widziałeś i nie wiesz, który to jest..

Daj kilka nazwisk z tych swoich źródeł.
    Ostatnio edytowane przez kerry ; 04-12-2018 o 19:08

Biorąc pod w uwagę, że mieszka 3 bloki obok mnie to faktycznie.

Ps. W związku z twoją obsesja na moim punkcie dołączysz do forumowych dzbanów. Szybka kariera, gratuluję. Możesz sobie pisać co chcesz, ja za bardzo czytać tego już nie będę.
    Ostatnio edytowane przez Kijek ; 04-12-2018 o 19:46
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Pudel o stadionie

Legionista Awatar Stout
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta

Biorąc pod w uwagę, że mieszka 3 bloki obok mnie to faktycznie.

Ps. W związku z twoją obsesja na moim punkcie dołączysz do forumowych dzbanów. Szybka kariera, gratuluję. Możesz sobie pisać co chcesz, ja za bardzo czytać tego już nie będę.
    Piszesz o zwalnianiu osób z klubu.Pytanie ,czy jest to spowodowane likwidacja przerosnietej liczby etatów ,czy brakiem kasy?*

*Pytam,bo najwidoczniej info o takich zwolnieniach gdzieś mnie ominęło .

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista Awatar alfa
    Jakbym był prezesem klubu, w którym nie ma kasy na transfery to raczej nie zamawiałbym artykułów, że chcę ściągnąć najlepszych skrzydłowych z ekstraklasy. Raczej robiłbym z siebie jeszcze większego biedaka, żeby kibice nie mieli zbyt wygórowanych oczekiwań. Jednak prezesem nie jestem i pewnie dlatego tego nie rozumiem

Legionista Awatar so(L)dier
    plotki transferowe wyssane z palca, prawdziwe, wypuszczane na podbicie cen, na wymuszenie przedłużenia kontraktów, czy to przez kluby, agentów piłkarzy itp - tuż przed otwarciem sezonu ogórkowego?

niespotykane

Legionisci.com Awatar Woytek
    Cytat Zamieszczone przez kerry Zobacz posta
    Najpierw dają bana dziennikarce Przeglądu Sportowego na wywiady z piłkarzami, żeby trzy dni później zamówić w tej gazecie materiał sponsorowany. W zasadzie jest to logiczne.
    Jedno z drugim nie ma nic wspólnego.

W tej sytuacji można przewrotnie zadać pytanie: kto z trójki Mioduski, Sa Pinto, Kucharski wyniósł to do mediów?

A serio: oczywiście, że ta informacja została dostarczona do mediów i to nawet tą drogą, którą napisał Kijek.
    Zastanawiam się, dlaczego wymagasz, by ktoś podawał nazwiska źródeł - nikt nigdy tego przecież nie zrobi, by sobie owego źródła nie spalić...

Cytat Zamieszczone przez alfa Zobacz posta
    Jakbym był prezesem klubu, w którym nie ma kasy na transfery to raczej nie zamawiałbym artykułów, że chcę ściągnąć najlepszych skrzydłowych z ekstraklasy. Raczej robiłbym z siebie jeszcze większego biedaka, żeby kibice nie mieli zbyt wygórowanych oczekiwań. Jednak prezesem nie jestem i pewnie dlatego tego nie rozumiem
    a moim zdaniem to zwykła normalna zagrywka, w teorii dająca same plusy:
    1. Mioduski ani nikt inny nie zmieni oczekiwań kibiców Legii - to chyba każdy ma tego świadomość.
    2. wybieramy najlepszych perspektywicznych z głównych rywali do MP, więc u nich lekki ból dupy.
    3. Sugerujemy kierunki naszych działań i to na dodatek gdy chwilę wcześniej taki Novikovas sam zgłosił akces do Legii.. - żal tego nie wykorzystać
    4. Radujemy kibiców dając im nadzieję na te transfery, a jak jeszcze uda się któregoś z nich zakontraktować to dopiero byłby sukces, Choć pewnie potem skończymy "lepszymi za niższą kasę" z zagranicy.

Legionista Awatar Numer
    5. Nie zapomnijmy z kim gramy w tym tygodniu.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Woytek Zobacz posta
    4. Radujemy kibiców dając im nadzieję na te transfery, a jak jeszcze uda się któregoś z nich zakontraktować to dopiero byłby sukces, Choć pewnie potem skończymy "lepszymi za niższą kasę" z zagranicy.
    Albo powiemy "skoro nie udało się niestety ściągnąć tych klasowych graczy (mimo złożenia bardzo atrakcyjnych ofert oczywiście!), to zamiast ściągać przepłaconych przeciętniaków, wolimy dać szansę naszej młodzieży."
    Nikt zaneguje, klub oszczędzi hajs, którego i tak nie ma.

Legionista
    Najważniejsze że nie ma ciszy, ja bym na miejscu Legii zainteresował się takim zawodnikiem, realne trasfery, a nie medialne spekulacje, a przy okazji mogło by być głośno:
    Zacznę z grubej rury
    Lech Kamil Jóźwiak (20 lat), według transfermarkt kontrakt do 30.06.2019, co to by się działo w Lechu gdyby takie coś puścić w eter. Pomijam fakt że to dobry, młody i już doświadczony zawodnik, lewoskrzydłowy. Trzeba się tylko dowiedzieć czy śpiewał kiedykolwiek, raz zarzucaliśmy sieci, może teraz ? U Nas skrzydłowych trzeba przecież.
    Z Jagiellonii to ja bym się interesował Rafałem Świderskim (Napastnik 21 lat kontrakt do końca 2019), więc w wakacje można by coś kombinować, a teraz już się dogadywać z menadżerem po cichu, kierując się słowami Novikovasa że każdy z Białegostoku by chciał grać u nas. U nas Kante być może skreślony przez Sa Pinto, Eduardo już nie ma, a jak był to zero porzydku , Niezgoda ciągle kontuzjowany, Kulenovic to melodia przyszłości, nadaje się na końcówki póki co. Tak naprawdę mamy tylko Carlitosa do gry na już do lata może to wystarczyć, ale co gdy będą puchary to za malo.
    Z Lechii do wyciągnięcia jest Joao Nunes (ŚO, PO - 23 lata, kontrakt do 30.06.2019), już można się dogadywać. U Nas do lata nie będzie Astiza, być może Pazdana, nie wiadomo co z Żyro czy po wypożyczeniu będzie się nadawał, wczoraj według mnie bardzo fajny mecz w PP, Wieteska jest jaki jest, raz lepiej raz gorzej, a Nunes jest solidnym obrońcą i młodym w dodatku rodak trenera, może grac tez na prawej obronie.

Z Pogoni Lasha Dvali (23 lata ŚO, LO, kontrakt do końca 2019) bardzo fajny i młody obrońca według mnie, może grać na pozycji Hlouska i środku obrony.

Tylko piszę o piłkarzach klubów którzy są w czubie aktualnie i pewnie by było głośno i można by zrobić zamieszanie w tych klubach, ale przy okazji są dość prawdopodobne szanse na transfer do Legii, no może po za Jóźwiakiem (raz odmówił, a teraz raczej myśli pewnie o zachodzi), ale co by to się działo w Poznaniu.

Są zawodnicy młodzi, utalentowani, do wzięcia za darmo, lub dość tanio, ograni w lidze i przy okazji szansa na osłabienie rywali.
    Ostatnio edytowane przez snorri ; 05-12-2018 o 13:33

Młodzież dobrze rokuje u Pinto. Ostatni raz takie horyzonty mieliśmy u Berga ?
    Stasiu nie chciał grać przedszkolem

Legionista
    Świderski całkiem ciekawa opcja.(chociaż Rafała nie znam) W tym sezonie trochę zaczął strzelać ostatnio, ale tak czy siak mi się wydaje od początku jego kariery, że to jest materiał na schodzącego napastnika albo skrzydłowego, a nie na typową "9", szczególnie w systemie z jednym napastnikiem.
    Gość jest przecież bardzo drobny.
    Ostatnio edytowane przez blaise101 ; 05-12-2018 o 14:52

Cytat Zamieszczone przez snorri Zobacz posta
    a jak był to zero porzydku
    że co ?

Oho ...
    Media piszą o zainteresowaniu Legii Warszawa nowym atakującym.

Według Sportanalytic na celowniku mistrza Polski znalazł się Bruno Duarte da Silva z FK Lwów. 22-letni Brazylijczyk trafił do ukraińskiego klubu kilka miesięcy temu z rodzimej Portuguesy. Wcześniej szkolił się on w SĂŁo Paulo oraz Palmeiras.

Odkąd Bruno trafił do zespołu z Lwowa, zdobył siedem bramek w 15 spotkaniach ligowych i na ten moment zajmuje trzecie miejsce w klasyfikacji strzelców ukraińskiej ekstraklasy. Jego drużyna z dorobkiem 20 punktów zdobytych w 17 dotychczasowych meczach plasuje się z kolei na ósmej lokacie w tabeli.

W kontekście transferu 22-latka pisze się o kwocie miliona euro. Zainteresowani jego pozyskaniem są również ukraińscy giganci - Dynamo Kijów oraz Szachtar Donieck.

Legia.net podkreśla, że na ten moment szanse na przenosiny Brazylijczyka do Legii są niewielkie. Nie można wykluczyć, iż informacje o chęci pozyskania go przez mistrza Polski są częścią medialnej gry agenta Bruno.
    źródło: transfery.info
    Ostatnio edytowane przez Marcino ; 05-12-2018 o 16:40

Uprawnienia umieszczania postów