Strona 1017 z 1017 PierwszyPierwszy ... 17517917967100710131014101510161017
Pokaż wyniki od 30,481 do 30,482 z 30482

Wątek: Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Legionista
    Za bardzo tego Eduardo tu eksponujesz. To był tylko bardzo generalny przykład z mojej strony, gdzie przyszedł gość: który ma bogate CV, ale jest już stary, ostatnio nie grał i podpisał wydawało się krótki, mało ryzykowny kontrakt. Jak się okazało wkrótce potem o cały rok za długi.. Teraz mówimy o gościu owszem znacznie młodszym, ale z bardzo mierną historią kariery w wieku 27 lat na poważnym poziomie i po poważnej kontuzji i dłuższym rozbracie z piłką. Znowu mówimy "aa spoko, niech przyjdzie na rok, żadne ryzyko"? Ok, rozumiem, że Ty tak mówisz, ja jednak mówię stanowcze nie. Nawet jeżeli gość nie będzie dużo zarabiał, bo i nie ma żadnych logicznych argumentów żeby miał żądać więcej, to mówienie, że dla nas to żadne ryzyko nie jest prawdą. Zapychanie kadry takimi grajkami o bardzo wątpliwej klasie, nawet na krótkich kontraktach nie ma większego sensu, szczególnie w sytuacji gdy musimy każdą złotówkę liczyć dwukrotnie. Gość albo się nie sprawdzi, wypłaci mu się z 200tys euro i odejdzie po roku, albo się sprawdzi, zabierze kasę... i też odejdzie, bo będzie mógł przebierać w ofertach.
    Zdecydowanie wolę model gdzie będziemy mieć dwóch poważnych stoperów np. Remy i Jędza, z wysokimi kontraktami i za ich plecami młodzież Wieteska, Żyro, gotowi do gry i zbierający doświadczenie jak ktoś wyleci.
    Zdecydowane NIE zapychaniu kadry wątpliwej jakości grajkami, bez względu na długość i wysokość kontraktu (chyba, że zagra za 5tys zł/mies to spoko)

Cytat Zamieszczone przez boss_corleone Zobacz posta
    To ja się zakładam, że zmieni w tym okienku klub na lepszy. 500 zł na Legia PamiętaMY. Wchodzisz?

Przepraszam za zwłokę.
    Ostatnio edytowane przez boss_corleone ; 03-11-2018 o 15:36

Uprawnienia umieszczania postów