Strona 1017 z 1061 PierwszyPierwszy ... 1751791796710071013101410151016101710181019102010211027 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 30,481 do 30,510 z 31819

Wątek: Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Legionista
    Mam nadzieję, że mimo tej dyktatury Sa Pinto w klubie, Kucharski Radek jest jednak niezależną instytucją i sprzeciwi się takim ruchom.
    Nie zapchajmy sobie drużyny znowu takimi grajkami pod 30 ( w dodatku obcokrajowcami), których już nie sprzedamy, bo za parę lat będzie powtórka z rozrywki z masą przepłaconych zawodników po 30..

Legionista Awatar Chmielo
    Z jednej strony spoko opcja, bo na skrzydłach mamy biedę. Z drugiej zawodnik, który w przyszłym roku skończy 29 lat, a Legia będzie dla niego najprawdopodobniej ostatnim poważnym kontraktem. To jakoś średnio wpisywałoby się w schemat odmłodzenia kadry.
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar Antares
    Odmładzać skład to mają młodzi Polacy, a ktoś "gotowy" te wyniki musi robić. Tak jak w przypadku Martinsa opcja 1+1 dla takich zawodników, którzy mają przyjść i z miejsca dodać jakości nie jest taka głupia.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista
    Nawalka oficjalnie, więc może zabierze do Poznania swojego pupilka Ksysia vel Mąka_TSW i jego ziomka z Krakowa Pazdana?

Legionista
    Nie wiem, czy dla nas to byłoby dobre rozwiązanie. Akurat pod Nawałką wymienieni wyżej zawodnicy prezentują się nadzwyczaj dobrze jak na swoje umiejętności. Mogłoby to być więc realne wzmocnienie Lecha. Lepiej wytransferować ich do Turcji albo do Ruskich.
    Już nie mówiąc o tym, że Pazdan mógłby się jeszcze nam przydać wobec mizerii na środku obrony (mam na myśli Wieteskę).

Legionista
    ja tam nie mam nic przeciwko pozornemu wzmocnieniu Lecha graczami jak Mączyński. Nawet niech tam gra życiówkę.
    A my albo naprawdę chcemy zbudować silny zespół albo zróbmy tu drugie Zabrze jak mamy się bać drużyny z Mączyńskim w składzie konkurencja jakaś też musi być, żeby iść do przodu - pamiętajcie.
    Jaka jest jedna z przyczyn tego, że 2 sezon z rzędu nie gramy w fazie grupowej pucharów?
    A to, że pomimo tych wielu błędów i nie wyciągania wniosków przez ostatnie 2 lata, znowu nam się udało wygrać MP i PP i wszyscy nagle zapomnieli o problemach i błędach. Czasem nawet potrzeba przegranej, żeby niektórzy się ocknęli.
    Ostatnio edytowane przez blaise101 ; 26-11-2018 o 16:27

Legionista Awatar Jestem
    Na "salonach" mówi się o Mączyńskim do Poznania i Pazdanie do Białegostoku, ile w tym szydery a ile prawdy to nie potwierdzę.
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Jak dla mnie powrót Pazdana do Białegostoku brzmi mało prawdopodobnie, aczkolwiek nie narzekałbym gdyby tak się stało. Jeśli dobrze pamiętam to Jaga ma jakiś % od następnego transferu Pazdana. Gdyby rzeczywiście mieli go kupić to powinno im zależeć na jak najwyższej sumie odstępnego

Legionista Awatar Jestem
    Myślę, że sknery liczą na to iż Legia będzie płacić część kontraktów, pytanie jak dużą część? Obaj są w takim wieku, że już na wielkie wybrzydzanie jest zbyt późno.
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista
    Bartkovy
    ‏

@bartkovy_01
    Obserwowany Obserwujesz @bartkovy_01

Okienko coraz bliżej, więc możemy zacząć plotkowanie ��. Słyszałem, że Legia prowadzi rozmowy z Zarandią. Wpierw musimy sprzedać np. Szymańskiego, żeby nieco ulepszyć kondycję finansową, ale Gruzin jest zainteresowany przenosinami do Warszawy. Byłby to baaardzo ciekawy transfer.

Bartkovy
    ‏

@bartkovy_01
    Obserwowany Obserwujesz @bartkovy_01

.@wlodar85 w Magazynie Ekstraklasy: Dochodzą mnie słuchy, że Michał Pazdan może zimą odejść z Legii do Lechii.
    Ostatnio edytowane przez Arve ; 26-11-2018 o 22:38

coraz chudszy Awatar Kijek
    Ten bartkovy to ulubiony farmazoniarz Morta.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Legionista Awatar Raffels
    Patrząc na nasze skrzydła to brać w ciemno jak jest okazja.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Zarandia jak najbardziej jestem za. Po sprzedaży Szymańskiego dobrze byłoby również zainwestować w rozgrywającego. Pinto w Portugalii zapewne kogoś znajdzie.

Legionista
    Jak za darmo albo za czapkę gruszek, to brać.

Legionista
    Dziwi mnie, dlaczego Furman ciągle gra w Płocku, a u nas takie asy jak Philipps, Mączyński czy Antolic.

Legionista Awatar Tomi
    Pazdan, który od paru okienek próbował odejść z Legii, do klubu w którym mógłby wyrwać ostatni dobry kontrakt, pójdzie do Lechii gdzie są kilkumiesięczne zaległości w wypłatach
    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Legionista Awatar VooDoo
    Jak pierwszy raz zobaczyłem Zarandię w finale PP Arka vs Lech, to miałem przeczucie, że to będzie dobry grajek. Gość gra naprawdę nieźle, fajnie jakby przyszedł.
    | Mieszkam w stolicy, więc nie pytaj za kim jestem |

Cytat Zamieszczone przez Martino1989 Zobacz posta
    Po sprzedaży Szymańskiego dobrze byłoby również zainwestować w rozgrywającego. Pinto w Portugalii zapewne kogoś znajdzie.
    Skoro to wątek również o fantazjach i marzeniach, to oczami wyobraźni widzę Tiago z CSKA Sofia. Portugalczyk więc nasz treneiro może być atutem w negocjacjach, w bardzo dobrym wieku, kontrakt do czerwca, w zeszłym sezonie 26 meczów w lidze - 8 goli i 12 asyst.

https://www.transfermarkt.pl/tiago-r...spieler/139337

Novikovas w wywiadzie dla PS tak nam nawilża, że nie zdziwiłbym się gdyby przyszedł w okienku zimowym.

Legionista Awatar Marcino
    Cytat Zamieszczone przez thorstein Zobacz posta
    Novikovas w wywiadzie dla PS tak nam nawilża, że nie zdziwiłbym się gdyby przyszedł w okienku zimowym.
    Po jego wypowiedziach może mieć niezbyt miłą relację z trybunami. Coś jak KH.
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Legionista
    A tak swoją drogą to ciekawe ile oni tam zarabiają w tym Białymstoku.

Legionista Awatar Chmielo
    Cytat Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
    A tak swoją drogą to ciekawe ile oni tam zarabiają w tym Białymstoku.
    W granicach 50 tysięcy miesięcznie.
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar mski
    Na tt lata info ze się podobno interesujemy Ivanildo Fernandesem.
    http://www.transfermarkt.pl/ivanildo...spieler/340524

Legionista Awatar mszk
    Legia Warszawa zainteresowana jest pozyskaniem Arvydasa Novikovasa z Jagiellonii Białystok. Jeden z najlepszych piłkarzy ekstraklasy na Łazienkowską miałby trafić w zimowym oknie transferowym - dowiedział się Sport.pl.
    http://www.sport.pl/pilka/7,65039,24...mpression=true

Novikovas był by kapitalnym transferem. Gość ma umiejętności, jest top3 skrzydłowych ligi. W niektórych meczach mijał przeciwników jak pachołki. Że ma nasrane we łbie? Ileż piłkarzy nie ma? Do Peszki mu bardzo daleko. Przy takim trenerze woda sodowa nie grozi. Na pewno treningi u Sa wybiło by mu z głowy Twitter i gadanie głupot. Jak najbardziej na Tak, Novi był by realnym wzmocnieniem skrzydeł.

Legionista Awatar AGZI
    Cytat Zamieszczone przez FlashGordon Zobacz posta
    Novikovas był by kapitalnym transferem. Gość ma umiejętności, jest top3 skrzydłowych ligi. W niektórych meczach mijał przeciwników jak pachołki. Że ma nasrane we łbie? Ileż piłkarzy nie ma? Do Peszki mu bardzo daleko. Przy takim trenerze woda sodowa nie grozi. Na pewno treningi u Sa wybiło by mu z głowy Twitter i gadanie głupot. Jak najbardziej na Tak, Novi był by realnym wzmocnieniem skrzydeł.

Znając życie Jagiellonia zaśpiewa sobie 2 bańki,albo i więcej.Zdaje się,że już Frankowskiego mieliśmy kupować, i tyle zawołali,że nic z tego nie wyszło.
    Ostatnio edytowane przez AGZI ; 02-12-2018 o 23:25
    #MioduskiOut
    #SaPintoOut

Cytat Zamieszczone przez AGZI Zobacz posta
    Znając życie Jagiellonia zaśpiewa sobie 2 bańki,albo i więcej.Zdaje się,że już Frankowskiego mieliśmy kupować, i tyle zawołali,że nic z tego nie wyszło.
    Tak tylko że dla Novikovasa kończy się kontrakt za rok. Chętnych nie widać na jego usługi za grubą kasę, a za 6 miesięcy będzie mógł już z kimś podpisać kontrakt i po kolejnych 6 miesiącach odejść za darmo. Uważam że 500 tyś. euro to maks co wycisnąć może z niego jaga.

Frankowski jest wiecznym talentem. 1 kapitalny mecz potem 5 słabych. Jeśli chodzi o piłkarzy którzy na już mogli by wskoczyć na skrzydło to Novi by się nadal.

Jeszcze do problemów z tym że gość jest po prostu lekko pierdolnięty. Nie biorę tego pod uwagę tylko ze względu na osobę naszego trenera który jak to mówią "i przypierdolić potrafi".

Jest w naszym zasięgu finansowym, ma umiejętności na naszą ligę. Problem to głowa i wiek, nie zarobimy na nim.

Tak tylko że dla Novikovasa kończy się kontrakt za rok. Chętnych nie widać na jego usługi za grubą kasę, a za 6 miesięcy będzie mógł już z kimś podpisać kontrakt i po kolejnych 6 miesiącach odejść za darmo. Uważam że 500 tyś. euro to maks co wycisnąć może z niego jaga.

Frankowski jest wiecznym talentem. 1 kapitalny mecz potem 5 słabych. Jeśli chodzi o piłkarzy którzy na już mogli by wskoczyć na skrzydło to Novi by się nadal.

Jeszcze do problemów z tym że gość jest po prostu lekko pierdolnięty. Nie biorę tego pod uwagę tylko ze względu na osobę naszego trenera który jak to mówią "i przypierdolić potrafi".

Jest w naszym zasięgu finansowym, ma umiejętności na naszą ligę. Problem to głowa i wiek, nie zarobimy na nim.
    Novikovas jak najbardziej tak, dobra lewa noga, drybling, strzał też niczego sobie. Zwykle wychodzi tak samo, na Legie plują , obrażają , śmieją się- później przyjdzie co do czego- najlepszy polski klub? Legia!!!

Piotr Wołosik, dziennikarz PS z Białego, chyba najbardziej obcykany w tematach jagi napisał: "Powiem tak: zimą to Arwi może zmienić kurtkę z jesiennej na ocieplaną, a nie Jagiellonię na Legię"

Legionista Awatar Gabro
    Piotr Wołosik, dziennikarz PS z Białego, chyba najbardziej obcykany w tematach jagi napisał: "Powiem tak: zimą to Arwi może zmienić kurtkę z jesiennej na ocieplaną, a nie Jagiellonię na Legię"
    To jasne, wszędzie go oddadzą byle nie do Legii. Poza tym, moim zdaniem, będą chcieli zatrzymać go do końca sezonu.
    "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
    Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
    Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
    Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Uprawnienia umieszczania postów