Strona 1016 z 1020 PierwszyPierwszy ... 165169169661006101210131014101510161017101810191020 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 30,451 do 30,480 z 30572

Wątek: Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zabawne, że akurat Ty TU wspominasz o kulturowym odstawaniu.

Administrator Awatar mOFMC
    Cytat Zamieszczone przez MarioBis Zobacz posta
    wam trzymetrowy **** do dupy i ciągły wiatr w oczy
    Kolega sobie odpocznie przez chwilę.
    Przypominam o minimum klutury wypowiedzi bo ręce opadają.
    Wypijmy! Za wojnę z bisurmanem!

Legionista
    Ja tylko dodam, że zwierzę, które ma kamzik w avararze można spotkać w Polsce, konkretnie w górach nazywanych Tatry. Powiem więcej, populacja tatrzańska jest uznawana za odrębny podgatunek.
    Na szczęście Mario już się nie ustosunkuje...a na zoologii zna się tak samo dobrze, jak na piłce

Legionista Awatar Jestem
    Drausio: ten koleś jest wiązany z Sa Pinto i Legią:
    https://www.transfermarkt.pl/drausio...spieler/270240

Niestety jest po złamaniu nogi, gdyby nie to nie miałbym większych wątpliwości a tak ...
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista
    Bez większych wątpliwości?
    Typ co rozegrał 70 meczów w seniorskiej karierze, a ma 27 lat już. Nie żartujmy sobie. Szrot.

Legionista Awatar Neg
    Cytat Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
    Bez większych wątpliwości?
    Typ co rozegrał 70 meczów w seniorskiej karierze, a ma 27 lat już. Nie żartujmy sobie. Szrot.
    I na tej podstawie go oceniasz?
    Fanatyczny Tarchomin

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Neg Zobacz posta
    I na tej podstawie go oceniasz?
    a na jakiej go ocenić?
    70 meczów z czego połowa w jednym sezonie w 3 lidze włoskiej..
    To ja się pytam - ile on pograł na poważnym poziomie? Kilka meczów w brazylijskiej i 12 w zeszłym w portugalskiej..
    Ja odwrócę pytanie - na jakiej podstawie można ocenić, że to dobry grajek, odpowiedni na Legię? Nawet nie biorąc pod uwagę tej kontuzji i długiej przerwy..

Przypominam także, że pomimo iż taki Pazdan ostatnio nie gra, to dalej jest naszym zawodnikiem. Mamy więc Jędrzejczyka (Sa Pinto ewidentnie się określił, że widzi go jako ŚO), Wieteskę, lada dzień Remy'ego, Astiza, Pazdan, opcjonalnie Philippsa i ogrywającego się Żyrę w Legnicy. Nie wiem gdzie tu miejsce na kolejnego stopera i to o tak wątpliwej historii kariery jak ten cały Drausio..
    Ostatnio edytowane przez blaise101 ; 22-10-2018 o 14:06

coraz chudszy Awatar Kijek
    Ale na co Wy liczycie?
    Klub zwalnia z powodu oszczędności ludzi z zarobkami 5000 brutto to myslicie, że znajdzie się kasa na transfery?
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Ale na co Wy liczycie?
    Klub zwalnia z powodu oszczędności ludzi z zarobkami 5000 brutto to myslicie, że znajdzie się kasa na transfery?
    Tym bardziej, że nie ma nawet na obóz

Legionista Awatar klinton
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    Słyszałem, że zawodnicy i sztab będą spać w namiotach pod domem Pinto a treningi odbędą się na orliku pod szkołą jego dzieci.

coraz chudszy Awatar Kijek
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    Może kiedyś wyjdą szczegóły. Wtedy zobaczymy czy będziesz taki chętny do wytykania.

Hehe
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Gintleman Awatar księciuniu
    Kto ma wiedzieć, ten wie;
    a kto nie wie, ten he he.

Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar bloniaq
    Jedynie prawda jest ciekawa
    Józef Mackiewicz

Legionista Awatar Raffels
    Kuba1916 i maciek90 lubią to.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar Chmielo
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Ale na co Wy liczycie?
    Ale zdajesz sobie sprawę gdzie mieszka Pinto i ile to kosztuje?
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    Nie mamy pieniędzy a zatrudniamy trenera z zachodu zamiast wziąć Janka Urbana, bądź Ojrzyńskiego. Fuck logic.
    Janusz z Południowej

Gdzie mieszka?

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
    Gdzie mieszka?
    Apartament w "żaglu" z tego co słyszałem, tam tanio nie jest

Apartament w "żaglu" z tego co słyszałem, tam tanio nie jest
    pewnie jest jedynym lokatorem ;p
    Janusz z Południowej

Legionista Awatar Neg
    a na jakiej go ocenić?
    70 meczów z czego połowa w jednym sezonie w 3 lidze włoskiej..
    To ja się pytam - ile on pograł na poważnym poziomie? Kilka meczów w brazylijskiej i 12 w zeszłym w portugalskiej..
    Ja odwrócę pytanie - na jakiej podstawie można ocenić, że to dobry grajek, odpowiedni na Legię? Nawet nie biorąc pod uwagę tej kontuzji i długiej przerwy..

Przypominam także, że pomimo iż taki Pazdan ostatnio nie gra, to dalej jest naszym zawodnikiem. Mamy więc Jędrzejczyka (Sa Pinto ewidentnie się określił, że widzi go jako ŚO), Wieteskę, lada dzień Remy'ego, Astiza, Pazdan, opcjonalnie Philippsa i ogrywającego się Żyrę w Legnicy. Nie wiem gdzie tu miejsce na kolejnego stopera i to o tak wątpliwej historii kariery jak ten cały Drausio..
    Przypomnę tylko, że Dani Quintana też przychodził do Ekstraklasy z trzeciej ligi i był jednym z najlepszych piłkarzy w Eklapie. Uważa po prostu, że obrońce, trzeba zobaczyć jak się ustawia, kryje i odbiera a nie ile grał tu czy tam. Tak się składa się "ratio" ma całkiem niezłe wg statystyk defensywnych.
    Fanatyczny Tarchomin

Legionista
    Przypomnę tylko, że Dani Quintana też przychodził do Ekstraklasy z trzeciej ligi i był jednym z najlepszych piłkarzy w Eklapie. Uważa po prostu, że obrońce, trzeba zobaczyć jak się ustawia, kryje i odbiera a nie ile grał tu czy tam. Tak się składa się "ratio" ma całkiem niezłe wg statystyk defensywnych.
    Słuchaj, no to wiadomo, że się wszędzie może trafić taki Quintana czy Carlitos, ale takie transfery z piłkarskiego "śmietnika" to zostawmy jednak Wisłom, Koronom i innym.
    Mi się wydaję, że jeżeli gość w takim wieku tak mało grał na poważnym poziomie to jednak ciężko go będzie w pełni zweryfikować pod kątem gry w Legii i będzie to trochę kupowanie kota w worku..

Legionista Awatar Neg
    Słuchaj, no to wiadomo, że się wszędzie może trafić taki Quintana czy Carlitos, ale takie transfery z piłkarskiego "śmietnika" to zostawmy jednak Wisłom, Koronom i innym.
    Mi się wydaję, że jeżeli gość w takim wieku tak mało grał na poważnym poziomie to jednak ciężko go będzie w pełni zweryfikować pod kątem gry w Legii i będzie to trochę kupowanie kota w worku..
    Tyle, że nikt go nie kupuje bo gość jest bez klubu, jeśli go zakontraktują za małe pieniądze z kontraktem na rok z opcją przedłużenia jeśli wypali to czemu go nie sprawdzić?
    Fanatyczny Tarchomin

Legionista
    Tyle, że nikt go nie kupuje bo gość jest bez klubu, jeśli go zakontraktują za małe pieniądze z kontraktem na rok z opcją przedłużenia jeśli wypali to czemu go nie sprawdzić?
    a Eduardo to na ile podpisywał kontrakt? też wydawało się, że spoko rok, da radę to będzie zajebiście, może się przedłuży. Nie da rady to odejdzie po roku i tyle. I co? I po miesiącu właściwie wszyscy tylko patrzyli jak tu się pozbyć tego dziada. Ja rozumiem, że w najbliższym czasie będzie trochę biedniej, ale chyba nie cofamy się aż do czasów, kiedy polowało się na taki szrot po kontuzjach i innych przejściach, licząc, że "a nuż odpali, a jak nie to to odejdzie po roku"..
    Ponadto jeszcze raz powtarzam: na razie mamy tu na ŚO: Jędza, Wieteska, Pazdan, Remy, Astiz, Philipps, po sezonie może wrócić Żyro.. Pozbądź się najpierw Philippsa czy Pazdana, to potem można myśleć o jakichś wynalazkach typu Drausio na 4 stopera..

Legionista Awatar AGZI
    a Eduardo to na ile podpisywał kontrakt? też wydawało się, że spoko rok, da radę to będzie zajebiście, może się przedłuży. Nie da rady to odejdzie po roku i tyle. I co? I po miesiącu właściwie wszyscy tylko patrzyli jak tu się pozbyć tego dziada. Ja rozumiem, że w najbliższym czasie będzie trochę biedniej, ale chyba nie cofamy się aż do czasów, kiedy polowało się na taki szrot po kontuzjach i innych przejściach, licząc, że "a nuż odpali, a jak nie to to odejdzie po roku"..
    Ponadto jeszcze raz powtarzam: na razie mamy tu na ŚO: Jędza, Wieteska, Pazdan, Remy, Astiz, Philipps, po sezonie może wrócić Żyro.. Pozbądź się najpierw Philippsa czy Pazdana, to potem można myśleć o jakichś wynalazkach typu Drausio na 4 stopera..
    A Philipps to czasem nie jest pomocnikiem?
    #MioduskiOut

Cytat Zamieszczone przez AGZI Zobacz posta
    A Philipps to czasem nie jest pomocnikiem?
    Zgadzam się w pełni z blaise 101, nie potrzebni na dzień dzisiejszy są obrońcy. Musimy mieć kogoś do rozgrywania, który będzie grał w miarę równo. Nie oczekuje zawodnika z formą Vadisa, ale kogoś kto zagra 3-4 mecze w miarę na wysokim poziomie. Szymański gra jeden mecz świetny, 3 następne słabo.

Legionista
    No przydałby się, ale to trochę wybór tragiczny dla Legii.
    Grać Szymańskim, który jest nierówny i nie gwarantuje wysokiego poziomu co mecz czy ściągnąć kogoś do pierwszego składu, tym samym chamując rozwój Seby i obniżając jest potencjalną wartość na rynku transferowym..

Legionista Awatar Marcino
    Jak się nic nie wyjaśni z Niezgodą to brać Imaza na drugiego napadziora.
    Odnośnie Sebka to jemu brakuje w tej drużynie mentora. Pamiętam jak kimś takim był Rado dla Dudy.
    Pełno na ziemi ludzi, co nie zasługują by do nich mówić.
    26.08.2018 Najwyższa ligowa porażka od 46 lat - Quo Vadis Legio ?

Legionista Awatar Raffels
    Cytat Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
    Jak się nic nie wyjaśni z Niezgodą to brać Imaza na drugiego napadziora.
    Odnośnie Sebka to jemu brakuje w tej drużynie mentora. Pamiętam jak kimś takim był Rado dla Dudy.
    I ten Duda po fajnych kilku meczach przestał grać, walczyć i generalnie walnęła mu sodówa.
    Ostatnio edytowane przez Raffels ; 24-10-2018 o 14:51
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar Neg
    Nie można w piłce myślec zero-jedynkowo, a właśnie to robisz. Skoro Eduardo nie wypalił to Drausio też nie wypali. Tyle, że Eduardo miał na sobie koszulki Arsenalu Londyn czy Szachtara co oznacza większą pensje z marszu. Drausio na pewno przyjmie duzo mniejsza pensje z pocalowaniem reki. Eduardo przed przejściem do Legii za wiele nie grał, leczyl sie i zaliczal rownie spadkowa z forma i jedynie jego historia dzialala na wyobraznie, zas Drausio ma lat 27, gra na pozycji stopera co oznacza ze spokojnie do 33/34 lat moglby pograc na dobrym poziomie gdzie napastnik w tym wieku zaczyna isc w odstawke. Zlamal noge, ale to nie zerwane wiezadla. Żeby nie było, jasne, że wolałbym lepszego zawodnika, ktory byłby z marszu wzmocnieniem składu, ale po prostu jeśli doszłoby do tego transferu to nic nie ryzykujemy. Kontrakt na rok z małą pensją. No i takie są realia polskiej piłki, troche musimy liczyc na szczęscie, że ktos odpali, chociaż dla mnie nasi scauci powinni siedziec własnie w 3 ligach wloskich/hiszpanskich i 2/3 francuskich i stamtad brac wyrozniajacych sie gosci bo jak na realia naszej ligi to biegają tam swietni pilkarze i realnie w naszym zasiegu finansowym.
    Ostatnio edytowane przez Neg ; 25-10-2018 o 11:57
    Fanatyczny Tarchomin

Uprawnienia umieszczania postów