Strona 1015 z 1016 PierwszyPierwszy ... 155159159651005101110121013101410151016 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 30,421 do 30,450 z 30454

Wątek: Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez MarioBis Zobacz posta
    I jaki to ma związek? Z Liverpoolu przerzuciłeś się na Rakovię i już jebiesz zawodników, a nawet ich na oczy nie widziałeś?
    Dokładnie...

Taki sam związek, jak Twoje porównywanie Martinsa z Ofoe.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    A jakie ma to znaczenie ?
    Przecież pudel obiecywał rywalizację w Europie a nie porównywanie się z Piastem Gliwice.

Ale z pomocników lepsze cv (ciekawe kluby + liczby):
    Tiba
    Pospisil
    Novikowas.

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
    Po co całe to pierd****. Bierzemy gości za darmo więc ciężko jest wymagać kogoś pokroju Griezmanna. Wypali dobrze, nie wypali trudno. Jak grzebiesz w odpadach to albo się upierd.olisz albo wyciągniesz "skarb".
    Chociażby po to, że lepiej poszukaj młodych utalentowanych graczy w niższych klasach rozgrywkowych ( Górnik czy Zagłębie pokazali, że można trafić na tych zawodników) niż wyszukiwać jakiś no name'ów po znajomości trenerskiej, do odbudowy.

Za darmo jest super, cieszmy się.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Legionista Awatar Gabro
    Cytat Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
    Chociażby po to, że lepiej poszukaj młodych utalentowanych graczy w niższych klasach rozgrywkowych ( Górnik czy Zagłębie pokazali, że można trafić na tych zawodników) niż wyszukiwać jakiś no name'ów po znajomości trenerskiej, do odbudowy.

To są nasze realia. A jak udaje się Górnikowi pokazał dwumecz z Trencinem. Tylko nie odbieraj mnie źle - też nie jestem zwolennikiem ściągania tu na pęczki no name'ów, którzy traktują Legię jak bankomat, ale pamiętajmy też, ze poziom wyszkolenia naszej młodzieży nie jest, delikatnie mówiąc, najwyższy.
    "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
    Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
    Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
    Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Legionista
    To są nasze realia. A jak udaje się Górnikowi pokazał dwumecz z Trencinem. Tylko nie odbieraj mnie źle - też nie jestem zwolennikiem ściągania tu na pęczki no name'ów, którzy traktują Legię jak bankomat, ale pamiętajmy też, ze poziom wyszkolenia naszej młodzieży nie jest, delikatnie mówiąc, najwyższy.
    A Polacy nie traktują Legii jak bankomat? Mączyński jest tego idealnym przykładem.

Legionista Awatar Gabro
    A Polacy nie traktują Legii jak bankomat? Mączyński jest tego idealnym przykładem.
    A gdzie tak napisałem?

Legionista
    A gdzie tak napisałem?
    Pisałeś o zagranicznych nołnejmach, którzy Legię traktują jak bankomat. Polscy zawodnicy robią dokładnie to samo.

Górnik świetnie to pokazał z Trencinem, przy Trencinie to górnik jest bogatym klubem, a potem 4-1 na Słowacji a to i tak najniższy wymiar kary bo młodzi z Trencina bawili się i wymyślali jakieś kwadratowe jaja w akcjach ofensywnych zamiast prostymi rozwiązaniami dalej rozbijać obronę Górnika, a no właśnie, przy Trencinie napisałem młodzi, bo oni mieli jeszcze młodszy skład niż Górnik swoją drogą to był fajny mecz pokazujący jaka jest przepaść między "talentami" z ekstraklsy vs talentami ze Słowackiego klubu ci Trencina wyglądali jak piłkarze, technika, dokładne podanie, myślenie na boisku, na skrzydłowych to aż się miło patrzyło bo to taka odskocznia od ekstraklasy jak widzi się zawodnika który potrafi kiwać na małej przestrzeni i podnosi głowę przed podaniem a nie jak u nas - piłka wypuszczona na 10 metrów, sprint do linii i dośrodkowanie ze wzrokiem wbitym w murawę. Górnicy, silni, wysocy, dobrze zbudowani, tylko ktoś im chyba zapomniał na treningach dać piłkę, bo technicznie to wyglądali fatalnie.

Legionista Awatar Gabro
    Pisałeś o zagranicznych nołnejmach, którzy Legię traktują jak bankomat. Polscy zawodnicy robią dokładnie to samo.
    Część na pewno.

Gość dostał 1+1, będzie miał coś do udowodnienia zanim będzie mu się stan konta zgadzał.
    Mam nadzieję że to nie był jednorazowy wyskok, tylko element strategii "ograniczonego zaufania" dla nowych kopaczy...

Albo się udo, albo się nie udo.

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Jeronimo Martins świetnie radzi sobie w Polsce to może i André Martins sobie poradzi . Proponowany pseudonim - Biedra .

Legionista Awatar Antares
    Dokładnie...

Taki sam związek, jak Twoje porównywanie Martinsa z Ofoe.
    Nie, bo tak się składa, że Vadis z Martinsem grali w tym samym klubie w tamtym sezonie. Portugalczyk pograł sezon 2016/17 jako regularny zawodnik, Vadis pograł pierwsze pół roku. W tym roku jeden rozegrał 8 meczów, drugi 5. Co pokazuje, że jak ktoś zamiata ligę u nas nie znaczy, że tam się wybije, a więc ta zasada może działać i w drugą stronę.

Gość przychodzi na kontrakt 1+1, gdyby był przez te lata podstawowym zawodnikiem Sportingu i potem wybijającym się w Olympiakosie to ciężko, żeby tu za darmo na takich warunkach przyszedł. A nawet jakby tak było to oczywiście w naszej lidze nie dawałoby gwarancji, że gość będzie wymiatał.

Co do młodych to sory, ale jak widzę takiego Wieteskę... Podstawowy stoper najważniejszej młodzieżówki, a on kompletnie w piłkę nie umie grać to ciężko takimi zawodnikami ratować sezon.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Interesujący felietonik na legia.net:
    https://legia.net/wiadomosci,74197-k...zy_na_bol.html
    A w nim takie coś...
    Pierwszy raz czerwona lampka zapaliła się przy transferze Carlitosa, zresztą o tym pisaliśmy. Chorwaci (tak dla uproszczenia ich nazwę) mieli innego faworyta do ataku (nie pamiętam nazwiska, ale był po rekonstrukcji więzadeł), nie chcieli Hiszpana. W końcu decyzję podjęto poza nimi.
    Czy ktoś mógłby przypomnieć o jakiego piłkarzyka chodzi?

coraz chudszy Awatar Kijek
    Nie da się czytać tego bełkotu klęczącego przed Mioduskim, Dawidziuka. Coś strasznego. Szkoda, że nie był taki mądrala wszystko wiedzący przez ostatnie 1.5 roku. Już pomijam fakt, że przez kilka ostatnich miesięcy w klubie już nie pracuje. Rzygać się chce na jego wypociny. Z jednej strony najmądrzejszy z drugiej strony siedział cicho.

Dawidziuk, wstań z kolan.

Dużo lepsze podsumowanie i doskonale zmasakrowanie pudła: https://legionisci.com/news/75244_Ko...Pikowanie.html
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Cytat Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
    Jeronimo Martins świetnie radzi sobie w Polsce to może i André Martins sobie poradzi . Proponowany pseudonim - Biedra .
    Ciekawe czy Biedra by coś dała za nadanie mu na koszulce ksywy "Jeronimo"

Legionista Awatar Gabro
    Dzwoń i się dowiedz...+48222751000

Legionista Awatar b.
    Kontrakt podpisał, już może trenować pod okiem Pinto i zobaczymy co z niego będzie. Transfer bezgotówkowy, kontrakt na rok, kadra chujowa, więc nie ma co jęczeć na zapas.
    Ofoe przed transferem do Legii też minutami nie grzeszył, a jak ważną postacią w Legii się stał nikomu przypominać nie trzeba.
    Taaaa....

Cytat Zamieszczone przez Mario Zobacz posta
    Tak słabych zawodników Legia po raz ostatni ściągnęła chyba w 2010 roku. Ten Moulin, czy Lonżil to kryminał. Ofoe ma posturę Radovića, ale gra od niego dwa razy gorzej. Słabiutko to wygląda.

coraz chudszy Awatar Kijek
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Legionista Awatar Ivan Drugi
    To pewnie jakieś fałszerstwo , Bielsko kiedyś napisał że się nie myli i ja mu wierzę .

Legionista
    Pudel dał mu pewnie lepsze miejsce na silverze i to w promocyjnej cenie to optyka się zmieniła

baciek

Legionista Awatar Jaco
    Klasyka tego forum: d.e.b.i.l i zaoranko.
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Legionista
    Wstań z kolan jeden z drugim, parafrazując jednego z tutejszych przygłupów. Wyciąganie z kontekstu zawsze wam szło idealnie, więc niczego lepszego się nie spodziewałem. Towarzystwo wzajemnej adoracji.

Muszę was rozczarować, to był komentarz po jednym z pierwszych spotkań sezonu, kiedy również prezentowali się masakrycznie źle. Ofoe nie był zapuszczony? Oczywiście, że był. Ale to był pan piłkarz, ogarnął się i pozamiatał ligę. Jemu chwała za fantastyczne ciągnięcie drużyny do góry, wam trzymetrowy **** do dupy i ciągły wiatr w oczy

Legionista
    A jakis czas trzymałeś ciśnienie... widać wrócił stary "dobry" Mario

Edyta: Albo wytłumaczę choć nie zrozumiesz. Krótko mówiąc Ofoe i spółka byli w takim samym mniej więcej momencie, jak teraz nasz nowy Portugalczyk. Wtedy jakoś nie pisałeś "dajmy im czas na popracowanie z trenerem". Jeden mecz tu nic nie zmienia.
    A ogólnie twoje kółko adoracji zmieniło mocno optykę odnośie cierpliwości co do ruchów klubu od momentu zmian właścicielskich.
    Ostatnio edytowane przez Barto(L)d ; 06-09-2018 o 17:37

Akurat o Ofoe większość mówiła że dać mu przez tydzień tylko sałaty i to będzie pan piłkarz.
    Dziękuje Dobranoc.

Legionista
    Ale my przecież nie mówimy o większości a o naszej gwieździe gier z pegasusa

Dobra kończę...gdzieś o 2 posty za dużo na jego temat z mojej strony.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Barto(L)d Zobacz posta
    A jakis czas trzymałeś ciśnienie... widać wrócił stary "dobry" Mario

Edyta: Albo wytłumaczę choć nie zrozumiesz. Krótko mówiąc Ofoe i spółka byli w takim samym mniej więcej momencie, jak teraz nasz nowy Portugalczyk. Wtedy jakoś nie pisałeś "dajmy im czas na popracowanie z trenerem". Jeden mecz tu nic nie zmienia.
    A ogólnie twoje kółko adoracji zmieniło mocno optykę odnośie cierpliwości co do ruchów klubu od momentu zmian właścicielskich.
    Całe życie trzeba się trzymać jednej wiary? Wtedy "na gorąco" oceniałem zaciąg, teraz podchodzę z rezerwą. Jest w tym coś złego? Nie wydaje mi się, więc wróć do lizania się po jajcach ze swoimi dziwnymi koleżkami z kółka adoracyjnego.

Legionista
    W kontekście przez kogo jest robione i dla kogo jest to forum to dziwny jesteś ty, a moich koleżków tu nie ma, mają po kllka postów lub od jakiegoś czasu się przestali wypowiadać.

Nie musisz się niczego trzymać...ja tylko zauważyłem w ostatnim zdaniu z czym wiąże się twoja "zmiana trzymania".

Nie wydaje mi się, więc wróć do lizania się po jajcach ze swoimi dziwnymi koleżkami z kółka adoracyjnego.
    Biorąc pod uwagę charakterystykę tego forum, są dwie możliwości.
    -Legię widzisz tylko w tv, a na stadionie byłeś raz - z wycieczką klasową ;
    -jesteś bardziej pie.r.dolnięty niż wszyscy myślimy (swoją drogą, duża sztuka).

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez kamzik Zobacz posta
    Biorąc pod uwagę charakterystykę tego forum, są dwie możliwości.
    -Legię widzisz tylko w tv, a na stadionie byłeś raz - z wycieczką klasową ;
    -jesteś bardziej pie.r.dolnięty niż wszyscy myślimy (swoją drogą, duża sztuka).
    Zapewne jesteś przybyszem z Bliskiego Wschodu i kochasz (dosłownie) takie zwierzaki, jak masz w awatarze. Dlatego wybaczam ci ten wpis, bo kulturowo mocno odstajesz od zwyczajów panujących w naszym pięknym kraju.

Uprawnienia umieszczania postów