Strona 1005 z 1016 PierwszyPierwszy ... 55059059559951001100210031004100510061007100810091015 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 30,121 do 30,150 z 30453

Wątek: Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez Bonhart Zobacz posta
    Je*ac forme, licza sie zaslugi.
    Meczy juz ten Pazdan, co runda to samo... Opieranie na nim obrony kompletnie nie ma sensu skoro gosc ciagle siedzi na walizkach.
    Ja tam do niego nic nie mam bo zawsze był mocnym pkt drużyny. Natomiast widać, że nie jest jeszcze gotowy do gry, że głowa jest gdzie indziej.
    Sa mlodzi Wieteska i Zyro, jest doświadczony Astis a i Remy Zara pewnie wróci. Także droga wolna Michał.
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Ja tam do niego nic nie mam bo zawsze był mocnym pkt drużyny. Natomiast widać, że nie jest jeszcze gotowy do gry, że głowa jest gdzie indziej.
    Sa mlodzi Wieteska i Zyro, jest doświadczony Astis a i Remy Zara pewnie wróci. Także droga wolna Michał.
    Wieteska popełnia mnóstwo błędów, Żyro ma bardzo mało doświadczenia, a Astizowi też trafiają się ostatnio babole. Jędza też nie zawsze będzie mógł zagrać na środku, w ważniejszych meczach przyda się z Hlouskiem na bokach. Do tego mogą dojść jeszcze kontuzje.

Jeśli faktycznie Michał zdecyduje się na transfer powinniśmy szukać jeszcze jednego obrońcy.
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Bo umieć opierdolić (Czerczesow), a nie tylko się drzeć (Hasi), to też jest sztuka.

Legionista
    Kurka...tak oglądam te mecze, patrzę na Wieteskę z tą jego łatką "mnóstwa błędów" i jakoś tego mnóstwa nie mogę sobie przypomnieć. Co innego Astiz - ten to rzeczywiście już dużo baboli walnął.

Legionista
    Osobom co piszą o Pazdanie, że nawet w kryzysie formy był najpewniejszym punktem obrony, pragnę przypomnieć, jak raptem kilka miesięcy temu, nie zdarzał się nawet jeden mecz, gdzie nie popełniał błędu, który określa się mianem co najmniej kardynalnego, a po którym traciliśmy gola.
    Łysy w formie to zdecydowanie najlepszy obrońca ligi, ale przez te co półroczne "ostatnie chwile na transfer, bo zegar tyka" coraz dłużej zajmuje mu powrót, nie tyle co do dobrej formy, co do właściwego poziomu koncentracji. Jednak niektórzy (o ironio krytykujący kolejnych trenerów za to samo) patrzą tylko na zasługi i nie widza nawet ewidentnych błędów, jak chociażby wsadzenia na minę Astiza w niedawnym meczu. Popieram całkowicie Bonharta:
    Meczy juz ten Pazdan, co runda to samo... Opieranie na nim obrony kompletnie nie ma sensu skoro gosc ciagle siedzi na walizkach.
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee
    Chodzi o tworzenie syndromu oblężonej twierdzy. "Nie wińcie nas. Byłby mistrz, tylko sędziowie, var i dziennikarze z Warszawy..."

graliśmy taki piach w obronie ostatnio, że zaczęliśmy wierzyć w powrót Pazdana na białym koniu. Wrócił i marzenia legły w gruzach.
    Niby trochę lepiej dowodzi linią obrony, ale babole walą wszyscy równo

Pytanie czy będzie ktoś nowy na jego miejsce. Czy zostaną sami Remy, Philips, Astiz, Wieteska, Żyro?

Legionista
    Jak trzon zespołu gra piach, to trudno żeby Wiereska, Żyro czy ktokolwiek inny z „młodych” ciągnął grę. Jak liderzy odzyskają (kiedy?) formę to i uzupełnienia i młodzi będą się lepiej prezentować. Mało jest takiej młodzieży co od razu z buta wchodzi i rozdaje karty. Fala fajnego, młodego pokolenia była parę lat temu i nie widać szans ze się powtórzy ..

Legionista Awatar Marcino
    Niech Remy wraca do gry, bo bardzo go brakuje na środku.
    Pełno na ziemi ludzi, co nie zasługują by do nich mówić.
    26.08.2018 Najwyższa ligowa porażka od 46 lat - Quo Vadis Legio ?

Cytat Zamieszczone przez Barto(L)d Zobacz posta
    Kurka...tak oglądam te mecze, patrzę na Wieteskę z tą jego łatką "mnóstwa błędów" i jakoś tego mnóstwa nie mogę sobie przypomnieć. Co innego Astiz - ten to rzeczywiście już dużo baboli walnął.
    Już w momencie gdy był wypożyczony do Górnika mówiło się że popełnia dużo błędów w obronie, a większość pochwał zbierał za strzelone bramki, co raczej nie jest głównym zadaniem obrońcy. Po przyjściu do nas bramek póki co nie strzela, a nie zauważyłem żeby poprawił grę obronną w porównaniu do poprzedniego sezonu.
    Bo umieć opierdolić (Czerczesow), a nie tylko się drzeć (Hasi), to też jest sztuka.

Legionista
    O to to. Może mi ktoś wskazać te błędy Wieteski? Bo przyglądam się jego grze dosyć mocno i za ***** nie widzę.

Legionista
    Dostał łatkę i chuk. Ja pamiętam jedną obcinke przy linii końcowej w meczu chyba z Trnava...i tyle.
    Ale połowa tutaj obecnych dalej będzie walić ogólnikami a na pytanie o konkret odpowie kolejnym ogolnikiem. Także krytykujący grę obronną Wieteski użytkowniku - wskaż forumce proszę te babole, które są dowodem (tu cytuje i podkreślam pierwsze słowo) na "mnóstwo popełnianych błędów".

Cytat Zamieszczone przez MarioBis Zobacz posta
    O to to. Może mi ktoś wskazać te błędy Wieteski? Bo przyglądam się jego grze dosyć mocno i za ***** nie widzę.

W meczu z Piastem pod koniec meczu (chyba przy 1:1) traci piłkę będąc ostatnim obrońcą i dwóch zawodników Piasta wychodzi na bramkową sytuację. Nie każdy błąd kończy się bramką

Legionista
    Piasta nie oglądałam rzeczywiście. Natomiast słowem klucz jest tu "mnóstwo", co bardziej np. do Astiza pasuje po początku sezonu.

Dostał łatkę i chuk. Ja pamiętam jedną obcinke przy linii końcowej w meczu chyba z Trnava...i tyle.
    Ale połowa tutaj obecnych dalej będzie walić ogólnikami a na pytanie o konkret odpowie kolejnym ogolnikiem. Także krytykujący grę obronną Wieteski użytkowniku - wskaż forumce proszę te babole, które są dowodem (tu cytuje i podkreślam pierwsze słowo) na "mnóstwo popełnianych błędów".
    Ja swoją opinię wyciągam na podstawie ilości bramek straconych przez Górnika, gdzie Wieteska był uważany za najlepszego obrońcę. Dla mnie to nie jest ogólnik tylko realna liczba pokazująca jak spisują się zawodnicy tworzący linię obrony.

Nasza obrona spisywała się w tym samym czasie znacznie lepiej (35 straconych bramek wobec 54 Górnika), tylko co z tego jeśli po sprzedaniu Pazdana z z zawodników tej formacji grających w tamtym sezonie zostaną nam tylko Remy i Astiz. Czerwińskiego i Dąbrowskiego już wcześniej sprzedaliśmy ściągając za nich szrot w postaci Mauricio.
    Ostatnio edytowane przez Beziooo ; 15-08-2018 o 09:11

Legionista Awatar b.
    Ja mam słabą pamięć, ale "Plusy i minusy po meczu z..." są pisane na świeżo po meczu i rzetelnie. Na 8 występów 4 razy przy nazwisku Wieteska -, raz +, 3 razy neutralnie.

https://legionisci.com/news/74982_Pl...Dudelange.html

https://legionisci.com/news/74811_Pl...partakiem.html

https://legionisci.com/news/74696_Pl...zu_z_Arka.html

https://legionisci.com/news/74727_Pl...Cork_City.html

https://legionisci.com/news/74845_Pl..._z_Korona.html

https://legionisci.com/news/74878_Pl...partakiem.html

https://legionisci.com/news/74928_Pl..._z_Lechia.html

https://legionisci.com/news/75010_Pl...z_Piastem.html

Ja powiem tak: sto razy wolę młodych Polaków typu Wieteska niż kolejnych Pasquato czy Philippsów.

Wieteska grał na razie słabo, ale cała drużyna gra słabo. Generalnie na bezrybiu i rak ryba. Wieteska popełniał masę błędów w Górniku i nagle tego przecież nie wyeliminuje. Potrzeba czasu. A może zawsze będzie się obcinał.

Ale tak jak pisałem wcześniej - wolę, żeby grał elektryczny Wieteska niż kolejne wynalazki Mioducha.

Legionista
    To przecież zostałeś poproszony o podanie realnej liczby błędów Wieteski w dotychczasowych meczach Legii. Nie chodzi tylko o błędy zakończone strata bramki.

Rozumiem też że mecze Górnika w zeszłym sezonie też oglądałeś wszystkie ze szczególnym uwzględnieniem Wieteski, czy może jednak opierasz się na obiegowej opinii? Czu cały zespół grał bardzo dobrze w obronie i tylko Wietes walił babole zawalając pracę kolegów?

Na ten moment na podstawie realnych wydarzeń boiskowych występy i Wieteski i Żyro napawają optymizmem, a podstawowe problemy w obronie znajdują się w zgoła odmiennych fragmentach gry.
    Ostatnio edytowane przez Barto(L)d ; 15-08-2018 o 09:25

To przecież zostałeś poproszony o podanie realnej liczby błędów Wieteski w dotychczasowych meczach Legii. Nie chodzi tylko o błędy zakończone strata bramki.

Rozumiem też że mecze Górnika w zeszłym sezonie też oglądałeś wszystkie ze szczególnym uwzględnieniem Wieteski, czy może jednak opierasz się na obiegowej opinii? Czu cały zespół grał bardzo dobrze w obronie i tylko Wietes walił babole zawalając pracę kolegów?

Na ten moment na podstawie realnych wydarzeń boiskowych występy i Wieteski i Żyto napawają optymizmem, a podstawowe problemy w obronie znajdują się w zgoła odmiennych fragmentach gry.
    Myślisz, że siedzę z notesem i zapisuję każdy błąd który popełni? Nie mam takiej pamięci, żeby zapamiętywać każde zagranie danego gracza, co jednak nie przeszkadza według mnie w posiadaniu własnej opinii. Jak już mówiłem, zwracam uwagę na ilość straconych bramek przez Górnika, przypominam sobie opinie które wtedy pojawiały się o nim i patrzę na nasze obecne mecze. Dla mnie jest póki co strasznie niepewny, a czym się to kończy w pucharach to chyba każdy wie.

Też jestem sceptyczny co do jakości ewentualnego nowego obrońcy i naprawdę wolałbym żeby został Pazdan. Młodzi niech się ogrywają w pucharze i mniej ważnych meczach.

Legionista Awatar b.
    Bartold - mamy okres wakacyjny, zawsze wtedy gramy piach (a w tym roku kompletny), są zawirowania, zmiany taktyki, raz czwórka, raz trójka obrońców, ciągłe rotacje itd. - nie jest to najlepszy okres dla analizy.

Poczekajmy niech się to wszystko ustabilizuje i jeśli Wietes wywalczy miejsce w podstawie, to ocenimy zimą.

Jeżeli miałbym bawić się w proroka to uważam, że bedzie to przecietna jesien w wykonaniu Wieteski, ale obym sie mylil.

Legionista Awatar bloniaq
    Pazdan pewnym punktem? Chociażby czerwoną dla Astiza to on dostał.
    Jedynie prawda jest ciekawa
    Józef Mackiewicz

Legionista Awatar Raffels
    Polecam zobaczyć bramkę Piasta i to, co wyprawia Wieteska. Generalnie on co mecz ma jakiś wylew typu podanie do przeciwnika, obcinka itp. Bardzo słabo wygląda póki co. To już młody Żyro wygląda ciekawiej.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

A tak wracając do Stolarskiego... Dla mnie dość niezrozumiały transfer ze strony Lechii. Oddali jedynego nominalnego prawego obrońcę. A w dodatku jednego z niewielu, na którym można by coś w przyszłości zarobić. Zamiast tego wzięli kolejnego skrzydłowego, dość średniawego. Nigdzie nie mogę się doczytać czy coś musieliśmy dopłacić do tej transakcji. Niewykluczone, że Lechia zagwarantowała sobie bardzo wysoki procent od kolejnej transakcji. Czyli to czego Mioduski tak pragnął

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Polecam zobaczyć bramkę Piasta i to, co wyprawia Wieteska. Generalnie on co mecz ma jakiś wylew typu podanie do przeciwnika, obcinka itp. Bardzo słabo wygląda póki co. To już młody Żyro wygląda ciekawiej.
    Tak szczególnie szybkościowo.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Legionista
    Zaraz zaraz Panowie w żadnym wypadku nie stwierdzilem, że Wieteska wjechał w skład Legii jak pitbull w kurnik. Zwyczajnie pragnąłem dowiedzieć się od użytkownika Bezioo, na jakiej podstawie twierdzi, że Wieteska popelnia "mnóstwo błędów w obronie". Dowiedzieliśmy się wspólnie tyle, że opiera swoją opinię na opinii z forumki...bo z kontekstu da się wyczytać, że nie za dużo obejrzał meczy Górnika w zeszłym sezonie.
    Ja opinie forumki też czytałem stąd przyglądam się grze Wieteski i stwierdzam, że w tej tragicznie grającej w obronie Legii nie robi mnóstwa (jeszcze raz podkreślam to słowo) baboli (o wiele więcej zrobił Astiz).

To w czym tragicznie wygląda Wieteska to jest wyprowadzenie piłki (słusznie zauważone przez chyba dwóch użytkowników - tu popełnił magiczne mnóstwo błędów), ale to nie jest element gry związany stricte z obroną. Jednak to co napisał baciek (ogólna degrengolada drużyny) jest argumentem na obronę Wieteski w tym temacie. Gra Żyry (akurat wyprowadzenie piłki u niego wyglądało zaskakująco dobrze) gra z kolei na niekorzyść Mateusza, bo pomimo degrengolady da się ładnie piłkę wyprowadzić.

A co ja myślę. Wolałbym, żeby został Pazdan i żeby obu młodych (uważam, że obaj rokują na podstawie tego mega trudnego okresu) przy nim się uczyło. Na straty prędzej spisalbym Inakiego. Jednak ten scenariusz to science-fiction niestety.

Edyta: oczywiście mówię o Pazdanie z czystą głową a nie sfochowanym za wykrzaczenie kolejnego transferu.
    Ostatnio edytowane przez Barto(L)d ; 15-08-2018 o 19:08

Transfer Stolarskiego bardzo ciekawy, zawodnik pewnie liczy że pójdzie drogą Beresia. Natomiast ciągle powtarzam jak mantrę, potrzebny jest nam rozgrywający. Może Sa Pinto uruchomi swoje kontakty i kogoś jeszcze nam ściągnie. Z całym szacunkiem dla Rado ale jego rozgrywającym nazywać nie można.

Legionista Awatar grodzisk1
    A może by tak, przesunąć Szymańskiego ze skrzydła na jego pozycję, czyli rozgrywającego?

Legionista Awatar Peer
    Cytat Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
    A tak wracając do Stolarskiego... Dla mnie dość niezrozumiały transfer ze strony Lechii. Oddali jedynego nominalnego prawego obrońcę. A w dodatku jednego z niewielu, na którym można by coś w przyszłości zarobić. Zamiast tego wzięli kolejnego skrzydłowego, dość średniawego. Nigdzie nie mogę się doczytać czy coś musieliśmy dopłacić do tej transakcji. Niewykluczone, że Lechia zagwarantowała sobie bardzo wysoki procent od kolejnej transakcji. Czyli to czego Mioduski tak pragnął
    Z tego, co pamiętam, to Michalak zbierał lepsze recenzje w tamtym sezonie, niż Stolarski. Jest młodszy, do tego to zawodnik ofensywny. Z jakiej paki jeszcze mielibyśmy dopłacać? Prędzej widzę to w drugą stronę i strasznie się dziwię, że tak lekką ręką oddali kogoś takiego, jak Michalak.

Szymański już jedną nogą w Rosji... Dmuchać na niego, by kontuzji nie złapał.

Legionista Awatar e(L)egion
    Cytat Zamieszczone przez bondxxx Zobacz posta
    Szymański już jedną nogą w Rosji... Dmuchać na niego, by kontuzji nie złapał.
    To już takie pewne? Wczoraj gdzieś czytałem, ze ruscy jakiegoś młodego pomocnika z Serbii sprowadzili...
    "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Legionista Awatar Tomi
    Wczoraj na TT latało:

https://twitter.com/ZSzulczyk/status...10282204475394

Zbigniew Szulczyk
    ‏ @ZSzulczyk

CSKA Moskwa załatwiło wszystkie formalności i zaprezentowało dzisiaj Nikolę Vlasica. 21 letni ofensywny pomocnik został wypożyczony z Evertonu do końca sezonu. Moim zdaniem,zakup Szymańskiego w tej sytuacji jest bardzo wątpliwy.
    http://www.skysports.com/football/ne...n-from-everton
    Ostatnio edytowane przez Tomi ; 16-08-2018 o 09:20
    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

@bartkovy_01
    Obserwowany Obserwujesz @bartkovy_01
    Więcej
    Dzieje się ��. Według włoskich mediów - Cristian Pasquato kilka dni temu otrzymał ofertę z rezerw Juventusu, ale odmówił. Mało tego, aktualny zawodnik Legii może podobno wrócić do Rosji, a zainteresowany jest nim... Spartak Moskwa
    Kucharczyk? Sky is the limit

Legionista Awatar Tomi
    Cytat Zamieszczone przez PAWELLO11 Zobacz posta
    @bartkovy_01
    Obserwowany Obserwujesz @bartkovy_01
    Więcej
    Dzieje się ��. Według włoskich mediów - Cristian Pasquato kilka dni temu otrzymał ofertę z rezerw Juventusu, ale odmówił. Mało tego, aktualny zawodnik Legii może podobno wrócić do Rosji, a zainteresowany jest nim... Spartak Moskwa
    To też już było sprostowane, ten cały Bartkovy kompromituje się każdym kolejnym twittem.

Zbigniew Szulczyk
    ‏ @ZSzulczyk

Wczoraj @bartkovy_01 przekazał informację mediów włoskich jakoby Spartak Moskwa chciał Cristiana Pasquato. Media ros powołują się dzisiaj na nieokreślone źródło i wymieniają Krylia Sovietov,Jenisej i Ural. Kibice w komentarzach mają "używanie" i pytają,czy nie chce do Spartaka?
    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Uprawnienia umieszczania postów