Strona 1 z 25 1234511 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 30 z 725

Wątek: rtv , agd

Legionista Awatar urs

rtv , agd

dużo osób pyta o rtv i agd wiec postanowiłem założyć temat więc ja pierwszy
    poszukuje zmywarki do zabudowy ''60cm' z programem eco w temperaturze 45-60 stopni i zużycie wody do 12 L ktoś coś zna

Bo człowiek z kobitą powinien się widzieć raz w tygodniu, ruchnąć ją porządnie tak żeby wiedziała, że spotkania to naprawdę cos wyjątkowego.

Legionista Awatar bkt
    Potrzebuje kupic odkurzacz. Kilka razy ktos pytal w najdluzszym (chyba) temacie na forum, wiec prosba o info tutaj Jakim odkurzaczem sie zainteresowac? Potrzebuje go ze wzgledu na psa (duzo siersci) i do samochodu od czasu do czasu. Nie znam sie na tego typu urzadzeniach, nigdy nie uzywalem jakis superwodnych czy innych odkurzaczy, zawsze zwykle
    Na co zwrocic uwage pod takie zastosowanie? Jaka marka sie zainteresowac?
    Dzieki za opinie.

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

Legionista Awatar Urban
    Polecan odkurzacz Zelmera:

http://allegro.pl/odkurzacz-zelmer-o...991207214.html

Jestem z niego bardzo zadowolny, lekki, zgrabny w sam raz dla żony, która nie zmęczy się przy sprzątaniu

Posiada turboszczotkę, która powinna poradzić sobie z sierścią.

Legionista Awatar voytek
    Zasieję ferment odnośnie samej marki. Od zawsze wspierałem Zelmer, ale ostatni zakup (Zelmer Meteor 2) niestety trąci tandetą, a dokładnie części ruchome, które nie podlegają gwarancji, czyli wszelakie rurki i ssaki. Liche i psujące się, przynajmniej u mnie, czego w starszych modelach nie spotkałem (a jeden jest ekstremalnie wykorzystywany w garażu). Tanio, ale warto zainwestować w coś "trwalszego".

http://www.zelmer.pl/odkurzacze/odku...zacz-meteor_2/

Taki kruczek przy gwarancjach Zelmera. Możliwe, że inne marki mają podobny zapis.

Gwarancją nie są objęte ruchome elementy wyposażenia wyrobu (akcesoria) przeznaczone do samodzielnego montażu przez użytkownika, np: węże, rury, ssawko-szczotki, worki, filtry (do odkurzaczy); sita, miski (do sokowirówek); trzepaki, nasadki, kubki miksujące, sprzęgła (do mikserów i blenderów); głowice ubijające, mieszaki hakowe, tarcze tnące (do robotów); sprzęgła, sita, nożyki (do maszynek do mięsa), baterie zasilające.
    Joe Jordan - który przed wejściem na boisko wyjmował dwa przednie zęby i chował do szafki - był uosobieniem prawdziwego futbolu. Bo prawdziwy futbol to nie gra dla lalusiów, którzy w przerwie poprawiają fryzurę. Prawdziwy futbol zostawia ślady. - "Spalony"

Legionista Awatar FCB
    Odnośnie odkurzaczy polecę nieco lepszy model Zelmera.

Zelmer Jupiter

wykonany jest w trzech wersjach 4000.0 HT (HQ, HP) - kwestia wyposażenia oraz mocy. Jeden z lepszych odkurzaczy tej firmy. Można przedłużyć gwarancję do 5 lat. Cena to niecałe 400zł. Gdzieś widziałem za 330zł. Dobry smok z mocą 2100W. Tak więc śmiało wessie dywan jak trzeba. Mam go osobiście kilka lat i jestem bardzo zadowolony

Legionista Awatar bkt
    a jakies piorace do fury?

ten jeszcze ludziska polecaja w google. http://www.zelmer.pl/odkurzacze/odku...urzacz-syrius/ ?

Legionista Awatar bkt
    Ok poczytalem opinie na temat kilku produktów. Jak to jest z tym jupiterem, co trzeba wymieniac i jak czesto?
    Cena tez jest ok, myslalem ze takie odkurzacze to jak pare lat temu po 7-8 stow chodza a tu mila niespodzianka (400 pln w euro rtv a mam bony na 500).

Legionista Awatar Sphinxxx
    A ja korzystam z wodnego VAX'a i bardzo sobie chwalę

p.s Zacznij nazwę tematu wielką literą i skasuj spację przed przecinkiem

Legionista Awatar FCB
    Cytat Zamieszczone przez bkt Zobacz posta
    Ok poczytalem opinie na temat kilku produktów. Jak to jest z tym jupiterem, co trzeba wymieniac i jak czesto?
    Cena tez jest ok, myslalem ze takie odkurzacze to jak pare lat temu po 7-8 stow chodza a tu mila niespodzianka (400 pln w euro rtv a mam bony na 500).
    Trzeba jedynie wymieniać worki jak się napełnią (jak w standardowym odkurzaczu). Raz na jakiś czas można wymienić również filtr jeśli się mocno zabrudzi. Ja chyba wymieniłem go dopiero po 2 latach eksploatacji. Ogólnie odkurzacz godny polecenia. No i polska marka.

Legionista Awatar bkt
    Pany, to jeszcze skorzystam z tematu i zapytam. CHce kupic robota kuchennego bo mam bony do euro rtv i jesli nie uda sie ich wymienic na towar (kupie cos, na drugi dzien oddam i bede chcial gotówke) to pewnie przeznacze je na w/w. Pytanie o dobry robot, jaki i dlaczego, chcialbym zeby mial sokowirowke. A moze ktos ma porownanie sokowirówek do wyciskarek soków?

Legionista Awatar FCB
    ZELMER 880.5 Symbio Fenomen
    bez problemów poradzi sobie z każdym rodzajem ciasta niezależnie od tego, czy będziesz chciał zagnieść ciasto na pizzę, wyrobić drożdżowy placek, utrzeć biszkopt czy przygotować lekkie ciasto na naleśniki. Do tego posiekasz także mięso na kotlety, pulpety lub pieczeń rzymską, rozdrobnisz zioła, ser, czekoladę czy orzechy, ubijesz pianę z białek, przygotujesz puszysty majonez, lekką kremową zupę i owocowy koktajl. Do tego kubek miksujący i wspomniana przez Ciebie sokowirówka

Legionista Awatar voytek
    Przyszedł czas na wymianę lodówki.

Będę wdzięczny za każdą radę/wskazówkę, na co zwrócić uwagę przy zakupie, jaką markę polecacie a jakich producentów raczej unikać (może ktoś pracuje w sieciówkach i wie które wracają najczęściej na gwarancji), ogólnie sprzęt do 2, max 2.5 koła więc bez żadnych bajerów. Nie chce tylko aby po 2 dniach leżakowania na wędlinach był szlam.
    Joe Jordan - który przed wejściem na boisko wyjmował dwa przednie zęby i chował do szafki - był uosobieniem prawdziwego futbolu. Bo prawdziwy futbol to nie gra dla lalusiów, którzy w przerwie poprawiają fryzurę. Prawdziwy futbol zostawia ślady. - "Spalony"

Jak ma nie być szlamu w środku, to koniecznie z funkcją no frost. Najlepiej pojechać do mm obejrzec co sie podoba a później sprawdzić w necie opinie. Z tanich firm polecam beko przede wszystkim dlatego, że dają 5 lat gwarancji.

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Legionista Awatar Tomi
    Ja polecam Liebherra, jest zawsze trochę droższy od konkurencji ale jeśli chodzi o chłodziarki to górna półka. Początkowo chciałem brać Samsunga http://www.euro.com.pl/lodowki/samsu...emh.bhtml#opis bo ma lodówki o cieńszych ścianach przez co są pojemniejsze a do tego miała bajer z podajnikiem wody, ale szwagier ma i co się na niego naklął .... Chociaż to też nie jest reguła bo jak pytałem w sklepach to sprzedawcy generalnie chwalili Samsugna, nie wiem może szwagrowi się akurat taki egzemplarz trafił.

Sam posiadam od roku ten model: http://www.euro.com.pl/lodowki/liebh...-comfort.bhtml
    Temp trzyma na razie wzorowo, jak ustawie 5 to jest 5 jak 3 to 3 stopnie. Do tego w zamrażalce masz funkcje Super Frost jeśli chcesz szybko zmrozić jakieś produkty i wtedy bodajże na 24h ustawia się temp na -32 st. po czym automatycznie zmienia ją na temp ustawioną w zamrażalce wcześniej. Teść też ma Liebherra już 3 lata i tak samo zero problemów.
    Ostatnio edytowane przez Tomi ; 10-07-2013 o 08:53
    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Legionista Awatar voytek
    Cytat Zamieszczone przez Kusociński Zobacz posta
    Pytanie czy będziesz coś mroził w zamrażarce, a jeśli tak to ile, żeby się w tej zamrażarce chabanina zmieściła.
    Czasem zdarzy się i ćwierć świniaka od chłopa, zupełnie poważnie. Dodatkowo jakieś duperel typu frukty, mięska ale w małych ilościach.

Co do tych ześlimaczałych wędlin słyszałem narzekania że są lodówki, które tak właśnie czynią i stąd moje pytanie bo zupełnie się na tym nie znam, a co do świeżości wędlin trzeba zdać się na Panią Krysie z mięsnego, która kiwnie co dziś należy sobie darować.

karakan
    Guest
    Omijaj z daleka BEKO.To turecka firma i po gwarancji często zdychają.Koszta naprawy są nieopłacalne.Znam trzy osoby, które się nacięły na BEKO(lodówki właśnie)

Ktoś pisał o Samsungu - ostatnio mi pani narzekała.

Ja mam Electroluxa i jest git.Już 6 lat hula i (tfu tfu) nie narzekamy.

Gintleman Awatar księciuniu
    Co do Liebherra to rzeczywiście chyba taki mercedes wśród lodówek. Mają jakąś bio-fresh czy coś w tym stylu (to chyba oddzielna komora [szuflada] wyłożona jakimś związkiem srebra czy innym cholerstwem) i to nie jest tylko pic na wodę – teściowie maja już kilka lat i sobie chwalą, podobno wędliny rzeczywiście dłużej trzymają fason.

No ale podejrzewam, ze to nie będzie wchodziło we wskazane ramy kosztowe.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Moi rodzice mają Liebherra, wyłożyli chyba ok. 3k na nią, ale tak jak księciuniu napisał lodówka jest konkretna. Ma jakieś oddzielne komory, które utrzymują warzywa oraz wędliny w lepszym stanie. Poza tym ma oddzielone zasilanie lodówki i zamrażarki, więc można dowolnie wyłączyć jedną część przy pracującej drugiej.

Legionista Awatar mafioso
    Z biegiem czasu stwierdzam, że najważniejszą funkcją w lodówce jest półeczka na piwo
    Ja mam Electroluxa i jestem zadowolony, przez 5 lat nic się nie popsuło - jedynym mankamentem jest to, że głośno chodzi, ale może to kwestia regulacji czegoś tam.

Legionista
    Liebherr to taki mercedesik wśród lodówek. 4 lata temu przymierzałem się do kupna tego cuda, jednak słaba dostępność serwisu i wysoki koszt części zamiennych skutecznie zniechęcił mnie do tego wyboru. Nie wiem, może coś się przez ten czas zmieniło in plus. Jeśli tak, to bym się nie zastanawiał, czasami można taką lodówkę nabyć za korzystną kwotę przy marketowych promocjach.
    Złoty słońca blask dokoła,
    Orzeł biały wzlata w wzwyż,
    Dumne wznieśmy w górę czoła,
    Patrząc w Polski znak i w krzyż!

Polsce niesiem odrodzenie,
    Depcząc podłość, fałsz i brud,
    W nas mocarne wiosny tchnienie,
    W nas jest przyszłość, z nami lud!

Naprzód idziem w skier powodzi,
    Niechaj wroga przemoc drży!
    Już zwycięstwa dzień nadchodzi,
    Wielkiej Polski moc to my!
    Wielkiej Polski moc to my!

Gintleman Awatar księciuniu
    Cytat Zamieszczone przez mafioso Zobacz posta
    Z biegiem czasu stwierdzam, że najważniejszą funkcją w lodówce jest półeczka na piwo

Ja mam taką "podwieszaną" na 5 leżących butelek, to tego 3 butelki upycham w jednej z szuflad na warzywa i jeszcze ze 2 próbuję wtrynić na półki albo na półkę na drzwiach - w ten sposób już co prawda jedną taką półkę na drzwiach połamałem
    Ostatnio edytowane przez księciuniu ; 10-07-2013 o 10:44
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar midzi
    Beko również odradzam. To taka turecka taniocha, która króluje w marketach.

Patrząc pod względem stosunku cena/jakość to chyba Samsung i Electrolux wydają się być najlepszym wyborem.

Legionista Awatar Korosiak
    Samsung zdecydowanie, 10lat gwarancji na kompresor dodatkowo. No i mowa była o szlamie na wędlinach, więc Samsung z NoFrostem jak najbardziej.

Pozdrawiam z MixElectronics w Wołominie

Legionista Awatar rudy
    Zamierzam wymienić antenę na balkonie.
    Teraz mam taką zwykłą siatkową i myślałem o wymianie na jakąś mniejszą / mniej widoczną.

http://www.euro.com.pl/anteny/opticum-ax-800.bhtml

Znalazłem takie cudo, korzystał ktoś z takich anten?
    I czy jakość telewizji na niej nie ucierpi?

Legionista Awatar Huxley
    Potwierdzam, lodówka Electrolux jest git! Używamy od 6 lat ten sam model i odpukać nic nie szwankuje
    Mamy Kezmana z Serbii Tarana

Legionista Awatar SPQR
    Ma ktoś namiary na dobry serwis słuchawek? Moje Scullcandy zdupczyły się w najmniej odpowiednim momencie i czas mnie strasznie nagli z naprawą.

UB, SB, FB - co następne?

Legionista Awatar bkt
    Da się kupić na zmywarkę 60 normalny zlew? Zmywarka pod zabudowę.

Wysłano z telefonu za pomocą tapatalk 2

Legionista
    Gdzie niby ten zlew i syfon ma się zmieścić?
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Legionista
    Ale jak chcesz to upchnać? Przeciez jest głębokość zlewu, no i syfon. Chyba że masz wysokość blatu na 1,60 lub zmywarka wys. 60 cm

Wysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalka

Dokładnie, na zmywarkę co najwyżej jakiś blat, chyba, że zlew na wysokości 1,5m ;D

Uprawnienia umieszczania postów