Strona 30 z 31 PierwszyPierwszy ... 20262728293031 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 871 do 900 z 920

Wątek: rtv , agd

Legionista Awatar Stout
    Cytat Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
    Jaco się pewnie posika ze szczęścia że polecę chińczyka, ale to akurat jest b. dobry router: HUAWEI WS5200
    a zdjęcia trzymaj w chmurze, dysk Ci padnie i po zdjęciach. Nawet turbo, extra SSD.
    Płyń frajerze.

A pytanie było skierowane do normalnych ludzi i jest dalej aktualne.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista Awatar Dolu
    Cytat Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
    Poleci ktoś przyzwoity router 2,4/5 gHz do pracy z netem 120M ,oraz dysk zewnętrzny ,który będzie przeznaczony tylko do przechowywania zdjęć?
    Z góry dzieki.
    Posiadam ten Router TP-LINK Archer C6 WIFI AC1200 Serwer VPN i nie stwarza żadnych problemów, a w połączeniu z Karta sieciowa USB TP-Link Archer T2U Plus AC600
    120mb po 5g leci przez 2 ściany
    ps: tego routera jest nowszy model

Cytat Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
    a zdjęcia trzymaj w chmurze, dysk Ci padnie i po zdjęciach. Nawet turbo, extra SSD.
    SSD nie służy do przechowywania danych.
    Na magazyn kup sobie jakiś HDD zewnętrzny, na USB 3,5 cala (z osobnym zasilaniem) Czy to będzie Seagate czy Western Digital nie ma znaczenia. Talerze są w nich randomowe, kwestia wyboru prędkości obrotowej. Dopiero od serii WD Duo masz wsadzone dobre dyski NAS, jakim jest WD RED.
    Jak chcesz przenośny to 2,5 Cala polecam Ci Silicon Power.
    Przestrzeń w chmurze i tak dostaniesz do zakupu.
    Lewactwo nie jest cool!

Cytat Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
    Płyń frajerze.

A pytanie było skierowane do normalnych ludzi i jest dalej aktualne.
    Zdrowych, pogodnych świat!

Nie zapomnij wsiąść do pekaesa co Co go Jarek obiecał i gnaj do swego wschodniego powiatu po prezenty od dziadzia mroza.
    Amen!
    "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
    „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Czy powoli nastawiacie się na oledy, bo ostatnio ceny tych telewizorów schodzą dość mocno i technologia matryc lepsza niż jeszcze 2-3 lata temu. Na stronach hdtv eksperci doradzają by tego typu telewizory użytkować nie więcej jak 6-8 godzin dziennie przy jednoczesnym nie oglądaniu zbyt dużej ilości statycznych materiałów, głównie ze względu na tendencje do powidoków i wypaleń, natomiast jakość obrazu w takim oledzie to ogromny przeskok ze względów totalną czerń na poziomie wyłączonego piksela czyli diody. Głównie celuje w model LG C9 ze średnim HDR na poziomie 750 nitów. Na Netflixie chodzą już filmy dedykowane pod dwa standardy HDR: HDR10 i Dolby Vision w pakiecie za 50 zł.
    Ostatnio edytowane przez piejo kury piejo ; 26-12-2019 o 19:41

Legionista Awatar Mieczysław
    Cytat Zamieszczone przez piejo kury piejo Zobacz posta
    Czy powoli nastawiacie się na oledy, bo ostatnio ceny tych telewizorów schodzą dość mocno i technologia matryc lepsza niż jeszcze 2-3 lata temu. Na stronach hdtv eksperci doradzają by tego typu telewizory użytkować nie więcej jak 6-8 godzin dziennie przy jednoczesnym nie oglądaniu zbyt dużej ilości statycznych materiałów, głównie ze względu na tendencje do powidoków i wypaleń, natomiast jakość obrazu w takim oledzie to ogromny przeskok ze względów totalną czerń na poziomie wyłączonego piksela czyli diody. Głównie celuje w model LG C9 ze średnim HDR na poziomie 750 nitów. Na Netflixie chodzą już filmy dedykowane pod dwa standardy HDR: HDR10 i Dolby Vision w pakiecie za 50 zł.
    Nie chce Cię urazić ale jako antyfan coraz „lepszych” obrazów chciałem zadać pytanie. Czy goła baba w takim ekranie jest bardziej goła ?
    „Na gruzach starego świata powstał nowy, znacznie gorszy, skażony anglosaskim cynizmem, zakłamaniem i podłością. Bez porównania więcej zła wyrządzili na świecie anglosascy mężowie stanu niż Hitler i Stalin razem wzięci. Tamci zabili ciała, ci zabili dusze milionów.” Zbigniew Blichewicz "Szczerba".

Gintleman Awatar księciuniu
    Bardziej goła nie, ale jezeli nie będzie wygolona, to będziesz mógł się delektować „totalną czernią”.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar Stout
    Ważne ,żeby ta czerń nie była stateczna ,bo ekran nie wytrzyma.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Bardziej goła nie, ale jezeli nie będzie wygolona, to będziesz mógł się delektować „totalną czernią”.
    Zawsze lubiłem czytać pana Księciunia, ale... Ale tym razem wybitnie poprawiło mi to humor z rana, dzięki!

Legionista Awatar zbinky
    Mistrz!

Legionista Awatar Ivan Drugi
    A jak jest ruda?

Dlatego jestem antyfanem tych nowinek 😂
    „Na gruzach starego świata powstał nowy, znacznie gorszy, skażony anglosaskim cynizmem, zakłamaniem i podłością. Bez porównania więcej zła wyrządzili na świecie anglosascy mężowie stanu niż Hitler i Stalin razem wzięci. Tamci zabili ciała, ci zabili dusze milionów.” Zbigniew Blichewicz "Szczerba".

Cytat Zamieszczone przez Mieczysław Zobacz posta
    Nie chce Cię urazić ale jako antyfan coraz „lepszych” obrazów chciałem zadać pytanie. Czy goła baba w takim ekranie jest bardziej goła ?
    Nie ale dostrzeżesz więcej detali w ciemniejszych/jaśniejszych scenach obrazu.

Oledowa czerń/nieskończony kontrast i HDR to realny skok w jakości oglądanego obrazu dostrzegalny na pierwszy rzut oka, a nie nowinka pokroju 3D z... okularami.
    Ostatnio edytowane przez piejo kury piejo ; 27-12-2019 o 22:02

Cytat Zamieszczone przez piejo kury piejo Zobacz posta
    Nie ale dostrzeżesz więcej detali w ciemniejszych/jaśniejszych scenach obrazu.

Oledowa czerń/nieskończony kontrast i HDR to realny skok w jakości oglądanego obrazu dostrzegalny na pierwszy rzut oka, a nie nowinka pokroju 3D z... okularami.
    No tak, ale jak się księciuniowe przepowiednie spełnią to lepiej tego realnego skoku w totalną czerń nie robić 😉

Legionista Awatar Kaczor14
    Zmywarka Bosch - od jakiegoś czasu strasznie "wydłuża" czas zmywania (program na 60 min. trwa prawie 120), a dodatkowo nie spłukuje do końca piany. Wlewałem ocet i wsypywałem sodę ale nic nie pomogło, więc wnioskuję, iż nie jest to kwestia zaczopowanego odpływu. Może ktoś miał podobny problem i wie jak to rozwiązać lub co się mogło spierdzielić?
    Z góry dziękuję za odp.

Legionista Awatar bkt
    Lodowka, samsung, bosh, whirpool czy beko? 1500-2000 pln?

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

niezrzeszony Awatar jednopostowiec
    Pytałem o to z pół roku temu i każdy polecał co innego , a ja nie posłuchałem nikogo i wybrałem LG : LG GBB62PZHZN, mniejsze pewnie się zmieszczą w 2000 (my szukaliśmy czegoś dwumetrowego). Cichutka, megapojemna (np Samsungi oferowały 1 półkę mniej), nie palcuje się i póki co niezawodna.

Polecam lodówki Haier, będziesz zadowolony.

Wysłane z mojego POT-LX1 przy użyciu Tapatalka

Ja mam z AMIKI, ale czy to dobry wybór? Działa bo działa, ale czasem nie domywa choć może to kwestia wody po prostu

Legionista Awatar bkt
    Dzięki za podpowiedzi. Lg nie chce bo mnie ich sprzęt kiedyś wkurwil i obiecalem sobie nie kupić już tej marki, tak samo serwis który po 5 wizycie robil laske wymienić telefon na wyższy (w tamtych czasach już nie drozszy niż poprzedni zakup) model, a starego nie miał;-) takze niestety Lg odpada. Amiki nie chce bo kojarzy mi się z Amica ;-)
    Haier z tego co widzę ma modele po 70cm szerokości a mi ledwo wejdzie 60. Poza tym cena za podobne funkcjonalnosci to ok 1k więcej niż samsung/beko na przecenach więc trochę drogo.

Beko bardzo mi polecali jako sprzęt który nie wraca na serwis i to w 2 sklepach, stad zainteresowanie. Wybralem nawet model, ale ten akurat ma sporo opinii że głośno potrafi halasowac pewnie przy zalaczaniu agregatow. Mowa o tej https://m.euro.com.pl/lodowki/beko-rcna406i40xb.bhtml

Z kolei funkcjonalnie stylistycznie odpowiadal mi bosh, opinie uslyszalem ze sporo ich wraca na reklamacje. Ze zmywarki jestem zadowolony, ale typek twierdzil, że zmywarki nie wracają a lodówki dość często.

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez bkt ; 21-01-2020 o 15:54

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

Legionista
    Niedawno szukaliśmy z żoną lodówki. Zwiedziliśmy kilka sklepów i w każdym powiedzieli nam to samo (zarówno pracownicy jak i promotorzy marek): teraz wszystko zależy od konkretnego egzemplarza, niezależnie od marki. Albo trafisz dobry, albo co chwila będziesz lądował w serwisie. W końcu wzięliśmy Siemensa, ale to dlatego, że szukaliśmy dużej lodówki a wybór mały był . I na razie chodzi ok - cichutko i bezproblemowo.

Z beko mam dobre doświadczenia osobiste i w rodzinie (pralka, pralko-suszarka, kuchenka). Sprzęt tańszy od "renomowanych" marek a parametrowo i użytkowo porównywalny.
    You'll take my life but I'll take yours too
    You'll fire your musket but I'll run you through
    So when you're waiting for the next attack
    You'd better stand there's no turning back.

A z innej beczki pod telewizor szafka RTV czy raczej wybieracie uchwyt na ścianę?

Legionista Awatar klinton
    Czy ma ktoś jakieś doświadczenia z reklamacjami sprzętu zakupionego w Media Expert? Robią problemy, czy raczej załatwiają wszystko bezproblemowo?

niezrzeszony Awatar jednopostowiec
    Ja oddawałem tylko drobnicę - czajnik, mikser. Dostawałem nówki, chyba poniżej dwóch tygodni. Coś wspominali, że przy tej ich dodatkowej gwarancji, sprzęt dostałbym prawie od razu, bez czekania na rozpatrzenie, ale ile w tym prawdy... (?)

Cytat Zamieszczone przez jednopostowiec Zobacz posta
    Ja oddawałem tylko drobnicę - czajnik, mikser. Dostawałem nówki, chyba poniżej dwóch tygodni. Coś wspominali, że przy tej ich dodatkowej gwarancji, sprzęt dostałbym prawie od razu, bez czekania na rozpatrzenie, ale ile w tym prawdy... (?)
    Ja będę uderzał do nich z odkurzaczem, więc mam nadzieję, że też prędko rozwiążą sprawę.

Legionista Awatar rey
    Cytat Zamieszczone przez klinton Zobacz posta
    Ja będę uderzał do nich z odkurzaczem, więc mam nadzieję, że też prędko rozwiążą sprawę.
    Tak z ciekawości, bo niedługo chyba czeka mnie zakup: jaka marka i co się stało?
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Cytat Zamieszczone przez rey Zobacz posta
    Tak z ciekawości, bo niedługo chyba czeka mnie zakup: jaka marka i co się stało?
    Zakupiliśmy taki: https://www.mediaexpert.pl/agd-male/...ceneo_spo=true

Kupiliśmy go z myślą o szybkim odkurzaniu dla odświeżenia podłóg. Do generalnych porządków używaliśmy "klasycznego" odkurzacza. Łucznika używaliśmy niemal codziennie i spisywał się bez zarzutu. Na jego korzyść przemawiała dosyć solidna moc, podświetlenie podłogi ledami (widać doskonale wszelkie nieczystości) i niewielki rozmiar po złożeniu oraz możliwość odłączenia od niego "odkurzacza ręcznego". Któregoś dnia Żona włączyła go i po chwili przestał działać. Podejrzewam, że przyczyną tego była zbyt duża ilość kurzu w zbiorniku i zwyczajnie doszło do przegrzania sprzętu.

Ogólnie w tej cenie polecam, jeśli ktoś szuka sprzętu do codziennego szybkiego odkurzania. W naszym 50-metrowym mieszkaniu radził sobie doskonale. Rodzice kupili jakiś czas temu Boscha za ponad 1k złociszy i szczerze mówiąc nie widzę różnicy w mocy

Cytat Zamieszczone przez rey Zobacz posta
    Ja ostatnio kupiłem coś takiego,
    tylko cena był o 100 zł mniejsza,

https://www.euro.com.pl/odkurzacze/t...w3731-ra.bhtml

dwa, trzy miesiące użytkowania, na razie jest ok.

Szukałem bezworkowego, ale bez filtra wodnego (mam psa, zapach sierści i wody nie specjalnie mi pasuje ). Dość dobrze ciągnie.
    Daję pod rozwagę.
    Never Surrender

Legionista Awatar Peer
    Szukam tv tak do 1500-2000 max. 40-50cali, głównie do oglądania filmów, seriali, meczów. Poleci ktoś jakiś model oraz gdzie najlepiej szukać/kupować?

Legionista Awatar Jaco
    Cytat Zamieszczone przez Peer Zobacz posta
    Szukam tv tak do 1500-2000 max. 40-50cali, głównie do oglądania filmów, seriali, meczów. Poleci ktoś jakiś model oraz gdzie najlepiej szukać/kupować?

https://allegro.pl/oferta/43-xiaomi-mi-smart-tv-v57r-4k-bluetooth-android-8875115482
    https://allegro.pl/oferta/xiaomi-mi-...tni-8859398582

Ostatnio edytowane przez Jaco ; 02-02-2020 o 15:12
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Uprawnienia umieszczania postów