Strona 29 z 29 PierwszyPierwszy ... 192526272829
Pokaż wyniki od 841 do 859 z 859

Wątek: rtv , agd

Legionista
    może ktoś polecić speca do diagnozy / naprawy lodówki? Mrozi jak cholera nawet na minimum...

mogę w rewanżu polecić dobry i tani serwis do naprawy pralek / zmywarek: https://naprawapralek.net.pl/
    diagnoza z dojazdem za free, naprawa starej pralki za grosze
    "...i na dobre i na złe"

Legionista
    Sprawdź czy termostat daje cały czas, czy się wyłącza. Jak wali bez przerwy to naprawa nieopłacalna, taniej wyjdzie wyłącznik czasowy

Legionista Awatar bkt
    Cytat Zamieszczone przez Tomi Zobacz posta
    Użytkuje ktoś z forumowiczów Matebooka D 14" z AMD Ryzen od Huaweia ?
    Jeśli tak to byłbym wdzięczny za opinie.
    Bardziej to pasuje do tematu o komputerach ale tak lapka moge polecic - bardzo fajny sprzecik za czasami bardzo fajne pieniadze. Bo np wersja z chyba 250gb byla po 1999 pln do konca wrzesnia w euro - w tej cenie nie ma konkurencji.

Jesli potrzebujesz malego laptopa ale cena nie ma az takiego znaczenia to popatrz jeszcze na model za to waga ma - popatrz jeszcze na model asus swift 5 - ok 1kg wagi Osobiscie na nim nie pracowalem dlatego tylko powtarzam zaslyszane na forach opinie (ale sprawdzonych forach).

Jesli cena ma znaczenie to czekaj na pomo na tego huaweja, tego mialem dwie sztuki dla kogos i nie chcialem oddac

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

Legionista Awatar Tomi
    Już kupiłem bo Żona miała imieniny w lipcu
    Wziąłem jej wersję z 512GB SSD. Na razie jest bardzo zadowolona. Solidny sprzęt, szczególnie za taką kasę.
    Jedno co wypada gorzej niż we wszystkich testach jakie ogladałem to bateria. Czytałem że wytrzymuje z 7-8 godzin spokojnie, a Żonie chyba nigdy nie udało się dojść do 5 na jasności ustawionej na połowę przy korzystaniu z wifi do netu.

Mój służbowy Thinkpad T480s, którego też mam od lipca już 2 razy miał wymienianą płytę główną i płytę audio od zlącza jack i kart sd.
    Najpierw po miesiącu padł thubderbolt i nie łaczył się z dockiem w robocie, potem jak go odebrałem po naprawie na drugi dzień przestało działać złącze od słuchawek i czytnik kart pamięci.
    Także, chyba powoli trzeba się przyzwyczajać, że nie ma już czegoś takiego jak niezawodny sprzęt.

Huawei też szybciej niż moje Lenovo ładuje Windowsa.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez Tomi ; 11-10-2019 o 18:28
    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Legionista Awatar bkt
    Cytat Zamieszczone przez Tomi Zobacz posta
    Już kupiłem bo Żona miała imieniny w lipcu
    Wziąłem jej wersję z 512GB SSD. Na razie jest bardzo zadowolona. Solidny sprzęt, szczególnie za taką kasę.
    Jedno co wypada gorzej niż we wszystkich testach jakie ogladałem to bateria. Czytałem że wytrzymuje z 7-8 godzin spokojnie, a Żonie chyba nigdy nie udało się dojść do 5 na jasności ustawionej na połowę przy korzystaniu z wifi do netu.

Mój służbowy Thinkpad T480s, którego też mam od lipca już 2 razy miał wymienianą płytę główną i płytę audio od zlącza jack i kart sd.
    Najpierw po miesiącu padł thubderbolt i nie łaczył się z dockiem w robocie, potem jak go odebrałem po naprawie na drugi dzień przestało działać złącze od słuchawek i czytnik kart pamięci.
    Także, chyba powoli trzeba się przyzwyczajać, że nie ma już czegoś takiego jak niezawodny sprzęt.

Huawei też szybciej niż moje Lenovo ładuje Windowsa.

To cos nie tak bo ta bateria pracuje 6/7 do 10h.

Ale nie po to tu wlazlem

Czytalem kila postow wczesniej ze nie polecacie logówek bosh. A ja wlasnie poszukuje lodówki - myslalem o samsungu (siorka ma juz 10 lat i nic sie nie dzieje). Co Wy na to?

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

Legionista
    prośba o poradę:
    mam działkę na której już wypróbowałem, że najlepszy zasięg ma orange (internet). Telefon mam w Play - ale to totalnie padlina...
    Pytanie: jaki modem z routerem polecicie by wsadzić kartę pre-paid i by to dobrze śmigało?
    Potrzebuję urządzenia na max 5 urządzeń.
    https://www.x-kom.pl/szukaj?sort_by=accuracy_desc&f[2163][37960]=1&q=router
    patrzyłem tutaj - TP link w granicach 220-320 zł...
    "...i na dobre i na złe"

Legionista Awatar Stout
    Rozglądam się za nowym tv.
    Budżet max 3-3,5k.
    Ktoś coś poleci ?
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Więcej parametrów. Odległość od TV (ilość cali) Kierunek oglądania, czy na wprost, czy pod kątem (rodzaj matrycy). Pomieszczenie do oglądania TV, czy ciemne, czy słoneczne. Preferencje, co jest dla Ciebie ważne. Netlifx / Telewizja / gry.
    Lewactwo nie jest cool.

Legionista Awatar Foxx
    Nie gram, ale we wszelkich innych kwestiach moim zdaniem najlepszy stosunek ceny do jakości w kategorii średniobudżetowej. Mam 3 lata, wcześniej w pokoju słonecznym, aktualnie w ciemnym (oczywiście możliwa opcja w kolorze czarnym)

https://www.euro.com.pl/telewizory-l...72u.bhtml#opis
    My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Legionista Awatar Stout
    Foxx dokładnie ten sam model wpadł mi w oko.

Odpowiadając poprzednikowi.Odleglość od kanapy około 2 metrów.Wymagań większych nie mam.Z Netflixem prawdopodobnie niedługo się zacznę poznawać ,a na konsole to już chyba za stary jestem )
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista Awatar (L)ukas
    Jeśli nie potrzebujesz fajerwerków, to w Auchan jest Phillips 58" 4K Smart TV za 1600zł.
    Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Jutro takie TV (UE50RU7472U) w wersji 50 cali wjedzie na moje salony. Czytałem trochę opinii, oglądałem w sklepie.
    Po rozmowie z pracownikiem i sprawdzeniu "naocznym" mogę powiedzieć że:
    - dość dobrze wyglądał przy oglądaniu na wprost,
    - patrząc pod kątem (ok. 45 st.) lepiej wyglądał model
    https://www.euro.com.pl/telewizory-l...0ru7102k.bhtml
    (były obok siebie w ścianie)

sprzedawca w rozmowie stwierdził, że model Samsung UE50RU7472U polecał by "graczom", natomiast do "zwykłego oglądania wystarczyłby Samsung UE50RU7102K".

Ja biorąc pod uwagę fakt, że oglądam głównie "na wprost", wybrałem model Samsung UE50RU7472U.

Swoją drogą, widziałem że pojawił się nowy model na stronie RTV, Samsung UE50RU7412U.
    Never Surrender

Słyszałem, że bardziej budżetowe wersje Samsunga są takie sobie, ale nic nie jest droższe, już wprowadzają normalne matryce bez olśnienia i uszkodzonych pikseli.

warto zapoznać się z blogiem http://www.mogilno.org/jak-modnie-urzadzic-kuchnie/ i dowiedzieć się, jak modnie urządzić kuchnię.

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
    Nie gram, ale we wszelkich innych kwestiach moim zdaniem najlepszy stosunek ceny do jakości w kategorii średniobudżetowej. Mam 3 lata, wcześniej w pokoju słonecznym, aktualnie w ciemnym (oczywiście możliwa opcja w kolorze czarnym)

https://www.euro.com.pl/telewizory-l...72u.bhtml#opis
    A czy ktoś może polecić tv z innych firm w podobnej cenie i jakości do tego co Foxx ?
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Legionista Awatar Tomi
    Ja przed Mundialem 2018 kupiłem ten LG (wcześniej zawsze Samsungi) https://www.lg.com/pl/telewizory/lg-...E&gclsrc=aw.ds i na razie jestem zadowolony.
    Matryca 100Hz, pilot magic jest bardzo fajnym rozwiązaniem, w poprzedni weekend ustawiałem koledze Sony i porównujac uważam, że LG ma dużo bardziej intuicyjne menu.

Tylko budżet trochę nagięty bo on w 2018 kosztował 3300.

Legionista Awatar Benek
    Teraz i za 2000 można go kupić

No właśnie zastanawiam się nad jakimś LG bo moj obecny z tej marki ma już 8 lat i żadnej usterki
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Legionista Awatar Tomi
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Teraz i za 2000 można go kupić
    To w takiej kwocie, tym bardziej polecam .

Uprawnienia umieszczania postów