Strona 27 z 27 PierwszyPierwszy ... 172324252627
Pokaż wyniki od 781 do 796 z 796

Wątek: rtv , agd

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez PogonFF Zobacz posta
    I na ten model chyba padnie, bo wygrywa w porównaniu z np. Huawei mate 20 lite, który żonie tak się podoba.
    Ja polecam mate 20 lite.
    312meczów*
    68 goli*
    56 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Czyli jest w czym wybierać. Miałem kupić na spokojnie po świętach, potem pomyślałem, że zrobię niespodziankę i dorzucę do świątecznego prezentu, ale niektórych modeli nie ma na stanie sklepów i raczej nie dojadą do świąt, więc jeszcze na spokojnie przemyśle sprawę, ale kusi mnie do tego xiaomi, u nikogo ze znajomych i rodziny nie widziałem tego modelu, także prezent byłby wyjątkowy dzięki za sugestie

Legionista Awatar Stout
    Xiaomi polecam z czystym sumieniem .

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Tyle, że xiaomi i "dobre zdjęcie" nie idzie w parze.
    Co by nie mówić aparaty u nich to najsłabsze ogniwo.

niezrzeszony Awatar jednopostowiec
    Czy ktoś z Was może się podzielić doświadczeniem ze szczoteczkami Oral-B (z przedziału cenowego do 150zł) pod kątem długości działania na jednym ładowaniu? Wytrzymują z tydzień, czy realnie trzeba je ładować co jakieś 3 dni? Częste ładowanie wszelakiego sprzętu wybitnie mnie irytuje

Wybieram właśnie coś dla siebie, pierw celowałem w soniczną od Philipsa, ale widzę, że końcówki są sporo droższe, więc w tym przedziale cenowym zostaje Oral-B, pro500 lub pro750 (i tu nawet na ich stronie ludzie narzekają na baterię).

Legionista
    Bierz soniczna - różnica kolosalna w jakości mycia
    Jeśli chodzi o baterię to mam chyba serie 500 i śmiało tydzień wytrzymuje. Zwróć tylko uwagę żeby miała diodę informująca o końcu baterii. Nie ma nic bardziej irytującego niz nagle wyłączenie szczoteczki podczas mycia

Wysłane z mojego XT1580 przy użyciu Tapatalka

Dzięki za odpowiedź. Zdecydowałem się na pro750 od Brauna. Zobaczę, jak w ogóle moja paszcza zareaguje na elektryka. Soniczna będzie ewentualnie następnym krokiem (dentysta poradził mi, że jak soniczna to nie najtańszy model, a na taki pozwoliłby mi założony budżet)

Legionista Awatar Tomi
    Ja kupiłem tą soniczną: https://www.ceneo.pl/10278511
    Używamy razem z Żoną, akumulator wytrzymuje koło 1,5 do 2 tyg.

Mi z kolei dentysta powiedział, że jak nie zależy mi na jakiś bajerach typu łączenie ze smartfonem to nie ma co przepłacać za te droższe.
    Ten Philipps ma diodę led informującą o stanie naładowania, szczoteczka tez informuje przerwami, aby zmienić sekcję (ma automatyczny timer na 2 min i co 30 sek masz przerwę aby zmienić sekcję). Końcówki można sobie zmieniać w zależności od tego jakie komu pasują. Ja kupiłem taki zestaw przez allegro: https://allegro.pl/philips-szczotecz...069898868.html
    Ostatnio edytowane przez Tomi ; 31-12-2018 o 16:51
    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Tomi. właśnie ją rozważałem, ale zraziło mnie sporo 'jednogwiazdkowych' opinii na Ceneo (o tym, że ten model jest dość awaryjny). Z kolei na plus cicha praca, bo sprawdzałem w sklepie (nie, nie na zębach )
    Dentysta mówił to samo, że nie warto iść w bajery bo i tak używa się późnej jednego ustawienia, a o droższym modelu wspominał w kontekście mniejszej awaryjności właśnie
    No nic. Dzięki Panowie za sugestie. Oral-B ma tam jakieś 100 dni gwarantowanej satysfakcji, jak nie to zwrot, więc jak mi nie przypasi to pójdę w soniczną

Wszystkiego dobrego w 2019!

Legionista Awatar Tomi
    My naszą użytkujemy od lipca, na razie, odpukać, nie było z nią żadnych problemów.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Legionista Awatar bkt
    Mordeczki, nie moge pytac na FB bo to ma byc niespodzianka. Szukam zmywarki (na ta chwile nie do zabudowy ale to moze sie zmienic). Na czym mi zalezy - na prostych ale skutecznych programach (przydalby sie jakis szybki- jakies przemywanie, powiedzmy 40-60 min normalny (nie wiem jaki czas to standard ale zakladam ze kolo godziny), jakis wyzsza temp do garnków i swietnie by bylo zeby wyciagalo sie z niej suche naczynia - czy potrzebne jest cokolwiek do tego, wydaje mi sie ze nie ale piszcie jak cos jest godne uwagi). Szerokosc 60cm.
    Wazna sprawa - mozliwosc skladania jakis koszyków itp i ich dobra funkcjonalnosc.

Kasa - powiedzmy ze srednio 1,5k, max 2k ale wolalbym mniej ale zeby dobrze dzialala i nie miala zbednych bajererów. Ktos cos moze polecic?

Na razie wpadlo mi w oko to https://www.ceneo.pl/26082355#tab=reviews.

Szukalbym tez jakiejs przedluzonej gw.

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Od 3 miesięcy mamy Simensa do zabudowy i jestem zachwycony . Funkcjonalność , jakość zmywania pierwsza klasa . Kosztowała coś koło 1800 .

Legionista Awatar Kucharz
    Też mam Siemensa w zabudowie od jakichś 5 lat, w użyciu przeważnie raz dziennie. Serwisu wzywać dotychczas nie musiałem, 3-krotne przestoje w pracy zmywarki rozwiązałem samodzielnie (usunięcie "ciała obcego" z otworu odpływowego znajdującego się pod filtrem - nie jest łatwo się tam dostać, ale jest to możliwe). Ponadto kilka miesięcy temu podczas zmywania zerwał mi się zaczep (czy cholera wie co), przez co nie ma możliwości zatrzymania drzwi zmywarki w dowolnej pozycji - mogą być tylko całkowicie zamknięte, nieznacznie uchylone albo całkowicie otwarte. Tu już samodzielna naprawa się nie powiodła, bo nie byłem w stanie dostać się do uszkodzonego miejsca bez wyciągania całej zabudowy (a tego chciałem uniknąć). Nie jest to duża niedogodność, więc i kosztować się na serwis nie widzę potrzeby.

Teraz co do samej pracy. W 95% w użyciu jest tryb eko, który trwa 2 h 40 min. i zmywa bez zarzutu (bardzo rzadko zdarzy się pozostawiony zaschnięty kawałek jedzenia - pewnie w wyższej temperaturze by go nie było). Tryb połowy wsadu jest krótszy chyba tylko o 10 min., ale zużywa mniej wody. Tryb przyspieszony to bodajże 1 h 20 min, ale bardziej energożerny (żona twierdzi, że jest jeszcze 40 min., ale ja go na oczy nie widziałem ). Jest jeszcze tryb auto i na przypalone gary, ale jakoś ich nie stosuję (auto zmywał mi gorzej niż eko).

Generalnie jestem zadowolony, choć nie obraziłbym się, gdyby zmywarka pracowała nieco ciszej (aczkolwiek nie mam tu porównania, bo to mój pierwszy taki sprzęt). Ponadto słabe jest umiejscowienie zegara w panelu sterowania na górnej wewnętrznej krawędzi drzwi, przez co nie wiadomo, ile czasu zostało do końca programu (o jego trwaniu informuje punktowe światełko rzucane na podłogę, które gaśnie wraz z końcem programu). Natomiast widziałem, że w nowych modelach zostało to rozwiązane zmyślniej.

Co do rad ogólnych: przed zakupem czytałem, żeby wybrać zmywarkę z metalowym dnem (bardziej wytrzymałe, nie przetrzymuje resztek jedzenia w zakamarkach i nie śmierdzi), a także żeby stosować dobre tabletki i oddzielnie sól i nabłyszczacz (nie zaś tabletki all in one), oraz systematycznie czyścik. Tak też zrobiłem i ze sprzętu jestem zadowolony. Tyle że moi rodzice mają zmywarkę Boscha, tańszą, z dnem plastikowym, do której stosują tanie tabletki chyba 9 czy więcej w 1, a czyścika ta zmywarka nie poznała. Program stosują przeważnie bardzo krótki - ok. 30 min. Od 7 czy 8 lat sprzęt jest bezawaryjny, czysty, nie śmierdzi, zmywa dobrze.
    Tak więc powodzenia w wyborze
    Ostatnio edytowane przez Kucharz ; 04-01-2019 o 13:33

Legionista Awatar bkt
    Hehe dzieki (to pomogłeś).
    Czytałem trochę o tym też będę szukał raczej stalowej całej.

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

Patrz też na głośność i pobór wody.
    Mama kupiła electroluxa to mimo zabudowy slychać ją i na noc już nie puścisz.
    Ja kupiłem teraz Boscha, zapłaciłem trochę wiecej niż przewidujesz bo ~2400 ale jak chodzi z programem 2,5h to nie slychać jej w ogóle. Na koniec tylko zapiszczy że koniec. Nie wiem w ogóle czemu tak długo czekałem z zakupem i jak ja wcześniej bez tego sprzętu żyłem

Legionista Awatar rey
    Ja od 8 lat użytkuję Boscha i bez zastrzeżeń. Jeden z lepszych zakupów agd w mojej "karierze"
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Uprawnienia umieszczania postów