Strona 25 z 26 PierwszyPierwszy ... 15212223242526 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 721 do 750 z 752

Wątek: rtv , agd

Legionista Awatar Seba.Kolos
    Mam pralke Beko od 2010 i do tej pory, odpukac, nic sie z nia nie dzialo. Zadnych napraw, zadnej ingerencji. Placilem wtedy kolo 250EUR czyli cena podobna PZDR
    Jedno Miasto
    I Jeden Klub
    Legia Warszawa
    Legia az po Grob

ja to polecam BECKO - kozak jest i nie taka droga

Panowie i Panie jakby ktoś kupował lodówkę side-by-side Samsunga to nie warto. K#$%a w przeciągu miesiąca 2 razy się zepsuła :/

Legionista Awatar Wtorek
    Jaki warto kupić teraz TV?
    Chciałem kupić Sony KD-55XE8096, a już w sklepach nie dostępny.

Legionista Awatar Chmielo
    Cytat Zamieszczone przez Wtorek Zobacz posta
    https://www.ceneo.pl/50217724

Jako alternatywę polecam ten https://www.ceneo.pl/51604957 lub jego następcę: https://www.ceneo.pl/51657065

Jeśli grasz na konsoli to z zakupem nowego tvka wstrzymałbym się do przyszłego roku. W styczniu będą targi CES i wszystkie modele na 2019 mają obsługiwać standard HDMI 2.1.
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Cytat Zamieszczone przez Wtorek Zobacz posta
    Tylko Oled . Na przykład ten . https://allegro.pl/smart-tv-55-lg-ol...rs_rule_id=201

OLED bardzo fajny tyle, że do samego oglądania. Do grania już nie.
    A Melanż Trwa...

Nie gram więc nie będę się wypowiadał . Jeżeli chodzi o tv to żadna matryca nie może się z nim równać , czerń , kontrast , kolory to bajka .

To fakt.
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar Wtorek
    Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    OLED bardzo fajny tyle, że do samego oglądania. Do grania już nie.
    Do grania również przyda mi sie.
    Dzieki za odpowiedzi

Legionista
    Od lutego posiadam ten model kupiony u Kikiego z Olsztyna przez niego skalibrowany i wgrany Android 7 (standardowo są 6 )
    https://www.ceneo.pl/54980526 , Tv podpięty pod Vectrę głównie oglądane mecze na Elevenach podpięta konsola Xbox 360 i netflix, Tv sprawuje się bardzo dobrze nie zawiesza się, wszystko chodzi płynnie, dźwięk z wbudowanego sound baru daje rade. Jak ktoś szuka czegoś dużego za nieduże pieniądze to mogę śmiało polecić.
    .................................................. ............

Legionista Awatar FCB
    Mój syn dostał od ciotki niedawno używaną kierownicę Tracer do konsoli. Mały chciał zrobić jazdę testową i kierownica nie śmiga. Tzn guziki chodzą, pad analogowy na kierownicy też śmiga, pedały również reagują. Nie chodzi sama kierownica (tzn przy skręcaniu na boki auto w grze nie reaguje). Ktoś miał podobny problem? W ustawieniach np. Colina zmieniłem kontroler na kierownicę i dalej kupa

Legionista Awatar TNTP
    Cytat Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
    Z tymi OLEDami to niektórych to mocno pogrzało.
    Fakt, że jeśli idzie o obraz to z różnych względów jest on bardzo dobry, ale pomijając imho przecenianą czerń, to śmiało do OLED mogą startować topowe FALD.
    Tylko tu pojawia się główny problem
    Jeżeli idzie o 55cali, czy tam 65 to różnicy cenowej praktycznie nie ma - czy nawet OLEDy są trochę tańsze. To jeśli idzie o premium czyli 75cali to albo bulisz minimum 30klocków za OLED (który i tak mimo, że jest najtańszy to jest zajebisty), albo za połowę mniej masz TV o praktycznie tych samych parametrach - oprócz kontrastu/czerni która z wiadomych względów jest lepsza w OLED.
    Natomiast na minus OLED to możesz dać burn-in.
    Lieber tot als rot!!

Cytat Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
    Z tymi OLEDami to niektórych to mocno pogrzało.
    Fakt, że jeśli idzie o obraz to z różnych względów jest on bardzo dobry, ale pomijając imho przecenianą czerń, to śmiało do OLED mogą startować topowe FALD.
    Tylko tu pojawia się główny problem
    Jeżeli idzie o 55cali, czy tam 65 to różnicy cenowej praktycznie nie ma - czy nawet OLEDy są trochę tańsze. To jeśli idzie o premium czyli 75cali to albo bulisz minimum 30klocków za OLED (który i tak mimo, że jest najtańszy to jest zajebisty), albo za połowę mniej masz TV o praktycznie tych samych parametrach - oprócz kontrastu/czerni która z wiadomych względów jest lepsza w OLED.
    Natomiast na minus OLED to możesz dać burn-in.
    Czemu czerń jest przeceniana ? Dla mnie osobiście to bardzo ważna cecha w obrazie tv .

Legionista Awatar TNTP
    Czemu czerń jest przeceniana ? Dla mnie osobiście to bardzo ważna cecha w obrazie tv .
    Dlatego, że:
    - ludzkie oko ma skończone możliwości obserwacji - czyli chodzi mi o to do jakich wartości widzisz różnicę w wyświetlaniu - wiadomo, że ona będzie zawsze, ale W MOJEJ OPINII jeśli masz nativa na poziomie 1:10000 to jest to wartość wyczerpująca Twoje potrzeby (to jest rozkminka w stylu, czy Ci audio lepiej gra po kablu za 10000, niż za 1000)
    - śmiem wątpić, iż ktoś będzie trzymał telewizor w jakimś podzmienym lochu, czy tam bunkrze. De facto jakiekolwiek źródło światła mocno zaburza ten "inifiniti contrast" w OLED

Tak jak pisałem - OLED jak najbardziej tak, ale nie za wszelką cenę - czyli ZD9/XE9405/Q9FN to lepsza - bo WYRAŹNIE (ponad 10000pln) tańsza opcja niż dajmy na to C8 (mowa o rozmiarach powyżej 65cali)
    Lieber tot als rot!!

Cytat Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
    Dlatego, że:
    - ludzkie oko ma skończone możliwości obserwacji - czyli chodzi mi o to do jakich wartości widzisz różnicę w wyświetlaniu - wiadomo, że ona będzie zawsze, ale W MOJEJ OPINII jeśli masz nativa na poziomie 1:10000 to jest to wartość wyczerpująca Twoje potrzeby (to jest rozkminka w stylu, czy Ci audio lepiej gra po kablu za 10000, niż za 1000)
    - śmiem wątpić, iż ktoś będzie trzymał telewizor w jakimś podzmienym lochu, czy tam bunkrze. De facto jakiekolwiek źródło światła mocno zaburza ten "inifiniti contrast" w OLED

Tak jak pisałem - OLED jak najbardziej tak, ale nie za wszelką cenę - czyli ZD9/XE9405/Q9FN to lepsza - bo WYRAŹNIE (ponad 10000pln) tańsza opcja niż dajmy na to C8 (mowa o rozmiarach powyżej 65cali)
    Nie wiem jakiego mam nativa ale oledowa jakość obrazu mnie urzekła i nie zamienił bym go na inny telewizor . Może wpływ na to ma to że w pracy wpatruję się w monitory podglądowe od wielu lat . Kiedy bańki odeszły do lamusa wyblakły obraz lcd strasznie mnie mierził .

Legionista Awatar TNTP
    Nie wiem jakiego mam nativa ale oledowa jakość obrazu mnie urzekła i nie zamienił bym go na inny telewizor . Może wpływ na to ma to że w pracy wpatruję się w monitory podglądowe od wielu lat . Kiedy bańki odeszły do lamusa wyblakły obraz lcd strasznie mnie mierził .
    Jak masz OLED to masz nativa niby nieskończonego - w sensie nie da rady go zmierzyć bo jest tak duży

Tylko że ten wyblakły (ja bym to nazwał brakiem głębi) obraz to masz w jakichś tanich gównach z podświetlaniem edge - czyli 3/4 naszych patrzałek
    Także tak jak pisałem OLED to nowa jakość, ale w relacji jakość (która w topowych LED jest porównywalna do OLED - bo ekran to tylko część tv, dla samej jakości obrazu równie ważny jest procesor obrazu vide różna jakość w OLED mimo tego samego producenta matryc) do cena to przy dużych rozmiarach dalej bardziej się opłaca kupować LED - z tymże muszą mieć podświetlanie tylne.
    Ostatnio edytowane przez TNTP ; 25-09-2018 o 00:11
    Lieber tot als rot!!

Bardziej się opłaca kupić Porsche niż Ferrari .

Legionista Awatar rey
    Ja w czerwcu kupowałem. Poszedłem do sklepu z myślą o wyżej wspominanym Samsungu QE55MU7002T, a wyszedłem z OLEDEM: https://www.ceneo.pl/62117758 i jestem bardzo zadowolony. Tym bardziej, że wtedy ten pierwszy kosztował coś około 4200-4300, a na ten drugi była promocja i w sumie wyrwałem go za 4600.
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

A jaką golarkę polecacie?

Legionista Awatar Maqueh
    Moje dotychczasowe słuchawki SuperLuxy niestety odmówiły grania, myślę nad zakupem czegoś bezprzewodowego. Poleci ktoś jakieś słuchawki bezprzewodowe do 300 zł

Cytat Zamieszczone przez olek93 Zobacz posta
    A jaką golarkę polecacie?
    Podpinam sie do pytania. Najlepiej taka do 300 zloty bo wieksza cena = marketing imo

Legionista Awatar Benek
    Żona wymyśliła nowy odkurzacz ale bez workowy. Polecicie coś ciekawego albo napiszecie czy są wygodne w użytkowaniu ?
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Żona wymyśliła nowy odkurzacz ale bez workowy. Polecicie coś ciekawego albo napiszecie czy są wygodne w użytkowaniu ?
    https://www.mediaexpert.pl/odkurzacz...B&gclsrc=aw.ds

Ten mogę polecić. Problem z pionowymi jest tylko taki że nie we wszystkie zakamarki wjadą.

A ja poproszę o radę odnośnie suszarki, ktoś używa i mógłby polecić jakiś model/markę pierwsze na myśl przychodzi mi Beko ale różne opinie słyszałem a propo ich sprzętu.

Gintleman Awatar księciuniu
    Z uporem maniaka polecam pralki Boscha; i o suszarce mam równie dobre zdanie, choć poparte tylko jedno czy dwuletnim doświadczeniem.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista
    Czyli jeszcze na gwarancji?

Gintleman Awatar księciuniu
    Szczerze przyznam, że nie pamiętam kiedy ją dokładnie kupiłem i ile ma gwarancji, ale to drugie to pewnie 3 lata więc jeszcze na gwarancji.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Cześć

zakupiłem dwa miesiące temu Odkurzacz TEFAL Xtrem Power TW6951 - minimum dwa razy w tygodniu przy dwójce dzieci używany, nigdy wcześniej nie miałem bezworkowego , 60 m2

Jestem zadowolony, nie trzeba się męczyc z wymiana, widzisz kiedy jest pelny i trzeba wywalić do kosza

gośc w media markt polecil bo mowi ze tefal wchodzi na rynek z odkurzaczami i nie sa bardzo drogie a parametry maja taie jak np. bosch

Legionista Awatar Benek
    Dzięki Piotrek,

Właśnie zastanawiam się nad dwoma :

Electrolux SilentPerformer Cyclonic ESPC72RR

Tefal Compact Power TW3731 3A (ludzie piszą, że ma tak silną moc ssania, że czasami cięzko się go używa, potwierdzisz ?)
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

wiesz co

sa dwa typy tefala
    ja mam niebieski i przyznaje ze na dywanach jak idzie pełną parą to rzeczywiście na początku jak się przyssał to masakra

Ale na rączce do sterowania jest sterowanie siłą ssania i problem znika

Uprawnienia umieszczania postów