Strona 23 z 25 PierwszyPierwszy ... 1319202122232425 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 661 do 690 z 741

Wątek: rtv , agd

Legionistka Awatar amanda
    Może ktoś kupował żelazko w ostatnim czasie ? Macie coś do polecenia w rozsądnej cenie ?
    Istnieją tylko dwie rzeczy, które można zrobić z czasem:
    spędzić go lub wykorzystać.
    James Arthur Ray

Legionista Awatar rey
    Ja ostatnio kupowałem, bo poprzednie dokonało żywota po 6 latach.
    Takie coś kupiłem, żona chwali

https://www.ceneo.pl/26291258
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Legionista Awatar Tomi
    U mnie rok temu Żona wybrała sobie to: https://www.ceneo.pl/45274454 i też jest bardzo zadowolona.
    Sporo potaniało bo my chyba płaciliśmy 279 zł.
    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Witam chciałbym się zaopatrzyć w powerbank, jest to mój pierwszy tego typu zakup i nie wiem na co zwracać uwagę. Może macie z tym sprzętem jakieś już doświadczenie, i może udzielić mi kilku rad.

Legionista Awatar TNTP
    Cytat Zamieszczone przez bartu30 Zobacz posta
    Witam chciałbym się zaopatrzyć w powerbank, jest to mój pierwszy tego typu zakup i nie wiem na co zwracać uwagę. Może macie z tym sprzętem jakieś już doświadczenie, i może udzielić mi kilku rad.
    To raczej nie ma większego znaczenia, ten sprzęt ogranicza się do naładowania/podładowania telefonu. Więc poza pojemnością i samą marką to raczej nie wiem czym można się tutaj kierować.

Ja też mam pytanie - jestem zdecydowany na TV Samsunga i zastanawiam się czy wejść t topowy Q7F z quantum i HDR1500, czy kupić o te parę cali większy TV ale serii MU7002, albo MU 7009. No chyba, że któryś z kiboli ma jakieś inne typy (na przykład seria Philipsa PUS7000 bo one też w dobrych cenach chodzą)
    Lieber tot als rot!!

Telewizory TCL - ktoś może ocenić?
    Konkretnie interesuje mnie model U55C7006 - 55 cali z androidem za ok. 3200 zł brzmi kusząco, natomiast opinie w necie są bardzo zróżnicowane (od zachwytów po lamenty).

Generalnie szukam TV 55 cali w granicach 3000 zł, wybór padnie pewnie na ww. TCL lub jeden z modeli Sony.

PS. Jeśli TCL był już omawiany to sorry, niestety wyszukiwarka nie obsługuje trzyliterowych fraz...

Legionista
    Nie inwestowałbym w sprzęt tej marki. Ogólnie z racji tego, że pracuję u operatora telewizji kablowej i mam jakieś doświadczenia w tym zakresie starałbym się na Twoim miejscu unikać marek Technika (są w Tesco), Manta. Trudno mi powiedzieć czy TLC zalicza się do tego grona, ale patrząc po opiniach w sieci istnieje spore prawdopodobieństwo. Rzekomo ich telewizory mają spore problemy z firmware.

Jeśli akceptujesz 60 cali to mogę na podstawie własnych doświadczeń polecić model Samsung UE60J6240. Z góry zaznaczam, że to telewizor Full HD, 2990 zł w Media Expert. Kupiłem go rok temu za zaledwie 100 zł więcej i jest OK. Jedynym mankamentem jest to, iż po uruchomieniu potrzebuje kilku sekund, aby "zatrybić", ale jestem świadomy, że to 60' FHD za 3k. Spełnia moje oczekiwania jako normalnego użytkownika, który wybierał na podstawie kryterium cena/jakość.

Legionista
    Może poleci ktoś sprawdzony serwis komputerowy. Najlepiej po trasie Białołęka-Centrum? Chodzi chyba o wymianę dysku.

Zastanawiam się właśnie nad zakupem jakiejś prostownicy. Wcześniej nie miałam, bo wydawała mi się niepotrzebna, ale ostatnio znajoma tak całkiem przypadkiem zachęciła mnie, żebym spróbowała wyprostować włosy. Faktycznie wyszło fajnie. Może ktoś doradzi dobrą firmę takiego sprzętu? Co prawda zastanawiam się, czy moje włosy na tym nie ucierpią zwłaszcza, że często je suszę. Nawet szukałam jakiś rad na ten temat i trafiłam na taki jeden artykuł http://www.kobiety.pl/uroda/suszenie...nie-zaszkodzic
    W sumie to są tam cenne rady w tej kwestii.

Gintleman Awatar księciuniu
    Marcela, wrzuć zdjęcie to coś doradzimy
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Cytat Zamieszczone przez fitMarcela Zobacz posta
    Zastanawiam się właśnie nad zakupem jakiejś prostownicy. Wcześniej nie miałam, bo wydawała mi się niepotrzebna, ale ostatnio znajoma tak całkiem przypadkiem zachęciła mnie, żebym spróbowała wyprostować włosy. Faktycznie wyszło fajnie. Może ktoś doradzi dobrą firmę takiego sprzętu? Co prawda zastanawiam się, czy moje włosy na tym nie ucierpią zwłaszcza, że często je suszę. Nawet szukałam jakiś rad na ten temat i trafiłam na taki jeden artykuł http://www.kobiety.pl/uroda/suszenie...nie-zaszkodzic
    W sumie to są tam cenne rady w tej kwestii.
    W dzisiejszych czasach do chyba bardziej depilacja niż prostowanie .

Bierz najtansze co jest, uzywaj 2 lata i kup nowa jak sie zepsuje. Frosta - smaczna i prosta.

Legionista Awatar (L)ukas
    Ma ktoś kuchnię z IKEI? Jak z dopasowaniem AGD, chodzi głównie o sprzęt do zabudowy. Bez problemu pasują marki typu Amica, Beko, Electrolux, Samsung, itp?
    Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Czy może ktoś polecić jakiś cichy okap kominkowy?
    Najlepiej w czarny kolorze

Cytat Zamieszczone przez (L)ukas Zobacz posta
    Ma ktoś kuchnię z IKEI? Jak z dopasowaniem AGD, chodzi głównie o sprzęt do zabudowy. Bez problemu pasują marki typu Amica, Beko, Electrolux, Samsung, itp?
    Wszystko bez problemu pasuje. Jedynym ograniczeniem jest wysokość drzwi od zamrażalnika w lodówce, które nie mogą mieć więcej niż podana przez nich wysokość (bodajże 65 cm, mówimy tu o klasycznych lodówkach, z chłodziarką na górze).
    W przypadku zmywarki, warto pomyśleć o zakupie tej z IKEA, ponieważ konstrukcja szafek IKEA wymusza konkretny sposób montażu zmywarki, do czego nie są przystosowane urządzenia kupione poza IKEA. Wiąże się to z koniecznością dokupienia specjalnego stelażu do zamontowania zmywarek "z zewnątrz", który podobno jest przeciętnie wykonany i lubi sprawiać potem problemy.

Legionista Awatar NGA
    W trakcie przeprowadzki okazało się, że do wymiany mamy lodówkę i kuchenkę gazową.
    Jestem w trakcie szukania nowych sprzętów. W jakie marki iść? Jestem kompletnym laikiem w temacie.

Legionista Awatar Stout
    A no właśnie.Kto teraz jest na topie w produkcji pralek ?Samsung?Beko czy rodzima Amica?
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista Awatar NGA
    Cytat Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
    A no właśnie.Kto teraz jest na topie w produkcji pralek ?Samsung?Beko czy rodzima Amica?
    Kilka miesięcy temu byłem zmuszony wymienić pralkę na nową. Znajomy serwisant zdecydowanie opiniował, że obecnie najlepiej iść w Samsunga bądź BOSCH-a. Kupiłem Samsung Eco Bubble 8 kg i jestem zadowolony jak na razie. Bardzo cicha i energooszczędna. Klasa A+++. Godny polecenia sprzęt.
    Wtedy najświeższym bejerem dodanym do pralek było addwash, czyli opcja dokładania ciuchów w trakcie prania, przez specjalne drzwiczki. Rożnica ok 250 zł w cenie.

Legionista
    My 4 lata temu poszliśmy w Boscha (lodówka, płyta ind., zmywarka) - do dziś 0 awarii. Rodzice mają pralkę już z 10 lat, nic się nie dzieje.

Ja natomiast jestem laikiem w temacie nowych telefonów komórkowych. Przenoszę numer w opcji "bez telefonu" i chętnie bym wymienił wysłużonego SE W995 na coś podobnego, ale lepiej radzącego sobie z przeglądaniem stron (opera i yt już nie są wspierane). Nie potrzebuję dużego smartfona, bo mam telefon służbowy. Chcę tylko aby trzymał baterię (minimum tydzień czuwania), był niewielki (obsługa jedną ręką) i miał dobrego playera mp3. Używane wchodzą w grę. Ewentualnie poczekam na nową N 8110 4G.
    "Jeśli mówimy o establishmencie, który ukształtował się w pierwszej połowie lat 90., (...) część z nich to ludzie, którzy przez wiele lat podziemia zachowywali się w sposób wzorowy, walczyli, to nie jest tylko dawna nomenklatura (...). To oni stworzyli, wraz z częścią ówczesnej nomenklatury, grupę, dziś już prawie jednorodną i to ta grupa, (...) jest dla Polski nie walorem, ale obciążeniem, (...) bo zainteresowana jest życiem politycznym i społecznym wyzutym z wszelkich wartości." - L. Kaczyński

Legionista
    Potrzebuję do domu następującą drukarkę / kopiarkę / skaner posiadającą następujące cechy:

- podajnik

- możliwość skanowania z podajnika dwustronnie

- wysyłanie skanów bezpośrednio na skrzynkę mailową

- drukowanie dwustronnie

- nie potrzebuję koloru

- do domu, więc nie za duża i w miarę estetyczna

- im tańsza tym lepsza, wiadomo

Ktoś poleci jakiś konkretny model?

wiekszosc nowoczesnych modeli HP ma te funkcje Do tego biznesu piłkarzą by się przydała https://www.dekor-24.pl/folie-barwne-translucentne i to na dobrym poziomie.
    Ostatnio edytowane przez Limona77 ; 25-05-2018 o 12:25

Gintleman Awatar księciuniu
    Pytanie do twardych kiboli: stacja prasująca (taka za 500-1500 zł, a nie z deską za 7000) - ma to sens?
    Jakaś konkretna kozacka lub lebiegowata?
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar Kusza
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Pytanie do twardych kiboli: stacja prasująca (taka za 500-1500 zł, a nie z deską za 7000) - ma to sens?
    Jakaś konkretna kozacka lub lebiegowata?
    Ma sens, gdzieś od 900-1000 PLN. Ja sam korzystam ze sprzętu Tefala i nie wyobrażam sobie powrotu do tradycyjnego żelazka, gdyby przyszło mi prasować jednym rzutem więcej niż jedną koszulę. Inwestować i nawet się nie zastanawiać
    ...Trzech setek armat ryczy kanonada,
    Zda się pod trupem ziemia się rozpęknie, —
    O dziecko polskie, za Twojego dziada,
    Który tam zginął, niech Twe serce klęknie,
    O dziecko polskie, święć się krwi szkarłatem
    I wołaj: Wolność! I bij w kratę lochów,
    Bo jeśli Bóg jest nad tym podłym światem,
    Toś ty zbawione przez Wolę i Grochów...

Legionista Awatar invictus
    Cytat Zamieszczone przez lupo Zobacz posta
    Jakis czas temu przeglądałem sobie poszczególne marki telewizorów i powiem Wam,że bardzo dobrą jakość w stosunku do ceny oferuje producent Manta. Firma może mniej znana ale jakosc obrazu i sygnal bardzo dobre. Zresztą proponowałbym sie wybrać do jakiegoś sklepu i porównać sobie to z bardziej znanymi firmami.
    Nie ma sie nawet co przyczepić do matrycy.
    Potwierdzam, ostatnio kupiłem do syna pokoju. No i z tego co mi wiadomo to chyba polska firma

Legionista Awatar Kucharz
    Cenowo jest korzystniej?

Legionista Awatar invictus
    Cytat Zamieszczone przez Kucharz Zobacz posta
    Cenowo jest korzystniej?
    No ceny mają bardzo dobre, np. takie 65" 4K UHD kosztuje ok 2400 zł.

Młodemu kupiłem 40" FullHD za jok 1000 zł.

Legionista Awatar Kucharz
    W tych wszystkich stacjonarnych saturnach i innych takich manta jest obecna czy raczej trzeba szukać sklepów firmowych?

Cytat Zamieszczone przez lupo Zobacz posta
    Nie ma sie nawet co przyczepić do matrycy.
    A matryca jaka? IPS czy VA? 60 czy 120, bo to ma zasadnicze znaczenie przy dynamicznym odś›wieżaniu obrazu, a w slepach z pendrive'ów zazwyczaj puszczają… prezentacje statyczne, ukazują…ce najlepsze możliwości technologiczne danego telewizora. Odrębną… kwestią pozostaje kontrast (czernie/biele) czy głęboka paleta kolorów. Producenci dwoją się™ i troją źeby podrasowywać‡ LEDy kryształ‚kami quantum dot, w dobie kiedy do gry wchodzą… OLEDy. Oczywiście MANTA korzysta z tych samych matryc co wszyscy producenci (LG/Samsung), a dokł‚adnie z nadprodukcji starych matryc sprzed 3 lat, lub takich z przeznaczeniem do niźszej klasy modeli. Ale dobry telewizor to nie tylko standardowa matryca lecz technologia wykorzystywana do polepszania jakości wyświetlanego obrazu/dźwięku (wspomniane quantum dot). Telewizory w sklepie powinny być ustawione względem danej prezentacji z pendrive'a, czyli do najwyższej możliwej jakości uzyskiwanego obrazu automatycznego, bo osobną kwestią pozostaje ręczna kalibracja i to w rzeczywistości ukazuje kunszt technologii producenta na danej matrycy, a tu japońce bazując na koreańskich matrycach potrafią więcej wycisnąć niż sami koreańce.
    Ostatnio edytowane przez piejo kury piejo ; 27-05-2018 o 00:00

Legionista
    Słowo "polecam" może wystąpić w tym samym zdaniu co Manta, tylko w przypadku "polecam unikać jak ognia marki Manta". Liczba bubli jaka wychodzi od nich jest nieprawdopodobna, najgorsza marka technologiczna, z jaką nie tylko ja miałem doczynienia. Polecam poczytac o nich opinie w sieci. Patriotyzm konsumencki ma sens, gdy mając podobnej klasy sprzęt, wybierasz ten polski, a nie kupujesz bezwartościowy szmelc.
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee
    Chodzi o tworzenie syndromu oblężonej twierdzy. "Nie wińcie nas. Byłby mistrz, tylko sędziowie, var i dziennikarze z Warszawy..."

Legionista Awatar rey
    Jak już zeszło na TV, to krótkie pytanie. Od kilku miesięcy robiłem przegląd rynku wśród odbiorników UHD 4k bo nadszedł czas na wymianę 10 letniego Philipsa na coś nowszego, a MŚ są ku temu dobrym powodem. Po wielu rozmowach, czytaniu opinii, różnych forów hdtv czy też innych satkurierów doszedłem do dwóch porównywalnych modeli, niewiele się różniących ceną. No i to obiecane na wstępie pytanie: Samsung czy Sony?
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Uprawnienia umieszczania postów