Strona 21 z 26 PierwszyPierwszy ... 11171819202122232425 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 601 do 630 z 768

Wątek: rtv , agd

Ja tam mam boscha lodówkę raz się zepsuła to sam naprawiłem, bo serwisant nie dał rady.

2 tygodnie temu kupiłem telewizor w media expert. W niedzielę chciałem podłączyć dysk pod USB i telewizor wcale nie wyrywa mi urządzeń pod USB. Wypełniłem na stronie wniosek o tzw "rękojmię" i dzisiaj dostałem wiadomość że sklepu:

Jednocześnie wyjaśniam, że dla decyzji Sprzedawcy w przedmiotowej sprawie, wiążące jest potwierdzenie zasadności zgłoszenia i opisywanej przez Pana wady fizycznej. Zgodnie z treścią art. 556 KC: sprzedawca jest odpowiedzialny względem kupującego, jeżeli rzecz sprzedana ma wadę fizyczną lub prawną (rękojmia). W związku z powyższym jeśli podane przez Pana wady zostaną potwierdzone, a przy tym nie będą stwierdzone żadne uszkodzenie mechaniczne, przedmiotowy telewizor zostanie bezpłatnie naprawiony. Zgłoszenie zostało zarejestrowane w serwisie MIK pod numerem - XXXXXX. Bardzo proszę o dokładne opakowanie produktu i przygotowanie go do wysyłki do serwisu. Serwis się z Panem skontaktuje w celu odbioru. '
    I teraz pytanie, czy mam prawo żądać wymiany na nowy telewizor lub odstąpić od umowy?

§ 7 Rękojmia 1. Sprzedawca zapewnia Dostawę Towaru pozbawionego wad fizycznych i prawnych. Sprzedawca jest odpowiedzialny względem Klienta, jeżeli Towar ma wadę fizyczną lub prawną (rękojmia). W przypadku natomiast Towarów używanych, niepełnowartościowych (np. pochodzących z ekspozycji lub zwrotu), Sprzedawca każdorazowo informuje Klienta w szczególności o ewentualnych widocznych śladach używania. Mając powyższe na uwadze, każdy Towar, zarówno nowy, używany jak i pochodzący z ekspozycji lub zwrotu, prezentowany przez Sprzedawcę jest odpowiednio opisany.
    2. Jeżeli Towar ma wadę, Klient może:
    a) złożyć oświadczenie o obniżeniu ceny albo odstąpieniu od Umowy sprzedaży, chyba że Sprzedawca niezwłocznie i bez nadmiernych niedogodności dla Klienta wymieni Towar wadliwy na wolny od wad albo wadę usunie.
    Ograniczenie to nie ma zastosowania, jeżeli Towar był już wymieniony lub naprawiany przez Sprzedawcę albo Sprzedawca nie uczynił zadość obowiązkowi wymiany Towaru na wolny od wad lub usunięcia wad. Klient może zamiast zaproponowanego przez Sprzedawcę usunięcia wady żądać wymiany Towaru na wolny od wad albo zamiast wymiany Towaru żądać usunięcia wady, chyba że doprowadzenie rzeczy do zgodności z umową w sposób wybrany przez Klienta jest niemożliwe albo wymagałoby nadmiernych kosztów w porównaniu ze sposobem proponowanym przez Sprzedawcę. Przy ocenie nadmierności kosztów uwzględnia się wartość Towaru wolnego od wad, rodzaj i znaczenie stwierdzonej wady, a także bierze się pod uwagę niedogodności, na jakie narażałby Klienta inny sposób zaspokojenia.
    b) żądać wymiany Towaru wadliwego na wolny od wad albo usunięcia wady. Sprzedawca jest obowiązany wymienić Towar wadliwy na wolny od wad lub usunąć wadę w rozsądnym czasie bez nadmiernych niedogodności dla Klienta.
    Sprzedawca może odmówić zadośćuczynienia żądaniu Klienta, jeżeli doprowadzenie do zgodności z Umową sprzedaży Towaru wadliwego w sposób wybrany przez Klienta jest niemożliwe lub w porównaniu z drugim możliwym sposobem doprowadzenia do zgodności z Umową sprzedaży wymagałoby nadmiernych kosztów. Koszty naprawy lub wymiany ponosi Sprzedawca.
    3. W wypadku Klienta będącego Konsumentem koszty reklamacyjne pokrywa Sprzedawca, w szczególności koszt dostarczenia reklamowanego Towaru do Sprzedawcy jak i ponownego odesłania go do Klienta przez Sprzedawcę.
    4. Sprzedawca odpowiada z tytułu rękojmi, jeżeli wada fizyczna zostanie stwierdzona przed upływem dwóch lat od wydania Towaru Klientowi. Roszczenie o usunięcie wady lub wymianę Towaru na wolny od wad przedawnia się z upływem roku, lecz termin ten nie może zakończyć się przed upływem terminu określonego w zdaniu pierwszym. W tym terminie Klient może odstąpić od Umowy sprzedaży lub złożyć oświadczenie o obniżeniu ceny z powodu wady Towaru. Jeżeli Klient żądał wymiany Towaru na wolny od wad lub usunięcia wady, termin do odstąpienia od Umowy sprzedaży lub złożenia oświadczenia o obniżeniu ceny rozpoczyna się z chwilą bezskutecznego upływu terminu do wymiany Towaru lub usunięcia wady.
    5. Wszelkie reklamacje związane z Towarem lub realizacją Umowy sprzedaży, Klient może składać w dowolnej formie. Preferujemy formę pisemną, gdzie pismo reklamacyjne może być wysłane na adres Sprzedawcy lub do dowolnego Sklepu Stacjonarnego, których adresy dostępne są z poziomu wyszukiwarki Sklepów Stacjonarnych pod adresem: sklepy.mediaexpert.pl, jak również w formie elektronicznej za pośrednictwem formularza zamieszczonego na Stronie Internetowej Sklepu pod adresem: www.mediaexpert.pl/reklamacjezglos.html
    6. Sprzedawca w ciągu 14 dni od dnia żądania zawierającego reklamację, ustosunkuje się do reklamacji Towaru lub reklamacji związanej z realizacją Umowy sprzedaży zgłoszonej przez Klienta.
    Klient ma możliwość przesłania dokumentacji fotograficznej reklamowanego Towaru na adres poczty elektronicznej Sprzedawcy, na podstawie której Sprzedawca może rozpatrzyć reklamację Towaru w ciągu 14 (czternaście) dni, od dnia żądania zawierającego reklamację.
    7. Klient może zgłosić Usługodawcy reklamację w związku z korzystaniem z usług nieodpłatnych świadczonych drogą elektroniczną przez Usługodawcę. Reklamacja może być złożona w formie elektronicznej i przesłana na adres: ereklamacje@me.pl . W zgłoszeniu reklamacyjnym Klient winien zawrzeć opis zaistniałego problemu. Usługodawca niezwłocznie, lecz nie później niż w terminie 14 dni rozpatruje reklamacje i udziela Klientowi odpowiedzi.
    8. Klient będący Konsumentem może skorzystać z pozasądowego rozwiązywania sporów konsumenckich. Podmiotem uprawnionym, właściwym dla Usługodawcy jest Wojewódzki Inspektorat Inspekcji Handlowej w Poznaniu. Aleje Marcinkowskiego 3, 60-967 Poznań, www.poznan.wiih.gov.pl . Lista podmiotów uprawnionych, właściwych dla Sprzedawców jest udostępniona na Stronie Internetowej Sklepu pod linkiem: http://www.mediaexpert.pl/s,sprzedawcy-w-sklepie-internetowym .

Legionista Awatar looking1916
    Cytat Zamieszczone przez Perła Zobacz posta
    2 tygodnie temu kupiłem telewizor w media expert. W niedzielę chciałem podłączyć dysk pod USB i telewizor wcale nie wyrywa mi urządzeń pod USB.
    Miałem to samo, pomógł format dysku z NTFS na FAT32.

Cytat Zamieszczone przez looking1916 Zobacz posta
    Miałem to samo, pomógł format dysku z NTFS na FAT32.
    Tylko licz się z tym że na dysk z systemem plików FAT32 nie wrzucisz na urządzenie USB pliku powyżej 4 GB, a a film w dobrej jakości waży dużo więcej.

Pojechałem do Media Expert i odstąpiłem od umowy. Dzisiaj mijało 14 dni, więc jak do 19.00 bym się nie wyrobił, nie zwróciłbym tv i przyjechałby po niego serwis. Telewizor oddałem, chcieli mi zwrócić do ręki kasę, więc wyszedłem z nowym telewizorem, tym samym modelem.

Cytat Zamieszczone przez Perła Zobacz posta
    Tylko licz się z tym że na dysk z systemem plików FAT32 nie wrzucisz na urządzenie USB pliku powyżej 4 GB, a a film w dobrej jakości waży dużo więcej.

Pojechałem do Media Expert i odstąpiłem od umowy. Dzisiaj mijało 14 dni, więc jak do 19.00 bym się nie wyrobił, nie zwróciłbym tv i przyjechałby po niego serwis. Telewizor oddałem, chcieli mi zwrócić do ręki kasę, więc wyszedłem z nowym telewizorem, tym samym modelem.
    Niestety wiem o tym... to jedyny minus.

I co, w nowym TV działa? Daj znać jak sprawdzisz.

Wszystko śmiga.

Legionista Awatar Domino23
    Może ktoś polecić telewizor? Najlepiej Samsung, ewentualnie Sony. To co musi mieć to 65 cali i UHD 4K. Na reszcie parametrów nie bardzo się znam, więc potrzebuje porady . Budżet, najlepiej do 6 tyś, ale jeśli będzie coś naprawdę konkretnego, to lekkie przekroczenie wchodzi w rachubę.

Takie coś oglądałem:

https://www.sferis.pl/telewizor-65-s...marttv-p512807
    https://www.sferis.pl/telewizor-65-s...marttv-p512728
    https://www.sferis.pl/telewizor-65-s...marttv-p506885
    https://www.sferis.pl/telewizor-65-s...marttv-p451759
    "Jednym z takich miejsc w których warto być to Warszawa, żeby to czuć trzeba tu życ"

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Cytat Zamieszczone przez Domino23 Zobacz posta
    Może ktoś polecić telewizor? Najlepiej Samsung, ewentualnie Sony. To co musi mieć to 65 cali i UHD 4K. Na reszcie parametrów nie bardzo się znam, więc potrzebuje porady . Budżet, najlepiej do 6 tyś, ale jeśli będzie coś naprawdę konkretnego, to lekkie przekroczenie wchodzi w rachubę.

Takie coś oglądałem:

https://www.sferis.pl/telewizor-65-s...marttv-p512807
    https://www.sferis.pl/telewizor-65-s...marttv-p512728
    https://www.sferis.pl/telewizor-65-s...marttv-p506885
    https://www.sferis.pl/telewizor-65-s...marttv-p451759
    Gorąco polecam Oleda LG , te matryce to zupełnie inna liga . Niestety są droższe i 65 model z zeszłego roku kosztuje ponad dyszkę . Idź do jakiegoś Marktu i porównaj , czerń a co za tym idzie kontrast jest w tych telewizorach jest nie do pobicia . Sony też robi Oledy ale są chyba droższe a matryce i tak są produkcji LG . Czekałem już dawno aż stanieją ale w tym roku się złamałem i nie żałuję .

Legionista Awatar wrc
    Zna się ktoś na grzejnikach konwektorowych? Potrzebuję jakiś dla Mamy na okres przejściowy (jesień i wiosna). Na co zwracać uwagę przy wyborze?
    +=

Legionista Awatar so(L)dier
    Cytat Zamieszczone przez wrc Zobacz posta
    Zna się ktoś na grzejnikach konwektorowych? Potrzebuję jakiś dla Mamy na okres przejściowy (jesień i wiosna). Na co zwracać uwagę przy wyborze?
    - jeżeli tylko na jesień zimę to nie ma co brać jakiś najdroższych
    - jeżeli nie ma termostatu to dobrze jakby miał kilkustopniową regulację mocy - po pierwsze mniejszy stopień = taniej...po drugie przeważnie nie jest tak zimno żeby walił pełną mocą
    - w najzimniejszych okresach kiedy grzejniki konwektorowe jadą na pełnej mocy - wysuszają pomieszczenie

Mocne odkurzacze znikna z rynku, UE ma jakieś wątki do mocy, kupujcie kto chce mieć dobry odkurzacz.

Cytat Zamieszczone przez wrc Zobacz posta
    Na forum murator dom jest dużo wątków z tego zakresu.
    Dobrze sprawdzają się też nagrzewnice - tuta wybór jest duży, bo można pójść zarówno w kierunku mobilnych nagrzewnic jak i tych montowanych na stałe. Stosuje się w nich wydajne lampy kwarcowe. Przykład takich nagrzewnic: https://www.ajprodukty.pl/meble-zewn...uctId=26176895
    Ostatnio edytowane przez pioben ; 06-11-2017 o 08:57

Legionista
    Panowie szybkie pytanie o TV.
    Interesuje mnie TV w rozmiarze 55' najlepiej. Tak do 3000 maks 3300.

Rozważam LG 55UJ6517 lub Samsung UE55MU6102K

Od razu zaznaczę że na TV nie znma się kompletnie i być może lepiej wybrać coś innego. Np ciutke mniejszego, a solidniejszego.
    Dzięki za wszelakie sugestie
    I plan to live forever or die trying

Na szybko... lodówka mi padła wczoraj wieczorem po 4,5 roku używania co polecicie albo jaka firmę?
    Do 2 tys zl oraz z "No frost".
    Byłem w neonet to doradzają samsung, może się ktoś wypowiedzieć?
    Za to w media expert polecają Boscha lub Whirpoola...

Legionista Awatar Yanks
    Cytat Zamieszczone przez looking1916 Zobacz posta
    Na szybko... lodówka mi padła wczoraj wieczorem po 4,5 roku używania co polecicie albo jaka firmę?
    Do 2 tys zl oraz z "No frost".
    Byłem w neonet to doradzają samsung, może się ktoś wypowiedzieć?
    Za to w media expert polecają Boscha lub Whirpoola...
    Przerobiłem chyba wszystko co możliwe. Siemensy, Elektroluxy, że o jakichś Wirpoolach nie wspomnę. Teraz już wszystko biega na Boschu. Lodówka ponad 10 lat lata bez zarzutu.

Koleżka narzeka na lodówkę Samsunga, że mu się półki, szufladki i inne te plastiki raozwalają
    Jesteście smutni, polowanie nie wyszło, zające przed wami pouciekały!

Legionista Awatar rey
    Ja mam 14 letnią Gorenje i (tfu, tfu) nic się nie dzieje. Natomiast gdy się swego czasu rozglądałem za nową, to polecany był Liebherr, z tym, że to już dość wysoka półka cenowa.
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Gintleman Awatar księciuniu
    Jako użytkownik polecam Liebherra, ale to faktycznie wyższa półka cenowa. Z niższej brałbym Bosch/Siemens, wychodząc z trochę naciąganego założenia, że skoro potrafią zrobić dobry "nielodówkowy" sprzęt AGD, to pewnie i lodówki jakoś strasznie nie spieprzą
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar Urban
    Mam w rodzinie trzy lodówki Samsunga, najstarsza ma ok 6 lat - odpukać - zero kłopotów. Te młodsze, również na chwilę obecną działają bez zastrzeżeń.

A może wiecie skąd kupić jakieś Lampki na biurko ? Szukam czegoś takiego od dłuższego czasu i nie moge znaleźć.

Cytat Zamieszczone przez Yanks Zobacz posta
    Przerobiłem chyba wszystko co możliwe. Siemensy, Elektroluxy, że o jakichś Wirpoolach nie wspomnę. Teraz już wszystko biega na Boschu. Lodówka ponad 10 lat lata bez zarzutu.

Koleżka narzeka na lodówkę Samsunga, że mu się półki, szufladki i inne te plastiki raozwalają
    Cytat Zamieszczone przez rey Zobacz posta
    Ja mam 14 letnią Gorenje i (tfu, tfu) nic się nie dzieje. Natomiast gdy się swego czasu rozglądałem za nową, to polecany był Liebherr, z tym, że to już dość wysoka półka cenowa.
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Jako użytkownik polecam Liebherra, ale to faktycznie wyższa półka cenowa. Z niższej brałbym Bosch/Siemens, wychodząc z trochę naciąganego założenia, że skoro potrafią zrobić dobry "nielodówkowy" sprzęt AGD, to pewnie i lodówki jakoś strasznie nie spieprzą
    Cytat Zamieszczone przez Urban Zobacz posta
    Mam w rodzinie trzy lodówki Samsunga, najstarsza ma ok 6 lat - odpukać - zero kłopotów. Te młodsze, również na chwilę obecną działają bez zastrzeżeń.
    Dzięki za szybkie rady dla was. Nie miałem jak wcześniej odpisać, bo czytałem sporo tych opinii. Większość tych lodówek w tej cenie, taka sama, tylko nazwa inna... i wybór padł na Samsunga, zobaczymy jak będzie się spisywał.

PS. Kiedyś przed lodówką, która mi padła, miałem Polara, chodziła tak w przybliżeniu ok.15-16 lat. A teraz te nowe? 5 lat albo nawet nie i pada... ech.

Hej. Na szczęście teraz jest taki wybór elektroniki, że nie ma problemu z tym, aby każdy mógł sobie kupić taką lodówkę, jaką sobie zamarzy. Jeżeli obecnie chcesz trochę zaoszczędzić na sprzęcie AGD, to skorzystaj z karty rabatowej. Jeżeli chcesz się więcej dowiedzieć na ten temat, to zapraszam na strony sklepów internetowych. Mnie bardzo zaskoczył niesamowity wybór sprzętu AGD w niższych cenach. Pozdrawiam

Legionista Awatar Yanks
    Odkrywcza porada.
    Jesteście smutni, polowanie nie wyszło, zające przed wami pouciekały!

Legionista Awatar Benek
    Szukam robota kuchennego (ubija, miksuje, ugniata) do 300 zł. Możecie coś polecić?
    312meczów*
    68 goli*
    56 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Herman
    Słuchawki nauszne (nie muszą w pełni zakrywać ucha, ale nie douszne), bezprzewodowe, cena do 150 zł. Ktoś coś poleci sprawdzonego?
    LEGIA&FC DEN HAAG

Legionista
    Jak wyżej, ale w budżecie do 1000 zł. Muszą być zamknięte i bezprzewodowe. Głównie do oglądania filmów. Ktoś korzysta i może polecić?
    "Jeśli mówimy o establishmencie, który ukształtował się w pierwszej połowie lat 90., (...) część z nich to ludzie, którzy przez wiele lat podziemia zachowywali się w sposób wzorowy, walczyli, to nie jest tylko dawna nomenklatura (...). To oni stworzyli, wraz z częścią ówczesnej nomenklatury, grupę, dziś już prawie jednorodną i to ta grupa, (...) jest dla Polski nie walorem, ale obciążeniem, (...) bo zainteresowana jest życiem politycznym i społecznym wyzutym z wszelkich wartości." - L. Kaczyński

Legionista Awatar TNTP
    Cytat Zamieszczone przez unoy Zobacz posta
    Jak wyżej, ale w budżecie do 1000 zł. Muszą być zamknięte i bezprzewodowe. Głównie do oglądania filmów. Ktoś korzysta i może polecić?
    Ja mam Sennheiser MM 550-X i Momentum 2 tej samej firmy. Wygodniejsze te pierwsze, jakość (i bateria) lepsza w tych drugich (niewiele). Z tym, że wygoda to kwestia subiektywna i cholera wie może od łba, czy tam ucha zależy. Momentum mam nauszne (AEBT) - może wokółuszne (OEBT) są wygodniejsze.
    Ps. Niby w budżecie się nie mieścisz - ale zawsze można trafić na jakieś promo jeżeli idzie słuchawki.
    Lieber tot als rot!!

Legionista Awatar TNTP
    Teraz z kolei ja wyskoczę z pytaniem, jako, że przymierzam się do wyposażenia kuchni (+jakiś sprzęt rtv) to zastanawiam się, czy
    - opłaca się czekać na jakieś promo po świętach
    - czy jakbym brał całość w jednym sklepie to jest możliwość wynegocjowania jakiegoś rabaciku
    Lieber tot als rot!!

Legionista
    Nie wiem. Natomiast jakbyś kupował ekspres do kawy to sprawdź ceny w Niemczech. Ja we wtorek zamówiłem Jurę, w środę wysłali, a w piątek przyszedł kurier. Wyszło prawie 2000 zł taniej niż jakbym kupował w Polsce - zapłaciłem niecałe 4000 zł. Inne marki też można kupić taniej, ale chyba tylko Jura jest tak w Polsce przeceniona. Jak ktoś zainteresowany, to podam linka do sklepu.

PS. Dzięki za polecenie słuchawek. Zdecydowałem się na markę Sennheiser, tylko wziąłem tańszy model (RS175).
    "Jeśli mówimy o establishmencie, który ukształtował się w pierwszej połowie lat 90., (...) część z nich to ludzie, którzy przez wiele lat podziemia zachowywali się w sposób wzorowy, walczyli, to nie jest tylko dawna nomenklatura (...). To oni stworzyli, wraz z częścią ówczesnej nomenklatury, grupę, dziś już prawie jednorodną i to ta grupa, (...) jest dla Polski nie walorem, ale obciążeniem, (...) bo zainteresowana jest życiem politycznym i społecznym wyzutym z wszelkich wartości." - L. Kaczyński

Legionista Awatar TNTP
    Nie wiem. Natomiast jakbyś kupował ekspres do kawy to sprawdź ceny w Niemczech. Ja we wtorek zamówiłem Jurę, w środę wysłali, a w piątek przyszedł kurier. Wyszło prawie 2000 zł taniej niż jakbym kupował w Polsce - zapłaciłem niecałe 4000 zł. Inne marki też można kupić taniej, ale chyba tylko Jura jest tak w Polsce przeceniona. Jak ktoś zainteresowany, to podam linka do sklepu.

PS. Dzięki za polecenie słuchawek. Zdecydowałem się na markę Sennheiser, tylko wziąłem tańszy model (RS175).
    Ogólnie to Sennheiser od lat konsekwentnie rozwija słuchawki bezprzewodowe i uważany jest za lidera w tym segmencie, więc wydaje się, że to dobry wybór.

Jak możesz to daj namiary na ten sklep, bo płyta indukcyjna którą chce kupić jest w Polsce niedostępna, nawet zastawiałem się czy nie kupić jej w Berlinie i przytachać pociągiem, ale nie mam w sumie na coś takiego czasu
    Lieber tot als rot!!

Legionista Awatar bkt
    Polece słuchawki cenowo nizej niz chcesz - samsung level on wireless - bardzo mnie zaskoczyly tym jak graja (ale tez kupilem je w dobrej cenie za 300 pln) i jeden maja fajny bajer (nie wiem czy zadziala to z kazdym urzadzeniem do ktorego sie laczysz) jak masz dwie takie pary sluchawek to mozesz z jednych streamowac na drugie i ogladac np ten sam film. No i maja odcinanie dzwiekow zewnetrznych, bardzo fajna sprawa.

Koledze wyzej do 150 pln, na BT to bym polecil creative sound blaster jam. Tez bardzo fajne lekkie sluchawki. Nie wiem tylko czy one sa nauszne - gabka lezy na uchu ale nie zakrywa go.
    http://www.komputerswiat.pl/testy/sp...less-test.aspx

Szukalem roznych sluchawek bt i wiele ciekawych bylo drozszych a te sie bardzo dobrze sprawdzaja, kupilbym oba modele drugi raz bez zastanowienia.
    http://www.audiofanatyk.pl/recenzja-...d-blaster-jam/
    Do w/w mam tez taki fiutek usb do kompa/konsoli dziala z kazdymi sluchawkami jako nadajnik, tez sound blastera, dobrze dziala ale z ps4 i tak mikrofon nie jest czysty i wyrazny jakby ktos pytal bo nie obsluguja te sluchawki standardu aptx low latency. Bez nie powinny w ogole dzialac *mikrofon ale dzialaja tylko z lekkimi zakloceniami.

W domu na kablu uzywam Phillips SHP9500 http://www.audiofanatyk.pl/recenzja-...ilips-shp9500/ i tez polecam (ok 300 za nie dalem z forum mp3 store ktos zamawial ze 40 sztuk z niemiec).

Wcześniej przed w/w Philippsami mialem koss ur40, przewodowe i bardzo je polecam do zwyklej karty do kompa bo graja jak na sluchawki za 140 pln baaaaardzo dobrze i glosno.

Przed nimi mialem jeszcze Plantronics gamecom 1, stare jeszcze na mini jack do kompa, swietne pozycjonowanie dzwieku, teraz sa chyba tylko do kupienia wwersje usb z karta dzwiekowa ale tych nie mialem mozliwosci sprawdzic, te pierwsze wersje byly mega i to byly moje pierwsze markowe i bardziej profesjonalne jak na tamte czasy słuchawki.

Na tym moja cala wiedza sie konczy - nie polecam sluchawek za 20/30 zl chocby byly od JBL bo zagraja chujowo. Generalnie czytac forum mp3 i podane wyzej recenzje - a bedziecie zadowoleni z wyboru.
    Ostatnio edytowane przez bkt ; 18-12-2017 o 17:57

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

Uprawnienia umieszczania postów