Strona 2 z 25 PierwszyPierwszy 12345612 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 60 z 741

Wątek: rtv , agd

Legionista Awatar bkt
    Przecież nie będę biegał z marchewką do kibla hehe )

Wysłano z telefonu za pomocą tapatalk 2

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

Legionista
    Mój wysłużony odtwarzacz dvd Wiwa 228 od pewnego czasu zaczyna wariować. Nie odtwarza połowy z filmów które nagrywam. Podejrzewam że to wina postępu technologicznego i nowych formatów filmów. Czas rozejrzeć się za nowym odtwarzaczem. Jako że nie nigdy nie interesowałem się nowinkami technicznymi proszę o polecenie odtwarzacza. Zależy mi na tym aby nie było problemu z odtwarzaniem różnych formatów filmów ściąganych z internetu. Nie interesują mnie klimaty High Definition, połączenie internetem itp Mam zwykły dość stary telewizor. Cena im mniej tym lepiej.

Legionista Awatar Korosiak
    Odtwarzacze manty pociągną Ci każdy format, nawet te płytki z gazet, których mało co odtwarza. Ale tylko z tego względu są dobre, bo jeśli chodzi o samą markę, to niekoniecznie.

Legionistka
    Słuchajcie, głupia sytuacja - mamuśka kupiła patelnię i oczywiście nie ma rachunku. Spojrzałam że to patelnia indukcyjna i ma na spodzie takie kółko z kropkami. Metalowe. Pytanie czy jak mam kuchenkę gazową to mogę spokojnie jej używać czy coś się może jej podziać? Głupia sytuacja, no ale nie mam pojęcia:P wydaje mi się ze jak metalowe to chyba ok jednak wolę zapytać dla pewności a i firma Florina, może kto zna itd
    Mózgi są niesamowite. Gdyby tak każdy mógł mieć po jednym.

Legionista Awatar Chmielo
    Przyszedł czas na zmianę telewziora i potrzebowałbym porady kogoś kto się na tym "trochę" lepiej zna.

Oczywiście LED - najlepiej z 3D, przekątna 42 - 48 cali, z odświeżaniem do sportu i gier (możliwie jak najwyższe), smart tv. Cenowo tak maksymalnie do 3000 jakby się coś bardzo fajnego trafiło.

Na razie znalazłem dwa, nad którymi się zastanawiam:

- LG 42LA660S,
    - Philips 42PFL5008H,

Który z nich wydaje Wam się lepszy? Macie jakieś ciekawsze propozycje poza tymi dwoma wyżej?
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar Yanks
    Cytat Zamieszczone przez s(L)owianka Zobacz posta
    Słuchajcie, głupia sytuacja - mamuśka kupiła patelnię i oczywiście nie ma rachunku. Spojrzałam że to patelnia indukcyjna i ma na spodzie takie kółko z kropkami. Metalowe. Pytanie czy jak mam kuchenkę gazową to mogę spokojnie jej używać czy coś się może jej podziać?
    Dokładnie nie wiem, dopiero będę wchodził w świat indukcji i raczej spodziewam się odwrotnego kłopotu. Myślę, że spokojnie możesz używać na wszystkich kuchniach. Nie wszystkie gary, rondle i patelnie, działać będą na indukcji, ale na gazie czy ognisku, to raczej będzie latać wszystko ... coś więcej będą wiedzieć userzy z tego forum: Tomi, amilo i Kawa

http://forum.legionisci.com/member.php?u=18
    http://forum.legionisci.com/member.php?u=211
    http://forum.legionisci.com/member.php?u=30
    Jesteście smutni, polowanie nie wyszło, zające przed wami pouciekały!

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez Yanks Zobacz posta
    Dokładnie nie wiem, dopiero będę wchodził w świat indukcji i raczej spodziewam się odwrotnego kłopotu. Myślę, że spokojnie możesz używać na wszystkich kuchniach. Nie wszystkie gary, rondle i patelnie, działać będą na indukcji, ale na gazie czy ognisku, to raczej będzie latać wszystko ... coś więcej będą wiedzieć userzy z tego forum: Tomi, amilo i Kawa
    Masz podstawki indukcyjne, które powinny rozwiązac problem, minusem jest to, ze sporo czasu schodzi na jej podgrzanie.
    Patelnie indukcyjna mozna uzyc na kuchni gazowej.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Legionistka
    Cytat Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
    Masz podstawki indukcyjne, które powinny rozwiązac problem, minusem jest to, ze sporo czasu schodzi na jej podgrzanie.
    Patelnie indukcyjna mozna uzyc na kuchni gazowej.
    O to git ja to generalnie bym takiej nie kupiła, jednak już przy takiej sytuacji wolałam się upewnić. Wygląda to kółko jak metal jakiś zwykły jednak z braku info nie wiem dokł co to. Dzięki wielkie. To może teraz podzielę się jakimś przepisem? Hehe
    Mózgi są niesamowite. Gdyby tak każdy mógł mieć po jednym.

Legionista Awatar Yanks
    Cytat Zamieszczone przez s(L)owianka Zobacz posta
    To może teraz podzielę się jakimś przepisem? Hehe
    Nie widzę przeciwwskazań ...

Cytat Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
    W tym temacie wrzucamy przepisy na znakomite potrawy, łatwe do wykonania oraz adresy sklepów z dobrym żarciem.

http://forum.legionisci.com/showthread.php?t=13183
    Jesteście smutni, polowanie nie wyszło, zające przed wami pouciekały!

Legionista Awatar casual
    Poszukuję w miarę możliwości jak najtańszego telewizora w okolicach 30 cali (nie dla siebie, ale sprawa bardzo pilna). Najlepiej coś znanej, cenionej marki typu Samasung, Panasonic itp. żeby troche posłużyło.

Czy jest coś lepszego za podobne pieniądze niż to?: http://www.oleole.pl/telewizory-led-...32eh4003.bhtml

Ktoś coś brał z tego sklepu? Jakieś inne propozycje?

Dzięki za pomoc.
    Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
    - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
    Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez casual Zobacz posta
    Poszukuję w miarę możliwości jak najtańszego telewizora w okolicach 30 cali (nie dla siebie, ale sprawa bardzo pilna). Najlepiej coś znanej, cenionej marki typu Samasung, Panasonic itp. żeby troche posłużyło.

Czy jest coś lepszego za podobne pieniądze niż to?: http://www.oleole.pl/telewizory-led-...32eh4003.bhtml

Ktoś coś brał z tego sklepu? Jakieś inne propozycje?

Dzięki za pomoc.
    Taniej chyba nie masz szans znaleźć na szybko, kupowałem w oleole, problemów brak, szybka dostawa.
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Legionista Awatar Kusza
    Casual, pamiętaj tylko że HD Ready, które ma telewizor wrzucany przez Ciebie to nie to samo co Full HD.
    ...Trzech setek armat ryczy kanonada,
    Zda się pod trupem ziemia się rozpęknie, —
    O dziecko polskie, za Twojego dziada,
    Który tam zginął, niech Twe serce klęknie,
    O dziecko polskie, święć się krwi szkarłatem
    I wołaj: Wolność! I bij w kratę lochów,
    Bo jeśli Bóg jest nad tym podłym światem,
    Toś ty zbawione przez Wolę i Grochów...

Szukam jak najtańszego tv powyżej 40'' - jedyne wymagania to pilot i możliwość gry na ps3 (osławiony input lag).
    I w związku z tym dwa głupie pytania:
    - Plazma czy lcd
    - Kiedy kupic - teraz, tuż przed świętami czy poczekać do nowego roku?

Legionista
    Masz w poście casuala najtańszą obecnie opcję.

Kusza, w telewizorach do 42 cali masz nikłe szanse zauważyć różnice między hd ready i full hd, a jeśli dodatkowo szukasz najtańszej opcji to ciężko stawiać wygórowane warunki.

Legionista Awatar TNTP
    Cytat Zamieszczone przez kokolino Zobacz posta
    Szukam jak najtańszego tv powyżej 40'' - jedyne wymagania to pilot i możliwość gry na ps3 (osławiony input lag).
    I w związku z tym dwa głupie pytania:
    - Plazma czy lcd
    - Kiedy kupic - teraz, tuż przed świętami czy poczekać do nowego roku?
    Jak najbardziej plazma - zarówno ze względu na $. jak i jakość.
    Tylko, że z nowych plazm 40-50 cali to za bardzo nie ma w czym wybierać. Co innego w >50"
    Zaś co do tego kiedy kupić, to teoretycznie najbardziej się opłaca poczekać do okolic nowego roku.
    Lieber tot als rot!!

Legionista Awatar Zajacc
    A warto brac przedluzona gwarancje na tv i zmywarke w tych internetowych marketach? Konkretnie chodzi mi o electro.pl. Pic na wode czy rzeczywiscie honoruja nawet do 5 lat?
    Nazywam się Henryk Zając i od 20 lat naprawiam pralki.

Cytat Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
    Jak najbardziej plazma - zarówno ze względu na $. jak i jakość.
    Tylko, że z nowych plazm 40-50 cali to za bardzo nie ma w czym wybierać. Co innego w >50"
    Zaś co do tego kiedy kupić, to teoretycznie najbardziej się opłaca poczekać do okolic nowego roku.
    Z pobieżnych informacji też skłaniam się ku plaźmie. Będę celował raczej w jakiś starszy model panasonica, orientujesz się czy przy ps3 seria/model ma jakieś znaczenie, czy to raczej wszystko jedno?

@Kawa - ciut mały jak dla mnie

Legionista Awatar casual
    Dzięki Panowie za pomoc, klamka zapadła w takim razie.
    Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
    - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
    Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Cytat Zamieszczone przez Kawa Zobacz posta
    Masz w poście casuala najtańszą obecnie opcję.

Kusza, w telewizorach do 42 cali masz nikłe szanse zauważyć różnice między hd ready i full hd, a jeśli dodatkowo szukasz najtańszej opcji to ciężko stawiać wygórowane warunki.
    Kawa. Ale na świecie nikt nie nadaje w Full HD więc gdzie ma zobaczyć tę różnicę? Chyba, że mowa o Blue-rayu.

Co do wyboru plasma vs LCD to wszystko zależy co kto będzie oglądał na danym TV. I jeden i drugi ma swoje plusy i minusy. Plasma minusów ma więcej

Legionista Awatar Francais
    Istnieją lodówki jednodzwiowe z kostarką? Sieciówki typu RTV AGD lub Media Mark ich nie mają, może ktoś coś?
    Mon honneur s'appelle fidélité

joł mordo

Legionista Awatar voytek
    Jeśli piszemy o lodówkach jednodrzwiowych jest ich multum.

No chyba, że szukasz lodówka jednodrzwiowej w której ukryta jest od razu zamrażalka lub bez zamrażalnika (ktoś takowe jeszcze produkuje?), to nie spotkałem, a niedawno temat przerabiałem.
    Joe Jordan - który przed wejściem na boisko wyjmował dwa przednie zęby i chował do szafki - był uosobieniem prawdziwego futbolu. Bo prawdziwy futbol to nie gra dla lalusiów, którzy w przerwie poprawiają fryzurę. Prawdziwy futbol zostawia ślady. - "Spalony"

Legionista Awatar Francais
    Nie wiem czy do końca zrozumiałeś moje pytanie, nie szukam zwykłej lodówki jednodzwiowej ale takiej z kostkarką, obleciałem już sporo sklepów i nie znalazłęm takiej, są albo bez albo kostarkę mają te duże ''szafy'' dwudzwiowe.
    Mon honneur s'appelle fidélité

joł mordo

Legionista Awatar voytek
    Dobrze, dobrze, precyzuję bo faktycznie zamotałem: jedne drzwi i do chłodziarki i do zamrażalnika, lub jedne drzwi do lodówki bez zamrażalnika lub z wewnętrznym jak w starych modelach i musi być z kostkarką. Wg mnie nic takiego nie dostaniesz. Kostkarki jedynie w side-by-side czy z zamrażalnikiem dolnym lub górnym.

Wcześniej pisałem o lodówkach nie side-by-side, tylko zwykłych które maja osobna chłodziarkę i zamrażalnik.
    Ostatnio edytowane przez voytek ; 07-12-2013 o 20:33
    Joe Jordan - który przed wejściem na boisko wyjmował dwa przednie zęby i chował do szafki - był uosobieniem prawdziwego futbolu. Bo prawdziwy futbol to nie gra dla lalusiów, którzy w przerwie poprawiają fryzurę. Prawdziwy futbol zostawia ślady. - "Spalony"

Legionista Awatar TNTP
    Ale jemu przecież nie chodzi o liczbę drzwi w sensie góra/dół, tylko o lewe/prawe. W senise, żeby to była lodówka nie side by side. Tylko "standardowa". W przypadku takich lodówek też nie dostaniesz kostkarki, chyba, że chcesz wydać więcej niż 5000 pln na sprzęt Liebherra - czyli na dajmy na to takie coś http://www.electro.pl/Lodowka_LIEBHE...-sE027785.html
    Lieber tot als rot!!

Legionista Awatar voytek
    Doskonale wiem, o czym piszesz, ale przykład który wkleiłeś niekoniecznie musi być tak drogi. Jeśli piszesz o takim standardzie jaki podałeś, to pisałem o identycznym w pierwszym swoim poście. Przykład:

http://www.euro.com.pl/lodowki/samsu...emh.bhtml#opis

Kostkarka może być ręczna lub automatyczna i to też ma znaczenie, jeśli bierzemy pod uwagę cenę.

Najlepiej niech Francais sprecyzuje jakiego rozwiązania szuka, bo jeśli tego które zaproponowałeś to jest ich kilka w niższych cenach, a jeśli szuka "standardu" wg starych rozwiązań, czyli coś takiego:
    http://www.euro.com.pl/lodowki/elect...f2400fow.bhtml jedne drzwi do wszystkiego, to z kostkarka nie dostanie. Przynajmniej z dostępnych na rynku modeli, wśród których obszukałem się jakiś czas temu.

edit: moje wątpliwości stąd, ponieważ nie wierzę w aż tak niefachową obsługę w sieciówkach, skoro uważają że ich nie mają, no chyba że błędnie została użyta wyszukiwarka
    Ostatnio edytowane przez voytek ; 08-12-2013 o 10:02

Legionista Awatar Maciej_L
    Cytat Zamieszczone przez Francais Zobacz posta
    Nie wiem czy do końca zrozumiałeś moje pytanie, nie szukam zwykłej lodówki jednodzwiowej ale takiej z kostkarką, obleciałem już sporo sklepów i nie znalazłęm takiej, są albo bez albo kostarkę mają te duże ''szafy'' dwudzwiowe.
    W którym sklepie EURO powiedzieli Ci, że nie ma takich lodówek? Czy nie pytałeś sprzedawcy po prostu?
    We are the best, fuck the rest!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez frugo Zobacz posta
    Kawa. Ale na świecie nikt nie nadaje w Full HD więc gdzie ma zobaczyć tę różnicę? Chyba, że mowa o Blue-rayu.

Co do wyboru plasma vs LCD to wszystko zależy co kto będzie oglądał na danym TV. I jeden i drugi ma swoje plusy i minusy. Plasma minusów ma więcej
    Sam sobie chyba odpowiedziałeś gdzie możesz ewentualnie zobaczyć różnicę, swoja drogą to tylko potwierdza jak bezsensownym zakupem jest full hd.

Legionista Awatar midzi
    Ziarnistość obrazu w HD Ready jest jednak widoczna. Wystarczy zestawić nawet modele z low-endu i nie trudno dostrzec, że w FHD aż taka ziarnistość nie występuje.

odnośnie lodówek z kostkarką to starsze modele Samsunga na pewno miały już wbudowaną kostkarkę twistową. Z tego co pamiętam to również widziałem jakiś model LG z owym wyposażeniem. Generalnie kostkarka występuje również w lodówkach klasycznych. Nie musi to być model szafopodobny (side by side)

dobra panowie, wybrałem takie cuś:
    http://www.panasonic.com/pl/consumer...tx-p50x60.html
    pod względem ceny/wielkości/gwarancji najlepsza opcja dla mnie, niestety nie mogę znaleźć żadnej informacji o inputlagu
    z opowieści różnej treści słyszałem że plazmy nie ścinają przy konsoli niezależnie od półki cenowej, ale któż to wie.
    Może ktoś z was ma ten model, gra na konsoli i mógłby się pochwalić wrażeniami??

Uprawnienia umieszczania postów