Co się dzieje z wypożyczonymi Legionistami?

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • gniewko
    Legionista
    • 02.2008
    • 882

    #76
    Mikita Mikita jakos nigdy w nim duzego talentu nie widzialem, ale zycze mu jak najlepiej. Osobna historia to Jagiello i tu zdecydowany minus dla zarzadu. Gosc sobie jako taka pozycje w Podbeskidziu wywalczyl i gral dosyc czesto to najpierw go wzieli na wyrazne zadanie prezesa do nas na caly okres przygotowawczy choc bylo bardzo malo prawdopodobne ze sie przebije i teraz jeszcze zamiast z powrotem oddac do Gorali wypozyczyli do Lechii. Wg mnie w przyszlosci lepiej oddawac mlodych do najslabszych zespolow ektraklasy byleby grali.
    Moin, moin was geht?

    Komentarz

    • Raffi
      *****istrator
      • 05.2003
      • 13553

      #77
      wydaje mi się, że sam zawodnik nie palił się do pozostania w Podbeskidziu, od kiedy zmienił się tam trener. Co można poniekąd uznać za przelicytowanie.
      podpis cyfrowy <--------
      ================
      Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

      Komentarz

      • Mistarz
        Legionista
        • 05.2011
        • 748

        #78
        Zamieszczone przez Loko
        Ale co on gra to aż strach opowiadać...
        bo misja "Spuścić Widzew" wyjdzie na jaw...

        Komentarz

        • domel1988
          Legionista
          • 07.2013
          • 15

          #79
          tak się zastanawiałem coś cienko z tymi wypożyczeniami jest , jestem z okolic Sandomierza i ku mojemu ogromnemu zdziwieniu Siaka Tarnobrzeg ma lidera mimo ze słabiutki skład maja i zaraz przechodzi do 1 ligi może by tak tam próbowali sil nasi Legioniści co sadzicie ??

          Komentarz

          • felixxx
            Legionista
            • 04.2012
            • 1351

            #80
            Zamieszczone przez domel1988
            tak się zastanawiałem coś cienko z tymi wypożyczeniami jest , jestem z okolic Sandomierza i ku mojemu ogromnemu zdziwieniu Siaka Tarnobrzeg ma lidera mimo ze słabiutki skład maja i zaraz przechodzi do 1 ligi może by tak tam próbowali sil nasi Legioniści co sadzicie ??
            Spokojnie, to Wigry awansują do 1 ligi wraz z Pogonią Siedlce

            Komentarz

            • Robert E. Lee
              Legionista
              • 05.2012
              • 5627

              #81
              GKS Bełchatów 0-1 Zagłębie Sosnowiec
              Jakub Arak 50 asysta Kozak

              Komentarz

              • triqas
                Legionista
                • 08.2010
                • 320

                #82
                Widzew Łódź 1-1 Dolcan Ząbki
                Rafał Augustyniak 31 - Patryk Mikita 21

                i bonus

                Niespełna trzy tygodnie temu Marcin Sasal dostał pod swoje skrzydła Mikitę. Tydzień temu z Arką wchodził jedynie z ławki, dziś – debiutował już w pierwszym składzie. I na dzień dobry tłumaczyć się z jego głupoty musi trener. Mógłby go pochwalić za bramkę, mógłby opowiedzieć o dalszych oczekiwaniach, a musi się za niego tłumaczyć. Mikita nie był przecież sobą, gdyby zachował się normalnie: kiedy więc tylko strzelił gola, ruszył prowokować kibiców Widzewa i pokazywać im "€žeLkę"€.

                Komentarz

                • arni87
                  Legionista
                  • 02.2011
                  • 1533

                  #83
                  Aleksander Jagiełło właśnie strzelił pierwszą bramkę dla Arki Gdynia, a Przemysław Mizgała zdobył gola dla Zagłębia Sosnowiec.
                  Ostatnio edytowany przez arni87; 48160.
                  ,,Jeszcze na mnie nie nadeszła pora, ale na pewno już wkrótce wrócę na stałe do Polski, do Warszawy, która nadal pozostaje dla mnie najpiękniejszym miastem świata. (...)
                  Może wrócę do swojej ukochanej Legii ..."

                  Komentarz

                  • Benek
                    Legionista
                    • 09.2011
                    • 16086

                    #84
                    Arak i Mizgała znów strzelają dla Zagłębia w meczu z ROW.
                    349meczów*
                    71 goli*
                    58 asyst*

                    jest tylko jeden King!!!!

                    *dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

                    Komentarz

                    • Raffi
                      *****istrator
                      • 05.2003
                      • 13553

                      #85
                      najpierw gole z poprzedniego meczu Zagłębia:
                      Prezentujemy wszystkie bramki z meczu 9. kolejki II ligi, w którym Zagłębie Sosnowiec pokonało na Stadionie Ludowym Siarkę Tarnobrzeg 3:2.

                      i dzisiejszy
                      podpis cyfrowy <--------
                      ================
                      Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

                      Komentarz

                      • Kalitvintsev
                        Legionista
                        • 10.2014
                        • 11

                        #86
                        good

                        Komentarz

                        • arni87
                          Legionista
                          • 02.2011
                          • 1533

                          #87
                          Niezawodny Kuba Arak znów strzela dla Zagłębia w meczu z Górnikiem Wałbrzych
                          ,,Jeszcze na mnie nie nadeszła pora, ale na pewno już wkrótce wrócę na stałe do Polski, do Warszawy, która nadal pozostaje dla mnie najpiękniejszym miastem świata. (...)
                          Może wrócę do swojej ukochanej Legii ..."

                          Komentarz

                          • triqas
                            Legionista
                            • 08.2010
                            • 320

                            #88


                            "Estonian hero" strzelił bramkę dla Motherwell w przegranym 1:3 meczu z FC Dundee.

                            Komentarz

                            • bjartskular
                              Legionista
                              • 06.2011
                              • 150

                              #89
                              Mikita-kosmita, via legia.net.

                              Pracujemy nad jego podejściem mentalnym do gry. W czasie zajęć gwiazdorzy, próbuje jakiś sztuczek czy trików, zamiast ciężko pracować. Później na meczach wszystko wychodzi. Mieliśmy taką sytuację, że w czasie spotkania nie strzelił do pustej bramki z trzech metrów! Takiego napastnika to ja nie potrzebuję. Dwa razy spóźnił się na zajęcia i słono za to zapłacił. Później złapał kontuzję i wypadł ze składu. Jak się wykurował, to nie przekonywał na treningach, dlatego teraz gra w rezerwach w lidze okręgowej (VI poziom rozgrywkowy). Wychowawczo nie sprawia większych problemów - mówi w temacie Patryka Mikity Marcin Sasal, szkoleniowiec Dolcanu Ząbki.

                              Musi bardziej starać się na treningach. Tłumaczę mu, że widziałem już kilka takich zjazdów. Na samym talencie daleko się nie zajedzie. Za nim występy w Legii i eliminacjach Ligi Mistrzów, ale jeżeli się nie zmieni, to czeka go w najlepszym wypadku Polonia Bytom, a później IV-ligowa Olimpia Warszawa czy inny stołeczny klub z niższych lig - dodał opiekun ekipy z zaplecza Ekstraklasy w rozmowie z "Faktem".

                              Komentarz

                              • arni87
                                Legionista
                                • 02.2011
                                • 1533

                                #90
                                Marcel Gąsior rozwiązał kontrakt z Pogonią Siedlce za porozumieniem stron.
                                ,,Jeszcze na mnie nie nadeszła pora, ale na pewno już wkrótce wrócę na stałe do Polski, do Warszawy, która nadal pozostaje dla mnie najpiękniejszym miastem świata. (...)
                                Może wrócę do swojej ukochanej Legii ..."

                                Komentarz

                                Pracuję...