Strona 18 z 18 PierwszyPierwszy ... 81415161718
Pokaż wyniki od 511 do 537 z 537

Wątek: Co się dzieje z wypożyczonymi Legionistami?

Legionista Awatar Szawar
    Jodła do końca sezonu w Piaście.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Legionista
    90' minut Mateusza Hołowni w Śląsku Wrocław przeciwko Jagielloni. Występ solidny, dołożył swoją cegiełkę do zwycięstwa i czystego konta.

Zastanawiające jest jedno... w wywiadzie Mateusz powiedział, ze jego menadżer powiedział, że w umowie wypożyczenia nie ma zapisu o zakazie gry przeciwko Legii. No i że jadą po zwycięstwo(wątpliwe, na razie na wyjazdach Śląsk 2019 raczej dostaje po dupie)
    team LEGIA

Legionista Awatar AGZI
    Cytat Zamieszczone przez Tibo Zobacz posta
    No i że jadą po zwycięstwo(wątpliwe, na razie na wyjazdach Śląsk 2019 raczej dostaje po dupie)
    To o niczym nie świadczy.Co miał niby powiedzieć- że nie mają szans i modlą się o remis?
    #MioduskiOut

Ciekawe jaki zapis ma makatsw

Legionista Awatar dzikus911
    A jaki ma mieć??? Przecież rozwiązali z nim kontrakt a nie wypożyczyli

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
    Ciekawe jaki zapis ma makatsw
    miał żeby nie śpiewać, ale go złamał

Gintleman Awatar księciuniu
    Vamara Sanogo (24 lata) zalicza właśnie najlepszy strzelecko sezon w karierze, ale napastnik wypożyczony z Legii do Zagłębia Sosnowiec nie jest zadowolony, bo jego bramki nie zdołały zapewnić utrzymania klubowi. Sosnowiec opuszcza Ekstraklasę, a co będzie z Sanogo? Zapytaliśmy o to samego piłkarza, zasięgnęliśmy też w jego sprawie języka na Łazienkowskiej.

"Super Express": - Dlaczego nie udało się Zagłębiu utrzymać w Ekstraklasie?
    Vamara Sanogo: Były mecze, z których naprawdę możemy być dumni, jak choćby starcie z Legią Warszawa. Wprawdzie przegrane, ale po ciężkiej walce, po meczu, w którym pokazaliśmy charakter. Była wygrana 4:3 nad Wisłą Kraków, było zwycięstwo 2:0 z Miedzią Legnica. Wtedy naprawdę fajnie się ten zespół oglądało. Ale były też niestety spotkania, które chluby nam nie przynoszą, spotkania, w którym zabrakło chęci.

- Chęci?! O jakich meczach mówisz?
    - Szczególnie o dwóch: 0:4 z Górnikiem w Zabrzu i 2:4 ze Śląskiem Wrocław, ten ostatni mecz u siebie. Nie wiem jak to możliwe, ale w moim odczuciu jako drużyna nie daliśmy z siebie maksimum. Rywale wydawali się bardziej zdeterminowani, a przecież my też walczyliśmy o życie. Nie chcę być źle zrozumiany, nie zarzucam nic konkretnym kolegom, mówię o nas w tych meczach jako całości. Nie wiem z czego to wynikało. Czy z presji, czy ze strachu... Ale te mecze nie wyglądały tak jak powinny w wykonaniu drużyny walczącej o życie.

- A były momenty w tym sezonie, że sam sobie zarzuciłbyś brak chęci?
    - Nie. Zawsze dawałem dla tego klubu 200 procent. Bo wiele mu zawdzięczam.. To Zagłębie otworzyło mi okno do polskiej piłki, to dzięki Zagłębiu mogłem pokazać się w Ekstraklasie. Zawsze dobrze się tu czułem. Chyba nikt kto przychodzi na stadion, albo kto ogląda nasze mecze w telewizji, nie mógłby powiedzieć, że kiedykolwiek mi się nie chciało. Choć wiadomo, że niektóre mecze po prostu mi nie wyszły, ale to się przecież zdarza każdemu. Bardzo mnie boli, że nie udało się tej Ekstraklasy utrzymać, bo przecież po to tu przyszedłem - aby pomóc zająć bezpieczną pozycję. Natomiast ten spadek to ważna lekcja na przyszłość. Jestem młody, przede mną jeszcze wiele lat gry, więc muszę się uczyć również na niepowodzeniach i porażkach.

- To czego nauczyła się czerwona kartka w Zabrzu i miesiąc przerwy? Osłabiłeś wtedy zespół...
    - Na szczęście pod moją nieobecność nieźle sobie radzili. I super, bo najważniejsza jest drużyna. A mecz w Zabrzu nauczył mnie tego, że koniecznie trzeba kontrolować emocje. Bo jeden błąd, gdy się człowiek zagotuje, może dużo kosztować.

- Spadek boli, ale jak oceniasz ten sezon pod względem indywidualnym? 11 goli brzmi nieźle...
    - Jestem zadowolony, ale tylko w 50 procentach. Z jednej strony to mój rekord, nigdy wcześniej nie miałem w jednych rozgrywkach ekstraklasy tylu trafień, ale z drugiej powinno być ich więcej. Raz, że pauzowałem długo za czerwoną kartkę, przytrafiła się też kontuzja. No ale przed nami jeszcze trzy mecze i mam dużą ochotę, aby ten dorobek poprawić.

- Jak jednak rozumiem, twoja przygoda z Zagłębiem Sosnowiec dobiega końca. Nie zakładasz przecież gry w pierwszej lidze...
    - Nie zakładam. To nie byłoby dobre dla mojego progresu. Jestem młody, muszę się rozwijać, więc gra w pierwszej lidze na pewno nie byłaby dobrym wyjściem, również dla Legii, której przecież jestem zawodnikiem.

- No właśnie. Chciałbyś wrócić do Legii, iść do innego polskiego klubu, czy wolałbyś za granicę?
    - Decyzja należy do Legii. Ja chciałbym iść tam, gdzie będę mógł regularnie grać. W Zagłębiu złapałem rytm, bo grałem mecz za meczem, czułem na sobie odpowiedzialność i zaufanie trenera. Chciałbym, aby każdy mój sezon był taki. W tym momencie mam 27 spotkań na koncie, a gdyby nie kartka i kontuzja, to miałbym ich już ponad 30. I to mi się marzy: żebym co roku grał tak po 35 meczów. A wracając do Legii, jeśli zdecyduje się dać mi szansę, będę bardzo zadowolony.

- A czujesz się na siłach, aby powalczyć o miejsce w Legii?
    - Oczywiście, czuję się gotowy na Legię! Wiem, co mogę dać zespołowi, znam swoją wartość.

- To jeszcze inaczej: gdyby to zależało tylko od ciebie, a miałbyś propozycję pozostania w Legii, albo transferu do drugiej ligi francuskiej o czym też się plotkuje, to co byś wybrał?
    - Wybrałbym miejsce, w którym miałbym nadzieję na to, o czym mówiłem wyżej. Ja chcę po prostu regularnie grać w piłkę. Chciałbym pełnić ważną rolę w dobrej drużynie.

- Jakie wspomnienia pozostaną z Zagłębia? Z tego co mówiłeś, bardzo dobre...
    - Tak. Niedawno przeczytałem, że zostałem najlepszym strzelcem cudzoziemcem w historii tego klubu. To miłe, mam nadzieję, że długo się to nie zmieni (śmiech). Myślę, że zostawiam tu w Zagłębiu dobry ślad. To się ode mnie należy prezesowi, kibicom, całemu klubowi, który tak dobrze mnie przyjął. Mam też nadzieję, że Zagłębie szybko wróci do Ekstraklasy. Ale najpierw trzy ostatnie mecze. Dla tych wszystkich o których mówiłem wyżej - warto w nich wypaść jak najlepiej.

Dobra forma strzelecka Vamary Sanogo nie uszła oczywiście uwadze działaczy Legii. Sprawdziliśmy: klub poważnie zastanawia się nad tym, aby w przyszłym sezonie dać mu szansę na Łazienkowskiej. To dość mocno rozpatrywana opcja, choć jest też sporo zapytań o tego piłkarza z innych klubów. Jeśli te zapytania się skonkretyzują, to sprzedaż też jest możliwa, dużo zależy również od innych transferowych ruchów w klubie. I, jak się można domyślać, od nowego trenera jeśli władze klubu zdecydują się nie przedłużać misji Aleksandara Vukovicia. Wtedy to nowy szkoleniowiec zadecyduje czy Sanogo mieści się w jego koncepcji. Ale, jak podkreślamy, na dzisiaj wygląda to tak, że jest pokusa, aby Sanogo udowodnił swoją wartość na Łazienkowskiej.
    https://sport.se.pl/pilka-nozna/ekst...5xRc-EFmp.html
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar Marcino
    11 bramek, 4 asysty w drużynie, która nie mogła grać zbytnio ofensywnie. Jeżeli uda Nam się grać w Europie nieco dłużej niż rok czy dwa lata temu, to powinien już być w kadrze. Będzie multum spotkań, duża intensywność, konieczność rotacji. Brakuje nam napadziora z dobrym wykończeniem, Sandro moim zdaniem mocno zawodzi, ale jest jeszcze młody.
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Legionista
    Kante i Jodłowiec wracają na kolejny sezon

Legionista
    Bardzo dobra informacja o Kante. Dla mnie osobiście był to lepszy transfer niż Carlitosa, tylko szybko odpalony przez Pinto z powodów pozaboiskowych. A szkoda, bo przydałby się wiosną.
    You'll take my life but I'll take yours too
    You'll fire your musket but I'll run you through
    So when you're waiting for the next attack
    You'd better stand there's no turning back.

Legionista Awatar Benek
    Kante, Carlitos, Niezgoda, Sanogo, Kulenovic. Robi się tłoczno
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Legionista Awatar Bootleg
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Kante, Carlitos, Niezgoda, Sanogo, Kulenovic. Robi się tłoczno
    Kulenovic na wypozyczenie koniecznie. Niezgoda to chyba przez te kontuzje ma ostatni sezon na to aby odpalić...
    Always look on the bright side of life!

Legionista Awatar Chmielo
    Dobra wiadomość z Kante. Zawodnik mocno niedoceniany, który u nas nie pokazał pełni swojego potencjału.
    A Melanż Trwa...

A teraz na wypożyczeniu gdzieś ten potencjał pokazał?
    (pytanie bez szydery, nie wiem gdzie i jak grał)

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

Legionista Awatar Jestem
    Kante pograł sobie ostatnio w 12 meczach, strzelił 2 bramki, zrobił 2 asysty i zarobił dwie żółte no i oczywiście grał w 2 lidze , ta dwójka mu się przyczepiła w tym roku ... posiada również 2 paszporty

p.s. Sandro jest słabszy od Sanogo, dałbym Sanogo szansę.
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Ale gdzie?

E: Dobra, już sprawdziłem: druga liga hiszpańska.

Legionista Awatar Jestem
    Laliga2 jakieś Gimnastico czy coś takiego ...
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista Awatar Benek
    Też bym dał szansę Sanogo. Silny napastnik, szybki i co najważniejsze jest w grze. Grał w tym sezonie sporo i trochę strzelił.

Niezgoda jeśli jest zdrowy powinien dostać szansę a Kulenovic niech pogra w Sosnowcu albo Radomiu
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Jose Kante zdobył wczoraj swoją trzecią bramkę w drugiej lidze hiszpańskiej:
    https://youtu.be/N3wUexLFxzo?t=64

Legionista Awatar arni87
    Michał Kopczyński odchodzi z Wellington Phoenix.
    ,,Jeszcze na mnie nie nadeszła pora, ale na pewno już wkrótce wrócę na stałe do Polski, do Warszawy, która nadal pozostaje dla mnie najpiękniejszym miastem świata. (...)
    Może wrócę do swojej ukochanej Legii ..."

Legionista Awatar AGZI
    Cytat Zamieszczone przez arni87 Zobacz posta
    Michał Kopczyński odchodzi z Wellington Phoenix.
    No to będzie miał Vuković następnego asa z "DNA"...
    #MioduskiOut

coraz chudszy Awatar Kijek
    Cytat Zamieszczone przez AGZI Zobacz posta
    No to będzie miał Vuković następnego asa z "DNA"...
    Nie będzie.
    "ostatni, któremu jeszcze zależy"

Legionista Awatar AGZI
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Nie będzie.
    Coś więcej?
    #MioduskiOut

coraz chudszy Awatar Kijek
    3 razy pisałem, że nie zostanie.
    "ostatni, któremu jeszcze zależy"

Legionista Awatar AGZI
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    3 razy pisałem, że nie zostanie.
    No tak,ale chodziło mi raczej o jakieś źródła.Ktoś w Klubie wypowiedział się w tym temacie?
    #MioduskiOut

Nie będzie

Kwietniewski tydzień temu z asystą a wczoraj zdobywa swoją pierwszą bramkę w ekstraklapie.
    https://www.ekstraklasa.tv/ekstrakla...8-fabd9781ca2e

Uprawnienia umieszczania postów