Strona 17 z 17 PierwszyPierwszy ... 71314151617
Pokaż wyniki od 481 do 509 z 509

Wątek: Co się dzieje z wypożyczonymi Legionistami?

Legionista
    Ten cały Sanogo był tu tak potrzebny na życzenie wielkiego speca od trenerki Jacka , zamiast 35 letniego wtedy Robaka ,który walił gola za golem. Marnowanie pieniędzy.
    Mój dom Łazienkowska 3

Legionista Awatar Marcino
    Cytat Zamieszczone przez IX14 Zobacz posta
    Ten cały Sanogo był tu tak potrzebny na życzenie wielkiego speca od trenerki Jacka , zamiast 35 letniego wtedy Robaka ,który walił gola za golem. Marnowanie pieniędzy.
    Chwila prawdy już za parę tygodni, jak nie zabłyśnie w najlepszej lidze świata to może wyjeżdżać
    Pełno na ziemi ludzi, co nie zasługują by do nich mówić.
    26.08.2018 Najwyższa ligowa porażka od 46 lat - Quo Vadis Legio ?

Legionista Awatar Orzelek
    Cytat Zamieszczone przez IX14 Zobacz posta
    zamiast 35 letniego wtedy Robaka ,który walił gola za golem
    Tylko, że Robak grał wówczas w Poznaniu. I jakoś nie mogę sobie wyobrazić, żeby Amica była taka chętna do sprzedaży Nam nawet zbędnego dla nich piłkarza.

Legionista Awatar Marcino
    Grał, po czym się skonfliktował z Nenadem i tyle go widzieli.
    Pełno na ziemi ludzi, co nie zasługują by do nich mówić.
    26.08.2018 Najwyższa ligowa porażka od 46 lat - Quo Vadis Legio ?

Thumbs up

Cytat Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
    Potwierdzam, że dokładnie tak było. Borek zagrał później w meczu z Zabrzem i zdążył jeszcze nawet złapać w tym meczu żółtą kartkę. Potem wyjechał.
    Tak to było, dziękuje Wam za tamten doping. To było wielkie przeżycie.
    Niestety takie to były czasy. Musiał człowiek wyjechać, choć po latach refleksji powinienem zostać i grać dla Legii.

Legionista Awatar Szawar
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Legionista Awatar beka
    no i super, fajna przygoda,a finansowo pewnie tez nie straci

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez beka Zobacz posta
    no i super, fajna przygoda,a finansowo pewnie tez nie straci
    Pierwsza konferencja prasowa po przejściu do nowego klubu:

https://www.youtube.com/watch?v=sj2e2BBqnGY
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Legionista Awatar Lorenzo
    Cytat Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
    Pierwsza konferencja prasowa po przejściu do nowego klubu:

https://www.youtube.com/watch?v=sj2e2BBqnGY
    Bardzo fajnie się zaprezentował, niech mu się tam darzy.
    #teamMioduski

Legionista
    no piłkarz z niego przeciętny, ale przynajmniej komunikatywnie po angielsku nawija

Legionista Awatar mski
    Jodłowiec 2 bramki przeciwko Pogoni. Mecz trwa.

coraz chudszy Awatar Kijek
    To niepojęte jak można było woleć jakiegoś Antolica niż Jodłowca.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Legionista Awatar Raffels
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    To niepojęte jak można było woleć jakiegoś Antolica niż Jodłowca.
    Ciekawe czy w Gliwicach są kasyna.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar Chmielo
    Gość zrobił z siebie pośmiewisko, a teraz wszystko chce ubrać w niby trolling i spamuje w co drugim temacie. Tego jeszcze nie grali...
    A Melanż Trwa...

Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Ciekawe czy w Gliwicach są kasyna.
    No i ?
    Zajebiście merytoryczny argument.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Legionista Awatar Raffels
    No i nic. W końcówce swojego pobytu w Legii bardziej niż grą interesował się żetonami.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

To była raptem tylko Pogoń ale ok. Żeby mu się znowu umowa znowu sama nie przedłużyła od tych bramek.

Za miesiąc wraca, kontrakt jeszcze na półtora roku.
    Ciekawe czy jeszcze sobie u nas pogra.

Cytat Zamieszczone przez thorstein Zobacz posta
    Za miesiąc wraca, kontrakt jeszcze na półtora roku.
    Ciekawe czy jeszcze sobie u nas pogra.
    Jak widać u Pinto każdy ma czystą kartę. Skreślony Nagy zaczął grać pierwsze skrzypce w ataku, skreślony Jedza znowu gra na środku i wybierany do 11 kolejki, Kuchy jeszcze niedawno przesuwany do rezerw pierwszy skład i liczby wykręca, Cierzniak wcześniej dupa przyspawana do ławki w tym sezonie już grał. Jeśli wróci i będzie dobrze się prezentował na treningach to będzie grał.

Cytat Zamieszczone przez FlashGordon Zobacz posta
    Jak widać u Pinto każdy ma czystą kartę. Skreślony Nagy zaczął grać pierwsze skrzypce w ataku, skreślony Jedza znowu gra na środku i wybierany do 11 kolejki, Kuchy jeszcze niedawno przesuwany do rezerw pierwszy skład i liczby wykręca, Cierzniak wcześniej dupa przyspawana do ławki w tym sezonie już grał. Jeśli wróci i będzie dobrze się prezentował na treningach to będzie grał.
    ... ale drużyna cierpi.
    |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
    Better Dead Than Red

Legionista Awatar Antares
    Jodłowiec to jak już ma za kogoś wracać to za Panasonica. Niech rywalizuje z Cafu o miejsce w składzie, a raczej niech będzie jego zmiennikiem. Jak Portugalczyk grać nie może to nie mamy nikogo silniejszego do środka pola. A pewnie na tym wypożyczeniu do Piasta i tam połowę pensji płacimy, bo wątpię, żeby było ich stać płacić mu po 100 tys zł miesięcznie.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Oglądacie w ogóle mecze Piasta, czy podjarka po wczorajszym spotkaniu, bo wypożyczony grajek sieknął 2 bramy? Jeśli nie to polecam chociaż rzucić okiem te dwa farfocle, zwłaszcza drugi i zachowanie Załuski. Jodłowiec to był mój ulubiony zawodnik w Legii z mocnym naciskiem na był. W następnej kolejce Sanogo coś walnie i zacznie się temat jego powrotu oraz przydatności.
    A Melanż Trwa...

Legionista
    Też myślę że Jodłowiec w formie to idealne uzupełnie dla Cafu, widać że pod okiem Fornalika, Tomasz dochodzi do optymalnej formy fizycznej, z tego co widzę koniec wypożyczenia jest z końcem roku (transfermarkt), kontrakt ma z nami do 06.2020 czas wracać do domu. Pasquato jest dramatyczny i zbędny tej drużynie, sprzedać, wypożyczyć, byle zejść z kontraktu. W Rosji prezentował się przyzwoicie, więc może udałoby się kogoś ze wschodu naciągnąć na transfer Pasquato, zima to ostatnia szansa aby go sprzedać za kilka euro.
    E: Chmielo nie uważasz że warto by było aby w ziemie Sa Pinto miał okazję się przyjrzeć Jodłowcowi ?
    Ostatnio edytowane przez snorri ; 04-12-2018 o 09:42

Cytat Zamieszczone przez snorri Zobacz posta
    Też myślę że Jodłowiec w formie to idealne uzupełnie dla Cafu, widać że pod okiem Fornalika, Tomasz dochodzi do optymalnej formy fizycznej, z tego co widzę koniec wypożyczenia jest z końcem roku (transfermarkt), kontrakt ma z nami do 06.2020 czas wracać do domu. Pasquato jest dramatyczny i zbędny tej drużynie, sprzedać, wypożyczyć, byle zejść z kontraktu. W Rosji prezentował się przyzwoicie, więc może udałoby się kogoś ze wschodu naciągnąć na transfer Pasquato, zima to ostatnia szansa aby go sprzedać za kilka euro.
    E: Chmielo nie uważasz że warto by było aby w ziemie Sa Pinto miał okazję się przyjrzeć Jodłowcowi ?
    Może i warto. Ale na pewno nie będę piał z zachwytu po jednym spotkaniu. Jodłowiec prezentuje obecnie przeciętny poziom.
    A Melanż Trwa...

Legionista
    Chyba nikt nie pieje na chwilę obecną z zachwytu nad Jodłowcem. Sa Pinto będzie miał okazję oglądać Jodłowca po raz drugi w krótkim odstępie czasu już za chwile w meczu z nami, niech sam decyduje. Ogólnie uważam że zima to dobry czas na przegląd kadr i zapewne Sa Pinto to zrobi, sytuacja finansowa jest jaka jest, więc trzeba rzeźbić z zasobów klubowych, a Jodłowiec jest jednym z tych co mogą uzupełnić ewentualnie kadrę na wiosnę.

Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    No i nic. W końcówce swojego pobytu w Legii bardziej niż grą interesował się żetonami.
    Nie tylko w końcówce.
    Na początku i w środku też.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Pudel o stadionie

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Nie tylko w końcówce.
    Na początku i w środku też.
    A za mieszkanie ile płacił?

Do wczoraj, Jodła w całym 2018 roku przez ponad 2000 minut na murawie: dwa gole, cztery asysty, jedno kluczowe podanie. Antolić przy 1700 minutach: gol, trzy asysty, trzy kluczowe podania. Faktycznie - przepaść. No, ale lepiej Jodłę porównać do Antolicia niż do Cafu, którego pozycja na boisku jest bardziej zbliżona, ale niestety nie pasuje do narzuconej tezy.
    Ostatnio edytowane przez kerry ; 04-12-2018 o 11:22

6 postów na forum 6 do mnie. To już jest fobia.

Trzeba być jakimś zjebem żeby uważać, że Antolic jest lepszy niż Jodlowiec nawet jeśli jeden jest bardziej 6 a drugi 8. Skoro grywaliśmy Jodłowcem i Vrodljakiem czy Jodłowcem i Kopczynskim to i można grać Cafu i Jodlowcem.

No ale wiem, najważniejsze to przyjeb@ć się do mnie...szczególnie jak się tylko po to założyło konto na forum i być pizzda nie umiejącą pisać pod swoim prawdziwym nickiem.

Trzeba być zjebem, żeby nie widziec, że Jodła od początku w Piaście jest najlepszym piłkarzem i to m.in. dzięki Jodlowcowi Dziczek się tam tak rozwinął. No ale ciężko to wiedzieć jak się ekstraklasę ogląda w skrótach.

Co z tego, że Antolic czy ten Martins to trochę inne pozycje skoro obaj dają jeszcze mniej niż Jodlowiec no ale napewnoe zbierzesz propsy za kolejne przyjebanie się u dzbanów.

Trzymam kciuki.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Pudel o stadionie

Legionista Awatar Antares
    Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    Może i warto. Ale na pewno nie będę piał z zachwytu po jednym spotkaniu. Jodłowiec prezentuje obecnie przeciętny poziom.
    Jednak ja trzeba mu płacić to lepiej mieć na ławce tego Jodłowca, który może już nie będzie nigdy takim kozakiem jak kiedyś, ale poniżej pewnego poziomu też nie zejdzie. W obecnej sytuacji taki idealny rezerwowy.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Uprawnienia umieszczania postów