Strona 14 z 17 PierwszyPierwszy ... 41011121314151617 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 391 do 420 z 490

Wątek: Co się dzieje z wypożyczonymi Legionistami?

Legionista Awatar Raffels
    Cytat Zamieszczone przez grodzisk1 Zobacz posta
    Drugi Kuchy.
    Bo zmarnował jedną akcję?
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar grodzisk1
    Nie. Bo poza szybkością niewiele potrafi. Świetny do kontry, ale w ataku pozycyjnym nie istnieje.

Cytat Zamieszczone przez grodzisk1 Zobacz posta
    Nie. Bo poza szybkością niewiele potrafi. Świetny do kontry, ale w ataku pozycyjnym nie istnieje.

Legionista Awatar Gabro
    Berto dzis poza kadrą meczową.

Edit: Pauza za czerwoną kartkę.
    Ostatnio edytowane przez Gabro ; 17-02-2018 o 20:57
    "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
    Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
    Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
    Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Legionista
    Wieteska skubaniec 6 gol już

Cytat Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
    Wieteska skubaniec 6 gol już
    Wieteska to w końcu wypożyczony do Górnika czy sprzedany? Ostatnio również Mioduski mówił o nim jak o zawodniku wypożyczonym.
    Janusz z Południowej

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez crespo1 Zobacz posta
    Wieteska to w końcu wypożyczony do Górnika czy sprzedany? Ostatnio również Mioduski mówił o nim jak o zawodniku wypożyczonym.
    Sprzedany, ale z niewysoką klauzulą odkupu, dlatego traktują go jak wypożyczonego tylko. Inna sprawa czy on sam chciałby wrócić chociaż Legionista z krwi i kości, ti pewnie nie byłoby z tym problemu..

Majecki świetny mecz dzisiaj przeciwko Czechom w U19, m.in. obroniony karny.

Legionista Awatar Stout
    Czyli jednym słowem chociaż bramkę mamy spokojną.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista Awatar Lorenzo
    Cytat Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
    Czyli jednym słowem chociaż bramkę mamy spokojną.
    Pewnie nie na długo..
    #teamMioduski

Cytat Zamieszczone przez Lorenzo Zobacz posta
    Pewnie nie na długo..
    Kilku ciekawych i perspektywicznych bramkarzy w juniorach mamy, o tę pozycję imo nie ma się co martwić.

Gintleman Awatar księciuniu
    Pewnie nie na długo..
    Już go sprzedałeś ?!
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Już go sprzedałeś ?!
    Teraz już wiem, skąd u Ciebie taka liczba postów.
    #teamMioduski

Płacą mi od sztuki (tylko, że marnie).

Tobie nie?

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Płacą mi od sztuki (tylko, że marnie).

Tobie nie?
    Nie.
    #teamMioduski

Legionista
    Idealista. Pro publico bono

Legionista
    A ten Kudrjavcevs jak się prezentuje? Widziałem, że został powołany do kadry U-21 Litwy.
    Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!

Legionista Awatar Peer
    Pewnie nie na długo..
    Wątpię, żeby w najbliższym czasie odszedł, a nawet jeśli jakimś cudem, to za ogromna kasę.

Legionista Awatar Alek
    Cytat Zamieszczone przez Adrian Zobacz posta
    A ten Kudrjavcevs jak się prezentuje? Widziałem, że został powołany do kadry U-21 Litwy.
    Łotwy

Cytat Zamieszczone przez Adrian Zobacz posta
    Grał ostatnio w meczu II zespołu. Spowodował karny. Najlepiej obejrzeć skrót i samemu ocenić.
    Legioniści poza klubem #1 - mój "artykuł" o tym co słychać u byłych i obecnych Legionistów, którzy grają poza klubem. Zapraszam! weszlo.com/Trybuna/legionisci-poza-klubem-1

JuventusFC Youth
    ‏Verified account @JuventusFCYouth

7' - GOOOOLLLL!!!! ⚽️ JUVE SUBITO AVANTI, ANCORA UNA VOLTA CON #KULENOVIC!!! 💪 0-1!! 🏳🏴

Legionista
    Ostatnio w 3 meczach Viareggio strzelił też 4 bramki, więc chyba się zaadaptował w końcu w Turynie. Mnie ciekawi jak dokładnie wygląda jego sytuacja w kontekście Legii. Zwykle wypożyczenie? Jakaś kwota wykupu? Dlaczego w ogóle ten ruch - już nie wierzymy w niego czy chcieliśmy, żeby dostał nowych bodźców, które pchną go do rozwoju..?
    Był jakiś wywiad na ten temat z Kepcija, Jozakiem czy Miodkiem?

Ostatnio w 3 meczach Viareggio strzelił też 4 bramki, więc chyba się zaadaptował w końcu w Turynie. Mnie ciekawi jak dokładnie wygląda jego sytuacja w kontekście Legii. Zwykle wypożyczenie? Jakaś kwota wykupu? Dlaczego w ogóle ten ruch - już nie wierzymy w niego czy chcieliśmy, żeby dostał nowych bodźców, które pchną go do rozwoju..?
    Na całym turnieju już 6 bramek i prowadzi w klasyfikacji strzelców. z Tego co wiem to jest wypożyczenie, ale Juve ma pierwokup.
    Legioniści poza klubem #1 - mój "artykuł" o tym co słychać u byłych i obecnych Legionistów, którzy grają poza klubem. Zapraszam! weszlo.com/Trybuna/legionisci-poza-klubem-1

Wypożyczenie z opcją pierwokupu z którego Juventus ma zamiar skorzystać. Kulenović poszedł do Włoch jako rozliczenie za Pasquato. Szkoda, że tak wyszło, bo jak dla mnie Chorwat pod Jozakiem mógł dostawać systematycznie szanse i wyrosnąć na łowcę bramek, którego Legii brakuje. Później milionowy transfer.
    Cytat Zamieszczone przez Bary89
    Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Legionista Awatar Chmielo
    No ale pierwokup to nie jest opcja transferu definitywnego, czyli jeśli nie będziemy go chcieli sprzedać lub Juve zaproponuje za małe pieniądze (i nikt inny się nie zgłosi) to możemy powiedzieć ciao i chłopak wraca na Łazienkowską.
    A Melanż Trwa...

Legionista
    Hmm, czy opcja pierwokupu nie zmusza nas przypadkiem do przyjęcia oferty, jeżeli jest umówionej wysokości?
    Tak przynajmniej w FMie było bodaj

Generalnie to tragiczna transakcja za Pasqusto.. jak można w ogóle zdolnego juniora, którym tak się wszyscy jarali, włączyć w transfer gościa, który wcale nie miał jakiegoś niesamowitego CV..
    Ostatnio edytowane przez blaise101 ; 23-03-2018 o 18:26

Ten Kulenovic to póki co gość jednego turnieju. Wcześniej w lidze grał bardzo słabo i praktycznie nie strzelał. W Juventusie bardzo ciężko się przebić z Primavery do pierwszego zespołu więc tam kariery żadnej nie zrobi. Jak go wykupią to pewnie będzie jak z Pasquato - co chwile jakieś wypożyczenie do słabszej drużyny.

Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Ten Kulenovic to póki co gość jednego turnieju. Wcześniej w lidze grał bardzo słabo i praktycznie nie strzelał. W Juventusie bardzo ciężko się przebić z Primavery do pierwszego zespołu więc tam kariery żadnej nie zrobi. Jak go wykupią to pewnie będzie jak z Pasquato - co chwile jakieś wypożyczenie do słabszej drużyny.
    Zgadza się, że na razie pokazał się tylko na tym turnieju, ale to całkiem ważny turniej - największy młodzieżowych drużyn. Pokażesz się tu dobrze to na pewno kto się tobą zainteresuje. Sam zawodnik może woleć Juventus, bo z niego łatwiej mu będzie o jakiś lepszy klub.

Legionista
    Spokojnie ludzie, gościu w bardzo młodym wieku zmienił najpierw Zagrzeb na Warszawę, teraz mega przeskok do Turynu.. to nie jest takie łatwe. Może właśnie potrzebował pół roku na klimatyzację i teraz pokaże tam na co go stać.

Legionista Awatar Marcino
    Szkoda, że Magiera nic z niego nie wykrzesał.

Uprawnienia umieszczania postów