Strona 13 z 17 PierwszyPierwszy ... 391011121314151617 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 361 do 390 z 490

Wątek: Co się dzieje z wypożyczonymi Legionistami?

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez MarioWOLF Zobacz posta
    A na siłownię to Legia powinna go wysłać i nadzorować postępy. Póki co przez Legię ma zabronione dodatkowe treningi/siłownię. Ktoś tam niby lepiej się zna ... :P
    Siłownia skraca mięśnie. Piłkarz musi robić mięśnie bardzo ostrożnie i umiejętnie, prawie jak baletnica
    Niektórym się wydaje, że siłkę można zrobić w rok, trochę sterydów i dwie godziny dziennie przewalania żelastwa, tylko potem jest dupa i kamieni kupa a nie piłkarz ...
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    Siłownia skraca mięśnie. Piłkarz musi robić mięśnie bardzo ostrożnie i umiejętnie, prawie jak baletnica
    Niektórym się wydaje, że siłkę można zrobić w rok, trochę sterydów i dwie godziny dziennie przewalania żelastwa, tylko potem jest dupa i kamieni kupa a nie piłkarz ...
    Piłkarz i sterydy? Ciekawe rzeczy tu wypisujesz.

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez MarioBis Zobacz posta
    Czytaj ze zrozumieniem a dopiero potem wyrażaj zdziwienie ...
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista Awatar Gabro
    Jakoś na Zachodzie tak sie nie pierd.olą. Pikarze 20-letni to gladiatorzy w porównaniu z naszymi. Zobaczcie na ostatnie przykłady - Kamiński i Linetty. Szczególnie Kamiński w Polsce wyśmiewany, w Niemczech po dwóch latach całkiem inna sylwetka i siła. Nasze kluby traktują wciąż siłownię po macoszemu dlatego wyjeżdżając stad małolaci odbijają się od ściany. Technika jest, brakuje siły i ogolnorozwojówki na wcześniejszych etapach wg mnie.
    "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
    Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
    Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
    Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Legionista Awatar Runi
    Z anabolików : Nandrolon ( przyłapany np. Davids), Dianabol (Abel Xavier), nawet nasz Kuba Wawrzyniak pobierał pseudoefedrynę aby troszkę więcej biegać.
    Według badań antydopingowych jakie przeprowadzono u zawodników grających w LM , LE w ostatnich latach i na mundialu w RPA coś pod 10% z tego co pamiętam miało zawyżony testosteron.

Legionista Awatar midzi
    Cytat Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
    Z anabolików : Nandrolon ( przyłapany np. Davids), Dianabol (Abel Xavier), nawet nasz Kuba Wawrzyniak pobierał pseudoefedrynę aby troszkę więcej biegać.
    Według badań antydopingowych jakie przeprowadzono u zawodników grających w LM , LE w ostatnich latach i na mundialu w RPA coś pod 10% z tego co pamiętam miało zawyżony testosteron.
    Przecież na tym poziomie to już całe laboratoria lecą. W przypadku naszej ekstraklasy koszykarskiej kroplowki i transfuzje krwi na porzadku dziennym.

Legionista Awatar looking1916
    Cytat Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
    Jakoś na Zachodzie tak sie nie pierd.olą. Pikarze 20-letni to gladiatorzy w porównaniu z naszymi. Zobaczcie na ostatnie przykłady - Kamiński i Linetty. Szczególnie Kamiński w Polsce wyśmiewany, w Niemczech po dwóch latach całkiem inna sylwetka i siła. Nasze kluby traktują wciąż siłownię po macoszemu dlatego wyjeżdżając stad małolaci odbijają się od ściany. Technika jest, brakuje siły i ogolnorozwojówki na wcześniejszych etapach wg mnie.
    Ojamaa tez się nie pier.dolił z siłownia
    Ostatnio edytowane przez looking1916 ; 10-11-2017 o 12:02

Legionista
    Ale są to substancje niedopuszczalne za co grożą dyskwalifikacje.

Legionista Awatar Runi
    Ale są to substancje niedopuszczalne za co grożą dyskwalifikacje.
    Nie chodzi czy byli dyskwalifikowani ( a byli) tylko o obecność sterydów w piłce nożnej.

Legionista Awatar Adin
    wawrzyniak z tego co pamiętam tłumaczył się, ze brał Tussipect , czyli lek na kaszel (wtedy jeszcze bez recepty), który zawiera efke.
    Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Legionista
    A Kowal za młodego z białą nie pierd...ł i rozje..ł, ligę Polską, sampdorie i pół ligi hiszpańskiej

Legionista
    Kiedyś czytałem o badaniach na MŚ bodaj U21.
    Podobno tylko 20% nie miało podejrzanych wyników.
    Ale nie pamiętam źródła. Kiedyś szukałem bo chciałem pogadać z kolegą, który więcej śledził historie dopingowe i dopytać o wiarygodność źródła, ale nie byłem w stanie odnaleźć.
    koko koko Skorza spoko...

Legionista Awatar marsu2
    Czemu latem odszedłeś z Legii?

Wróciłem z półrocznego wypożyczenia z Sosnowca, został mi rok kontraktu i zastanawiałem się, co będzie dla mnie najlepszą drogą, bo tak szczerze nie widziałem dla siebie miejsca w składzie Legii. Świetnie byłoby pójść na wypożyczenie do ekstraklasy, ale wiadomo, że wielu chętnych na ogrywanie Legii zawodników nie ma. Chciały mnie Górnik Zabrze i Wisła Kraków, ale tam wchodziły opcje kupna czy wypożyczenia z opcją pierwokupu i różne inne zapisy. Rozmawiałem z trenerem Broszem, był plan, żebym poszedł do Górnika z Wietesem. Było też blisko wymiany mnie za Krzyśka Mączyńskiego, ale nie zdecydowałem się. Pojechałem na obóz z „jedynkąâ€, chciałem się tam przekonać, jak wygląda moja sytuacja i podjąć decyzję po powrocie. Luźniej w pomocy zrobiło się, jak odszedł Vadis i kontuzji doznał Miro Radović, trener Magiera dał mi szansę z Wisłą Płock…
    Ciekawy jest ten fragment,bo w lato po twitterze latały informacje,że Michalak był dogadany z Wisłą ale Magiera "zablokował" jego transfer.

Legionista Awatar Raffels
    Majecki wybrany do 11 rundy 1 ligi.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Makowski odstrzelony przez Zagłębie wraca do nas. Jego pobyt tam to nie było pasmo sukcesów, a wręcz przeciwnie. Tu nie ma nawet co komentować i wydaje się, że z tej mąki to już chleba nie będzie.

Legionista
    Nie wiem czy bardziej tu chodzi o jego kłopoty kardiologiczne niż umiejętności piłkarskie.

Legionista Awatar marsu2
    Kłopoty kardiologiczne pewnie miały wpływ na skrócenie wypożyczenia,ale sportowo też dupy nie urywał.

Legionista Awatar Lorenzo
    Cytat Zamieszczone przez marsu2 Zobacz posta
    Kłopoty kardiologiczne pewnie miały wpływ na skrócenie wypożyczenia,ale sportowo też dupy nie urywał.
    To jest jeden z wielu przypadków, gdzie trzeba było sprzedawać jak ktoś chciał kupić.

Czerwona kartka
    Cytat Zamieszczone przez Lorenzo Zobacz posta
    To jest jeden z wielu przypadków, gdzie trzeba było sprzedawać jak ktoś chciał kupić.
    a chciał kto?

Cytat Zamieszczone przez emol Zobacz posta
    a chciał kto?
    Udinese.

Czerwona kartka
    Cytat Zamieszczone przez Lorenzo Zobacz posta
    Udinese.
    jeszcze powiedz mi, że dawali 1mln ojro < ...

Cytat Zamieszczone przez emol Zobacz posta
    jeszcze powiedz mi, że dawali 1mln ojro < ...
    Prawie

Pewnie to było za czasów Berga jak wystawiał go dosyć często. Pamiętam, że był news o zainteresowaniu Makowskim przez zachodnie kluby. Ile on miał wtedy 17/18 lat?
    Janusz z Południowej

Legionista
    Michalak w wyjściowej 11 Wisły Płock na mecz z Zabrzanami.

Legionista
    Niech gra jak najwięcej i zobaczymy czy wejdzie na poziom, pozwalający realnie coś znaczyć w Legii (bo nie wątpię, że przy obecnej mizerii na ławce na pewno by miał miejsce)

Mamy patrzcie taką komfortową sytuację, że: możemy po sezonie (albo w zimie za rok, bo nie wiem już jak z tym Nagym) dostać kilku zdolnych grajków (młodych!), Którzy mogą powalczyć o miejsce w składzie, tj Michalak właśnie, Majecki, Nagy, z Berto już coraz mniejsze nadzieje wiąże, ale też nie skreślam, Wieteska za grosze, Iloski (właśnie co z nim w końcu?) czy Kwietniewski i może się okazać, że nie musimy wydawać w zasadzie nic, a mamy ot tak, silna i młodą kadrę (oczywiście to bardzo pozytywny scenariusz, ale realny)

Legionista
    Michalak z golem! Fajnie to zrobił, mega sprint, wygrał biegowy pojedynek z obrońca Zabrza, dobre wykończenie, i jest remis!

Legionista Awatar so(L)dier
    Cytat Zamieszczone przez Tibo Zobacz posta
    Michalak z golem! Fajnie to zrobił, mega sprint, wygrał biegowy pojedynek z obrońca Zabrza, dobre wykończenie, i jest remis!
    Strzelił bramkę i przy trzeciej bramce dla Wisły Płock miał duży udział. Ogólnie bardzo dobry mecz Michalaka

Legionista Awatar mski
    Michalak z asysta przy bramce na 1:0 przeciwko Zagłębiu.

Legionista
    Właśnie setę zjebał

Legionista Awatar grodzisk1
    Drugi Kuchy.

Uprawnienia umieszczania postów