Strona 12 z 17 PierwszyPierwszy ... 28910111213141516 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 331 do 360 z 490

Wątek: Co się dzieje z wypożyczonymi Legionistami?

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Tibo Zobacz posta
    Oprócz tego Nawotka z asystą przy bramce naszego Sanogo, który do tego jeszcze dorzucił asystę.
    Dwie asysty

Gintleman Awatar księciuniu
    Kiepsko

Konrad Michalak (20 l.), piłkarz Legii Warszawa, robi furorę na wypożyczeniu w Wiśle Płock, a to sprawia, iż część kibiców mistrza Polski domaga się jak najszybszego powrotu tego gracza na Łazienkowską. Czy możliwe jest, że pobyt w Płocku, ustalony do końca sezonu, zostanie skrócony i utalentowany skrzydłowy wróci do Legii jeszcze tej zimy? „SE” sprawdził jak wygląda sytuacja.

Michalak został wybrany przez Canal Plus najlepszym graczem poniedziałkowego meczu Wisła Płock - Śląsk Wrocław (4:1), co absolutnie nie dziwi, bo w tym sezonie ten zawodnik spisuje się wyśmienicie. W związku z tym już od kilku kolejek część kibiców Legii zastanawia się, czy możliwe jest, aby młody gracz wrócił do Warszawy jeszcze tej zimy. Wiadomo - będąca w tarapatach Legia potrzebuje świeżej krwi i Michalak byłby jak znalazł. „Super Express” sprawdził więc w Płocku jak wygląda sytuacja reprezentanta Polski do lat 21. Jak się okazuje, powrót zimą do Legii jest niemożliwy.

- Kiedy dogadywaliśmy umowę wypożyczenia z Legią, warszawski klub postawił dwa warunki. Po pierwsze, że Michalak nie będzie mógł zagrać w meczach przeciw nim. I na ten punkt przystaliśmy - słyszymy od działacza z Płocka. – Ale nie zamierzaliśmy ustąpić w kolejnej kwestii, na której zależało Legii, czyli wprowadzeniu do umowy zastrzeżenia, że zimą piłkarz może wrócić do Warszawy. Na to już nie przystaliśmy, a to oznacza, że Michalak jest nasz do końca sezonu i w tej kwestii nic się nie zmieni - słyszymy w Płocku. Zatem sprawa wydaje się prosta, zespół Romeo Jozaka będzie sobie musiał poradzić do końca sezonu bez Michalaka. Ale plusem dla Legii będzie to, że piłkarz wróci latem już mocno ograny, bo w zespole Jerzego Brzęczka ma pewne miejsce w składzie.

Zanim Michalak został wypożyczony do Wisły, przedłużył kontrakt z Legią do czerwca 2021 roku, więc o jego najbliższą przyszłość mistrz Polski może być spokojny. Do Warszawy skrzydłowy trafił w 2013 roku, z UKP Zielona Góra.
    http://sport.se.pl/pilka-nozna/ekstr...a_1024346.html
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar Benek
    Wersja Mario była inna.

Ps. Nie mam nic przeciwko, żeby tam został do końca sezonu o ile Berto będzie w formie a Nagy zmądrzeje.
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

...o ile Berto będzie w formie a Nagy zmądrzeje
    tjaaa

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    tjaaa
    Mają 4-5 miesięcy to może dadzą rade
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Chmielo
    A pomyśleć, że były plany sprzedaży Jodłowca do Śląska/Lechii, sprowadzenia Furmana/Możdżenia i Wolskiego. Niezłą mielibyśmy pakę, nie ma co.
    A Melanż Trwa...

Wolski zamiast Pasquato nie byłby raczej osłabieniem paki.

Nie twierdzę, że byłby odpowiednim wzmocnieniem.

Porównując go z Pasquato naprawdę nie musiałby się zbytnio wysilać by być lepszym od niego. Niby nasz letni nabytek wygląda o wiele lepiej na papierze ale widać jak się ma to do rzeczywistości. To samo widać obecnie w ataku, teoretycznie dużo słabszy Niezgoda wygryzł ze składu etatowego reprezentanta Albanii. I chwała mu za to, na "popisy" tego drewniaka nie dało się już patrzeć, niech sobie w Pucharze postrzela zespołom z niższych lig, tylko do tego się póki co nadaje.
    Ostatnio edytowane przez Beziooo ; 25-10-2017 o 12:43
    Bo umieć opierdolić (Czerczesow), a nie tylko się drzeć (Hasi), to też jest sztuka.

Wolski zamiast Pasquato nie byłby raczej osłabieniem paki.

Nie twierdzę, że byłby odpowiednim wzmocnieniem.
    W obecnej dyspozycji to myślę, że lepszy byłby też Lipski, a może i Mila. Podobnie jak choćby Stolarski albo Wojtkowiak w porównaniu z Jędrzejczykiem.

Strach pomyśleć, kogo nasprowadzałby nam Pan Jacek, gdyby dostał 100% wolnej ręki. Przykładem choćby Moneta, gdzie Hlousek kolejny sezon ma abonament na granie bez względu na formę.
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar Lorenzo
    Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    W obecnej dyspozycji to myślę, że lepszy byłby też Lipski, a może i Mila. Podobnie jak choćby Stolarski albo Wojtkowiak w porównaniu z Jędrzejczykiem.

Strach pomyśleć, kogo nasprowadzałby nam Pan Jacek, gdyby dostał 100% wolnej ręki. Przykładem choćby Moneta, gdzie Hlousek kolejny sezon ma abonament na granie bez względu na formę.
    Pan to jest Jozak, Magiera to TRENER!

Legionista Awatar beka
    Moneta to pomyłka kosmiczna, ale z tego co ludzie pisali to Pasquato nie był pomysłem Magiery

Cytat Zamieszczone przez beka Zobacz posta
    Moneta to pomyłka kosmiczna, ale z tego co ludzie pisali to Pasquato nie był pomysłem Magiery
    Tylko, że Pasquato nieźle radził sobie u ruskich oraz na poziomie Serie B, od której taki Wolski się odbił, podobnie zresztą jak od ligi belgijskiej. Także można było zakładać, że w takiej Ekstraklasie będzie wiodącą postacią. Przykładowo Furman został wypluty przez Ligue 1, słabiaka Serie A, zaś po powrocie do nas prezentował się przeciętnie i finalnie zwiał za Czerczesowa, bo przestraszył się rywalizacji. Rozpatrywanie jego, Możdżenia, czy Monety w kategoriach zawodników na miarę Legii to zwykła kpina.
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar Gabro
    Tylko, że Pasquato nieźle radził sobie u ruskich oraz na poziomie Serie B, od której taki Wolski się odbił, podobnie zresztą jak od ligi belgijskiej. Także można było zakładać, że w takiej Ekstraklasie będzie wiodącą postacią. Przykładowo Furman został wypluty przez Ligue 1, słabiaka Serie A, zaś po powrocie do nas prezentował się przeciętnie i finalnie zwiał za Czerczesowa, bo przestraszył się rywalizacji. Rozpatrywanie jego, Możdżenia, czy Monety w kategoriach zawodników na miarę Legii to zwykła kpina.
    A to ke było tak, że on do słabiaka z Seria A uciekł od Czerczesowa?
    "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
    Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
    Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
    Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Cytat Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
    A to ke było tak, że on do słabiaka z Seria A uciekł od Czerczesowa?
    Tak było. Nie zachowałem chronologii w tej wyliczance.
    A Melanż Trwa...

Legionista
    Nawotka z golem w 47 minucie dla Zagłębia Sosnowiec w meczu przeciwko Ruchowi Chorzów.

Czemu latem odszedłeś z Legii?

Wróciłem z półrocznego wypożyczenia z Sosnowca, został mi rok kontraktu i zastanawiałem się, co będzie dla mnie najlepszą drogą, bo tak szczerze nie widziałem dla siebie miejsca w składzie Legii. Świetnie byłoby pójść na wypożyczenie do ekstraklasy, ale wiadomo, że wielu chętnych na ogrywanie Legii zawodników nie ma. Chciały mnie Górnik Zabrze i Wisła Kraków, ale tam wchodziły opcje kupna czy wypożyczenia z opcją pierwokupu i różne inne zapisy. Rozmawiałem z trenerem Broszem, był plan, żebym poszedł do Górnika z Wietesem. Było też blisko wymiany mnie za Krzyśka Mączyńskiego, ale nie zdecydowałem się. Pojechałem na obóz z „jedynkąâ€, chciałem się tam przekonać, jak wygląda moja sytuacja i podjąć decyzję po powrocie. Luźniej w pomocy zrobiło się, jak odszedł Vadis i kontuzji doznał Miro Radović, trener Magiera dał mi szansę z Wisłą Płock…
    Michalak z weszlo.

Ciekawe, który mądry wpadł na tak genialny plan, żeby jednego ze zdolniejszych młodziaków wymieniać na 30-latka z Wisły.
    A Melanż Trwa...

Michalak z weszlo.

Ciekawe, który mądry wpadł na tak genialny plan, żeby jednego ze zdolniejszych młodziaków wymieniać na 30-latka z Wisły.
    Niby Mioduski chce stawiać na młodzież a tu takie kwiatki wychodzą. Jeśli dalej będzie prowadzona taka polityka (sprowadzanie piłkarskich emerytów i jakiś ogórów z zagranicy typu Pasquato) zamiast szkolić młodzież to może być cienko. Skład trzeba budować na zasadzie połączenia młodości z doświadczeniem, ale póki co tego nie widać.
    Ostatnio edytowane przez Beziooo ; 09-11-2017 o 11:06
    Bo umieć opierdolić (Czerczesow), a nie tylko się drzeć (Hasi), to też jest sztuka.

Legionista Awatar Benek
    Michalak z weszlo.

Nie zamierzam nikogo usprawiedliwiać ale ten zdolny młodziak przed tym sezonem niczym specjalnym w piłce senatorskiej się nie wyróżniał. Zapewne gdyby nie Magiera to nikt by mu nie dał szansy w Legii.
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Lillo
    Coś tam w Sosnowcu pokopał, a poza tym to swój chłopak który w dodatku od dawna Legii kibicował. Większą będziemy mieli z niego pociechę niż z tego - makatsw

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez Lillo Zobacz posta
    Coś tam w Sosnowcu pokopał, a poza tym to swój chłopak który w dodatku od dawna Legii kibicował. Większą będziemy mieli z niego pociechę niż z tego - makatsw
    Zgadzam się
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Raffels
    A ja się założę, że wyjdzie z niego lepszy zawodnik niż przereklamowany póki co Szymański.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    A ja się założę, że wyjdzie z niego lepszy zawodnik niż przereklamowany póki co Szymański.
    ponieważ ?
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar beka
    z Szymanskim poki co to jest podobnie jak z Wolskim. Wszedzie zachwyty jaki utalentowany, techniczny, wiele widzi - no generalnie przyszlosc polskiego futbolu do wypchnięcia na Zachód za deszcz złotych monet. Tylko jak sie zaczyna rozmowa o konkretach to okazuje sie, że to błysk raz na jakiś czas. A z taką posturą to póki co może robić karierę w ping pong a nie futbolu niestety.

Legionista Awatar Raffels
    Ponieważ naczytałem się już o nim wszystkiego, a póki co nie pokazał niczego nadzwyczajnego. Celowo napisałem "póki co" bo jest młody i ma dużo czasu, ale o Michalaku takiego szumu nie było a to w przypadku naszych "talentów" lepiej wróży.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Ponieważ naczytałem się już o nim wszystkiego, a póki co nie pokazał niczego nadzwyczajnego. Celowo napisałem "póki co" bo jest młody i ma dużo czasu, ale o Michalaku takiego szumu nie było a to w przypadku naszych "talentów" lepiej wróży.
    Podejrzewam, że gdyby Szymański poszedł na wypożyczenie do takiej Wisły Płock albo innego Piasta to także potwierdziłby swój talent. U nas po prostu nie gra...
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Lorenzo
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    ponieważ ?
    Szymański to taki trochę karierowicz w rodzaju Wolskiego - fajna technika, postura niedożywionego lemura i środowisko, które wmawia mu ogromny talent i możliwości. Oczywiście, talentu mu nie odmawiam, ale z tym również bym nie przesadzał, bo oglądając jego występy z młodymi, wcale nie robi jakieś ogromnej różnicy, a już się słyszy, że chłopak ma parcie na wyjazd. Zresztą, gdzieś tam można usłyszeć, że nowy kontrakt dla niego też jest raczej ukierunkowany na sprzedaż, a nowe wynagrodzenie miesięczne jest dla Legii raczej inwestycją, niż realną "wyceną" jego pozycji w drużynie.

Legionista Awatar Paramonow
    Mi Szymański przypomina Kapustkę z okresu przed kadrą jeszcze. Podejrzewam, że jak faktycznie Szymi ma ciśnienie na wyjazd i za pół roku/rok faktycznie wypchną go na zachód, to zrobi dokładnie taką karierę jak Kapustka w Leicester. Dużo, dużo pracy przed nim jeszcze.

Cytat Zamieszczone przez beka Zobacz posta
    z Szymanskim poki co to jest podobnie jak z Wolskim. Wszedzie zachwyty jaki utalentowany, techniczny, wiele widzi - no generalnie przyszlosc polskiego futbolu do wypchnięcia na Zachód za deszcz złotych monet. Tylko jak sie zaczyna rozmowa o konkretach to okazuje sie, że to błysk raz na jakiś czas. A z taką posturą to póki co może robić karierę w ping pong a nie futbolu niestety.
    Roznica jest taka ze Wolski zaliczyl super runde przed wyjazdem strzelajac bodajze 6 bramek i ciagnac nasza gre do przodu jak cholera. Do tego dorzucil 2 asysty w LE. Gral swietnie. Szymanski do tej pory poza 5-10 minutowymi zrywami nie pokazal nic.
    Moin, moin was geht?

Legionista Awatar Antares
    Tylko ten Szymański to na jakiej pozycji ma grać? "10"? "8"? Skrzydle?
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista Awatar MarioWOLF
    Szymański nie ma ciśnienia na wyjazd, w porównaniu do Wolskiego jest bardziej dojrzały w tym wieku. Zresztą Wolskiego to Legia wypchnęła, bo potrzebowała pieniędzy.

Szymański jest ambitny i ma bardzo dobrą motorykę, może bardzo dużo biegać i się nie męczy. Jego organizm dość szybko się regeneruje, coś podobnie do Bartka Bereszyńskiego.

A na siłownię to Legia powinna go wysłać i nadzorować postępy. Póki co przez Legię ma zabronione dodatkowe treningi/siłownię. Ktoś tam niby lepiej się zna ... :P

Uprawnienia umieszczania postów