Strona 11 z 17 PierwszyPierwszy ... 789101112131415 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 301 do 330 z 485

Wątek: Co się dzieje z wypożyczonymi Legionistami?

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez looking1916 Zobacz posta
    To było pewne, że odpali.
    Dlaczego on u nas nie dostał szansy? Nawet jak kiedyś ktoś tu wrzucał filmiki z Chorwacji to widać było, że to kot chorwacki...
    A co on takiego zrobił, że według Ciebie odpalił ? U nas w rezerwach też strzelał gole.
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    A co on takiego zrobił, że według Ciebie odpalił ? U nas w rezerwach też strzelał gole.
    Szczerze to ja na niego bardzo liczyłem. Mam też głębszą rozkminkę na jego temat, ale to wolnej chwili

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez Barto(L)d Zobacz posta
    Szczerze to ja na niego bardzo liczyłem. Mam też głębszą rozkminkę na jego temat, ale to wolnej chwili
    I znając życie pewnie gdzieś kiedyś naprawdę odpali
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

*dane mogą ulec zmianie

Legionista
    I znając życie pewnie gdzieś kiedyś naprawdę odpali
    Żeby w tym wypadku nie skończyło się jak z Lewym...

Znaczy życzę mu dobrze oczywiście

Legionista Awatar Benek
    Żeby w tym wypadku nie skończyło się jak z Lewym...

Znaczy życzę mu dobrze oczywiście
    Aż, tak nie sądzę ale skoro Juve go chciało to karierę może zrobić
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

*dane mogą ulec zmianie

Legionista
    Aż, tak nie sądzę ale skoro Juve go chciało to karierę może zrobić
    To pytanie czemu pojawił się jakiś "problem" w Legii i czy to na pewno był problem z zawodnikiem. Mam nadzieję, że uda mi się walnąć posta bo jego odejście moim zdaniem za bardzo przeszło bez echa.

Legionista Awatar Chmielo
    Żeby dostać szansę w pierwszej drużynie to musiałby być w tej Primaverze gwiazdą. Co bardziej obiecujący zawodnicy idą przeważnie na wypożyczenie do Serie B, ewentualnie słabszych klubów z Serie A. Niedawno włączyli do kadry Moise Kean, który jest w wieku Kulenovića, jednak posturą przypomina seniora. Także przed Chorwatem jeszcze długa droga, bo samo załapanie się do zespołu młodzieżowego jeszcze o niczym nie świadczy. Niemniej chłopak na pewno ma talent i przy dobrym szkoleniu może wyrosnąć na ciekawego grajka. I jakby nawet miał być solidnym snajperem na poziomie włoskiej ligi to w Polsce pewnie zamiatałby aż miło. Ale o tym dowiemy się za kilka lat.
    A Melanż Trwa...

Legionista
    Pełna zgoda z Chmielo. Tylko czemu u nas po początkowych sukcesach nagle siadł?

Pojechał z Magierą na obóz?
    Cytat Zamieszczone przez Bary89
    Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Legionista Awatar Benek
    Może przestał mieć motywację ? Może Ci którzy go ściągali obiecali mu grę w 1 drużynie ?

Mario robisz się nudny.
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

*dane mogą ulec zmianie

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez MarioBis Zobacz posta
    Pojechał z Magierą na obóz?
    Moim zdaniem nie koniecznie o obóz chodzi. Ale tak - będzie to trochę woda na twój młyn i nawet się zgodzimy. Daj czas, bo w robocie jestem
    Pełna zgoda:

Mario robisz się nudny.
    Użyłbym tylko stwierdzenia "już dawno się zrobiłeś".

Moim zdaniem nie koniecznie o obóz chodzi. Ale tak - będzie to trochę woda na twój młyn i nawet się zgodzimy. Daj czas, bo w robocie jestem :P
    To trochę żartobliwie było, a trochę serio.

Generalnie menadżer wspominał o braku perspektyw dla Kulenovića w Legii.
    Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez MarioBis Zobacz posta
    Generalnie menadżer wspominał o braku perspektyw dla Kulenovića w Legii.
    To pamiętam i tutaj widzę przyczyny problemu Będzie Pan zadowolony

Legionista Awatar Benek
    Majecki rozpoczyna sezon w 1 składzie Stali.
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Raffels
    Majecki rozpoczyna sezon w 1 składzie Stali.
    Dużo roboty nie miał ale zagrał dobry mecz. Wybronił jedną bardzo dobrą okazję Ruchu.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Ktoś ogląda spotkania Majeckiego? Po czystym początku teraz 6 bramek w 2 meczach.
    Janusz z Południowej

Legionista Awatar Runi
    Widziałem bramki z Łęczną. Bez szans przy każdej z trzech.

Legionista
    W dwóch ostatnich meczach Tin Matic zagrał łacznie 116 minut. Bez gola i bez asysty, ale ważne że gra.

Cytat Zamieszczone przez Tibo Zobacz posta
    W dwóch ostatnich meczach Tin Matic zagrał łacznie 116 minut. Bez gola i bez asysty, ale ważne że gra.
    W ogóle nie zarejestrowałem informacji o jego wypożyczeniu na Słowację. Poziom ligi ten sam, jeśli nawet nie wyższy.
    Janusz z Południowej

Legionista
    Na razie trener na niego stawia, wychodzi w pierwszym składzie, oby jeszcze i brameczki wpadały, w końcu mówiono, że on i Kulenović to nadzieje chorwackiej piłki. Fajnie by było, jakbyśmy tego talentu nie zaprzepaścili.

Legionista Awatar MarioWOLF
    Majecki czyste konto i dobry mecz z Miedzią Legnica. Czwarte czyste konto 17-latka w 6-tym występie w I lidze. Niech pracuje, to będą z niego ludzie.

Legionista Awatar Jasper121
    Cytat Zamieszczone przez MarioWOLF Zobacz posta
    Majecki czyste konto i dobry mecz z Miedzią Legnica. Czwarte czyste konto 17-latka w 6-tym występie w I lidze. Niech pracuje, to będą z niego ludzie.
    Chłopak jest szykowany najpóźniej na 1 bramkarza Legii za maks 2 lata, więc niech się ogrywa pierw w 1 lidze, później w Ekstraklasie.

Legionista Awatar Adin
    znając życie zaraz ktoś wyłoży 2-3 bańki i pójdzie gdzieś do Anglii
    Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Legionista
    Ktoś wie jak radzi sobie Kulenović w Turynie?
    Legia to życie

Legionista Awatar Gabro
    W weekend nie zagrał, więc chyba słabo
    "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
    Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
    Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
    Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Cytat Zamieszczone przez Pepolainen Zobacz posta
    Ktoś wie jak radzi sobie Kulenović w Turynie?
    Pierwszy raz w tym sezonie siedział na ławie. Bramek generalnie nie strzela.

Legionista Awatar Raffels
    Kolejny dobry mecz Michalaka, dzisiaj z asystą. Dobrze mu robi to wypożyczenie do Płocka.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Sanogo gol i po wejściu w drugiej połowie meczu Zagłębia ze Stomilem wyrózniający się zawodnik.

Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Kolejny dobry mecz Michalaka, dzisiaj z asystą. Dobrze mu robi to wypożyczenie do Płocka.
    Powiedziałbym, że bardzo dobra pierwsza połowa w jego wykonaniu. Aktywny w ataku i obronie. Zablokował m.in. Picha, który szedł sam na sam z bramkarzem płoczczan. Szkoda, że zszedł w 54 minucie (chyba z lekką kontuzją bo utykał).
    Do tego w tym meczu honorowy gol dla Śląska autorstwa Kuby Koseckiego. Arek Piech natomiast nie strzelił karnego.

Legionista
    Ja to bym rzekł że świetny mecz Michalaka. Moim zdaniem najlepszy z Płocczan. Robił tzw. wiatr, asysta, wracał się, zaliczył być może kluczowy dla losów meczu odbiór(różnie by to się mogło potoczyć, jakby piłki nie odebrał i byłby kontaktowy dla Śląska, potem gdyby z Karnego jednak padł gol + bramka Kosy, i walka zaczęłaby się od nowa, a z psychologicznego punktu widzenia to Śląsk byłby w lepszej sytuacji).

Gdybyśmy tak awansowali za rok do fazy grupowej LM to do gry z kontry trójka z przodu Kuchy - Niezgoda - Michalak mogłaby straszyć

Oprócz tego Nawotka z asystą przy bramce naszego Sanogo, który do tego jeszcze dorzucił asystę.

Trzeba powiedzieć, ze Ci nasi wypożyczeni zaczynają sobie całkiem dobrze poczyniać(nie zapominając też o Majeckim, który podobno też zagrał dobry mecz)
    Ostatnio edytowane przez Tibo ; 23-10-2017 o 20:42

Uprawnienia umieszczania postów