Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 34567
Pokaż wyniki od 181 do 196 z 196

Wątek: Fejsbuk

Legionista Awatar Mieczysław
    Cytat Zamieszczone przez piejo kury piejo Zobacz posta
    Drogi Mieczysławie, możesz ustosunkować się. Zawsze mnie ciekawi jak rodzic reaguje w takich sytuacjach gdy jego dziecko spotyka się z kilkanaście lat starszą metrykalnie osobą, oczywiście chodzi o dziecko w wieku licealnym. Ludzie przyzwyczajeni są do pewnych schematów +/-7 lat różnicy. Są to pewnego rodzaju normy społeczne, ale w niektórych sytuacjach biologia potrafi mocno naruszyć te normy i na to nie mamy wpływu, także w skrajnych przypadkach dobór związkowy nie zawsze będzie zgodny z metryką, oczywiście mam tu na myśli sytuacje wynikające z natury ludzkiej/biologii/genetyki. Ludzie zawsze będą się dobierać na podobnym poziomie fizyczności i etapów życia. W moim przypadku jest to coś bardzo naturalnego że takie osoby na mnie zwracają uwagę i na 100 par w zbliżonym wieku na jedną licealistkę w końcu musiał paść 30-latek, co należy potraktować jako coś pozytywnego z punktu widzenia puli genetycznej. Myślę że mogę być dla tych rodziców kimś kogo trudno "ugryźć", oni totalnie zgłupieją, bo nikt o zdrowych zmysłach nie zakłada że ktoś taki jak ja istnieje. Nie będą mieli żadnego racjonalnego argumentu przeciwko mnie. Z punktu widzenia siebie nie zazdroszczę rodzicom licealistki którzy trafią na moja osobę. Scenariusz na kolejny odcinek "Trudnych Spraw", całe unormowane życie córy legnie w gruzach.
    Zasadniczo to im dalej w historie, tym więcej takich przypadków.
    Patrząc z punktu widzenia hedonistycznego to ciekawa sprawa bo i „mamusia” jest pewnie w dobrym stanie - co kto lubi.
    Patrząc z punktu widzenia praktycznego to jeśli zamiary są poważne to również jest to pozytywne.
    Patrząc z punktu widzenia obyczajowego - trochę szumu ale zostanie przyjęte prędzej czy później.
    Patrząc z punktu widzenia moralnego - patrz punkt 2
    Patrząc z punktu widzenia teoretycznego to jak najbardziej w porządku.
    Patrząc z punktu widzenia „do zabawy” to lepiej nie poznawać jej rodziców.
    Patrząc z punktu widzenia przypowieści mojego dziadka to „młoda żona - prezent dla kolegów”.

Reasumując to ja nie mam z tym problemu natomiast czy chciałbym aby moja córka będąc w liceum przyprowadziła mi do domu 15 lat starszego chłopaka ?
    Pewnie żebym nie chciał ale jeśli myślałby o niej poważnie jak o przyszłej żonie, chciałby coś z nią zbudować i byłby białym mężczyzną wyznania rzymskokatolickiego, antykomunistą i antylgebetowcem to jakoś bym się musiał z tym pogodzić.
    „Na gruzach starego świata powstał nowy, znacznie gorszy, skażony anglosaskim cynizmem, zakłamaniem i podłością. Bez porównania więcej zła wyrządzili na świecie anglosascy mężowie stanu niż Hitler i Stalin razem wzięci. Tamci zabili ciała, ci zabili dusze milionów.” Zbigniew Blichewicz "Szczerba".

Legionista Awatar Somebody
    Cytat Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
    Co tu się odpierda** to ja nie mam pytań

Gintleman Awatar księciuniu
    Tu się nie ma co śmiać, wreszcie jakiś wartościowy wątek na forumce, a nie tylko (nie)kompetencje prezesa albo (nie)ruska konfederacja.
    W takiej tematyce to i klęczeniu człowiek chętniej poczyta

Patrząc z punktu widzenia hedonistycznego to ciekawa sprawa bo i „mamusia” jest pewnie w dobrym stanie - co kto lubi.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar Tomi
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Krzysio Ibisz czy Benjamin Button?
    Krzysztof Rutkowski
    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Krzysio Ibisz czy Benjamin Button?
    Benjamin Button zdaje się "starzał" w odwrotnym kierunku, a Krzysiowi zarzucają podejrzenia że ma na koncie operacje plastyczne.

Cytat Zamieszczone przez Mieczysław Zobacz posta
    Reasumując to ja nie mam z tym problemu natomiast czy chciałbym aby moja córka będąc w liceum przyprowadziła mi do domu 15 lat starszego chłopaka ?
    Pewnie żebym nie chciał ale jeśli myślałby o niej poważnie jak o przyszłej żonie, chciałby coś z nią zbudować i byłby białym mężczyzną wyznania rzymskokatolickiego, antykomunistą i antylgebetowcem to jakoś bym się musiał z tym pogodzić.
    Chodzi o to że on biologicznie wcale nie musi być starzy w takim sensie w jakim ty zdajesz sobie sprawę, chyba że masz na myśli ilość przeżytych lat. O dziwo ktoś taki może jeszcze przechodzić okres dojrzewania. Jak wspomniałem wcześniej nieadekwatnie przyrównałem to do wieku psa w stosunku do ludzkiego. Z punktu widzenia 15-letniego psa 15-letni człowiek powinien być takim samym starcem jak on sam a tak jednak nie jest. Zresztą u psów również ten wiek inaczej się oblicza zarówno dla ras małych średnich jak dużych i inaczej też również wygląda względem etapów życia. Nadal uważam że przeciętny mężczyzna 18+ jest bardziej ode mnie fizycznie doroślejszy a co za tym idzie biologicznie starszy. Jak pisałem, kwestia błędów genetycznych na poziomie komórkowym odpowiedzialna za starzenie i regeneracja, w przełożeniu na wydłużone/spowolnione etapy życia.

W teorii procedury biurokratyczne powinny komuś takiemu prawnie zakazywać sprzedaży wszelkich używek, ale ze względu na 30-letni może robić to o czym każdy przeciętny 16-latek może sobie tylko pomarzyć. A sam temat jest bardzo ciekawy
    Ostatnio edytowane przez piejo kury piejo ; 13-01-2020 o 12:08

Legionista Awatar Moriarty
    Z punktu widzenia 15-letniego psa 15-letni człowiek powinien być takim samym starcem jak on sam a tak jednak nie jest.
    Czytam, czytam i nie wierzę...
    Konkurs na post roku chyba wyjątkowo szybko rozstrzygnięty.
    Bazinga!

Najlepsze są proste, trafne, łopatologiczne przykłady

Legionista
    Był kucem, a teraz jest psem uwięzionym w ciele 16-latka.
    Zdarza się coraz częściej.

Powstaje pytanie, czy niedojrzały płciowo trzydziestolatek może założyć zgodnie z prawem rodzinę?
    Otóż zgodnie z jedynym istotnym w tym aspekcie prawem, tj. kodeksem kanonicznym, nie może, bo musi być zdolny do stosunku płciowego.

Robi się co raz ciekawiej...
    Si possides amicum, in tentatione posside eum et non facile credas illi. (Sir 6:7)
    Ceterum censeo Unionem Europaeam esse delendam. (EyeQueue)
    ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмş

Gintleman Awatar księciuniu
    Piejo kury piejo, Ty się trzymaj z daleka od tej licealistki, żeby bidulki nie oskarżyli o pedofilę biologiczną!
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar b.
    nikt o zdrowych zmysłach nie zakłada że ktoś taki jak ja istnieje

A jest coś takiego jak "Liga chuliganow?"
    Ostatnio edytowane przez b. ; 13-01-2020 o 16:12

Legionista Awatar berserk
    Chyba jakiś nowy towar pojawił się na mieście
    #MuremZaBonusem

o matko, co tu sie odpie.rdala?
    Nutka dla koguta z nickiem piejo kury piejo
    https://www.youtube.com/watch?v=mw-boSbDiKg
    LEGIA TO MY
    Freedom for Mary Wagner!!!

Na Facebook trzeba uważać z aktywnością, jeśli zamienia się to w przechwalanie gdzie kto był i takie tam. Pokorność to piękna cnota lecz trudna.

Legionista Awatar Mieczysław
    Najlepsze są proste, trafne, łopatologiczne przykłady
    Dla obrazu:
    https://www.youtube.com/watch?v=g4hMs4RmF7E

Dla duszy:
    https://www.youtube.com/watch?v=D3k3y7dykx0
    „Na gruzach starego świata powstał nowy, znacznie gorszy, skażony anglosaskim cynizmem, zakłamaniem i podłością. Bez porównania więcej zła wyrządzili na świecie anglosascy mężowie stanu niż Hitler i Stalin razem wzięci. Tamci zabili ciała, ci zabili dusze milionów.” Zbigniew Blichewicz "Szczerba".

Cytat Zamieszczone przez szaka Zobacz posta
    Był kucem, a teraz jest psem uwięzionym w ciele 16-latka.
    Zdarza się coraz częściej.
    "Kucem" jestem nadal, ale o psie nic nie wspominałem że jest uwięziony w moim ciele.

Tak czy siak rozumiem strach rodziców przed tego typu związkami z różnicą wiekową, który ze względu na różnice mentalne może w każdej chwili nie wypalić, a po tych 10 latach istnieje ryzyko że córa zostanie panną na wydaniu której nikt normalny już nie będzie chciał, bo wszyscy wartościowi zostaną zajęci, choć część rodziców przyjmie strategię przyzwolenia na tego typu związek z myślą że być może córa sama zrozumie że popełnia błąd lub na wzgląd niedojrzałości emocjonalnej i braku nici porozumienia szybko się znudzi partnerem i rzuci go dla równolatka, także jeśli mówimy o poważnych zamiarach to równie dobrze można by tego samego oczekiwać z drugiej strony. Ja mogę śmiało powiedzieć że przed 25 r.ż. nie miałem w ogóle żadnych doświadczeń z kobietami, raczej sprawy miłosne w tamtym okresie mnie w ogóle nie interesowały, gdyż nie odczuwałem takiej potrzeby, podobnie jak Krzysiu Bosak.

A chciałem się was spytać, czy macie w rodzinie przypadki małżeństw ze znaczną różnica wiekową.
    Ostatnio edytowane przez piejo kury piejo ; 16-01-2020 o 22:27

Uprawnienia umieszczania postów