Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 180 z 201

Wątek: Fejsbuk

Legionista
    A nie lepiej skasować ten syf FB. Kontakty telefoniczne i skype wystarczą nie trzeba brandzlować się fotkami jak jest super. Chyba że ktoś uzależniony mówi że tam obserwuje mase ciekawych profilów - bo takie częste są teksty od uzależnionych. Ja tam skasowałem po c mi 300 znajomych jakich i tak tyle się nie ma. Teraz mam może z 30 ale przynajmniej aktywnie i na żywo.

A jeśli wam wolno chodzi to często jest też problem z antywirusem (skanowanie łączy bo on ma pierdyriald odnośników) i czasami trzeb dać stronę do wykluczeń.

Legionista Awatar Budyń_70
    FB......nigdy nie miałem, nie mam i mieć tam konta nie zamierzam, szkoda czasu, którego w obecnych czasach jest i tak jak na lekarstwo.

Legionistka Awatar amanda
    Cytat Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
    FB......nigdy nie miałem, nie mam i mieć tam konta nie zamierzam, szkoda czasu, którego w obecnych czasach jest i tak jak na lekarstwo.

Ja miałam, skasowałam i jest o wiele lepiej. Powoli wycofuje się z innych zabieraczy czasu i dzięki temu człowiek miej przyklejony jest do telefonu.
    Istnieją tylko dwie rzeczy, które można zrobić z czasem:
    spędzić go lub wykorzystać.
    James Arthur Ray

ja chyba tez zrezgygnuje...

Legionista
    ja już dawno zrezygnowałem.

Legionista
    Odnośnie facebooka ktoś ogarnia jak mogę sprawdzić czy maniura jest na fb ,mam w znajomych ,jakos ustawiła że nie widze czy jest obecna ? Da radę sprawdzić?
    Mioduski ,Vukovic OUT !

Cytat Zamieszczone przez IX14 Zobacz posta
    Odnośnie facebooka ktoś ogarnia jak mogę sprawdzić czy maniura jest na fb ,mam w znajomych ,jakos ustawiła że nie widze czy jest obecna ? Da radę sprawdzić?
    jak ustawila, zeby nie pokazywac jej aktywnosci to nie
    LEGIA TO MY
    Freedom for Mary Wagner!!!

Legionista Awatar Stout
    Del
    Ostatnio edytowane przez Stout ; 19-10-2019 o 18:17
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Cytat Zamieszczone przez amanda Zobacz posta
    Ja miałam, skasowałam i jest o wiele lepiej. Powoli wycofuje się z innych zabieraczy czasu i dzięki temu człowiek miej przyklejony jest do telefonu.
    Mi do czego potrzebny jest fb to do kontaktu z grupą studencką i byłą klasą maturalną. Gdyby nie to już dawno skasowałabym swój profil.

Legionista Awatar Dolu
    "Na Facebooku w wersji PC wykryto poważny błąd. Przy sprawdzeniu edycji posta, można bez problemu wyświetlić dane admina. Działa wszędzie, od kont polityków po popularne fanpejdże......"

https://twitter.com/makowski_m/statu...owiazania.html

Legionista Awatar Benek
    A jak się sprawdza tę edycję posta ?
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Legionista Awatar Dolu
    już po ptokach, wyłączyli całkowicie historię edycji
    ale trochę kwiatków lata po necie

Legionista Awatar R.
    Cytat Zamieszczone przez Dolu Zobacz posta
    już po ptokach, wyłączyli całkowicie historię edycji
    ale trochę kwiatków lata po necie
    Póki co najlepszy kwiatek jest związany z profilem Ośrodka Monitorowań Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych.
    Osoba, która prowadzi ten profil jakiś czas temu w mediach zarzekała się, że tego nie robi. Cóż, kłamstwo prędzej czy później wychodzi.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar Dolu
    Brejza skasował profil lub zawiesił

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez Dolu Zobacz posta
    Brejza skasował profil lub zawiesił
    Jaki odziwo też.
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Motorowiec
    Ja też, dawno temu zanim to stało się modne

Cytat Zamieszczone przez LegionistkaMel Zobacz posta
    Mi do czego potrzebny jest fb to do kontaktu z grupą studencką i byłą klasą maturalną. Gdyby nie to już dawno skasowałabym swój profil.
    Ja przez fb utrzymuję znajomość z poznaną w komunikacji miejskiej śliczną licealistką a za chwilę kończę 31 lat. Przysiadła się do mnie posuwając się przy tym do starego chwytu odgarniania włosów, więc jedyne co mi pozostało to zagadanie i od tego wszystko się zaczęło. Ktoś z was też tak ma?

Legionista Awatar Mieczysław
    Cytat Zamieszczone przez piejo kury piejo Zobacz posta
    Ja przez fb utrzymuję znajomość z poznaną w komunikacji miejskiej śliczną licealistką a za chwilę kończę 31 lat. Przysiadła się do mnie posuwając się przy tym do starego chwytu odgarniania włosów, więc jedyne co mi pozostało to zagadanie i od tego wszystko się zaczęło. Ktoś z was też tak ma?
    Rozchodzi Ci się o pejsbuka czy skłonności do licealistek ? Spokojnie, jeśli to drugie to poczekaj jeszcze 10 lat i dopiero wtedy poczujesz 😂😂😂
    „Na gruzach starego świata powstał nowy, znacznie gorszy, skażony anglosaskim cynizmem, zakłamaniem i podłością. Bez porównania więcej zła wyrządzili na świecie anglosascy mężowie stanu niż Hitler i Stalin razem wzięci. Tamci zabili ciała, ci zabili dusze milionów.” Zbigniew Blichewicz "Szczerba".

Cytat Zamieszczone przez Mieczysław Zobacz posta
    Rozchodzi Ci się o pejsbuka czy skłonności do licealistek ? Spokojnie, jeśli to drugie to poczekaj jeszcze 10 lat i dopiero wtedy poczujesz ������
    Skłonności do licealistek nie mam, wyszło zupełnie przypadkowo. To one się mną interesują bo jestem z tych genetycznych, także lata mijają a ja wciąż aktualny. Nie tak jak z panami po 40 gdzie jedynym argumentem podrywu jest kasa, w przeciwnym razie żadna licealistka by na nich nie poleciała. Ja nic nie muszę robić, dlatego mam dużo czasu na ułożenie sobie życia, choć nie jestem z tych co lubią zaliczać. Właściwie przechodzę wieczne dojrzewanie, wciąż trądzik, rówieśnicy zdziadzieli, a ja wizerunkowy 16-latek, a do niedawna bardziej przypominałem dziecko. U moich rodziców podobnie, 12 lat różnicy, u dziadków 17, dziadek już po "setce" przeżył osiemdziesięcioparoletnią babcie.
    Ostatnio edytowane przez piejo kury piejo ; 12-01-2020 o 15:56

Motorowiec

Gintleman Awatar księciuniu
    Co do tego wiecznego dojrzewania, to by potwierdzało moje wcześniejsze przypuszczenia
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar Mieczysław
    Cytat Zamieszczone przez piejo kury piejo Zobacz posta
    Skłonności do licealistek nie mam, wyszło zupełnie przypadkowo. To one się mną interesują bo jestem z tych genetycznych, także lata mijają a ja wciąż aktualny. Nie tak jak z panami po 40 gdzie jedynym argumentem podrywu jest kasa, w przeciwnym razie żadna licealistka by na nich nie poleciała. Ja nic nie muszę robić, dlatego mam dużo czasu na ułożenie sobie życia, choć nie jestem z tych co lubią zaliczać. Właściwie przechodzę wieczne dojrzewanie, wciąż trądzik, rówieśnicy zdziadzieli, a ja wizerunkowy 16-latek, a do niedawna bardziej przypominałem dziecko. U moich rodziców podobnie, 12 lat różnicy, u dziadków 17, dziadek już po "setce" przeżył osiemdziesięcioparoletnią babcie.
    Powiem tak, wraz z niedojrzałością fizyczna to i chyba psychiczna tez trochę kuleje. Otóż ja jestem po czterdziestce i powiem z doświadczenia ze to, co imponuje nawet tak młodym kobietom jak licealistki, to nie jest kasa, li tylko stabilizacja i bezpieczeństwo a propos wymiaru ekonomicznego, następna porządaną cechą jest mądrość i zaradność życiowa a gdzieś tam później wygląd i reszta cech zewnętrznych. Licealistkę odróżnia natomiast to ze nie ma jeszcze doświadczenia życiowego i daje się złowić na prostsze historie niźli kobieta z dłuższym stażem na padole łez.
    A z innej beczki, ciekaw jestem Twojej opinii za 15 lat 😂😂😂😂
    „Na gruzach starego świata powstał nowy, znacznie gorszy, skażony anglosaskim cynizmem, zakłamaniem i podłością. Bez porównania więcej zła wyrządzili na świecie anglosascy mężowie stanu niż Hitler i Stalin razem wzięci. Tamci zabili ciała, ci zabili dusze milionów.” Zbigniew Blichewicz "Szczerba".

Też jestem ciekaw co będzie, moje przypuszczenia mogę tylko opierać na doświadczeniach rodzinnych, bo co do kwestii starzenia w stosunku do długowieczności też mam na ten temat pewne teorie które zachowam dla siebie, a właściwie procesów życiowych które u różnych osób mogą przebiegać później, dłużej, wolniej, przez co etapy jak młodość, dojrzałość, starość u różnych osób mogą rozkładać się w stosunku do wieku inaczej. Przykład nieadekwatny ale przyrównałbym to z etapami życia psa w stosunku do człowieka. Kwestia ilości błędów na poziomie komórkowym i jakości regeneracji są tu kluczowe, ale to takie moje gdybanie. Bądź co bądź z nikim się tymi "rewolucyjnymi" teoriami nie dzielę, choć ponoć według pewnej brytyjskiej badaczki rodzą się już pierwsi ludzie którzy dożyją do 140 lat a w wieku 70 będą biologicznymi odpowiednikami 70-latków. Takie sobie gdybanie.

Drogi Mieczysławie, możesz ustosunkować się. Zawsze mnie ciekawi jak rodzic reaguje w takich sytuacjach gdy jego dziecko spotyka się z kilkanaście lat starszą metrykalnie osobą, oczywiście chodzi o dziecko w wieku licealnym. Ludzie przyzwyczajeni są do pewnych schematów +/-7 lat różnicy. Są to pewnego rodzaju normy społeczne, ale w niektórych sytuacjach biologia potrafi mocno naruszyć te normy i na to nie mamy wpływu, także w skrajnych przypadkach dobór związkowy nie zawsze będzie zgodny z metryką, oczywiście mam tu na myśli sytuacje wynikające z natury ludzkiej/biologii/genetyki. Ludzie zawsze będą się dobierać na podobnym poziomie fizyczności i etapów życia. W moim przypadku jest to coś bardzo naturalnego że takie osoby na mnie zwracają uwagę i na 100 par w zbliżonym wieku na jedną licealistkę w końcu musiał paść 30-latek, co należy potraktować jako coś pozytywnego z punktu widzenia puli genetycznej. Myślę że mogę być dla tych rodziców kimś kogo trudno "ugryźć", oni totalnie zgłupieją, bo nikt o zdrowych zmysłach nie zakłada że ktoś taki jak ja istnieje. Nie będą mieli żadnego racjonalnego argumentu przeciwko mnie. Z punktu widzenia siebie nie zazdroszczę rodzicom licealistki którzy trafią na moja osobę. Scenariusz na kolejny odcinek "Trudnych Spraw", całe unormowane życie córy legnie w gruzach.
    Ostatnio edytowane przez piejo kury piejo ; 13-01-2020 o 09:41

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

Legionista Awatar Moriarty
    Bazinga!
    Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Legionista Awatar Runi
    Co tu się odpierda** to ja nie mam pytań

Legionista Awatar Stout
    Niezły #comingout.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Krzysio Ibisz czy Benjamin Button?

Uprawnienia umieszczania postów