Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456
Pokaż wyniki od 151 do 155 z 155

Wątek: Fejsbuk

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez looking1916 Zobacz posta
    Pytanie trochę niepełnosprytne.
    Czy wam też ostatnio na laptopie na Firefoxie facebook tak wolno chodzi i się zawiesza? No nie da się funkcjonować. Na komórce jest ok, ale na laptopie to padaczka. Wina przeglądarki? Internet jest szybki, laptop dosyć nowy.
    Moje propozycja jest taka.

Zaczął bym od wyczyszczenia cache, ciasteczek, rejestru np ccleanerem, ale solidnie. Możesz też pobrać i uruchomić advcleaner. Program wyszukuje różne wirosopodobne śmieci, maleware i rootkity jeśli zalęgły się w systemie. Może coś koliduje z fb.

http://adwcleaner-download.com/download/

1. Sprawdź na innej przeglądarce - jeśli jest ok to wina firefoxa, jeśli nie to zaśmiecony komputer czymś co wlazło przez net.

2. Jeśli to firefox to powyłączaj wszystkie dodatki i sprawdź znowu (jakieś adblokery, ghostery czy co tam masz) lub uruchom w trybie awaryjnym z powyłączanymi dodatkami.

https://support.mozilla.org/t5/Rozwi...nie/ta-p/24475

3. Ostatecznym rozwiązaniem jest reset firefoxa do ustawień fabrycznych (ale wcześniej zrób backup ulubionych jeśli posiadasz). Reset firefoxa usuwa też dodatki które były zainstalowane.
    Za kibicowski trud, za święte barwy Twe...

Legionista Awatar looking1916
    Cytat Zamieszczone przez Mayhe(L) Zobacz posta
    Moje propozycja jest taka.

Zaczął bym od wyczyszczenia cache, ciasteczek, rejestru np ccleanerem, ale solidnie. Możesz też pobrać i uruchomić advcleaner. Program wyszukuje różne wirosopodobne śmieci, maleware i rootkity jeśli zalęgły się w systemie. Może coś koliduje z fb.

http://adwcleaner-download.com/download/

1. Sprawdź na innej przeglądarce - jeśli jest ok to wina firefoxa, jeśli nie to zaśmiecony komputer czymś co wlazło przez net.

2. Jeśli to firefox to powyłączaj wszystkie dodatki i sprawdź znowu (jakieś adblokery, ghostery czy co tam masz) lub uruchom w trybie awaryjnym z powyłączanymi dodatkami.

https://support.mozilla.org/t5/Rozwi...nie/ta-p/24475

3. Ostatecznym rozwiązaniem jest reset firefoxa do ustawień fabrycznych (ale wcześniej zrób backup ulubionych jeśli posiadasz). Reset firefoxa usuwa też dodatki które były zainstalowane.
    Dzięki @Mayhe(L)
    Wypróbuje to dziś

Legionista
    A nie lepiej skasować ten syf FB. Kontakty telefoniczne i skype wystarczą nie trzeba brandzlować się fotkami jak jest super. Chyba że ktoś uzależniony mówi że tam obserwuje mase ciekawych profilów - bo takie częste są teksty od uzależnionych. Ja tam skasowałem po c mi 300 znajomych jakich i tak tyle się nie ma. Teraz mam może z 30 ale przynajmniej aktywnie i na żywo.

A jeśli wam wolno chodzi to często jest też problem z antywirusem (skanowanie łączy bo on ma pierdyriald odnośników) i czasami trzeb dać stronę do wykluczeń.

Legionista Awatar Budyń_70
    FB......nigdy nie miałem, nie mam i mieć tam konta nie zamierzam, szkoda czasu, którego w obecnych czasach jest i tak jak na lekarstwo.

Legionistka Awatar amanda
    Cytat Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
    FB......nigdy nie miałem, nie mam i mieć tam konta nie zamierzam, szkoda czasu, którego w obecnych czasach jest i tak jak na lekarstwo.

Ja miałam, skasowałam i jest o wiele lepiej. Powoli wycofuje się z innych zabieraczy czasu i dzięki temu człowiek miej przyklejony jest do telefonu.
    Istnieją tylko dwie rzeczy, które można zrobić z czasem:
    spędzić go lub wykorzystać.
    James Arthur Ray

Uprawnienia umieszczania postów