Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 90 z 156

Wątek: Fejsbuk

Legionista Awatar R.Piaski
    Ja uważam że Fb to bardzo przydatna rzecz.

Inwigilacja?

Ja mam założone z lipnego maila, Podałem nieprawdziwe dane + ksywę i to mi wystarcza,wszystkie informacje o mnie zablokowane dla postronnych osób.

Przydatne jest przede wszystkim dla mnie bo gromadzone są tam wszystkie informacje jakie mnie interesują. Poza tym jest to świetne miejsce by uświadamiać w wielu kwestiach osoby niedoinformowane , które swój światopogląd mają ułożony przed media głównego nurtu. Niejedną osobę udało mi się przekonać do kibolstwa, "Faszystów", czy zniechęcić do PO. Jeśli udostępnisz jakiś artykuł to często pod nim zaczyna się gorąca dyskusja.

Na fb mają swoje strony m.in : ONR , NOP , MW, AN a to że jest żydowskie ścierwo to swoją drogą ..tak jak Windows z którego korzystacie i YouTube między innymi.
    "Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyna, dla której chcemy żyć i pracować" - R. Dmowski

Legionista Awatar Chmielo
    Nie posiadam i w przyszłości nie zakładam. Ze znajomymi kontaktuję się telefonicznie albo się spotykam. Do wymiany poglądów mam forumkę.
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar nst
    Mam FB ale tak jak kolega wyżej mam zupełnie inne dane plus mail tylko do tego konta. Czesto mozna poczytać ciekawe profile i podyskutować z ludzmi z całego świata. Do znajomych to ja mam nr telefonu i maila na FB ich miec nie musze

Legionista Awatar syrokomla
    44. jaś - nie mam pejsa, żyję naprawdę
    „Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym”

Legionista
    Tyż mam Fb, ale oczywiście fikcyjne konto...

Z ciekawostek: Wiara Lecha dziś przekroczyła 50.000 osób (2 miejsce chyba maja leginisci ok.25.000) na FB : http://www.facebook.com/WiaraLecha , plusem tego może być szybkie zorganizowanie jakiejś nagłej akcji i poinformowanie kiboli poprzez FB np. ich akcja z kamizelkami odblaskowymi na meczu z Juve została właśnie zorganizowana poprzez FB i przyniosła konkretny skutek.

Legionista Awatar Alek
    mały odkop , można lajknąć

To już staje się tak komiczne, że żałosne. Właśnie chcąc wrzucić kolejną informację z portalu Fronda.pl na stronę naszego Facebooka, dostajemy informację, że mamy zablokowane konto na 30 dni

Powód takiej decyzji administracji Facebooka? Umieściliśmy link do artykułu o Arturze Szpilce i jego wypowiedzi na temat gender. Oto link jaki umieściliśmy na Facebooku TUTAJ

Co takiego nie spodobało się administracji Facebooka? Słowo "pedały?" czy może "gender"? Nie wiem, fakt faktem, że mamy bana na Facebooku. A po jej sieci nadal krążą strony, fan page antykatolickie, satanistyczne, progejowskie i inne "cholerstwa" na których natykamy się na jad antychrześcijański, że ma się wrażenie, że Facebook to miejsce opętane. I chyba coś w tym jest. To przestrzeń opętana przez głupią "polityczną poprawność", która z wolnością wypowiedzi nie ma nic wspólnego. Jest hodowlą wszelkiej maści bełkotu lewicowego, liberalnego. Żenada!

Szanowni czytelnicy portalu Fronda.pl. Zapraszamy zatem na odwiedzanie bezpośrednio naszej strony portalowej www.fronda.pl. Jak możecie prześlijcie owego newsa u siebie na Facebookowej tablicy. Oraz możecie oglądać i komentować stronę Facebooka naszego redaktora naczelnego Tomasza Terlikowskiego oraz naszych dziennikarzy.

30 dni to czas dla nas na poważne zastanowienie się nad dalszą działalnością na portalu Facebookowym. Czy warto tam być?
    fronda.pl
    W sprawach związanych z T-Mobile ( dla firm ) służę pomocą.

Mam konto fikcyjne ale używam rzadko, na pewno nie zamieszczam tam zdjęć, ani wpisów. Zupełny anonim.

Legionista Awatar berserk
    a ja korzystam z FB...narzeczonej
    #MuremZaBonusem

Pod obserwacją
    Profil na fb wpolityce.pl (miał 41 tys. osób) wyłapał bana, nie dawno profil forondy na fb dostał 30 dni zakazu umieszczania info za to, że jakiś tekst o gender napisali. Nie dobrze bo znikają portale "opozycyjn" jak i profile kibicowskie, które mają po kilkadziesiąt tysięcy osób do których docierało info ;/

Zielonogórzanin
    Cytat Zamieszczone przez Abu Musab az-Zarkawi Zobacz posta
    Profil na fb wpolityce.pl (miał 41 tys. osób) wyłapał bana, nie dawno profil forondy na fb dostał 30 dni zakazu umieszczania info za to, że jakiś tekst o gender napisali. Nie dobrze bo znikają portale "opozycyjn" jak i profile kibicowskie, które mają po kilkadziesiąt tysięcy osób do których docierało info ;/
    jak znikną wszystkie to może kilkadziesiąt tysięcy osób zacznie kupować gazety centroprawicowe, a tak serio to jeśli ktoś chce dotrzeć do informacji to do nich dotrze nawet bez internetu, a szczególnie bez profili facebookowych

i nie ma w sumie się co dziwić, skoro jest to narzędzie gdzie miejsce może mieć tylko lewicowa propaganda

ich internet, nasze ulice

Pod obserwacją
    Profil Marszu Niepodległości też zniknął (prawie 70 tys. osób) fronda też zniknął, kilka dni temu najliczniejszy profil kibicowski SFK (89.000) też.. Niestety czasy mamy jakie mamy i przez internet sporo więcej informacji dociera i szkoda tracić takie fan page z których informacje dochodziły do sporego grona odbiorców ...

A lewaki mają kilka po ponad 100.000 w tym GW dobija do 200.000
    Ostatnio edytowane przez Abu Musab az-Zarkawi ; 16-01-2014 o 20:20

Legionista
    [/IMG]
    Jakie z tego płyną wnioski w konfrontacji z tym, co widać na ulicach?

Pod obserwacją
    Cytat Zamieszczone przez MeHow Zobacz posta
    No i co z tego, że na ulicach ich nie ma ale w wyborach (banda Palikota vs.np.Nowa Prawica) już to widać, że mają przewagę bo "dbają" o takie rzeczy jak robić propagandę lewacką w necie i np. poprzez fb?

Chodzi o to, że fb jest dobrym źródłem przepływu informacji jeżeli portal lewacki będzie miał możliwość dojścia do kilku FB, ktore mają po 100-200 tys. (a taki Wojewódzki miał i milion gdzie "uprawiał" POlitykę) odbiorców i codziennym przypływem lewackiego/postępowego infa może się okazać wynik w wyborach. A prawicowe/konserwatywne/nacjonalistyczne portale mają góra po 30 do 40 tys na fb odbiorców, które ciągle są kasowane, aby info nie dochodziło z nich do tych osób.

Legionista
    Akurat przykład podany przez Ciebie (TR vs KNP) wskazuje na zupełny brak korelacji internetowych lajków na rzeczywiste wyniki. Zarówno jedna jak i druga partia prowadzi intensywny PR w internecie. Nie zdziwiłbym się, gdy w najbliższych wyborach sumaryczny wyniki obu partii nie był w stanie przekroczyć progu wyborczego.

GieKaeSiak
    Mi profil wPolityce działa prawidłowo i ma 41 tysięcy, W Sieci też z 55 tysiącami.

Cytat Zamieszczone przez wpolityce
    Nasz profil został czasowo zablokowany przez fb. Powód? Wpis z wypowiedzią pięściarza Szpilki. Tym razem nie zalinkujemy, ale znaleźć ją można na portalu pt. "Artur Szpilka: Gender? A kto to jest?". Imponujący poziom politycznej poprawności...
    Cytat Zamieszczone przez narodowcy.net
    [O profilu MN.] Od facebooka otrzymaliśmy w tej sprawie dwa lakoniczne komunikaty. Pierwszy po polsku, informujący że link do nagrania protestu podczas spotkania posła partii Twój Ruch „narusza standardy społeczności”. Drugi zatytułowany po polsku („Publikacja Twojej strony została cofnięta”) z angielską treścią: „Since Marsz Niepodległości has repeatedly posted things that violate our terms, we’ve unpublished it. Learn more about our policies.” Nasi administratorzy profilu skorzystali z opcji automatycznego odwołania od decyzji i czekamy obecnie na jego rozpatrzenie.
    Zmasowana akcja, ale czego się spodziewać? Profil na facebooku to tak jak blog na onecie, w każdej chwili może wyparować. Przypadkiem Roman G. ostatnio się cieszył z tego że będzie mógł walczyć z "nienawiścią" w internecie, zapomniał te czasy kiedy sam ją rozpowszechniał, no ale w każdym razie o gender będzie można dobrze lub wcale. Zupełnie jak o Tusku.
    "bycie narzędziem Rosji nam się opłaca" - Bartłomiej Sienkiewicz, grudzień 2010

"Jeśli Andrzej Duda wraz z PiS-em pójdą w stronę ostrego rozliczenia Smoleńska, będziemy mieli w Polsce wojnę domową. Kaczyński zmieni retorykę albo zostanie zmieniony." - Lech Wałęsa, maj 2015

Legionista Awatar m82
    Nie wiem skąd to zdziwienie o mniejszej popularności prawej strony na FB? Przecież co chwila użytkownicy tego forum piszą że nie posiadają konta na tym portalu społecznościowym.
    Ostatnio edytowane przez m82 ; 17-01-2014 o 11:33
    Niektórzy twierdzą, że piłka nożna to sprawa życia lub śmierci. Zapewniam was, że jest to coś znacznie poważniejszego.

I tak kiepsko w porównaniu z Maxem który od nieco ponad roku zgromadził 243.949 polubień.

konta Wołomińskich Fanatyków i wlepki.com też poleciały...
    #MuremZaBonusem

Legionista Awatar Yanks
    Cytat Zamieszczone przez berserk Zobacz posta
    konta Wołomińskich Fanatyków i wlepki.com też poleciały...
    Za co? Za pomoc dla Ewy?
    Jesteście smutni, polowanie nie wyszło, zające przed wami pouciekały!

to konto "Wołomińscy Fanatycy dla Ewa" to chyba inne konto niż "Wołomińscy Fanatycy", zresztą ktoś z Wołomina niech się wypowie...
    #MuremZaBonusem

Legionistka
    I ja też nie istnieje

Generalnie nie jara mnie ten śmiejs. Kolejne konto do ogarniania a od idiotyzmu tamtejszego chyba bym coś ludziom robiła złego:P w sensie autorom tych cudownych treści.
    Jak ktoś chce się ze mną kontaktować normalnie czy się spotkać to żaden problem. A nie jakieś... Nie powiem co:P
    Mózgi są niesamowite. Gdyby tak każdy mógł mieć po jednym.

Legionista Awatar Dolu
    Wołomińscy Fanatycy polecieli za "sianie nienawiści" na fp dla Ewy było jakiś czas temu ostrzeżenie aby pousuwać wszystkie znaki z przekreślonym sierpem i młotem (chyba w ciągu 24h), akurat taki szalik widniał na aukcjach, więc często pojawiał się na fp

mi to bardziej wygląda na skrzyknięcie się jakieś grupy i zgłaszanie wszystkiego jak leci
    Marsz Niepodległości wrócił na starym profilu

tak "Wołomińscy Legioniści" i "Wołomińscy Fanatycy dla Ewy" to dwa inne konta

Legionista Awatar Korosiak
    Z tego co wiem, to jest "Wołomińscy Legioniści" i "Wołomińscy Fanatycy dla Ewy". Dwa inne konta.

Legijna Kobyłka też dostała bana na jakiś czas, bo mieliśmy zdjęcie Naszego nowego szalika, na którym był celtyk.
    Ostatnio edytowane przez Korosiak ; 17-01-2014 o 18:40

Legionista Awatar Alek
    Ja stosuję zwykle zasadę , że tam gdzie mnie nie chcą , lub panują trochę inne klimaty zwyczajnie się nie pcham.

I dalej mnie dziwi czemu jako np. Kobyłka macie tam profil , tym bardziej chyba cenicie sobie niezależność , info o zbiórce na mecz czy sprzedaży Waszych gadżetów możecie się informować przez tel kom we własnym gronie - wedle zasady kmwtw

Dzięki temu też ominiecie smutnych panów w trakcie Waszych spotkań.

Wiem , że teraz jest moda , że tego czego nie ma w internecie , fb nie ma na świecie. Ale to Was obchodzić nie powinno , bo czy to na Ł3 czy na wyjazdach jesteście widoczni

To tylko moja luźna rozkminka i serdecznie pozdrawiam kiboLską Kobyłkę.

" nie wpier.dalam się tam gdzie mnie nie chcą od zawsze na zawsze ceniłem niezależność "
    Ostatnio edytowane przez Alek ; 17-01-2014 o 18:56

Legionista Awatar Yanks
    Cytat Zamieszczone przez Dolu Zobacz posta
    jakiś czas temu ostrzeżenie aby pousuwać wszystkie znaki z przekreślonym sierpem i młotem

mi to bardziej wygląda na skrzyknięcie się jakieś grupy i zgłaszanie wszystkiego jak leci
    Pewnie tak, tymczasem

Pod czołgiem sowieckim przy ul. Sienkiewicza, upamiętniającym dzień wyzwolenia złożono kwiaty. Obok odbywającej się uroczystości manifestowali skierniewiccy działacze Brygady Łódzkiej Obozu Narodowo-Radykalnego.
    Jesteście smutni, polowanie nie wyszło, zające przed wami pouciekały!

Legionista Awatar Korosiak
    Akurat jeśli chodzi o Naszą grupę, to jest to trochę inaczej niż np w Wołominie, Zielonce czy Tłuszczu&Jadowie. Co prawda działamy pod szyldem Legijnej Kobyłki od dwóch lat, a tak naprawdę z ogarniętych jest może pięciu, sześciu chłopaków. A w grupie ok. 20 ludzi. Od jakiegoś czasu nie ma żadnej dyscypliny, młodsi leją na spotkania organizacyjne, pokazują się tylko jak potrzeba coś załatwic, albo wyjdzie jakiś gadżet. Wtedy fb jest jedynym wyjściem kontaktu z nimi. Między ludźmi ogarniającymi grupę kontakt jest mniej oficjalny

Legionista Awatar Alek
    35-letni Anthony James Lescowitch nie zapisze się w historii kryminalistyki jako szczególnie bystry przestępca. Wpadł na pomysł udostępnienia na Facebooku postu policji z Pensylwanii (USA) z własnym listem gończym. 45 minut później został aresztowany. O szczegółach sprawy piszą serwisy „philly.com” oraz „The Times Leader”.
    Policja we Freeland w Pensylwanii 20 stycznia tuż po godzinie 21.00 opublikowała podobiznę Anthony'ego z prośbą do mieszkańców o informacje na jego temat. Lescowitch był podejrzewany o dokonanie zuchwałej napaści oraz szereg drobnych przestępstw. Kilka minut później policjanci ze zdumieniem zauważyli, że jedną z osób udostępniających post jest nie kto inny, jak sam poszukiwany.
    Anthony pochwalił się znajomym, że policja wydała nakaz jego zatrzymania z niewybrednym komentarzem: „lol I f…ng love it”. Potem przez jakiś czas komentował ze znajomymi to doniosłe w jego życiu wydarzenie.

Jeden z policjantów wykorzystał tę okazję i używając profilu atrakcyjnej, fikcyjnej kobiety, zaczął namawiać poszukiwanego na spotkanie. Ten wprawdzie nie zgodził się wyskoczyć na drinka, ale nie oparł się pokusie szybkiego spotkania na papierosie z piękną nieznajomą.

W zaledwie 45 minut po udostępnieniu swojej rozpowszechnionej przez policję podobizny został aresztowany. Zapewne jeszcze długo zastanawiał się, gdzie podziała się atrakcyjna kobieta, z którą się umówił.

Anthony James Lescowitch stanie przed sądem 29 stycznia. Pod postem posterunku we Freeland uzbierało się wiele gratulacji. Najpopularniejszy komentarz to: "O jednego członka Freeland Mensa mniej na jutrzejszym spotkaniu".

źródło wp

Legionista Awatar Magik2501
    Cytat Zamieszczone przez MeHow Zobacz posta

To co widać na ulicach też jest prawie zupełnie nieistotne.
    “lewicowość jest czymś w rodzaju fantazji masturbacyjnej, w której świat faktów nie ma najmniejszego znaczenia” - G. Orwell

Z ciekawości sprawdziłem jak to się kształtuje według poszczególnych partii politycznych i organizacji społeczno-politycznych.

TR 86.022
    KNP 56.122
    RN 55.990
    PO 44.698
    PiS 23.842
    SLD 19.012
    PSL 9.807
    SP 5.821
    PR 3
    Ostatnio edytowane przez piejo kury piejo ; 30-01-2014 o 01:09

Uprawnienia umieszczania postów