Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 60 z 156

Wątek: Fejsbuk

Legionista
    MeHow - trzy w cztery tym, z którymi nie mam już kontaktu, bo jedyną opcją jest pejsbuk.

Legionista Awatar creativ
    nie mam, nie żyję
    Prawda jest jedna, a mnie łapie zaduma
    o tym, że media kłamią jak jebana komuna.

Legionista Awatar fpc
    fpc - Mam wystarczający problem z pozbywaniem się swojej prywatności korzystając choćby z googla, ale tam przynajmniej mam z tego jakiś pożytek. Jaki jest pożytek z pejsubka, pozostaje dla mnie zagadką, ale może już za stary jestem... poza tym kiedyś takich wynalazków nie było i dobrze było

Legionista Awatar m82
    Nie posiadanie konta na facebooku zrobiło się jakąś dziwną modą, jak kiedyś nie posiadanie TV w domu.

Nie rozumiem, tej waszej rozkminki... to tak jak z czytaniem GW, oglądaniem TVNu itp. nie chcesz to nie robisz tego.

Ja np lubię FB bo mam w jednym miejscu najświeższe informacje z Żyleta.info, NS, Marsz Niepodległości czy Legioniści.com itp., nie muszę przeglądać poszczególnych serwisów 5 razy dziennie sprawdzając czy jest coś ciekawego szybki rzut oka do FB i wiem czy wydarzyło się coś interesującego i wartego przeczytania.
    Niektórzy twierdzą, że piłka nożna to sprawa życia lub śmierci. Zapewniam was, że jest to coś znacznie poważniejszego.

Kocur Awatar Paw(L)ak
    Cytat Zamieszczone przez Lajtowy Zobacz posta
    Ja tam się nie znam, ale...
    Link Lajtowego
    Forumowy lud chce Jaco jako moda. To jakaś anty-kampania na ''twarzo - książce''? A won od naszego forum, paszkwile!
    Faszysta i kibol

''Oto dziś dzień krwi i chwały...''↑

Legionista
    Ja też nie mam pejsa i miec nie będe tak samo jak nk czy innych próżności

Legionista Awatar Grzess
    Grzess.Bezwzględna inwigilacja w tym kraju oraz panujące internetowe "odmóżdżenie" i pokemoństwo utwierdzają mnie w przekonaniu że na hooj mi to potrzebne.
    Telefon w zupełności starcza.

Legionista Awatar Gawriosz
    Odnośnie postu Lajtowego

niech się teraz Jaco, legart i księciunio wytłumaczą.

Chyba, że są to dywersanckie poczynania Lajtowego.

"...Szac chłopaki lwoskie dzieci kużdy ładny, aż si świeci....Ni ma to jak batiar lwoski,
Lecz najlepszy łyczakoski...Chto si z naszy wiary śmieji, naj gu nagła krew zaleji...I kto Lwowa ni szanui, Naj nas w dupy pocałuji...Kto we Lwowi raz był bity, ten udwalić musi kity...A chto z nami trzyma sztamy, temu lepi jak u mamy...
    Oj, diridiri, rach, ciach, ciach, 
ruchaj, ruchaj, uhaj, dana, 
oj, didiri, rach, ciach, ciach, 
ruchaj, ruchaj, uha!"

Legionista Awatar Alek
    Cytat Zamieszczone przez m82 Zobacz posta
    Nie posiadanie konta na facebooku zrobiło się jakąś dziwną modą, jak kiedyś nie posiadanie TV w domu.

Nie rozumiem, tej waszej rozkminki... to tak jak z czytaniem GW, oglądaniem TVNu itp. nie chcesz to nie robisz tego.

Ja np lubię FB bo mam w jednym miejscu najświeższe informacje z Żyleta.info, NS, Marsz Niepodległości czy Legioniści.com itp., nie muszę przeglądać poszczególnych serwisów 5 razy dziennie sprawdzając czy jest coś ciekawego szybki rzut oka do FB i wiem czy wydarzyło się coś interesującego i wartego przeczytania.
    Modą jest raczej posiadanie tego wynalazku. O czym świadczą pytania osób które spotykam : masz fb ? jak to nie masz ?
    W sprawach związanych z T-Mobile ( dla firm ) służę pomocą.

Legionista
    Nie bo portale społecznościowe to jakaś chujowizna jest.
    Po co ktoś ma mnie inwigilować, sprawdzać co robię i po kiego wała mam kolejne cenne godziny marnować na internet i tak mam go przesyt.

Legionista Awatar m82
    Cytat Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
    Modą jest raczej posiadanie tego wynalazku. O czym świadczą pytania osób które spotykam : masz fb ? jak to nie masz ?
    Teraz już nie... większość ludzi ma FB lub miało, teraz ludzie "lansują" się z hasłami nie mam FB, skasowałem konto, tylko idioci z tego korzystają... itd. wszystko jest dla ludzi, tylko trzeba potrafić z tego korzystać. Nikt nie zmusza Cię do zakładać profilu z Twoimi rzeczywistymi danymi, czy publikować zdjęcia, albo pisać, że zrobiło się właśnie kupę... z tego co tu piszecie wynika, że podchodzicie do tematu FB tak jak Jan "Leming" Kowalski czytający GW do tematu Kibiców.
    Niektórzy twierdzą, że piłka nożna to sprawa życia lub śmierci. Zapewniam was, że jest to coś znacznie poważniejszego.

było grono, jest nasza klasa, teraz w modzie jest fejsbuk, zaraz wymyslą coś nowego i wtedy znów wszyscy zaczną kasować konta i przenosić sie na nowy portal społecznościowy

Legionista Awatar Alek
    Teraz już nie... większość ludzi ma FB lub miało, teraz ludzie "lansują" się z hasłami nie mam FB, skasowałem konto, tylko idioci z tego korzystają... itd. wszystko jest dla ludzi, tylko trzeba potrafić z tego korzystać. Nikt nie zmusza Cię do zakładać profilu z Twoimi rzeczywistymi danymi, czy publikować zdjęcia, albo pisać, że zrobiło się właśnie kupę... z tego co tu piszecie wynika, że podchodzicie do tematu FB tak jak Jan "Leming" Kowalski czytający GW do tematu Kibiców.
    Nie pamiętam aby ktoś z moich znajomych skasowal fb i się tym lansował , czy to wśród ludzi z roboty czy ze szkoły. Ale jeśli takie osoby spotykasz to
    jedna nawrócona owca cieszy bardziej , niż sto , które nigdy nie założyły tego gówna.
    W sprawach związanych z T-Mobile ( dla firm ) służę pomocą.

Kocur Awatar Paw(L)ak
    Z tego co tu piszecie wynika, że podchodzicie do tematu FB tak jak Jan "Leming" Kowalski czytający GW do tematu Kibiców.
    Od rodu Kowalskich wara! Czep się Nowaków!

PS: Miałem Smartfony, dwa, jednego sprzedałem, a drugiego oddam jak odejdę z firmy. Na serio są takie wspaniałe? Chvj z nimi, nic specjalnego.
    Ostatnio edytowane przez Paw(L)ak ; 19-01-2013 o 18:03
    Faszysta i kibol

''Oto dziś dzień krwi i chwały...''↑

Legionista Awatar Sosen
    W Polsce fb stał się popularny 2-3 lata temu. Moja pierwsza styczność to rok 2006 lub 2007. Będąc na emigracji a następnie wracając do Polski fb (w mniejszym stopniu e-mail) to była jedyna opcja żeby pozostać w jakimkolwiek kontakcie z osobami tam poznanymi. Tak jak m82 zauważył "wszystko jest dla ludzi, tylko trzeba potrafić z tego korzystać".

Był w Polsce szał na grono, nk a teraz jest na fb. Pewnie za jakiś czas pojawi się lub już jest jakiś portal, który pochłonie miliony osób w Polsce i na całym świecie.

Legionista Awatar Kempes
    tylko trzeba potrafić z tego korzystać.

Otóż to. To nie narzędzie jest ''idiotyczne'', tylko cała masa ludzi którzy robią z tego swój lanserski ulepszony świat. No i powstała opinia że FB to śmietnik z dużą częscią zakompleksionej nowoczesnej młodzieży.

A tak jak zostało napisane - można z tego korzystać w celu szybkiego i łatwego zdobywania informacji, przesyłania informacji oraz np. kolektywnego kontaktu z osobami z którymi potrzebna jest szybka mobilizacja.

Ja np. nie mam smartfona. Mam zwykłą Nokię. Ale nie bede pisał, że nie bede kupował jakichś nowoczesnych mini komputerków bo służą one jedynie do robienia sweet foci i grania w gierki w autobusie. Wiem, że mają wiele przydatnych funkcji.

howgh
    Jesteś panem własnego losu.

Legionista Awatar Zajacc
    m82, myślę, że zdecydowana większość się tu wpisujących od samego początku wykładała lache na to przedsięwzięcie. I niezależnie od tego jaka jest aktualnie moda, będzie to robić dalej, więc argument nietrafiony.

A niektórym fejsbuk tak nasrał we łbie, że to głowa mała. Spotkałem kiedyś znajomego, z którym chodziłem do tego samego przedszkola, podstawówki, gimnazjum i liceum. Nie był to najlepszy ziomek, no ale trochę lat się znaliśmy, wychowaliśmy na jednym podwórku. Chwila gadki i słyszę "No bo ja to nie mam pojęcia co u Ciebie słychać, nie masz fejsbuka i w ogóle..."
    Nazywam się Henryk Zając i od 20 lat naprawiam pralki.

Legionista Awatar e(L)egion
    Cytat Zamieszczone przez Zajacc Zobacz posta
    A niektórym fejsbuk tak nasrał we łbie, że to głowa mała. Spotkałem kiedyś znajomego, z którym chodziłem do tego samego przedszkola, podstawówki, gimnazjum i liceum. Nie był to najlepszy ziomek, no ale trochę lat się znaliśmy, wychowaliśmy na jednym podwórku. Chwila gadki i słyszę "No bo ja to nie mam pojęcia co u Ciebie słychać, nie masz fejsbuka i w ogóle..."
    Ja zauważyłem, że najwięcej nasrał kilkunastoletniej młodzieży. Oni zostawiają dostęp do praktycznie całej treści swojego konta. Spróbuj jednak sprawdzić kogoś 25+ to praktycznie większość ludzi ma swoje profile po blokowane dla obcych, a jeśli nie to i zawartość danych mocno ograniczona (patrzę przez pryzmat ludzi, których znam).

Ja tam osobiście wolę twittera, bo jest dla mnie bardziej czytelny ale i konto na fb mam. Ktoś wcześniej dobrze zauważył, że sporo portali ma swoje profile na fb i ma się w jednym miejscu newsy z wielu źródeł, co de facto pozwala na oszczędność czasu, a nie jego marnowanie.

Legionista Awatar maatek
    Co do treści - nowa polityka fb pewnie skończy z tym, aby to było wygodne narzędzie do pobierania informacji w jednym miejscu. Ja polecam zrobienie sobie dobrego RSS-a. FB idzie w komercjalizację, trzeba wchodzić w interakcje z danymi stronami, aby one się wyświetlały, a to i tak nie daje w 100% pewności, że wszystkie posty danej strony docierają na naszą "tablicę". RSS taką pewność daje, choć wiadomo - na fb są czasem posty tylko tam umieszczane, ale jeśli chodzi o info, które jest publikowane na stronach, to RSS się sprawdza.

Co do inwigilacji, tego, że ktoś nas podgląda - to co widzą inni zależy od nas. Nic nie trzeba wrzucać, udostepniać, a przy rozsądnym zarządzaniu swoim profilem może być to dobre narzędzie do chociażby komunikowania się z innymi. I najbardziej przydatna rzecz - grupy ze studiów
    „Przechodniu, pochyl czoło, wstrzymaj krok na chwilę
    Tu każda grudka ziemi krwią męczeńską broczy
    Tu jest Służewiec, to są nasze Termopile
    Tu leżą ci, którzy chcieli bój do końca toczyć (...)"

Legionista Awatar Sokol
    Max Kolonko: "Facebook jest jak kartoteka SB!"

http://www.pudelek.tv/video/Max-Kolo...oteka-SB-1725/

ps. tak wiem - źródło przednie

Legionista Awatar maatek
    I on tam mówi właśnie najważniejszą rzecz: SB zbierało o kimś informacje, samo je tworzyło, śledziło itp. Tutaj nikt nie musi robić, bo ludzie sami dają te informacje.
    „Przechodniu, pochyl czoło, wstrzymaj krok na chwilę
    Tu każda grudka ziemi krwią męczeńską broczy
    Tu jest Służewiec, to są nasze Termopile
    Tu leżą ci, którzy chcieli bój do końca toczyć (...)"

Legionista Awatar casual
    Lajtowy

Z fejsbukiem jak ze wszystkim- jak ktoś nie jest debilem i ma do tematu normalne podejście, to ja nie widze w tym niczego specjalnie złego.

Osobiście przez pare lat na fejsie nie kliknąłem publicznie pół lajka, nie napisałem publicznie pół słowa i mam jedno zdjęcie na którym gówno co widać. Jak ktoś wbija na mój profil, nawet będąc w gronie moich fejsikowych znajomych, nie jest w stanie dowiedzieć się o mnie niczego. Słowem: praktycznie zerowa aktywność. Traktuje to jako komunikator przede wszystkim- nie mam skajpa, gadu gadu i innych tego typu ustrojstw- wystarcza mi do tego facebook właśnie. Plus jakaś baza kontaktów, znajomych.

Wiadomo, że jak ktoś jest durniem, to i flage Arki przez facebooka straci, albo wyjazd niebieskich na chate załapie. No ale jak ktoś ma do sprawy zdrowe podejście, to raczej włos mu z głowy nie spadnie i lipy sobie nie narobi.

FB przydaje mi się często w sprawach informacyjnych związanych np. z edukacją, imprezami itp.

Ale też do spisywania nazwisk ludzi, którzy np. po Smoleńsku pisali różne rzeczy. Mam cudowny dar zapamiętywania tego typu wypowiedzi.

No a poza tym gdzieś małolatki rozkminiać czeba wszak
    Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
    - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
    Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Legionista Awatar cyryl
    Cyryl- nie mam konta bo nie jestem trendi i mam niewyjściową mordę i nie będę się nią chwalił w internecie.

Legionista Awatar 19Christoph16
    Nie mam FB i nie bd miec. Gadulec i Steam do pogrania ze znajomymi starcza.
    Ostatnio edytowane przez 19Christoph16 ; 20-01-2013 o 20:31

Też nie posiadam. Ale ani lepszy, ani gorszy się z tego tytułu nie czuję. Do szczęścia mi to nie potrzebne, za panem pejso-amerykańcem nie przepadam i pewnie kilka powodów więcej się znajdzie ale bez głębszej ideologii. Tyle.

Alfisti Awatar Budyń
    Nie mam i mieć nie będę..

"Zacieśniam grono, choć znajomych coraz więcej
    Coraz więcej osób patrzy na ręce
    Ja w tym balu wiruję coraz prędzej
    Nie chcę już obcych żadnych (nie chcę)"
    http://www.sppw1944.org

PamiętajMY

"To jest warszawska sprawa, jak sądzę: tu należy szukać wyjaśnień w problemach i tradycjach naszego miasta, w jego nastrojach i kolorycie. Stara, klasyczna, detektywna szkoła zawodzi w takich wypadkach, gubi się w jaskrawościach warszawskich sytuacji i warszawskich temperamentów."

Gintleman Awatar księciuniu
    Każdy temat powinien mieć swój hymn

******** fejsa
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar Bootleg
    Mam i ja. W celu? o proszę

Cytat Zamieszczone przez casual Zobacz posta
    FB przydaje mi się często w sprawach informacyjnych związanych np. z edukacją, imprezami itp.
    Forum mojego roku ze studiów zostało skasowane (zbyt dużo trollów itd. admin się zestresował i zwinął stragan). Ktoś założył zamkniętą grupę na facebooku i tam jest główny obieg informacji. Dowiem się stamtąd więcej niż z maila na usosie Poza tym po "podlajkowaniu" stron klubowych, mam kalendarz z imprezami na długo do przodu i łatwo mi zaplanować jakieś większe wyjścia na imprezy. Oprócz tego służy mi jako komunikator z częścią znajomych zamiast gg (na którym max. 10 kontaktów w sprawach typu kmwtw ) Reszta? raczej mnie nie interesuje...
    Always look on the bright side of life!

Legionista Awatar wrc
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Każdy temat powinien mieć swój hymn
    http://www.youtube.com/watch?v=8N_tupPBtWQ
    +=

Legionista Awatar Jaco
    Ja też pamiętam, Panie Generale C., ale na razie podobno fantów mają w bród.
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Uprawnienia umieszczania postów