Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 56789
Pokaż wyniki od 241 do 249 z 249

Wątek: Nikt mnie nie lubi, siedzę przed kompem czyli Sylwester 2012/13

Legionista Awatar Tommy Johnson
    Ja będe grał w grę, bez kitu. Ale nie Tomb Raider, Red Dead Redempszyn

Osobiście nie lubię Sylwestra. Bale nie dla mnie, nie lubię i nie umiem tańczyć. Nie podobają Mnie się też imprezy organizowane przez Miasto. Swoją drogą jak zobaczyłem wystrój sceny na pl. Bankowym z daleka wyglądała jak Ukraińskie godło Narodowe

Także Jak dla Mnie Sylwestra mogłoby nie być, choć oczywiście kto się chce bawić, niech się bawi, do upadlego.

Ja tam sobie wstanę w Nowy rok i obejrzę Premier League.
    Ostatnio edytowane przez Tommy Johnson ; 30-12-2019 o 15:39

Legionista Awatar Alek

Czytasz w moich myślach, ale nie sądziłem że ktoś poza mną na forumce to jeszcze ogląda.

Polecam też sylwester według Gosi

niezrzeszony Awatar jednopostowiec
    A ja udaję się do Lidla po Sekrety Króla i będzie to moje ostatnie piwo w '19. I przesiedzimy sobie z żoną i córkami przed TV, w kapciach, patrząc, jak się ludzie bawią w zimnie i deszczu :P W przyszłym roku przechodzę na piwną abstynencję Ogólnie mniej wpieprzania i mam nadzieję, że zejdę do 93kg. Ot postanowienie

Wszystkiego dobrego w '20

Legionista
    Ja też z wiekiem robię się coraz mniej sylwestrowy. Kapcie, tv, nachosy, rodzina i znajomi.
    Tylko postanowienia noworoczne ciągle aktualne.

Moje postanowienie noworoczne nazywa się 599 GTO... od 5 lat, choć niektórym może wydawać się skromne

Legionista Awatar Alek
    Domówka u kolegi i cyk o 12 prądu nie ma.
    Najlepszego w Nowym roku

Motorowiec
    U mnie jak zwykle, nie ma tematu, plan w samote jest, dylemat:"w soku czy w Pepsi" i spacer w centrum. I jeb, telefon:"nie pierdoool gdzie jesteś, tylko wbijaj." Stare zgredy, czwórki z przodu, dzieciaki w około, stół zastawiony jakby koniec świata się zbliżał, stół zastawiony, że głowa mała, normalnie młodzi pojeebani. Nie starzejemy się, pieerdole

DO SIEGO ROKU!!!

Legionista Awatar Jestem
    Na szczęście nie narozrabiałem za dużo, właśnie dochodzę do siebie i nawet nie mam kaca tylko trochę mnie suszy, coś mi tupocze koło głowy i lekko nudzi w okolicach żołądka, no i kot, a dokładniej kotka głupio na mnie ślipi z wyrzutem, tylko nie chce zrozumiale zamiauczeć o co chodzi ...

Najlepszego z Nowym Rokiem!
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Uprawnienia umieszczania postów