Strona 1 z 57 123451151 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 30 z 1690

Wątek: Gófniane euRo TuSSka 2012

karakan
    Guest

Gófniane euRo TuSSka 2012

4,5 h spędziłem w bliskich okolicach Strefy Kibica.To za nasze pieniędze ten show?

Generalnie ludzie przyszli jak na jakiś na event.Trochę najebusów, trochę Andrzejady.Byli też Ruscy, ale to jakieś pompony.Ogólnie odpust i zdzieranie kasy.Depozyt 20 zł.Szczyny z logo Calsberga - 8zł.Ochrony na wejściach full!

Podobno NŚ i KP pełne kibiców z całego kontynentu.Lemingi na Fejsie zajarani ,że "wreszcie wieje Europą".

Legionista Awatar Dedes
    Cytat Zamieszczone przez karakan Zobacz posta
    4,5 h spędziłem w bliskich okolicach Strefy Kibica.To za nasze pieniędze ten show?

Generalnie ludzie przyszli jak na jakiś na event.Trochę najebusów, trochę Andrzejady.Byli też Ruscy, ale to jakieś pompony.Ogólnie odpust i zdzieranie kasy.Depozyt 20 zł.Szczyny z logo Calsberga - 8zł.Ochrony na wejściach full!

Podobno NŚ i KP pełne kibiców z całego kontynentu.Lemingi na Fejsie zajarani ,że "wreszcie wieje Europą".
    trochę może ich łazi ale do "pełne" jeszcze sporo brakuje...
    "Jedna bomba atomowa
    I wrócimy znów do Lwowa
    Druga mała, ale silna
    I wrócimy też do Wilna"

Legionista Awatar Alek

fuck euro 2012

Informacje dotyczące euro tutaj , co by nie zaśmiecać kibolskiego światka .

Legionista Awatar Jerzman

I te kolejki po karkówkę po 25 pln bezcenne. Widać lemingi przed kasą wylądowały na pustyni rzeczywistości. Masa najebusów, wymalowanych dziwologów i innych najebanych patoli. Daj Boże jutro 0-3, to w końcu będzie, jak kiedyś. I oczywiście, jak zawsze po 24 nie ma gdzie zjeść, ech ***** Europa, po chuju
    Ostatnio edytowane przez Jerzman ; 08-06-2012 o 02:19
    Bóg z Nami, choj z Nimi.
    Kocham Polskę, Pierdolę 3rp.

Legionista Awatar słoń wo(L)a
    A śpiewy najebanych ledwo trzymających się ludzi na nogach na przystanku tramwajowych kto wygra mecz Polska bez cenne haha... Kebaby tak oblężone jakby ich nigdy nie widzieli...

A co najlepsze chodzą jak chcą przepierdala się w centrum przez środek ulicy **** że ruch duży, trąbia on idzie twardo bo ma kolorową czapkę.

Morterator Awatar mort
    bardzo dobry opis rzeczywistosci medialnej wokół tego burdelu i wyjątkowo trafne podsumowanie

http://www.weszlo.com/news/10690-Ost...o_w_imie_czego

pozdrawiam autora
    ...ta ziemia do Polski należy
    choć Polska daleko jest stąd,
    bo wolność krzyżami się mierzy
    historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Legionista Awatar CW(L)KS
    Przejeżdżając przez Krakowskie widziałem w ogródku w pubie hiszpanów. Dalej na Nowym Świecie widziana dzicz z Grecji. Przy Smyku portugalczycy z szalami. Mało tego, w środe widziałem irlandczyków i pepiczki. Ale to co podczas dzisiejszego afteru po urodzinach z jednego z mokotowskich podwórek widziałem z daleka to dramat. 2 ( słownie DWÓCH) kacapów z wielkimi flagami na sztycach szło sobie w nocy jakby byli u siebie. Wszystko moge przeżyć, ale widok tych (...) mnie rozkurvił. Ale niestety (albo i stety) byłem w takim towarzystwie że musiałem "sie zachować"

P.S. A jeszcze jak czytam że dzieci adolfa malują sobie swoje flagi przy pałacu prezydenckim na lwach to krew mi sie gotuje ! Pamiętajcie żeby teraz pilnować wszystkiego sto razy bardziej !! I te syrenki w barwach różnych że tak powiem...
    Ostatnio edytowane przez CW(L)KS ; 08-06-2012 o 07:09
    Bo śnieg...

Legionista Awatar Mat
    Cytat Zamieszczone przez CW(L)KS Zobacz posta
    Przejeżdżając przez Krakowskie widziałem w ogródku w pubie hiszpanów. Dalej na Nowym Świecie widziana dzicz z Grecji. Przy Smyku portugalczycy z szalami. Mało tego, w środe widziałem irlandczyków i pepiczki. Ale to co podczas dzisiejszego afteru po urodzinach z jednego z mokotowskich podwórek widziałem z daleka to dramat. 2 ( słownie DWÓCH) kacapów z wielkimi flagami na sztycach szło sobie w nocy jakby byli u siebie. Wszystko moge przeżyć, ale widok tych (...) mnie rozkurvił. Ale niestety (albo i stety) byłem w takim towarzystwie że musiałem "sie zachować"

P.S. A jeszcze jak czytam że dzieci adolfa malują sobie swoje flagi przy pałacu prezydenckim na lwach to krew mi sie gotuje ! Pamiętajcie żeby teraz pilnować wszystkiego sto razy bardziej !! I te syrenki w barwach różnych że tak powiem...
    ad1. przypomnę iż mamy Euro to przyjechali...
    ad2. Generalnie to źle, że przyjechali??
    ad3. jak widzisz niemiecką, albo ruską wycieczkę przechadzającą się po krakowskim to bierzesz kij, albo maczugę i przeganiasz towarzystwo?
    ad4. W Moskwie, albo Berlinie nigdy nie byłeś i nie będziesz?

Rozumiem czepiania się kilku kwestii, ale niektórzy już przesadzają. Było wiadome, że przyjadą od 4 lat. Niech zostawiają eurosy i niech się bawią w najlepsze. Przynajmniej się przekonają, że u nas jednak ciągle płynie prąd, a na ulicach nie parkuje się wozów konnych...
    podpis under construction

Legionista Awatar yogi_wwa
    O 6 rano (!) widziałem pod Stadionem Narodowym grupkę typowych "kibiców" reprezentacji w kapeluszach i czapkach błaznów cykających sobie słit focie :P Pewnie już sobie zajmują miejsce w kolejce do bramy...
    Ostatnio edytowane przez yogi_wwa ; 08-06-2012 o 07:53

Legionista Awatar beka
    Cytat Zamieszczone przez CW(L)KS Zobacz posta

dodając do tego co Mat napisał dodałbym jeszcze tylko, że Hiszpanów, Portugalczyków i inne narodowości to się jednak powinno pisać z wielkiej litery (zachowajmy elementarny szacunek) to moje wczorajsze obserwacje ze Starówki i okolic są takie, że dzicz to akurat ludzie w barwach biało-czerwonych mają w zwyczaju robić, turyści z innych krajów zachowują się spokojnie

Gintleman Awatar księciuniu
    Spotkałem kibica z Grecji.

Wrzuciłem mu 2 złote.
    Ostatnio edytowane przez księciuniu ; 08-06-2012 o 08:29
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar Adin
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Spotkałem kibica z Grecji.

Wrzuciłem mu 2 złote.
    Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Legionista
    Po treningu na Wiśle Mark Van Bommel do UEFA: - Otwórzcie uszy na rasizm! Albo zejdziemy z boiska

Reprezentant Holandii oskarża kiboli Wisły o rasizm podczas otwartego treningu w Krakowie, a UEFA o brak zdecydowanych działań. Piłkarska centrala uważa bowiem, że okrzyki części kibiców nie miały podłoża rasistowskiego. Euro 2012 rozpoczyna się dzisiaj meczem Polski z Grecją na Stadionie Narodowym. Relacja Z Czuba i na żywo od godz. 18.00.

W 20 minucie środowego treningu reprezentacji Holandii kibole Wisły wywiesili flagę z przekreślonym symbolem Euro 2012. Skandowali "Fuck Euro", wyli także "Ole, ole, Euro pier...ę", "Wisła Kraków" i w prymitywny sposób wyzywali Cracovię.

Holenderski dziennik De Telegraaf określił okrzyki wydawane przez niektórych kiboli Wisły mianem "odgłosów dżungli" i sugeruje, że miały podłoże rasistowskie. Bert Van Marwijk, szkoleniowiec Holendrów, gdy tylko je usłyszał, przeniósł się z drużyną na drugą stronę boiska. "To zupełnie niezrozumiałe zachowanie, szczególnie w dniu, w którym reprezentacja Holandii odwiedziła były obóz koncentracyjny" - pisze gazeta. "W holenderskiej kadrze gra kilku czarnoskórych zawodników - Nigel de Jong, Jetro Willems, Michel Vorm, Gregory van der Wiel i Luciano Narsingh".

Skandal podczas treningu wybijają w piątek także angielskie dzienniki. Dużo ostrzej wypowiada się w nich van Bommel. Kapitan Holandii wręcz ostrzega UEFA, że w przypadku kolejnych ataków rasistowskich zejdzie kolegami z boiska. 35-letni pomocnik twierdzi w "The Telegraph", że podczas biegania wokół boiska małpie odgłosy dochodziły z miejsca, gdzie siedziało około 500 kiboli.

- To naprawdę wielki wstyd, by po powrocie z Auchwitz doświadczyć czegoś takiego. Jeśli zdarzy się coś takiego w trakcie meczu, podejdę do sędziego i powiem, że opuszczamy boisko - mówi van Bommel.

UEFA od lat walczy z rasizmem na stadionach i prezes Michel Platini zapowiedział sędziom, że mogą przerywać mecz i schodzić z boiska. Jednak w przypadku środowego treningu zaprzecza, by doszło do przejawów rasizmu wobec Holendrów. - Jeśli nic nie słyszeliście, to musicie otworzyć uszy. A jeśli nie chcecie tego słyszeć, to jeszcze gorzej - uważa van Bommel.

UEFA twierdzi, że to był tylko protest małej grupki kibiców, bo Kraków nie został miastem - organizatorem mistrzostw Europy. Prawda jest jednak taka, że kibole Wisły nie chcieli, by ich stadion był wykorzystywany podczas Euro nawet na treningi.

Na stronie Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków sarkastycznie namawiano, by dla Holendrów ubrać się na pomarańczowo

"The Guardian" nie ma jednak wątpliwości, że to pierwszy przypadek rasizmu podczas Euro 2012. - Przynajmniej wiemy co nas może spotkać. Rzeczywiście było bardzo klimatycznie - cytuje angielski dziennik cyniczną wypowiedź Berta van Marwijka, trener Holandii.
    gw

Legionista Awatar gawron
    Jesli chodzi o strefę to nie wpuszczają w barwach klubowych. Sama strefa nic specjalnego, po blachach fur sądząc najwięcej fanatyków przyjechało z polskich miast i miasteczek

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez yogi_wwa Zobacz posta
    O 6 rano (!) widziałem pod Stadionem Narodowym grupkę typowych "kibiców" reprezentacji w kapeluszach i czapkach błaznów cykających sobie słit focie :P Pewnie już sobie zajmują miejsce w kolejce do bramy...
    Juz takie dopierdalanie sie o wszystko. Boli Cie to ?
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Bardziej mnie to zdziwiło i troszkę rozśmieszyło

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez yogi_wwa Zobacz posta
    Będąc w Klagenfurcie w 2008 roku pamiętam, że zaraz po przyjeździe a było to coś koło godziny siódmej rano robiliśmy sobie "słitaśne" fotki przed stadionem, tak na pamiątkę.
    Nie przypominam sobie, żeby jakiś błazen był w towarzystwie.

Legionista
    Z tego co słyszałem, na samą strefę medyczną w Warszawie w okolicach fan zonu miasto wyda 1200000zł...

czapkach błaznów

O to mi chodzi

Legionista Awatar Dedes
    ja wczoraj widziałem czarnucha w peruczce w barwach Polski w autobusie
    "Jedna bomba atomowa
    I wrócimy znów do Lwowa
    Druga mała, ale silna
    I wrócimy też do Wilna"

karakan
    Guest
    Ja ich widziałem od groma.Głównie Hindusi.

Najlepsi byli jednak Wietnamczycy sprzedający chińskie gadżety w barwach Polski.

Cytat Zamieszczone przez Dedes Zobacz posta
    ja wczoraj widziałem czarnucha w peruczce w barwach Polski w autobusie
    może legierski ?

Legionista Awatar Dedes
    nie ten pedał też się trafił ale to nie on
    "Jedna bomba atomowa
    I wrócimy znów do Lwowa
    Druga mała, ale silna
    I wrócimy też do Wilna"

Legionista
    Najlepsi byli jednak Wietnamczycy sprzedający chińskie gadżety w barwach Polski.
    Eee tam. Ostatnio widziałem jak w samochodzie jadą chińczyki albo inne wietnamce, a na oknach oczywiście...flagi biało czerwone.
    Wszystko co mamy to te trybuny szare - nie odejdziemy stąd chociaż nieraz są koszmarem

Kuchy King!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez dawid( L ) Zobacz posta
    Eee tam. Ostatnio widziałem jak w samochodzie jadą chińczyki albo inne wietnamce, a na oknach oczywiście...flagi biało czerwone.
    Mimo wszystko chyba lepiej, że jak już tu mieszkają to się identyfikują z Polską.
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Legionista Awatar Porter
    Wstaje sobie dzisiaj, ide zapalić szluga na balkon. Lekko skacowanym okiem ogarniam balkony, barwy narodowe upstrzone Tyskimi, piłkami i innymi napisami na każdym prawie balkonie.. Autobusy, tramwaje i pół korka na ulicy z jakimiś gadżetami..

... a jakiś koleżka wywiesił na balkonie flage Brazylii - roz.pierdolił system

"..W faktach, na Wiertniczej wyleciał majk pułapka"

http://www.youtube.com/watch?v=NpVmTkVk1Ow

Legionista Awatar d.a.r.o.
    Kibice innych druzyn na mieście -źle. Ludzie w barwach -źle. Kibice robiący sobie zdjęcia-źle. Gadżety na ulicy -źle.

Panowie czy Wy juz na siłę się nie czepiacie?

Legionista Awatar Pag
    Rozjebały system ruskie dziewczynki, które mnie i brata podrywały. Nie wyglądały na prostytutki Pod stadionem są jakieś sceny małe i namioty. Tam też jakaś strefa jest kibica?
    Ostatnio edytowane przez Pag ; 08-06-2012 o 10:50

"Więcej niż 3 mln Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. Nigdy na to nie zezwolimy. Będziemy ich nękać tak długo, dopóki Polska się znów nie pokryje lodem. Jeżeli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań, będzie publicznie poniżana i atakowana na forum międzynarodowym."

Israel Singer na Światowym Kongresie Żydów

Legionistka Awatar Cynamonka
    Co do artykułu na weszło, to rzeczywiście obiektywne podejście do tematu, zwłaszcza zwracając uwagę na poniższy cytat i przekaz z tv.

Ostatnio Tomasz Machała (a przed nim Tomasz Lis) ujawnili nieco mechanizmów działania medialnego światka. Obaj opowiedzieli o tym, że premier przed Euro 2012 zwołał specjalną naradę z redaktorami naczelnymi największych mediów. Na spotkaniu ustalono, że na pewne rzeczy dziennikarze muszą przymknąć oko, że w tych dniach naprawdę ważna jest jedność i maskowanie niedociągnięć. Że krytyka krytyką, kompromitacje kompromitacjami, ale na zewnątrz musimy się prezentować kryształowo.

Uprawnienia umieszczania postów