Strona 2 z 57 PierwszyPierwszy 1234561252 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 60 z 1690

Wątek: Gófniane euRo TuSSka 2012

Właśnie u zbiegu ulic Poznańska i Hoża szła spora grupa "przebierańców" śpiewając Polska, Polska a potem.... Mazury, Mazury

Legionista
    Jeszcze tylko miesiąc
    Mioduski ,Vukovic OUT !

Gintleman Awatar księciuniu
    A’propos eurogorączki i flag, to jak to jednak człowiekowi we łbie mieszają – idę wczoraj rano po Żoliborzu (trzeźwy i nieskacowany !) i patrzę na flagi wywieszone na liceum Zmartwychwstanek przy Krasińskiego.
    Pierwsza myśl: OK., rozumiem, panuje ogólny euroentuzjazm, to i siostry biało-czerwone czerwone flagi wywiesiły. Ale z tymi flagami papieskimi to już przegięły…
    Dopiero po chwili skojarzyłem ten fakt, z tym, że nie ma mnie tego dnia w robocie, a za kilka godzin idę na procesję Bożego Ciała
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar Szejdi
    Cytat Zamieszczone przez Pag Zobacz posta
    Pod stadionem są jakieś sceny małe i namioty. Tam też jakaś strefa jest kibica?
    Jeżeli o Ł3 Ci chodzi, to Orange Warsaw Festival.

karakan
    Guest
    Cytat Zamieszczone przez Bury Zobacz posta

ktoś, coś chce dodać?
    To właśnie jego widziałem.Potem go zmienił ojciec/wujek/dziadek..

Cytat Zamieszczone przez Radzyn69 Zobacz posta
    Właśnie u zbiegu ulic Poznańska i Hoża szła spora grupa "przebierańców" śpiewając Polska, Polska a potem.... Mazury, Mazury

Ja pierdole. Kogo to obchodzi? Na **** wy tu piszecie jak byli ubrani widziani przez was Portugalczycy, Hiszpanie czy inni? Co śpiewali najebani Polacy i gdzie sobie zdjęcia robili? Dziwi was, że przyjechało tu tyle ludzi i wynalazków różnej maści? Wiadomo, że niektóre epizody, które można zobaczyć na mieście będą śmieszne lub w jakimś sensie ciekawe i można o nich napisać, ale nie róbmy tu śmietnika gorszego niż jest teraz na ulicach. Ostatnio gdzieś tu na forumce ktoś napisał, że mnóstwo obcokrajowców na lotnisku... Ja jestem w szoku! Skąd oni się wzięli
    |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
    Better Dead Than Red

Cytat Zamieszczone przez Bury Zobacz posta

[zdjęcie Wietnamczyka sprzedającego polskie flagi]

ktoś, coś chce dodać?
    Jezeli Cię to dziwi, to mnie dziwi Twoje zdziwienie.

Cytat Zamieszczone przez ŁUKASZ. Zobacz posta
    Ja pierdole. Kogo to obchodzi? Na **** wy tu piszecie jak byli ubrani widziani przez was Portugalczycy, Hiszpanie czy inni? Co śpiewali najebani Polacy i gdzie sobie zdjęcia robili? Dziwi was, że przyjechało tu tyle ludzi i wynalazków różnej maści? Wiadomo, że niektóre epizody, które można zobaczyć na mieście będą śmieszne lub w jakimś sensie ciekawe i można o nich napisać, ale nie róbmy tu śmietnika gorszego niż jest teraz na ulicach. Ostatnio gdzieś tu na forumce ktoś napisał, że mnóstwo obcokrajowców na lotnisku... Ja jestem w szoku! Skąd oni się wzięli
    Słusznie prawisz.

A tak na marginesie, to czy najprawilniejsi i najkumatsi kibice Legii na melanżowych wyjazdach, przed czy po meczu, to śpiewają tylko piosenki o Legii ?
    Oczywiście nie chcę porownywać jednych z drugimi, ale kurde blaszka zaraz ktoś się przyczepi, że widział Janusza z biało-czerwonym szalikiem pijącego piwo.
    Ostatnio edytowane przez księciuniu ; 08-06-2012 o 11:14

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

Legionista Awatar Alek

dokładnie w pokemonach piszcie teksty typu widziałem Portugalczyka i było zajebiście bo zaraz ktoś z góry wpadnie i banany polecą

Legionista
    Jak się grzejecie takimi newsami, to ja też napiszę, że wczoraj widziałem dwóch rusków na Towarowej co w prawie pustym tramwaju do siebie szeptem mówili Bojom się kurwy!

Cytat Zamieszczone przez Kusociński Zobacz posta
    Ale póki co mamy prawo (jeszcze mamy!) zdystansować się od tej całej EÓRO-sraczki.
    ...
    OK, można (a może nawet i należy) się dystansować od eurootoczki, ale czepianie się, że jakiś kibic na 10 godzin przed meczem, zakładam, że będący "pod wpływem", śpiewa coś innego pieśń chwaląca jego drużynę to wg mnie przesada (chodzi mi o to "Polska" a potem "Mazury)

Cytat Zamieszczone przez Kusociński Zobacz posta
    Normalnym do tej pory ludziom odbiera rozum.
    Czasami niestety po obydwu stronach "barykady"

Nożyce, spokojnie ... wybór po obydwu stronach jest szeroki

czy podobnej flagi jaką tam wywija w tle nie skroili nasi bracia podczas meczu z kacapami?

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez ((L))ukasz Zobacz posta
    czy podobnej flagi jaką tam wywija w tle nie skroili nasi bracia podczas meczu z kacapami?
    Tak, podobną. Jest to flaga Imperium z bodajże XIX wieku. Powszechnie używana przez kibiców...

Legionista Awatar Alek
    Cytat Zamieszczone przez ((L))ukasz Zobacz posta
    to chyba flaga symbolizująca imperium rosyjskie czy jakoś tak

Legionista Awatar szczup(L)ak
    To nasza jest duma , to nasza jest sława...

Czerwona kartka
    Ta brzydka z ratusza mówi, że przemarsz ruskich nie ma mieć charakteru zgromadzenia publicznego (!). Magistrat ma im jednak udzielić wszelkiej pomocy w przemarszu... Umawiają się z nimi na rozmowę na jutro - bez wniosku, "na gębę"...

Powiem tak jak Śródmieście Południowe było szaro bure to teraz mi się podoba, atmosfera jest naprawdę fantastyczna w samym centrum. Ale drażnią mnie tego typu półgłówki, które z kibicowaniem i futbolem mają do czynienia raz na rok a ubiorą się jak w cyrku.

Legionista Awatar Kadyr
    Cytat Zamieszczone przez szczup(L)ak Zobacz posta
    Tłumaczenie tego jest już u ruskich: ....bla, bla, bla... polscy kibice pobili angielskich i rosyjskich kibiców w Łodzi .... rzekomo 50 łobuziaków napadło...

http://korrespondent.net/sport/echam...anatov-v-lodze
    Ostatnio edytowane przez Kadyr ; 08-06-2012 o 12:32

Legionista
    Transparenty "F**k Euro" na kładkach na Grochowie

Kilkanaście transparentów o treści "Fuck Euro" pojawiło się na Grochowie w nocy z piątku na sobotę.

Grupa kibiców klubowych podpisująca się Grochów Fanatyczny wydał w tej sprawie oświadczenie, w którym czytamy: Kibole, fanatycy, szalikowcy skupieni wokół klubów piłkarskich nie tylko ekstraklasy, ale także niższych lig, zgodnie krzyczą - bojkot Euro!

Protestują w nim traktowaniu futbolu, jako zwykłego produktu, który można kupić w osiedlowym hipermarkecie; tworzeniu przez trenera, działającego za przyzwoleniem Polskiego Związku Piłki Nożnej "prywatnego folwarku z dobra narodowego jakim jest Reprezentacja Kraju"; nagonce na kibiców, czyli masowo przyznawanych zakazów stadionowych, polityczno-medialnej wojnie z tzw. kibolami; brutalności służb mundurowych, każdorazowo usprawiedliwianej walką z chuliganami; utożsamianiu zorganizowanych grup kibicowskich ze środowiskiem przestępczym.
    GóWno

Kozienicki Legionista Awatar Doni
    Idę sobie przez miasto wczoraj z kolegami, a tam samochód z flagą Unii Europejskiej. . A to wszystko na Warszawskich numerach.
    11.11.13 MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI. WSZYSCY NA MARSZ!!!

Legionista
    PeCe znam ten ból... jestem z Tobą

Legionista Awatar kiubz
    ***** jaka mowa nienawiści tu się panoszy, aż się boję przed wami przyznać, że wylosowałem bilet na dzisiaj . Powiem tylko, że moja żona płacze od tygodnia, że jej nie pozwoliłem koszulki ani gadżetu żadnego kupić, tylko wprowadziłem w domu każualowy terroryzm

jeeebać ruska, jeeeebać greka, jeeeebać całe to uefa

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez ku(L)fon Zobacz posta
    GóWno
    nie musisz cytować GW. tu masz oświadczenie GF

FUCK EURO – AGAINST MODERN FOOTBALL

Z 7 na 8 czerwca, a więc w noc poprzedzającą rozpoczęcie Mistrzostw Europy 2012, 'ktoś' rozwiesił na warszawskim Grochowie (niedaleko Stadionu Narodowego) kilkanaście transparentów o treści „FUCK EURO”.

Wydawać się może, że każdy Polak cieszy się z tego, że w końcu tak prestiżowe wydarzenie jakim niewątpliwie są Mistrzostwa Europy w piłce nożnej, zawitało do naszego kraju. Nic bardziej mylnego.
    Kibole, fanatycy, szalikowcy skupieni wokół klubów piłkarskich nie tylko ekstraklasy, ale także niższych lig, zgodnie krzyczą – bojkot Euro!

Dlaczego? – spyta przeciętny człowiek, dla którego stadionowa atmosfera to nic innego jak kilkunastu wyżelowanych kopaczy, którzy od czasu do czasu zagrają dobry mecz.

Otóż bojkotujemy, bo:

SPRZECIWIAMY SIĘ:

1. Traktowaniu futbolu będącego sensem życia dla wielu fanatyków, jako zwykłego produktu, który można kupić w osiedlowym hipermarkecie.
    2. Tworzeniu przez trenera, działającego za przyzwoleniem Polskiego Związku Piłki Nożnej, prywatnego folwarku z dobra narodowego jakim jest Reprezentacja Kraju.
    3. Nagonce na kibiców, trwającej od momentu wybrania Polski na współgospodarza ME, przejawiającej się w:
    - masowo przyznawanych zakazach stadionowych,
    - polityczno-medialnej wojnie z tzw. kibolami,
    - brutalności służb mundurowych, każdorazowo usprawiedliwianej walką z chuliganami,
    - utożsamianiu zorganizowanych grup kibicowskich ze środowiskiem przestępczym

Grochów Fanatyczny

Warszawa, 08.06.2012 r.
    kontakt: grochowfanatyczny@gmail.com"

Legionista Awatar Alek
    W nocy z czwartku na piątek zatrzymano łącznie 14 osób. Do pierwszego incydentu doszło późnym wieczorem w Al. Jerozolimskich, w barze z kebabami, przy Dworcu Warszawa Śródmieście. Policja zatrzymała tam czterech Rosjan, którzy według wstępnych ustaleń mieli pobić dwóch Turków prowadzących ten bar. Podczas awantury została zniszczona szyba i wyposażenie, straty wyceniono na 3,5 tys. zł.

Do drugiego incydentu doszło kwadrans po północy na placu Piłsudskiego, dziesięcioro młodych Polaków - trzy dziewczyny, siedmiu chłopaków, wszyscy w wieku 16-25 lat pobiło kibica z Grecji. w obydwu sprawach trwają wyjaśnienia policji, co się wydarzyło i z jakiego powodu.
    gw . bo kebab za ostry

Cytat Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
    gw . bo kebab za ostry

ahahahahahhahahhahahaha

Legionista Awatar fpc
    Cytat Zamieszczone przez Legionella Zobacz posta
    Niektóre "flagi" leciwe, ale ważne że będą uprane

http://trojmiasto.gazeta.pl/trojmias...reklamowe.html
    Ja rozumiem, że eurosraczka itd., ale chyba to się nie zmieniło i do gówna nie linkujemy

Legionista Awatar matador
    Prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz poinformowała, że ratusz otrzymał wniosek dotyczący przemarszu rosyjskich kibiców.

- 12 czerwca kibice z Rosji będą mogli przejść ulicami Warszawy na Stadion Narodowy, a władze Warszawy im w tym pomogą - zapewniła.
    Jedna jest siła w tym mieście ...LEGIA to potęga - a wy kim jesteście ?

Legionista Awatar hatchet
    Jest jeden dobry komentarz do decyzji HGW

Myśmy się spodziewali,
    Gdy na nas wyruszała,
    Banda czerwonych drani,
    Trockiego armia cała.

W ogniu dwory z każdym dniem,
    Nienawiść oraz gniew,
    Rozdarły polskie serca,
    Ręce chwytały broń...

Goń, bolszewika, goń!
    Goń, bolszewika, goń!
    Their fight is your fight their freedom-your freedom WARSAW '44'
    Miasto, które przeżyło własną śmierć !

Legia Warszawa - nie dla ITIotów !

- Nie ma wykładów o tym co robić z martwą prostytutką - odparł Lash. - To zupełnie inny kurs. Nauki polityczne, zdaje się. C. Moore.

Legionista
    Podgląd na strefę kibola

http://oognet.pl/content/details/276

Uprawnienia umieszczania postów