Piłkarze Legii Warszawa - wczoraj, dziś, jutro

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Gabro
    Legionista
    • 10.2003
    • 4901

    Nagy podobno idzie na wypożyczenie do Panathinaikosu. Niech już nie wraca.
    "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

    Komentarz

    • bondxxx
      Legionista
      • 01.2016
      • 808

      Zamieszczone przez Gabro
      Nagy podobno idzie na wypożyczenie do Panathinaikosu. Niech już nie wraca.
      Wróci. Grecy nie mają kasy na transfery.

      Komentarz

      • pawel8511
        Legionista
        • 11.2013
        • 284

        Swoją drogą to też niezłe. Kiedyś do Panathinaikosu to chcieli odchodzić czołowi zawodnicy ligi, a teraz oddajemy tam gościa na wypożyczenie z ławki rezerwowych.

        Komentarz

        • Ivan Drugi
          Legionista
          • 02.2013
          • 5271

          Zamieszczone przez pawel8511
          Swoją drogą to też niezłe. Kiedyś do Panathinaikosu to chcieli odchodzić czołowi zawodnicy ligi, a teraz oddajemy tam gościa na wypożyczenie z ławki rezerwowych.
          Kiedyś Szombierki były Mistrzem Polski.

          Komentarz

          • Sugarman
            Legionista
            • 02.2014
            • 3136

            Rywalem Nagy'a na lewym skrzydle będzie Anastasios Chatzigiovanis, który ponoć byliśmy kiedyś zainteresowani.
            „Próbuję czasem być taki skromny, że ja się nie znam na tej piłce i tak dalej. Ale powiedzmy sobie szczerze, ja od siedmiu lat jestem bardzo pilnym studentem tego co się dzieje w piłce nożnej, co się dzieje na świecie, jak to wygląda.”

            Komentarz

            • Gabro
              Legionista
              • 10.2003
              • 4901

              Hołownia może zmienić Śląsk na Wisłę Kraków.
              "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

              Komentarz

              • Bootleg
                Legionista
                • 05.2007
                • 6186

                Dzięki Jarek za grę w Legii i powodzenia w USA.
                Always look on the bright side of life!

                Komentarz

                • Lord of the Depths
                  Legionista
                  • 07.2017
                  • 992

                  Jarek jeszcze przechodzi te testy?

                  Komentarz

                  • VBS
                    Legionista
                    • 08.2018
                    • 262

                    Hołownia oficjalnie wypożyczony do Wisły z Krakowa.

                    Komentarz

                    • e(L)egion
                      Legionista
                      • 09.2004
                      • 4797

                      Opinia o Dudzie po jego debiucie w meczu z Bournemouth. Artykuł za paywallem, ale w udostępnionym za darmo fragmencie laurka, wiec oby tak dalej, a może by go kupili.

                      "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

                      Komentarz

                      • Tommy Johnson
                        Legionista
                        • 11.2014
                        • 1650

                        Tak zwany artykuł sponsorowany.

                        Wzięli go chyba już z myślą o Championship.Nie oszukujmy się, sytuacja Norwich nie jest optymistyczna a Ondrejowi brakuje trochę do najwyższego poziomu w Anglii. Przede wszystkim brakuje Mu wrodzonej dynamiki, moim zdaniem w Premier League jest to kluczowy atrybut. Pass Ma bardzo dobry, przegląd pola równieź, po oknach też raczej nie zdarza Mu się strzelać.

                        A tak nawiasem, zawsze Mnie zastanawia troska o finanse w Legii. Te dywagacje czy kupią, za ile kupią itd.

                        Przecież nawet gdyby kupili, to i tak wiadomo gdzie te pieniądze trafią. Na pewno trafią do czyjejś kieszeni.
                        Ostatnio edytowany przez Tommy Johnson; 88520.

                        Komentarz

                        • blaise101
                          Legionista
                          • 11.2011
                          • 3405

                          Zamieszczone przez Tommy Johnson
                          Tak zwany artykuł sponsorowany.

                          Wzięli go chyba już z myślą o Championship.Nie oszukujmy się, sytuacja Norwich nie jest optymistyczna a Ondrejowi brakuje trochę do najwyższego poziomu w Anglii. Przede wszystkim brakuje Mu wrodzonej dynamiki, moim zdaniem w Premier League jest to kluczowy atrybut. Pass Ma bardzo dobry, przegląd pola równieź, po oknach też raczej nie zdarza Mu się strzelać.

                          A tak nawiasem, zawsze Mnie zastanawia troska o finanse w Legii. Te dywagacje czy kupią, za ile kupią itd.

                          Przecież nawet gdyby kupili, to i tak wiadomo gdzie te pieniądze trafią. Na pewno trafią do czyjejś kieszeni.
                          Mu, Ma, Mnie.. wszystko w porządku z głową? Poczytaj o zasadach pisowni z wielkiej litery, bo to wstyd.

                          Komentarz

                          • Tommy Johnson
                            Legionista
                            • 11.2014
                            • 1650

                            Zamieszczone przez blaise101
                            Mu, Ma, Mnie.. wszystko w porządku z głową? Poczytaj o zasadach pisowni z wielkiej litery, bo to wstyd.
                            A Ja* czytałem właśnie że słowa typu. Ty, My, Wy itp. Można pisać z wielkiej litery.

                            Tak samo można pisać i mówić dwu a nie dwóch. Język Polski jest złożony.

                            Nie istotne, Moja pisownia nie jest idealna, przede wszystkim piszę "Na szybko" później muszę to edytować itp.

                            Liczy się treść, a w szkole miałem zawsze 4,5 na Języku Polskim
                            Ostatnio edytowany przez Tommy Johnson; 88520.

                            Komentarz

                            • blaise101
                              Legionista
                              • 11.2011
                              • 3405

                              Zamieszczone przez Tommy Johnson
                              A Ja* czytałem właśnie że słowa typu. Ty, My, Wy itp. Można pisać z wielkiej litery.

                              Tak samo można pisać i mówić dwu a nie dwóch. Język Polski jest złożony.

                              Nie istotne, Moja pisownia nie jest idealna, przede wszystkim piszę "Na szybko" później muszę to edytować itp.

                              Liczy się treść, a w szkole miałem zawsze 4,5 na Języku Polskim
                              Przecież to chodzi o formę grzecznościowa w komunikacji bezpośredniej. Pisząc "Mnie" wyrażasz ją sobie samemu? A już kompletnie nie wiem co robi w tej grupie czasownik "Ma" (mieć).

                              Looz, ale po prostu masa ludzi pisze wszystkie dosłownie zaimki z wielkiej i nie wiem skąd to się wzięło. Mi to łamie kości jak patrzę

                              Komentarz

                              • Tomi
                                Legionista
                                • 05.2003
                                • 3647

                                Zamieszczone przez Tommy Johnson
                                Tak zwany artykuł sponsorowany.

                                Wzięli go chyba już z myślą o Championship.Nie oszukujmy się, sytuacja Norwich nie jest optymistyczna a Ondrejowi brakuje trochę do najwyższego poziomu w Anglii. Przede wszystkim brakuje Mu wrodzonej dynamiki, moim zdaniem w Premier League jest to kluczowy atrybut. Pass Ma bardzo dobry, przegląd pola równieź, po oknach też raczej nie zdarza Mu się strzelać.

                                A tak nawiasem, zawsze Mnie zastanawia troska o finanse w Legii. Te dywagacje czy kupią, za ile kupią itd.

                                Przecież nawet gdyby kupili, to i tak wiadomo gdzie te pieniądze trafią. Na pewno trafią do czyjejś kieszeni.
                                Jak z myślą o Championship, skoro jest wypożyczony tylko do końca obecnego sezonu ?
                                Jeśli Ondrej pokaże się z dobrej strony przez te pół roku to wątpię żeby chciał iść do ekipy, która spadła z ligi, nawet jak by chcieli go wykupić.
                                Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

                                Komentarz

                                Pracuję...