Piłkarze Legii Warszawa - wczoraj, dziś, jutro

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Edi
    Legionista
    • 06.2012
    • 860

    #76
    u nas chyba wszyscy na skrzydle są bezproduktywni (oprócz Koseckiego)

    Komentarz

    • padre
      Legionista
      • 09.2010
      • 1699

      #77
      I nagle pozyskanie Brzyskiego czy Bereszyńskiego nabiera sensu

      po co nam zawodnik - młody, perspektywiczny - za którego trzeba zapłacić 800 tys. ojro po roku, skoro wiemy, ze takich pieniędzy za niego nie wyłożymy..?

      aż strach się bać co tam jest w innych kontraktach
      Zmienić tej tradycji nic nie jest w stanie...

      Komentarz

      • a-d-a-m
        Legionista
        • 12.2009
        • 5573

        #78
        Zamieszczone przez Benek
        No to jak widzisz w nim potencjał nie warty 800 tys. euro to kiepski z niego grajek
        No nie... W takim Jagielle też widzę potencjał, a teraz jest wart góra 100 tys. euro.
        "Mamy w tym kraju jeden punkt, z którego pochodzi wszystko zło: to Warszawa.
        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostaje ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju."


        Hans Frank, 14 grudnia 1943

        Komentarz

        • Benek
          Legionista
          • 09.2011
          • 16124

          #79
          Zamieszczone przez a-d-a-m
          No nie... W takim Jagielle też widzę potencjał, a teraz jest wart góra 100 tys. euro.
          no ok tylko, że Salinas ma 21 lat a Jagiełło 18

          Więc patrząc na rynek transferowy 800 tys. euro za 21-latka, który Twoim zdaniem ma potencjał to chyba nie dużo
          349meczów*
          71 goli*
          58 asyst*

          jest tylko jeden King!!!!

          *dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

          Komentarz

          • milton
            Krawaciarz
            • 07.2010
            • 1017

            #80
            za TT:

            Piotr Jóźwiak ‏@P_Jozwiak

            Kilka dni temu Wojciech Skaba mógł trafić do Cracovii, ale się na ten ruch nie zdecydował.
            Wojciech Jaruzelski, Czesław Kiszczak, Florian Siwicki i Tadeusz Tuczapski stanowili związek przestępczy o charakterze zbrojnym, który przygotował i z zaskoczenia doprowadził do nielegalnego wprowadzenia stanu wojennego w PRL

            Komentarz

            • voytek
              Legionista
              • 08.2010
              • 4275

              #81
              Zamieszczone przez marsu2
              Z Salinasem jest ten problem,że w Trencinie grał jako ofensywny pomocnik i jak sam mówił - tam czuje się najlepiej.Urban widzi go chyba jako skrzydłowego - a tam jest bezproduktywny.
              Problemem nie jest to gdzie kogo widzi Urban, tylko kogo ściąga się do klubu i potem z Kucharczyka, Salinasa, swego czasu Wolskiego robi się na siłę skrzydłowych, ci zamiast grac na swoich nominalnych pozycjach zapychają dziury zupełnie nie przystosowani do gry na bokach pomocy.
              Joe Jordan - który przed wejściem na boisko wyjmował dwa przednie zęby i chował do szafki - był uosobieniem prawdziwego futbolu. Bo prawdziwy futbol to nie gra dla lalusiów, którzy w przerwie poprawiają fryzurę. Prawdziwy futbol zostawia ślady. - "Spalony"

              Komentarz

              • a-d-a-m
                Legionista
                • 12.2009
                • 5573

                #82
                Zamieszczone przez Benek
                no ok tylko, że Salinas ma 21 lat a Jagiełło 18

                Więc patrząc na rynek transferowy 800 tys. euro za 21-latka, który Twoim zdaniem ma potencjał to chyba nie dużo
                Masz w ogóle pojęcie ile razy Legia w swojej historii wydała na transfer piłkarza 800 tys. euro lub więcej?
                "Mamy w tym kraju jeden punkt, z którego pochodzi wszystko zło: to Warszawa.
                Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostaje ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju."


                Hans Frank, 14 grudnia 1943

                Komentarz

                • Benek
                  Legionista
                  • 09.2011
                  • 16124

                  #83
                  Zamieszczone przez a-d-a-m
                  Masz w ogóle pojęcie ile razy Legia w swojej historii wydała na transfer piłkarza 800 tys. euro lub więcej?
                  Ale przecież ja nie napisałem nic o Legii?

                  Odniosłem się do Twojego komentarza w którym napisałeś, że Salinas nie jest wart 800 tys mimo, iż widzisz w nim potencjał.
                  349meczów*
                  71 goli*
                  58 asyst*

                  jest tylko jeden King!!!!

                  *dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

                  Komentarz

                  • padre
                    Legionista
                    • 09.2010
                    • 1699

                    #84
                    Radović przychodził do nas w wieku 22 lat za 800 tysięcy ojro. Czy Salinas jest bardziej perspektywiczny niż wtedy Rado?
                    Zmienić tej tradycji nic nie jest w stanie...

                    Komentarz

                    • chajtgr
                      Legionista
                      • 02.2012
                      • 510

                      #85
                      Zamieszczone przez siekan
                      Cabral a Salinas to niebo a ziemia. Argentyńczyk coś tam potrafił, ten natomiast nic a nic nie umie.
                      Nie chodziło mi o walory boiskowe,ale możliwość zakupienia na dłużej.Fakt Salinas miał może 2,3 dobre wejścia max,a Cabral się powoli rozkręcał i pare razy do statystyk się wpisał...
                      "To trzeba przeżyć,żeby to zrozumieć,żeby w to uwierzyć..."

                      Komentarz

                      • marsu2
                        Legionista
                        • 11.2012
                        • 1156

                        #86
                        Jeżeli Jóźwiak podpisywał takie umowy jak z Salinasem to nic dziwnego ,że go wypierdolili.

                        Komentarz

                        • Emkaen
                          Legionista
                          • 04.2009
                          • 711

                          #87
                          czy to Jóźwiak sam takie informacje rozsiewa?

                          Komentarz

                          • a-d-a-m
                            Legionista
                            • 12.2009
                            • 5573

                            #88
                            Zamieszczone przez Benek
                            Ale przecież ja nie napisałem nic o Legii?

                            Odniosłem się do Twojego komentarza w którym napisałeś, że Salinas nie jest wart 800 tys mimo, iż widzisz w nim potencjał.
                            A jak chcę Ci tylko uświadomić, że w polskich realiach 800 tys. euro to jest olbrzymia suma transferowa, szczególnie jeżeli chodzi o małolata, który jeszcze niczego nie osiągnął. Więc tłumaczę Ci, że ja widzę w tym chłopaku potencjał, ale w chwili obecnej nie zdecydowałbym się zapłacić za niego 800 tysięcy. Nie wiem czego tu można nie rozumieć....
                            "Mamy w tym kraju jeden punkt, z którego pochodzi wszystko zło: to Warszawa.
                            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostaje ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju."


                            Hans Frank, 14 grudnia 1943

                            Komentarz

                            • Benek
                              Legionista
                              • 09.2011
                              • 16124

                              #89
                              Dobra nie zrozumiemy się. Koniec tematu
                              349meczów*
                              71 goli*
                              58 asyst*

                              jest tylko jeden King!!!!

                              *dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

                              Komentarz

                              • Mario
                                Czerwona kartka
                                • 07.2010
                                • 5470

                                #90
                                Kontynuacja spowiedzi Jóźwiaka:
                                Danijel Ljuboja latem zgodził się na obniżkę pensji w Legii, ale za to może dużo zarobić dodatkowo. Na przykład za każdego strzelonego gola dostaje 8 tys. euro premii.

                                Marek Jóźwiak, były dyrektor Legii, jest zaskoczony, że wie o tym "Piłka Nożna". - Jestem zdziwiony, że ma pan wiedzę, która powinna być tajemnicą Legii; ktoś, kto ujawnia zapisy kontraktowe, powinien liczyć się z konsekwencjami prawnymi(...) Co do Ljuboi, to po pierwszym sezonie zgodził się na obniżkę kontraktu o ponad jedną trzecią, więc trzeba go było w inny sposób zmotywować. Ma przewidziane bonusy w kontrakcie i to wszystko w tym temacie - stwierdził "Beret".

                                Komentarz

                                Pracuję...